Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

Jeżeli ktoś mówi, że nie dojdzie do katastrofy z udziałem Ukrainy, to kłamie. Rządzący bezrozumnie zarządzają państwem, krótkowzrocznie a pracodawcy wzrok kierują na swoja kieszeń,która z czasem się przedziurawi :) Ale dobre prognozy są takie,że wkrótce Strefy Ekonomiczne będą pod szczególnym nadzorem PIP

Zuzanna

@Dawno temu w Dakri, @ja, może warto zgłaszać po prostu takie rzeczy odpowiednim osobom, aby zwróciły uwagę na tego typu incydenty i upominały osoby dopuszczające się zaniedbań? @TBonne, co Twój komentarz ma wspólnego z konkretną, rzetelną opinią na temat pracy w Dakri? Takie są tu mile widziane. @Dystrybutor, a czy Ty pracujesz jeszcze lub pracowałeś w Dakri? Jak oceniasz funkcjonowanie firmy?

@Zuzanna

Nie trzeba być aż tak bardzo inteligentnym że skoro wiem o tylu rzeczach to jasne jest że albo pracuje albo pracowałem w tym bajzlu.Po co zadawać takie głupie pytania.Chyba z moich postów wynika jak oceniam funkcjonowanie zakładu.Pozdrawiam i następnym razem proszę o mądrzejsze pytania

@Zuzanna

Zuzia lalka nieduża płaszczyk za krótki Zbyt duże butki Fartuch biały z kieszonką w kieszonce słonko A w główce marzeń sto :)

TBonne

Ja również mam pomysł-petycje jak poprawić czystość toalet w zakładzie, i rozwiązać problem z osobami palącymi, z racji tego że jest nadmiar kierowników i kontrolerów, proponuje postawić przed każdym kiblem budkę ze szlabanem, a w środku jakaś osoba z czerwonym czepkiem i cennik Duża Kupa : 2 Pln Mała kupa 1,50 Pln Siku: 50 groszy Oczywiście wszystko po uprzednim wydaleniu powinno być odp zmierzone i zważone Kto jest za ?

Ten piszczący czujnik w kiblu

Dystrybutor---> problem, przede wszystkim w tym zakładzie polega na tym, że w zakładzie są słabe warunki pracy, wyjątkowo męczący system 4 brygadowy technologia rodem z średniowiecza, oraz brak przyuczenia do czegokolwiek, zero benefitów, (150 pln za 250 dni pracy na koniec roku, oraz jakiś gówniany kurs Angielskiego to jakaś kpina) dlatego Polacy nie są zainteresowani pracą w tym zakładzie, bądź po kilku miesiącach odpuszczają sobie prace (produkcja) zaś dla Ukrainy ta praca to spełnienie marzeń, bo w porównaniu z tym co mają na Ukrainie zarabiają 5 razy tyle, większość ludzi pracujących w tym zakładzie to mili fajni ludzie, ale niestety przemęczeni, sfrustrowani, i niedoceniani. Zakład idealny na pierwszą pracę dla nowo uczących się kontroli jakości itp, ale też nie jest tak różowo, bo można mieć przykre spotkanie z rzeczywistością produkcyjną

@Ten piszczący czujnik w kiblu

Zakład idealny dla ekipy kierowniczej i administracji :) a ten czujnik w kiblu jest po to byś te sprawy załatwiał w domu :).Pozdrawiam

@Ten piszczący czujnik w kiblu

Jakiś kurs angielskiego był??????Kiedy?Chyba dla czerwonych????

@ja

Żeby się czujnik uruchomił to trzeba w kiblu ognisko rozpalić mokrym drzewem ????????????????

@Ten piszczący czujnik w kiblu

Mijasz się z prawdą pisząc,że w tym zakładzie Polacy są przemęczeni, sfrustrowani, i niedoceniani.Gdyby tak było poszukaliby lepszej pracy,której teraz jest na kopy.W tym zakładzie pracują młodzi desperaci z zachowaniami autodestrukcyjnymi ,a tym po 55 plus jest wszystko jedno i tak wkrótce...emerytura :)

@ja

Kogo przyjmą do lepszej pracy jak tam zostało może po 2 normalnych pracowników na każdym wydziale.Reszta się nadaje do rozklejania kartonów co było bardzo modnym zajęciem najlepszych pracowników Dakri.

zzz
@ja

gdyby byli doceniani to by Polacy się nie zwalniani, ten zakład to zwykła bangsterka, celowo Polakom nie zapewnia się odp wynagrodzeń na rzecz ukraińców

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Dystrybutor

Witam.Ja się tak od dłuższego czasu zastanawiam do czego potrzebni są kierownicy zmianowi w tym zakładzie???Może ktoś ma jakiś pomysł?Pozdrawiam

Operator Kursora
@Dystrybutor

Mnie najbardziej zastanawia, jak bardzo jeszcze uda się szanownemu kierownictwu upodlić i zajechać ludzi w tym zakładzie Pozdrawia Sterylka i BVT : Wydział A

@Operator Kursora

Tak bardzo do jakiego stopnia ludzie będą pozwalać a że pozwalają kierownictwu na wszystko każdy cicho siedzi na wszystko się godzi zero sprzeciwów .Jeszcze pół roku i nawet nazwa na budynku będzie po ukraińsku????.No ale taka polityka firmy oszczędności wszędzie i na każdym.Znam realia w innych dużych firmach produkcyjnych i nie spotkaķem się z taką sytuacją że na zmianie np 3 Polaków i 20 Ukraińców w tym funkcyjni z Ukrainy.Zero szacunku do ludzi z Polski .Kiedyś się to odbije czkawką ale na szczęście niewielu Polaków na tym ucierpi bo już prawie ich tam nie ma.

@Dystrybutor

A może byś się z tym pytaniem zwrócił/a do właściciela firmy...wiesz kto jest właścicielem i współudziałowcem ?

@ja

W tej chwili to najstarsi górale nie wiedzą kto jest właścicielem udziałowcem współudziałowcem i kim tam jeszcze.Kto by nie był to wszelka rozmowa jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.Zwykły pracownik interesuje się kto jest jego brygadzistą i kierownikiem produkcji.A akurat do kierownika produkcji nie mam zastrzeżeń bo jest to jedna z nielicznych osób która ogarnia ten cały bałagan.

@Dystrybutor

Tu masz rację jest bałagan i piszesz,że kierownik produkcji jako jedna z nielicznych osób go ogarnia.Ja mam inne zdanie,gdyby go ogarniał bałaganu by nie było...proste jak budowa cepa :)

@ja

Chodzi mi o to że produkcyjnie ogarnia.Wyobraź sobie gdyby jeden z kierowników zmianowych został kierownikiem produkcji co by to było może oprócz jednej osoby Ł.M.Ja uważam że co by nie mówić o Jakubie to jest to osoba ogarnięta.Przynajmniej się zna na procesie produkcyjnym.

Dystrybutor

Z tego co mi wiadomo pracodawca może zatrudniać jednego tego samego cudzoziemca 18 m-cy w ciągu 3 lat.Zsstanawiam co się stanie gdy wszystkim tym pseudo operatorom i ciastowym skończy się ten okres.No tak kolejnych ktoś tam wyszkoli ......Tylko przyjdzie taki czas że już nie będzie miał kto.Pozdrawiam

Tak bardzo się Panowie kierownicy chwycili swoich stanowisk,że zaczęli myśleć irracjonalnie o firmie a racjonalnie o sobie.Pozdrawiam z lekką nutką dekadencji :)

Platynowz karzel
@ja

Bo to jest prosze ksiendza banda obesr....w

@Platynowz karzel

Nie pyszcz tak,bo zmieniasz zdanie :))))))))))))

xxxxxx
@Platynowz karzel

Nie zmieniam i nie zmienie zdania w tej kwestii, problem tego zakładu polega na tym, że jest nadmiar ludzi która nie robi nic konkretnego, w tej firmie a bierze pieniądze, zaklad ma armie darmozjadow do opłacenia, brak odp ludzi na odp stanowiskach to największy problem, sami kolesie, oraz potop Ukraińców u których chigiena, zaangażowanie w prace, i wiedza jest na minimalnym poziomie.

@xxxxxx

wiedza w tym zakładzie nie jest potrzebna trollu :)

@xxxxxx

i jeszcze Ci trollu podpowiem co masz zrobić,żebyś ze swojej krwawicy nie opłacał darmozjadów...zmień pracę :)

XXXX
@ja

Nie.. lepiej przyjmować kompletnych downów, czerwony kretynie

@XXXX

Podniosłeś mi ciśnienie :))))

xxx
@ja

A kto ci powiedział (usunięte przez administratora) że pracuje w Dakri? Już dawno nie pracuje w tym kołchozie :D

@xxx

And if at any point... you're not okay with me being so okay with it, you let me know. :))

iojopij
@ja

Michałku zamiast siedzieć na forum, zajmij się produkcją, bo masz (usunięte przez administratora) na zmianie

@ja

No nawet jeden chciał odejść.....lecz przemyślał że gdzie on dostanie taką kasę za nic nie robienie i siedzenie z nóżkami na biurku.Pozdrawiam

Bardzo zimno jest w zakładzie,pracodawca nie oszczędza prądu..wszędzie włączone "dmuchawy" zupełnie bez potrzeby a ludzie chorują.Czy na prawdę bardziej opłaca się opłacić chorobowe pracownika niż zmniejszyć koszty ?

Ale,żeby nie było...firma nie jest zła :) Każdy stara się na swoją kieszeń i to wielki pozytyw :)

Pozwolę sobie przytoczyć z Wikipedii "Zainteresowanie rozwijaniem naturalnych możliwości konia sięga starożytności. W XVI wieku powstała klasyczna szkoła jazdy, w której najpierw szkolono konia "z ziemi" przy pomocy długich wodzy. W XIX wieku popularność zyskało ujeżdżenie, na którego kształtowanie wpływ mieli jeźdźcy z Hiszpańskiej Szkoły Jazdy w Wiedniu oraz Cadre Noir we Francji" dlaczego mi się to kojarzy z Dakri ? :)

a może to czego się nie nie umie to się nie lubi :)))

Pan Panie Jakubie nie jest pracodawcą ale szkoda,że na zebraniu nie poruszył Pan tych obu kwestii jako Kierownik :)

Ja cały czas zastanawiam się nad funkcją kierownika Jakości w tej firmie, w innej nie byłoby do pomyślenia by ta rola spełniała się do oglądania kątów i wąchania pracowników :)

6 stylów zarządzania według Daniela Golemana...ale nikt z "pracohojnych: pewnie nie czytał :)

Mały condon
@ja

No wiesz, różne zboczenia ludzie maja :D

@Mały condon

nie wiem czy zboczeniem jest zamordyzm...ale zarówno jedno jak i drugie nie jest zajefane :)

Sergiej
@ja

Chodziło mi o wąchanie pracowników przez naszą Czerwoną Gwiazdę, ale jak wiadomo straż Kapciowa nie śpi i wszelkie jakiekolwiek negatywne posty są usuwane,

@Sergiej

wiem o co Ci chodziło:).notabene to bardzo przykre,ze Pan kierownik Przemysław nie lubi rozmawiać a lubi wydawać :) dyrektywy

Dawid

Musi nieźle was pilnować skoro tak dokuczacie kierownikowi. Dobrych pracowników nie trzeba pilnować.

@Dawid

Dawid Bronstein..mówi Ci to coś ? :)

Xx
@Dawid

Dobrych pracowników w tym zakładzie jest już jak na lekarstwo, większość bardzo dobrych niestety już się zwolniła, Polacy w tym zakładzie są już w znacznej mniejszości, a co tydzień jest nowa fala Ukraińców którzy w pracy d...y nie urywają, wystarczy przejść się po przyjściu do męskiej szatni, same śmierdziele

Panie kierowniku Przemysławie nie chce Pan rozwiązać problemu palarni,bo pracownicy w przerwach produkcyjnych znów by stali na nogach i chwała Panu za to,jak rozumiem wkrótce zgodnie z kodeksem pracy załatwi Pan to co obowiązuje..".Praca na stojąco zaliczana jest to czynników uciążliwych, które nie powinny prowadzić do stałego uszczerbku na zdrowiu. Z zaznaczeniem, że pełnienie obowiązków związanych z ośmiogodzinnym czasem pracy na stojąco w dłuższej perspektywie może być mocno kłopotliwe dla organizmu – szczególnie jeśli dodatkowo wiąże się z przenoszeniem ciężkich przedmiotów i innymi pracami stricto fizycznymi. Według przepisów Kodeksu pracy, w zakresie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, pracodawca musi zapewnić swoim pracownikom możliwość odpoczynku w bliskiej odległości od miejsca wykonywania pracy na stojąco.Co istotne, stworzenie takiego miejsca jest nie tylko obowiązkiem pracodawcy, ale także umożliwia błyskawiczny odpoczynek w przypadku, kiedy pracownik mógłby poczuć się źle. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko, że w kryzysowej sytuacji pracobiorca musiałby oddalić się od swojego stanowiska."Pozdrawiam

Panie Kierowniku Jakubie nie wątpię,że zna Pan doskonale kodeks pracy w sprawie przerw pracowniczych (Jeśli pracownik wykonuje zajęcia o charakterze monotonnym, w z góry ustalonym tempie, w warunkach uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia, wówczas pracodawca może skrócić podstawowy czas normy pracy – poprzez skrócenie dobowego wymiaru czasu pracy (w przypadku uciążliwości lub szkodliwości) bądź poprzez wprowadzenie dodatkowych przerw wliczanych do czasu pracy (monotonia, uciążliwość lub szkodliwość) jak również nie mam wątpliwości co do Pana wiedzy w sprawie tworzenia ZFŚS ale rozumiem,że przy takim natłoku pracy jaką Pan wykonuje ,każdemu może zdarzyć się zapomnieć jak brzmi Ustawa z dnia 4.03.1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 800 ze zm.)Pozwolę sobie Panu przypomnieć ... W 2017 roku zobowiązani do tworzenia ZFŚS są pracodawcy, którzy na dzień 1 stycznia danego roku kalendarzowego zatrudniają w swoim przedsiębiorstwie co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty.Pozdrawiam

Zakład postawił na Ukrainców,którym znajomość higieny,języka polskiego,zaangażowania w pracę sa obce.Zakład postawił na szybki zysk kosztem jakości produktow chodzi tylko o to ,zeby było szybko i dużo.Awaryjność maszyn,opieszałość ekipy mechaników to następny etap do "poprawy" firmy.Brak inwestycji,zrujnowany park maszynowy.Sanitariaty..no cóż..jedna kabina toaletowa w szatni na ileś tam pracowników (pozostałe zamknięte na klucz)na produkcji jedna kabina nieczynna od paru miesięcy,zainstalowano czujniki dymu ,które wyją od kilku tygodni,bo wiadomo,że nie od dymu papierosowego:)Panie Prezesie proponuję Panu się w końcu obudzić!Może dobór kadry zarządzającej tym zakładem jest wart szkolenia:)i jeszcze jedno "odpad produkcyjny"ta nazwa wskazuje na to,że zakład produkuje odpady,proponuję zgodnie z polszczyzną "odpad poprodukcyjny".Pozdrawiam

Platynowy Czepek

Po tej firmie można by jechać jak po psie, ale prawda jest taka, że za obecny stan firmy odpow. są ludzie, na najwyższych szczeblach którzy (usunięte przez administratora) się znają, i mają w (usunięte przez administratora) ludzi którzy pracują na ich majątki, w tym zakładzie wszystko wygląda ładnie pięknie, ale tylko na szkoleniach i zebraniach, jakość która nie jest bezstronna, i tylko działa na polecenie Przemusia, i działa tylko wtedy gdy trzeba (usunięte przez administratora) pracownika na siłę i zebrać trochę mamony. A stan maszyn na których się pracuje odzwierciedla niestety marną wydajność. Z miesiąca na miesiąc ubywa coraz to więcej Polaków, i nikt nawet się z nie stara aby ich zatrzymać, po prostu polityka zakładu jest taka h..j z Polakami, lepiej zatrudnić Ukraińca, w tym zakładzie Polak już nie zarobi

Chyba w firmie zaszło sporo zmian, ale raczej na gorsze skoro na forum juz Przemuś i jego przyboczna straż, która nigdy nie przepracowała jednego dnia w korporacyjnej renomowanej firmie teraz próbuje bronić swoich błędnych decyzji dotyczących zarządzania pracownikami, produkcją, broni się przed mobingiem, który też ma miejsce w tej firmie, a bynajmniej miał miejsce kiedyś. Błędne decyzje o obsadzaniu istotnych stanowisk ludźmi bez odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia to już wina prezesa, ale kto z doświadczeniem pracowałby za taką kasę-tylko młodzi prosto po studiach, albo ludzie którzy siedzą tam 15 lat bo nie mają wykształcenia i nikt ich nie zatrudni na kierownicze stanowisko.Dopóki Przemek będzie zarządzał produkcją, a raczej błądził po omacku szukając złotego środka to dobrze nie będzie. Panie Jerzy proponuję zainwestować w szkolenie kadry z zarządzania zasobami ludzkimi, technikami motywacji pozapłacowej i może kurs języka rosyjskiego, bardziej się zmianowym przyda niż angielski. Mało który Ukrainiec zna angielski:-)

Hanke
@były pracownik

Z tym mobbingiem to znowu tak bym nie przesadzał, Kubek z Madziunią co prawda się czepiają o bzdety, no ale tak już ich ta praca, największy problem tego zakładu to są pieniądze za pracę, oraz warunki pracy które są niestety bardzo słabe, pracownicy z kilku letnim już stażem zasuwają za 1800 pln w 4 brygadach, więc nie ma się co dziwić, że ludzie się zwalniają, zaś po nowym roku na stanowiskach operatorskich nie będzie już prawie żadnych Polaków, bo raz że z wyplatami szalu nie ma, a dwa że operatorzy którzy już trochę pracują mają po prostu serdecznie dosyć tego zakładu. W tym zakłądzie zarobić można było kiedyś, to już nie jest Polski zakład lecz UKRaiński

@były pracownik

LIDER LINII PAKUJACEJ Data publikacji: 2017-12-08 Miejsce: Łódź Wymagane wykształcenie min. średnie oraz doświadczenie w zarzadzaniu zespołem. Dodatkowym atutem jest doświadczenie pracy na produkcji oraz znajomość języka angielskiego/ukraińskiego. Praca pon.-pt./pt.-nd. (pełen etat)/sb.-nd. w wymiarze 8 lub 12 h. w jakim kraju My żyjemy ?

Zuzanna

@operator faktycznie wskazuje się, że dialog s pracownikami nigdy nie prowadzi do niczego złego. Pozostaje więc nadzieja, że ktoś z grona osób mających na to wpływ - zapozna się z tymi komentarzami na forum i w jakiś sposób wpłynie to pozytywnie na funkcjonowanie Dakri.

TBonne

Operatorzy i Pracownicy produkcji traktowani są w tym zakładzie jak podludzie, a zakład ( produkcja ) tylko dzięki nim jeszcze się trzyma, w tym zakładzie aby sprostać wymaganim jakościowym które próbują narzucić paniusie w czerwonych czepach to, trzeba być chyba przybocznym czarnoksięrznika, technologia produkcyjna i stan maszyn na których się pracuje to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, do kierowników można iść po wiele żeczy, ale napewno nie po pomoc, kierownicy sobie mordy ludzmi wycierają a sami d...y dają

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź