Opinie o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pollana Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pollana Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Patrk

Pracowałem w różnych podobnych firmach.Ta firma jako jedyna oszukuje własnych pracowników.Nie wypłaca pensji.Jezeli szukacie pracy w tej firmie to odradzam .

Patryk

Oszuści.Nie płaca pracownikom pieniedzy

Agata

Widzę że wszystkie zamieszczane ostatnio komentarze pochodzą od klientów firmy. A jak to wygląda z perspektywy pracowników? Może ktoś z Was chciałby opisać specyfikę swojej pracy? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Daniek
@Agata

Nie polecam pracy w tej firmie.Do tej pory ze mną się nie rozliczyli.Firma kant i oszust

Agata

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie Pollana? Czy firma obecnie prowadzi jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może ktoś z pracowników coś wie? Chciałabym również przypomnieć osobom wypowiadającym się w wątku, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców, a nie usług przez nich świadczonych.

Pollan'z'nieuczciwości'znana
@Agata

czy firma prowadzi rekrutację? czy szuka nowych pracowników? A kiedy rozliczy się do końca z obecnymi ? Bo szczerze mówiąc to z wypłacalnością pieniędzy dla pracowników jest mały problem. Nie mówiąc już o tym, że klienci którzy zwracają towar nie dostają zwrotu zaliczki :) Bo i niby po co ?

Beata21
@Pollan'z'nieuczciwości'znana

To prawda firma nie płaci swoim pracownikom,nie odbierają telefonów,jak się dodzwonisz to mówią ,ze wyślą pieniadze a i tak nie wysyłają,oszukują własnych pracowników.Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pollana Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

polecam

naciagnięta
@anonymous

polecasz oszustwa pollany med. Towar zwróciłam ponad 3 miesiace temu i pieniedzy nie widać. Sprawa w sadzie

OTO OSZUST - 518 668 552

piszesz sam z siebie czy Twój szef - pan o nazwisku na S. - cię zachęca ?

Agata

@krystyna, widzę, że jesteś kolejną osobą, która jest niezadowolona z usług firmy Pollana z poziomu klienta, czy zamierzasz wyciągać konsekwencje prawne w stosunku do tej firmy? @ela.1970, fajnie, że pojawia się osoba, która posiada informacje na temat pracy w firmie Pollana. Skąd posiadasz informacje o tym, że firma zalega z wypłatami wynagrodzeń dla swoich pracowników? Może jesteś osobą, która pracowała u tego pracodawcy i może podzielić się z nami swoimi doświadczeniami na ten temat? Sprecyzuj wypowiedź, aby rozwiać wątpliwości.

wanda
@Agata

tak firma oszukuje ewidentnie ludzi i śmieje im sie w twarz gdy walczą o swoje pieniądze . Ze taka firma legalnie oszukuje ludzi szczególnie starszych na pokazach oferujac im za przyjscie na spotkanie laptopy , odkurzacze , ekspesy do kawy , oczywiscie tego nikt na oczy nie widzi. Omamieni kupuja spret AGD marnej jakosci jak sie pózniej okazuje w domu i gdy rezygnuja odstepujac od umowy odsyłaja sprzet ale pieniedzy nie widzą . spawa musi zajac sie policja , prokurator aby ukrocic takie działanie w biały dzień .

P.
@Agata

Ja osobiście pociągne ta firmę do odpowiedzialności

Patrycja.

Jestem właśnie po spotkaniu. Zostałam bardzo źle potraktowana przez przedstawicieli. Zorganizowano konkurs i "wygrałam" W nim artykuły za przysłowiową złotówkę, w momencie gdy poproszono mnie na bok okazało się że muszę zapłacić za wszystko łącznie ponad 11tys. Oczywiście odmówiłam tym bardziej, że spodziewam się dziecka i taki koszt jest dla mnie stanowczo za duży . Gdy nie podpisałam umowy poproszono mnie o opuszczenie spotkania. Ale to mały Pikuś przy tym , że oszukano mnie już w momencie gdy wykonano do mnie 2 telefony z informacją o wygranej notebooka. GWARANTOWANA WYGRANA. A okazało się że ta wygrana to kamerka samochodowa chińskiej najtańszej firmy. Nie jestem zła o to, że nie otrzymałam notebooka Ale o to iż zostałam perfidnie oklamana , upokorzona i w dodatku straciłam 2h. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!

Agata

@anonymous, co dokładnie polecasz? Pracę w firmie Pollana czy może produkty i usługi, które ta firma oferuje konsumentom? Sprecyzuj swój komentarz, ponieważ na chwilę obecną pozostawia wiele wątpliwości.

Agata

@nie oddali mi zaliczki, czym zainspirowały Cie produkty, które na pokazie oferowała firma Pollana, że zdecydowałeś się podpisać umowę na zakup produktu? Czy rzeczywiście produkty są dobrej jakości? Ciekawi mnie, dlaczego zdecydowałeś się na to, aby podpisać umowę zakupu produktu za pośrednictwem tej firmy. Wyjaśnij, proszę.

nie oddali mi zaliczki

Firma Pollana Med to jakaś KPINA. Przestrzegam przed ich nieuczciwymi praktykami !!! Niestety , ale podpisałem w tej firmie umowę. Chcąc uniknąć odsetek, postanowiłem zapłacić gotówką. Podwieźli mnie do bankomatu, wypłaciłem pieniądze i zapłaciłem na pokazie. I to był ogromny błąd. Bo jak oprzytomniałem i jak chciałem oddać, to pani jaka podpisała ze mna umowę, bez ogródek oznajmiła że nawet jak towar oddam, to pieniędzy i tak nie zobaczę. I chyba miała rację. Bo sprzęt zwróciłem do ich firmy a pieniędzy do dziś nie zobaczyłem a już dwa miesiące prawie minęły. Nie wiedząc co dalej mam robić zwróciłem się o pomoc do kilku instytucji. Wszedzie mi powiedzieli że mam wysłać wezwanie do zapłaty i jak firma nadal nie przyśle pieniędzy to mam znów do nich wrócić. Trafiłem jednak na taką fundacje "Daj Siebie" i oni tą sprawę przyjeli. To znaczy w moim imieniu założyli sprawę w sądzei i będą walczyć o zwrot moich pieniędzy. Czy się to uda to jeszcze nie wiadomo, bo dopiero niedawno im wszystkie dokumenty wysłałem. Fundacja "Daj Siebie" fajnie i szybko działa. Wiem że sprawa do sądu już trafiła bo Pan Adwokat od tej fundacji wysłał mi nawet na maila pozew jaki złożył w moim imieniu przeciwko firmie Pollana Med. Co dalej będzie t osię okaże

My się nie daliśmy

(usunięte przez administratora) Zadzwonili z prośbą o przybycie na pokaz. W dowód wdzięczności obiecywali netbooka. W praktyce żadnej nagrody tylko oczekiwania, żeby kupić jak najwięcej od nich. NIE DAJCIE SIĘ. Mieli nawet rozeznanie kogo może być stać na zakup tych szaleńczo drogich produktów. Zachowanie tych ludzi było poniżej krytyki.

Pomagamy

Podpisałeś umowę i chcesz ją rozwiązać ? Pomagamy rozwiązać umowy i odzyskać wpłacone pieniądze. Telefon 518 668 552 Pomożemy

Agata

@Dobroczyńca, Twoja sytuacja związana z firmą Pollana została rozwiązana w zadowalający dla Ciebie sposób? Właściciel firmy odpowiedział w jakiś sposób na Twój kontakt? Chciałabym, abyś przedstawił to szczegółowo. Również proszę, abyś nie podawał prywatnych numerów telefonu, które nie są ogólnodostępne, ponieważ jest to zakazane.

Dobroczyńca

Telefonu podanego na umowie nikt nie odbiera, także wszystkim oszukanym przez tą firmę podaje nr tel właścicieli tej pseudo firmy Państwa G. 607--187--108 600--104-926

Agata

@oszukana, czym są spowodowane opóźnienia w Twoim rozliczeniu z firmą Pollana? Możesz bardziej szczegółowo przedstawić, jak to wygląda? @Pomagamym, forum publiczne gowork.pl to nie jest miejsce na tego typu reklamy. Myślę, że osoby, które rzeczywiście będą potrzebować osoby to same o tym napiszą. Poza tym zapoznaj się z regulaminem forum, aby na przyszłość nie podawać danych kontaktowych https://www.gowork.pl/regulamin

Pomagamy

Podpisałeś umowę i chcesz ją rozwiązać ? Zadzwoń 518 668 552 Pomogę.

Pomagamy

Podpisałeś umowę i chcesz ją rozwiązać ? Zadzwoń 518 668 552 Pomogę.

ostrzegam
@Pomagamy

UWAGA - OSZUST

pomagamy
@ostrzegam

hahahaha xD wyżej to wypowiedz pracownika tej firmy ;) Zapraszam do kontaktu podpowiem jak skutecznie odstąpić od umowy

Małgorzata T

Ja kupiłam u nich towar, jakieś 2mc temu - coś się stało z mata masująca -przegrzewala się. Zadzwoniłam i wymienili mi na nowa, dostałam w ramach przeprosin ten pas na szyje. Ogólnie miło ze strony firmy

Agata

@Anna, kontaktowałaś się może w tej sprawie bezpośrednio z firmą Pollana? W trakcie podpisywania umowy nie byłaś pouczona o tym, jak można od niej odstąpić? Jeżeli możesz to napisz również, jak sprawuje się produkt, który zakupiłaś za pośrednictwem tej firmy? Czy jest on zgodny z tym, co było pokazane na pokazie? @anonymous, nie jestem pracownikiem firmy Pollana i w żaden sposób nie próbuję jej wybielić, chcę po prostu bardziej szczegółowo poznać historie, które opisujecie i sytuacje, które są bezpośrednio z tą firmą związane. Każdy Wasz wpis jest pomocny dla osób, które przeglądają ten wątek.

Zostaw merytoryczną opinię o Pollana Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

Pollana Sp. z o.o. sp.k.