Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

Wiktor

Znalazłem w internecie informacje, że Dakri jest w upadłości. Czy to możliwe?

@Wiktor

Gdzie to znalazłeś?????Chyba mamy inny internet????????????.

xxx
@Wiktor

Znalazłeś stare info, firma była w upadłości w 2012r

Made in Wietnam

Jak tam prezesem jest już Ukrainiec :D, Ukraińska flaga trzepocze już na wietrze przed zakładem?

50 Groszy

W związku z dużym rozwojem firmy, i dużą ilością wolnych miejsc, firma Dakri Dystrybucja zatrudni nowych pracowników za 2000-2200 netto w 4 brygadach na stanowisko.....FRAJERA ROKU! Serdecznie Zapraszamy

12groszy
@50 Groszy

12 groszy, tylko nie płacz proszę,12 groszy w zębach tu przynoszę.Dofinansuję Cię na święta :)i szczęśliwego Nowego Roku życzę :)

50 groszy
@12groszy

Dziękuje o wielmożny panie, obejdzie się, jeśli łaska, pozdrów swego pana co z batem stoi nad tobą z rana

Żyrafa

Wszystko zależy na jakie stanowisko chciałbyś się starać, firma nieustannie przyjmuje nowych ludzi, ale tylko z Ukrainy, ale zawsze CV możesz zostawić w kadrach, zwykły pracownik produkcji - pakowacz zarabia ok 1800 pln na rękę, operator w zależności od działu i od linii którą obsługuję od 2200- do 2400 pln na rękę ze wszystkimi premiami, musisz się też liczyć z tym, że w zakładzie jest system 4 brygadowy.

@Żyrafa

zwykły pracownik produkcji czyli niewyróżniający się niczym jak rozumiem rękoma też nie ?!

Kokodżambo
@:)

Najpierw musisz się nauczyć dobrze języka Ukraińskiego

doucz_sie
@Kokodżambo

Język ukraiński nie jest językiem samodzielnym, i zalicza się wraz z białoruskim do rosyjskiej grupy językowe.Państwo "Ukraina" jest panstwem utopijnym

doucz_sie

Jestem przekonany,że przez takie miernoty jak Ty upada polska jakość.Swoją drogą nie wymagam od Ciebie nic.

KOKODŻAMBO
@doucz_sie

Twoja tata?

@:)

nie rozumiem merytoryki przedsiębiorcy...wolno mi :)

merytoryka tegoż przedsiębiorcy prowadzi do retoryki :) wolno Ci

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Dystrybutor

W Dakri chyba już sama Ukraina bo nawet nowych opinii nie ma

@Dystrybutor

po co Ci nowe opinie?.Szmalu na tym nie zbijesz ani Twoje ego nie dojdzie do szczytu.Jak jest każdy wie :)

Operatore
@Dystrybutor

Opinia jest jak (usunięte przez administratora) każdy ją ma ale cudza, fajniej śmierdzi

Czy Pan J jest dobrym kierownikiem? Czy Pan J ma wiedzę merytoryczną,umiejętność negocjacji,umiejętność obiektywnej oceny stanu faktycznego,umiejętność słuchania innych,umiejętność konstruktywnej krytyki,opanowanie w sytuacjach stresowych,zdolność motywowania zespołu, czy pan J ma kulturę osobistą ? Moim zdaniem pan J nic z tych rzeczy nie ma...a powinien bo przykład idzie z góry :)

brygadzista
@ja

pan J nigdzie by nie znalazł tak dobrej pracy jak tu ze swoimi pseudo umiejętnościami więc musi z siebie zrobić kierownika tyrana i myśli,że dzięki temu nigdy mu nie podziękują .Tyle,że pan J nie zdaje sobie sprawy z tego (bo jak może sobie zadawać jak na studiach zarządzania nie był i na żadnych innych ),że przyjdzie czas,że ktoś oceni jego pracę w sądzie,pan J jeszcze nie wie,że będzie to pozew zbiorowy za lekceważenie pracowników i wulgaryzmy wobec nich

Operator produkcji wydziału B
@ja

Kierownik Jakub ma sporo wad to prawda, jest nerwowy, ale wcale mu się nie dziwie, wielu ludzi pracujących w tym zakładzie to straszne obiboki, patola oraz lenie śmierdzące, większe pretensje miałbym do 4 kierowników prod, gdzie co najmniej 2-óch nie ma zielonego pojęcia o produkcji, jak chcesz coś zgłosić, jakiś poważny problem, to właśnie tylko iść bezpośrednio do niego, bo cię wysłucha co masz do powiedzenia( problem). Idąc do innych kierowników, jedyne co usłyszysz, to magiczną fraze: JEB>E MNIE TO, Albo ewentualnie: MAM TO W (usunięte przez administratora)

50 Groszy

Wszystko zależy od punktu siedzenia, praca na produkcji w tym zakładzie to dramat, dlatego 80% ludzi w tym zakładzie to Ukraina...

50groszy
@50 Groszy

A Polacy już dawno podziękowali temu zakladowi...

Są dwa różne zdania na temat firmy.... Twoje jedno i Nasze, więc po co ten spam ?

Polska Partia Przyjaciłół Piwa

Nie od tego jak się pracuje, a od tego jaki się ma status koloru czepka, z wyższych stanowisk, (usunięte przez administratora) tylko brygadziści, zaś kierownicy leżą tylko z kałdunami, na fotelach obrotowych, zbierają tłuszczyk :), wystarczy spojrzeć na nich

Zuzanna

@brygadzista na czym zatem polega praca brygadzisty w firmie Dakri i dlaczego uważasz, że nie są potrzebni? Być może zakres obowiązków jaki został przypisany do tego stanowiska odbiega nieco od Tego którego się spodziewałeś. @xxxx Dlaczego uważasz, że system czterobrygadowy jest podły? Nie do końca rozumiem na czym on polega. Wyjaśnisz? Czy nie dostrzegasz żadnych plusów, mimo wymienionych minusów pracy w firmie Dakri?

kierownik_zmianowy
@Zuzanna

Przecież wyraźnie było napisane,że brygadzista ma mało do powiedzenia,rządzą kierownicy zmianowi...a szkoda,bo brygadzista bardziej orientuje się w pracy.Miłego dnia Zuzanno :)

@Zuzanna

Czy Pani/Pan rozumie (jako przedstawiciel portalu) o czym tu się pisze? Pani/Pana pytania są bezsensowne,zamiast je zadawać proszę popracować w Dakri z pewnością będzie to dla Pani/Pana cenne doświadczenie a potem przejdziemy do meritum.Pozdrawiam :)

@Zuzanna

Ja uważam A prawie jestem przekonany że gdyby w tej chwili w tym zakładzie zabrakło brygadzistów notabene najbardziej doświadczonych osób na produkcji którzy potrafią ogarnąć maszyny i jako operatorzy są samowystarczalni z małymi wyjątkami na wydziale B to produkcja mogłaby dostać "lekkiej"zadyszki.Bo np na wydziale B jest tylko jeden operator który samodzielnie daje sobie radę reszta potrzebuje mniejszej bądź większej pomocy.Brygadzista w tym zakładzie jest od wszystkiego i jeśli ktoś uważa że jakaś osoba się na tym stanowisku nie nadaje to niech sam idzie na brygadzistę popracuje sobie tylko ostrzegam trzeba mieć sporo oleju w głowie umiejętności obsługi maszyn.Pozdrawiam

@Dystrybutor

olej to jest potrzebny maszynom,brygadzistom jest potrzebne więcej swobody a co za tym idzie kluczowych decyzji :)

@:)

Czyli uważasz że brygadzistą w tym zakładzie może zostać każdy?

@:)

Czy do Ciebie trzeba pisać wielkimi literami byś zrozumiał? KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ BRYGADZISTĄ JAK MA WIEDZĘ W SPRAWIE PRODUKCJI , OBSŁUGI MASZYN I CO WAŻNE ZARZĄDZANIA A DO TEGO NIE JEST POTRZEBNY W GŁOWIE OLEJ A ROZUM.A jak widzę niektórzy brygadziści ( no powiedzmy jeden czy dwóch ) nie radzi sobie z tym ostatnim a pozostali są blokowani w samodzielności przez kierowników produkcyjnych.Pozdrawiam :)

@:)

to było do dystrybutora :))))

3,14 - ździcho
@Zuzanna

Droga Zuziu tak cie przeedukuję ze zostaniesz dojrzałą Zuzanną. posłuchajcie...... system czterobrygadowy jest cięzki czyli podły. studiowalas w pachnącej uczelni i może slabo u ciebie z wiedzą praktyczna. już tłumacze 4-brygadowka zobowiazuje do pracy na trzy zmiany łacznie z nocą (organizm traci rytm pojawiają sie zaburzenia snu,uczucie chronicznego zmęczenia wywrocenie biologicznego zegara dogóry nogami). wyszukaj w internecie hasło ZNPZ zespół nietolerancji pracy zmianowej. praca na noce może nawet wplynac na twoj uklad pokarmowy. Taka praca na noce jest ciezka- czyli podła -i dlatego państwo z definicji wymusza na pracodawcy nakaz dodatku finansowego. kontynuujmy rozprawke. 4-brygady oznaczaja ze pracujesz takze w święta czy niedziele. Innymi słowy twoj mąż i rodzina konsumuje rodzinny świąteczny obiad przy białym obrusie a ty w tym czasie siedzisz za usmarowaną maszyną ocierając łokciem pot z czoła . A wolne masz gdzies w inne dni gdy wszyscy bliscy pracuja i ich nie zobaczysz. Praca zmianowa dezorganizuje zycie i potwierdzaja to psychologowie i psychoterapeuci. no to dziekuje za uwage całuje pozdrawiam

@Zuzanna

Lekarze od dawna podają, że kultura 24/7 może mieć niepożądany wpływ na zdrowie człowieka. W jednym z badań naukowcy udowodnili, że nocne zmiany trzykrotnie zwiększają ryzyko chorób serca, podczas gdy niska jakość snu przyczyniać się może do problemów psychologicznych, nowotworów, depresji, cukrzycy, otyłości i udarów mózgu. Współautor badania, dr Simon Archer, stwierdził, że w wyniku odstępstw od normalnej pory snu ponad 97% genów ulega desynchronizacji, co wyjaśnia, dlaczego praca zmianowa i jet lag mają tak ogromny wpływ na nasze samopoczucie

Pani Zastępczyni kierowniczki Jakości następny niewypał,tam gdzie stanie czepia się o pierdoły..potem jak się ją uświadomi w czym rzecz spieprza.Poprzednia Pani kierowniczka szukała mysz w pułapkach...znowu sztuczny etat

@ja

Pani zastępczyni kierowniczki, cierpi na jeden bardzo poważny problem... BRAK Orgazmu

@50 Groszy

ja myślę,że to nie brak jakiś tam bo w sumie prywatne braki tej Pani mnie nie interesują ale uderzenia wody sodowej :)Musi mniej pić .Jak to kiedyś powiedział (niegłupi skądinąd ) Abraham Lincoln "jeśli chcesz poznać prawdziwy charakter człowieka daj mu władzę" a ja dodam od siebie im wcześniej dasz mu władzę tym szybciej spiszesz go na straty.

nie wiem kto wpadł na pomysł zrobienia etatu kierownika produkcyjnego..masakra jest ich czterech ..jeden coś tam robi ,chce się starać(był kiedyś w jakości:),drugi próbuje ogarnąć bałagan mącąc,trzeci wydaje się być ułożonym ale małokreatywnym,czwarty to już totalna porażka...siedzi pół zmiany na rurze a drugie pół zmiany podrywa Ukrainki.Bardzo rzadko a nawet wcale zdarza się kierownikowi produkcyjnemu zobaczyć towar,który zakład produkuje...zwalają to na dział Jakości .I tak każdy sobie rzepkę skrobie tylko dlaczego pracownicy produkcyjni muszą finansować sztuczne etaty?Brygadzista w zakładzie nic nie może a przecież jest to bezpośredni przełożony,gdy chcesz wziąć urlop odsyła Cię do kierownika.SZef Zakładu cały w skowronkach..tu mu powiedzą jest dobrze, tam mu powiedzą wszystko gra...tylko,że nic nie gra niestety

Józek z magazynu
@ja

Ale cipka to ty szanuj....

@ja

Gdzie konie kują, żaba nogę podstawia :)

@:)

Zły koń to i z góry nie pociągnie :)

@Józek z magazynu

wbrew pozorom nawet nie jesteś tak głupi :)))))

Dystrybutor

Zamiast wylewać gorzkie żale poszukajcie sobie pracy za lepszą kasę gdzie nikt nie będzie wam biadolił nad głową.Przecież każdy pracujący tam Polak wie że lepiej nie będzie ,Co najwyżej gorzej.Pozdrawiam

zadowolony

SZef powinien zapytać niezadowolonych pracowników dlaczego w dalszym ciągu pracują w Dakri skoro im tak źle.Jaką dostał by odpowiedź?Nieszczerą-bo jestem przywiązany do zakładu umową,szczerą-bo jestem nieudacznikiem,który nie potrafi znaleźć sobie lepszej pracy.Dla mnie jednych i drugich wywalić na zbity pysk.Pozostawić tylko Ukraińców bo oni na to pytanie by odpowiedzieli tak-pracuję po 12h w ramach rekonwalescencji ,która na Ukrainie jest bardzo droga :) Tu mam wszystko za darmo :)

xxxxxxx
@zadowolony

Cieszymy się panie kierowniku że jest panu dobrze w firmie, szkoda tylko że zakład nie doba o ludzi z produkcji z Polski, a czasami mi się wydaję że właśnie w tym zakładzie o to chodzi, żeby upodlić Polaka jak najbardziej,i aby się zwolnił a w jego miejsce przysłać Ukraińca, a twoje (usunięte przez administratora) jest już dawno nie na miejscu, bo już dawno większość Polaków podziękowała temu zakładowi

xxxxxx
@xxxxxxx

Nie licząc kierowników, brygadzistów, kadr, darmozjadów z jakości, zostali już tylko emeryci z Polski, na rzecz pięknej, młodej i krzepkiej młodzieży ukraińskiej

zadowolony
@xxxxxxx

podziękowałeś :)

@xxxxxx

Skoro piękna,młoda,krzepka młodzież z Ukrainy to już niedługo zastąpi ociężałych wiekiem kierowników produkcyjnych,o brygadzistach nie wspomnę mimo,że jeszcze w sile wieku to i tak nie przebiją się urodą a krzepkością to juz na pewno nie :).Prezes niedawno powiedział,że tyra za wszystkich,jak My pracownicy idziemy do domu to on kolację w zakładzie je i dla rodziny nie ma czasu:)na prawdę potrafi rozbawić do łez :)

Nemrok
@zadowolony

Widzisz panie "zadowolony" widać że jesteś małoletnim stażem, pracownikiem tej firmy, problem polega na tym że ludzie, nie wiążą dłuższej przyszłości w tym zakładzie, ale to przez to jak ludzi się traktuje w tej firmie, w tym zakładzie zostało może z 2 max 3 dobrych operatorów,i kilka osób z produkcji( reszta to specjaliści od składania kartonów ) co rusz jest selekcja nowych Ukraińców bo Ukraińcy szukają pracy za większą kasę gdzie indziej, Problem polega na tym aby zatrzymać dobrych ludzi, gdyż to później procentuje,

@Nemrok

i tu jest problem..nikt nikogo nie zatrzymuje a napiszę Ci dlaczego...bo gdyby zapłacić godne wynagrodzenie pracownikowi produkcji to trzeba by zmniejszyć wynagrodzenie administracji i innym darmozjadom

oby

podobno Ukraińcy chcą wyjechać do Niemiec po wyższe zarobki (jak podają ukrainskie i polskojęzyczne media).Ciekawe czy u Niemca będą zbijać bąki, dłubać w telefonach i słuchać ukraińskiego rapu . Ponadto ściemniać że nie rozumieją oraz robić totalny chlew i (usunięte przez administratora) w miejscu pracy.?

Panowie kierownicy produkcyjni,przedprodukcyjni i poprodukcyjni...bo kierowników w tym zakładzie jest nadmiar nie można połapać się czym się zajmują :)Proponuję,żebyście zamiast niosąc ręce w zwiście stanęli przy maszynach na 8h i wtedy będziecie sobie badać cykl za pensję pracownika.Zaraz posypią się komentarze,że kierownicy są wykształceni jakieś studia w Waszyngtonie jeden ma .drugi w Polinezji,Trzeci gdzieś tam ogarnął zawodówkę w Polsce ale próbował studiować i to mu się chwali .Brygadzista odsyła pracownika do kierownika z Wyższym Wykształceniem,brygadzisto ucz się tak samo jak kierownicy...w tej samej szkole a będziesz wielkim małym :)

czy_ja_wiem

hmm chyba w zwisie

@czy_ja_wiem

może być i w zwisie ,mi chodziło o słowo "Zwist" proszę poszperać w germańskim...oczywiście "w zwiście" odnoszę do spolszczonej odmiany tego słowa.

pstryk
@:)

co Ty piszesz? ktoś z wyższym wykształceniem nietechnicznym nie może dotykać maszyn w ruchu ciągłym,no chyba,ze jest po Polibudzie

Natalia

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

kalkulator
@Natalia

Za dobrą pracę dobra płaca:)

Natalio_śnij
@Natalia

Natalio mam nadzieję,ze twórczość literacka Cie nie czeka i na maxa mam pewnośc,ze nic nie wniesiesz do tego padołu swoją "dziwną" inteligencją

niedorozwój :)

Arhelan, Topaz, Avita, Aldik, Spar, Stokrotka....może z nimi podpisać umowę handlową?

niezrzeszOny

Mnie zastanawia Pani główna technolog tego zakładu,czy aby na pewno nie działa wbrew firmie ?

50 groszy
@niezrzeszOny

Celem technolog jest tworzenie i wprowadzanie nowych produktów,( robienie prób technologicznych itp) a że jest taka a nie inna technologia, stare maszyny które się psują, nic się nie usprawnia i nie wymienia, klepać ciasto trzeba rękoma( bo rozumiem że o to ci chodzi) to nie jej wina, a poza tym aby wejść z nowym produktem na rynek, trzeba takiej Biedronce bądź Liedlowi, wpłacić kupę kasy, więc to nie takie chop siup jak się komuś zdaje...

@50 groszy

nie rozumiesz..nie chodzi mi o klepanie ciasta rękoma ani o stare maszyny ale o złą technologię,batony pękają w pół,bułki to gnioty jak wystygną,tragedia technologiczna bułek z serem,bułka"U" wysuszona...można z niej robić tylko bułkę tartą,były kiedyś w akcie prób czarne a może grafitowe batony do hot dogów...nie wspomnę z czym się kojarzyły.ciasta,makowce...przepraszam bardzo ale w internecie można znaleźć lepsze przepisy i to za darmo.Dla mnie porażka technologiczna zakładu..mam jeszcze wspomnieć o niedosolonych ciabatkach i chlebie bez smaku ?

ren
@niezrzeszOny

Dlatego bo zakład oszczędza na czym się da i tyle w temacie

@50 groszy

Jak to ? Zakład wpłaca kupę kasy ,by móc sprzedać towar? to czysta korupcja

poprawka "naprawdę" mój chaos pisania nie wynika z niewiedzy...bardzo szanuję język polski

poprawka "z Ukrainy"

niezrzeszOny

Czy pracownicy Ukrainy mają przeprowadzone badania na nosicielstwo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź