Opinie o Złota Farmacja Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Złota Farmacja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Złota Farmacja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Złota Farmacja Sp. z o.o. w Szczecin

Iwona Nowy wpis

Dzień dobry. Czy jest tutaj ktoś , kto nie dostał zapłaty za wykonane zlecenie rozprowadzonych plakatów w aptekach we wrześniu 2021 ?

Apteka Nowy wpis
@Iwona

Ja nie dostałem zapłaty od tych (usunięte przez administratora) a dokładnie pana (usunięte przez administratora). Czekałem 2 miesiące na spłatę zaległości z kilku lat. Sprawa poszła dziś do Sądu. Nie dajcie się nabrać temu (usunięte przez administratora). Złota Farmacja Sp. z o.o. ul. Milczańska 30A 70-107 Szczecin tel. 730 770 738 NIP 955-18-25-132 REGON 811165383 KRS nr 0000133799 Sąd Rejonowy w Szczecinie XVII Wydział Gospodarczy Wysokość kapitału zakładowego 109300zł

Mirosław Nowy wpis

Cześć. Nie dzieje się zbyt wiele w tym wątku i chciałbym ustalić, co jest powodem ciszy, która nastała w temacie dotyczącym firmy Złota Farmacja? Muszę to ustalić, dlatego też pozwoliłem sobie zapytać o to właśnie tutaj. Znajdzie się może osoba, która chętnie mi odpowie? Proszę o informację bo chcę cokolwiek o nich się dowiedzieć.

Hanna Nowy wpis

Szukałam w Internecie informacji dotyczących firmy Złota Farmacja, ale niewiele znalazłam, a o ofertach pracy czy jakichś informacjach o rekrutacji nie wspominając. Może obecni pracownicy mają coś do powiedzenia na ten temat?

Amcia

Ogólnie jak osoba wyżej też miałem styczność ze Złota Farmacja Sp. z o.o. w formie kilku zleceń i nie ma na co narzekać, na pewno co mogę powiedzieć to to, że są bardzo punktualni z terminami wypłat..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Złota Farmacja Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
WawaRf

Wykonywałem ostatnio kilka zleceń do firmy i wszystko było OK, polecam :)

JJJ

a ta firma w ogóle istnieje? Telefon nie odpowiada...

beata

Złota Farmacja powstała w 1997 roku, wiec dosyć dawno, a jak widać nadal utrzymuje się na rynku, wiec można powiedzieć że była strzałem w 10. Złota Farmacja zajmuje się marketingiem farmaceutycznym i medycznym, ze szczególną specjalizacją w działaniach typu: BTL (below-the-line), events marketing i merchandising. Klientami Złotej Farmacji są firmy farmaceutyczne i sieć ponad 1000 aptek w całej Polsce, także zasięg mają duży, jestem pełna podziwu

Rysiu

Jak pisze Ania, nadal aktualnie brak żadnych ofert, ale mimo wszystko można natknąć się na informacje o farmaceutycznym marketingu wpisując nazwę firmy w przeglądarce. Czy nie jest wobec tego tak, że pomimo braku ofert, można próbować dostać się do nich za pośrednictwem sekretariatu, przedstawiając w miarę rozsądną ofertę usługowo handlową?

na stronie złotej farmacji , to znaczy na stronie internetowej zlotej farmacji tak jak pisal mlody nie ma niestety zadnej informacji o rekrutacji , martwi mnie to ale chciałabym się dowiedzieć czy istnieje opcja odbycia stażu w tej firmie i zdobyci jakiegoś fajnego papierka i wpisu do cv? pozdrawiam

hmmm

Nie rozumiem Was ludziska. Co niektórych oczywiście. Ja nie pracuję nigdzie na etat, tylko robię zlecenia dla Złotej Farmacji i innych parę zajęć na umowę-zlecenie. Umów z aptekami na wymiany mam mało, ale akcje audytowe, czy kampanie np. społeczne dają naprawdę fajny grosz. Każdy na początku wie, że nie dostanie auta tylko jeździ swoim, oni zwracają kilometrówkę. To jest jasno na początku przecież powiedziane. Nie mam więc do nikogo o to pretensji i cieszę się, że mogę sobie zarobić czasami mniejszą kaskę za samą wymianę, a czasami większą jak jest coś innego. Z produktami nie latałam, bo miałam akurat kupę innych obowiązków, ale nikt mi nie postawił warunku, że albo to robię, albo do widzenia. Pani [usunięte przez administratora] też jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Zawsze pomaga i wyjaśnia wszystko. Ja sobie bardzo cenię tą firmę i współpracę z nimi, a jak mój znajomy zacznie robić inne zlecenia dla aptek, być może uda mi się uzyskać więcej umów. Wtedy z wymiany też będę miała fajny pieniądz. Pozdrawiam przedstawicieli ze [usunięte przez administratora], którzy wiedzą co robią i po co.

Potwierdzam jak najgorsze opinie o tej firmie. Jestem jej byłym pracownikiem. Nigdy potem nie spotkałam się z takim bezdusznym wykorzystywaniem pracownika i kłamaniem mu prosto w oczy, co w tej firmie. Zarobki też nieadekwatne do wykonywanej pracy. Wspomnienia mam jak najgorsze.

DarOO

Wykonywałem kilka zlecen dla tej firmy - zaliczki byly na czas, pieniadze tez rozliczone co do grosza. Miałem pozamieniac plakaty i wdrozyc sprzedazy promocyjne preparatów własnych firmy. Generalnie wszystko były przygotowane profesjonalnie, choc pieniazki oczywiscie mogłyby byc wieksze ;-). polecam tym , ktorzy nie celuja w najwyzsze stawki.

Zobaczcie, jakich preparatów, zawieszają plakaty w aptekach i gdzie je zawieszają. Te ramki do plakatów, też warto zobaczyć, w jakim są stanie. Że też ktoś im chce za to płacić - dla mnie obciach. To chyba (usunięte przez administratora)

Jawne =Jasne

Firma dziwna - podobna do firm kurierskich czyli zamawiasz, jest usługa czyli sukces. Ta firma to głównie zmienia raz w miesiącu plakaty w aptekach, z reklamą rożnych specyfików, głównie tych reklamowanych wszędzie (mało ambitnie). Zgadzam się, że z firmami farmaceutycznymi ma niewiele wspólnego. Właściciele zrobili niezły kesz na firmach ,,kogucik,,. Osoby tam pracujące są albo ,,zciśnieniowane,, na stały wpływ na konto bankowe lub mało ambitne. Nie dajmy się zwariować. Plakaty to powinni wymieniać ,,plakaciarze,, a nie osoby wykwalifikowane po studiach. To jakiś absurd - brak szacunku do pracowników - i w dodatku swój samochód, komputer, telefon itd. A wiadomo w jakim celu - brak dla pracowników zasłużonego urlopu i ,,wywalić,, z pracy zawsze można o każdej porze dnia i nocy. NIE DAJCIE SIĘ !!!!!!!!!

Firma dobra, na dorabianie pracując w innej (na stałe). Szkoda jedynie własnego auta, które eksploatujesz i nikt się tym nie przejmuje. Koszty własne rosną itd. Kolega, który jednorazowo wykonał akcję, zapewne wymiany plakatów (sadząc po cenie jaką podał), to dla polepszenia Twojego własnego nastroju,10 lat temu, firma też tyle płaciła -:). Nie jest to firma farmaceutyczna tylko marketingowa - nie dajcie się nabrać !!!

Firma jest OK. Robiłem właśnie akcję na zlecenie. Była zaliczka na koszty, umowa i rozliczenie - wszystko zdalnie - przez internet i telefon. Wysyłki kurierskie na ich koszt. Jeśli komu(usunięte przez administratora)za krótką wizytę w aptece, to niech idzie rozdawać ulotki w marketach za 6zł za godzinę. :)

polecam - to dziwne ja pracuje w tej firmie i jest OK - oczywiscie jak komus nie chce sie pracowac a tylko ciagnąc kase za nic to nie tutaj.

Pokrzywdzony

Kto chce pracowac w tej firmie niech sie dobrze zastanowi jedna wielka sciema zajezdzasz swoje auto stresujesz sie prymitywnymi uwagami pani z biura atmosfera nie do zniesienia slabe zarobki robisz na 2 etatach; przedstawiciela a 2-wymiana plakatow, marketing itd. naprawde, szczerze odradzam

beti

Odradzam!!!! Proszę, proszę.(usunięte przez administratora) Boją się prawdy!!! Co rusz to nowi przedstawiciele... o czym to świadczy? - beznadziejne zarobki - jeszcze gorsza atmosfera - przestarzałe stendy - brak narzędzi pracy; typu gadżety, prezebty itp. Wszystko ładnie pięknie wygląda na poczatku... po 2 góra 3 miesiącach człowiek poznaje się... ODRADZAM!!!

at

Odradzam! Ciagła rotacja! Beznadziejne zarobki! Atmosfera nie do wytrzymania! Ciągłe ogłoszenia o pracę do tej firmy świadczą o braku profesjonalizmu, szacunku dla pracownika itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Złota Farmacja Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Złota Farmacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Złota Farmacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Złota Farmacja Sp. z o.o.?

Złota Farmacja Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Milczańska 30A lok. 104
    70-107 Szczecin

Złota Farmacja Sp. z o.o.