Opinie o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pollana Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pollana Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Barbara

Opinia o f-mie POLANA MED Mrowino - NIEUCZCIWA, Towar został zwrócony, odstąpienie od umowy wysłane. Pieniądze nie zwrócone - czekam 2 miesiące. Na e-maile nie odpowiadają tel. nie odbierają. Omijać szerokim łukiem

greg
@Barbara

Zostalem oszukany.Czy moge im oddac materac za ktory mam placic. i rozwiazac umowe.

@greg

Niepokoi to mnie chce oddac imta rzecz i rozwiazac umowe.Bardzo prosze o odpowiedz na moj email:grzegorz.514@wp.pl.Skonczylem administracje i mam pomysl jak ostrzec innych ludzi przed ta firma.

Dobra dusza.

Witam serdecznie. Jeśli chcesz szybko zarobić brudne pieniądze, za krzywdę starszych i schorowanych ludzi to ta praca jest dla Ciebie! Wystarczy być chu..em lub ku..wą bez serca i już możesz dołączyć do reszty ekipy. Na szczególną uwagę zasługuje wydarzenie gdzie cały team Pollany Med (czasem Bio life, Exito, Comfort Med itp, nazwy są różne, ponieważ uczestnicy wymieniliśmy się doświadczeniami ) zabarykadował się w wynajętej sali hotelowej stołami i wieszakami przed płaczącą staruszką, która podpisała umowę ratalną na 9.900 zł otrzymując masażer - pewnie liczyła na to, że może wreszcie przestanie ją coś boleć. Ludzie właśnie z takich powodów udają się na spotkania "medyczne". Mam nadzieję, że wróci to do was po trzykroć, a w szczególności do młodej blondynki w krótkich spodenkach z wystającymi pośladkami, o wyglądzie taniej dzi... ki, która bez skrupółów próbowała urabiać nas metodą na kochaną wnusię. Niektóre babcie niestety połknęły haczyk, na mnie kure...ski urok nie zadziałał. Młodzi i uczciwi ludzie - proszę Was, łatwy pieniądz łatwo się wydaje, a ciężko zarobiony traktuje z szacunkiem. Nie dorabiajcie się na cudzym nieszczęściu i pomyślcie o tym, że to mogliby być wasi dziadkowie, których ktoś tak potraktował. Życzę wszystkiego dobrego czytającym oraz pasma nieszczęść oraz tragedii osobistych całemu zespołowi "sprzedawców"

Rozczarowana

Firma POLLANA MED UWAGA to (usunięte przez administratora) Byłam dzisiaj czyli 25.07.2018 r. na pokazie przedstawicieli firmy POLLANA w jednym z Gliwickich hoteli i jakież jest moje zdziwienie i rozczarowanie a mianowicie kuszą jakimiś telewizorami za samo przyjście a jak nie jesteś zadowolony i nie chcesz kupić ich marnego gatunku towaru za śmiesznie wysoką cenę to wywalają z prezentacji po wręczenie popsutego tabletu. BANDA OSZUSTÓW!!!!

Anubis

Ich zaproszenia i obiecanki to ściema jakich wiele , (usunięte przez administratora) łgarze i nie będę się już brzydko wyrażał co jeszcze. Porażka uważajcie na nich. Miał być pokaz obecne prezenty a tu Pan nazwę go M. nie podam imienia mówi że nie mamy na co liczyć i wypycha ns do wyjścia .... spoko firma .. (usunięte przez administratora)

Jola
@Anubis

Taka prawda ze to naciągacze.Tak dała się nabrać moja mama na pokazie.Wszystko było pieknie ładnie do momentu aż powiedzieliśmy ze chcemy oddać sprzęty.Kontakt się urwał.Pan który to prezentował nie odbiera telefonu.Nie obędzie się bez adwokata.Pismo z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zostało już wysłane.Specjalnie na umówie podają inny adres niż maja siedzibę.Na drugiej stronie umowy kupna jest zamiast odstąpienia od umowy-dostąpienie.Nie rozumiem jak ci ludzie mogą spokojnie z tym żyć i żerować na ludzkiem nieszczęściu.Zwlaszcza osób starszych,rencistów i emerytów.Ktorzy dają się wkręcać w umowy na duże pieniądze i raty.Potem nie wiedza jak się z tego wyplątać i płaca kolosalne sumy za badziewie sprowadzane z Chin.Ostrzegajcie przed tymi pokazami swoich bliskich!!!

Wojtek
@Jola

Mamy ten sam problem.czy udało się zwrócić towar.czy wiesz w jakim banku spłaca się raty

@Wojtek

Ja odesłałam towar (14 dni) i wypowiedziałam umowę i umowę w banku -masz na to 14 dni (Plus Bank w Poznaniu Zwierzyniecka 18 Poznań).

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pollana Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Agata

@anonymous, czy firma Pollana informowała Cię, dlaczego nie chce przyjąć zwróconego towaru? W ogóle co jest powodem, Twojego zakupu w tej firmie, a następnie zwrócenia produktu? Jest on niezgodny z tym co pierwotnie było ustalane?

Przmek

Witam!! Jak czytam te wpisy, to mam wrażenie, że są tu dwa obozy. Ci, którzy chcieliby po prostu uczestniczyć w wydarzeniu i Ci, których po prostu na to nie stać;) Bycie pozytywnym i mieć umiejętnośc prowadzenia firmy z wieloma jakże różnymi osobowościami, to ogromna umiejętnośc i poświęcenie. Życzę Prezesom tej spółki samych pozytywnych wpisów, bo naprawdę podziwiam ich zaangażowanie. Pozdrawiam Anonymus;)

ozukana

kłamiesz-łrzesz.

Oszukana
@Przmek

no na pewno Prezesi mają wyrzsze wykształceni potrafią nawet odrazu straszyć Komornikiem.

kra
@Przmek

Pozytywne opinię piszą pracownicy f-my an prawdziwe oszukani klienci

OSTRZEGAM PRZED Pollana med. Oszukańcza firma. Nie chce zwrócić pieniędzy za odesłany towar. Na swojej stronie pisze że powstała w 2016 roku a rejestr sasowy przedstawia co innego POLLANA MED SP Z O O (KRS: 0000661884, NIP: 7811941148, REGON: 366485703) Adres / kontakt na mapie POLLANA MED SP Z O O REGON: 366485703 NIP: 7811941148 KRS: 0000661884 REGON366485703NIP7811941148KRS0000661884 Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko Gertig Zofia Członek Zarządu Wesoły Agnieszka Prezes Zarządu Sposób reprezentacj: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. Nazwa organu reprezentacji: ZARZĄD Status OPP: NIE Data wpisu do rejestru przedsiebiorców: 2017-02-02 Poczta: Mrowino Kod pocztowy: 62-090 Ulica: Poznańska 50 Miejscowość: Mrowino Gmina: Rokietnica Powiat: Poznański Województwo: wielkopolskie Forma Prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rejestr: POZYCJA KRS W REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW Data powstania: 2017-02-02 Data wpisu do Regon: 2017-02-02 Data rozpoczęcia działalności: 2017-02-02 Organ rejestrowy / ewidencyjny: SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Halina

Proszę, niech mi ktoś powie na jaki adres odesłać zakupiony na prezentacji towar, czy na ul. Towarową 12 czy ul. Poznańską 50

Agata

@Pozbyłam się problemu, czy fundacja o której wspomniałaś prowadziła rozmowy w Twoim imieniu z firmą Pollana? Opisz, proszę, w jaki sposób konkretnie została załatwiona ta sprawa. Firma bez problemu zwróciła Ci pieniądze za zakupiony towar? Był jakiś wymowny komentarz z ich strony?

Zawiedziona

Po spotkaniu gdzie kupiłam matę i garnki sprawdziłam cenę w internecie.Kosmos .Mata kosztuje 750,- A garnki 900,-Towar zwróciłam,kupiłam w internecie.Schody zaczęły się po zwrocie towaru,straszenie,brak zwrotu zaliczki.Ale ja nie daruję tych pieniędzy.

oszukana
@Zawiedziona

Popieram opinię 100%. Towar to chińszczyzna i najniższej półki

Agata

Większość Waszych ostatnich wpisów dotyczy sytuacji w której pomimo zakupu towaru po prezentacji przez firmę Pollana po kilku dniach zdecydowaliście się na zwrot towaru. Czy możecie przybliżyć co konkretnie wpłynęło na to, że podjęliście decyzję o zwrocie? Czy firma w trakcie prezentacji i zakupu informowała o warunkach zwrotu towaru? Opiszcie, proszę, szczegółowo jak to wyglądało.

Uczestniczyłam w pokazie 14.04.2018 r. / zaproszenia telefoniczne kilkunastokrotne , przypomnienia o terminie /. Zakupiłam towar , za który dokonałam przedpłaty w kwocie 500,00 . Niestety towar nie spełniał moich oczekiwań/ lekarz zabronił masaży pasem masującym, natomiast odkurzacz był wadliwy/, dokonałam zwrotu zgodnie z przepisami towaru jak i przesłałam Oświadczenie odstąpienia od Umowy. Od 23.04.2018 r. brak jakiegokolwiek kontaktu z firmą . Oczywiści przedpłata nie została zwrócona do dnia dzisiejszego . Zgodnie z przepisami- Zwrot wpłaty nie później niż 14 dni od otrzymania Oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Jestem kolejną oszukaną osobą , a pieniędzy będę dochodzić na drodze sądowej.

hjh
@anonymous

prosze sie zrwocic do fundacji www.dajesiebie.com

werty

no firma daje ciała raz ze faktura to jakiś kawałek papieru towar po zakupie oddany i kasy niema to cud ze ktos kupuje takie dzadostwo opatrzone na dodatek 20 letnią gwarancja

|Tomczak

Zastanawiam się jedynie, jakim marnym człowiekiem trzeba być, żeby starszym ludziom wciskać taki chłam za takie pieniądze. :D

Oszukana
@|Tomczak

Popieram osobę pisząca ten wpis.Oszusci i naciągacze.Naciagaja osoby starsze na chłam.Gdy chcesz zwrócić produkty urywa się z nimi kontakt.Specjalnie grają na zwłokę żeby ludzie nie zdążyli w ciągu 14 dni wysłać im oświadczenie o odstąpieniu od umowy.Pokaz był w Brzesku 28 maja 2018 i tam naciągnęli mojego chłopaka na jakieś badziewie.Ale tak tego nie zostawimy i będziemy walczyć.Jutro idziemy do adwokata!

Mosiek
@Oszukana

to standardowa procedura. nie tylko tej firmy - ale chyba każdej. Moi teściowie mieli ten sam problem - też kupili, też otrzeźwieli, też chcieli oddać. Co prawda sprawa nie dotyczyła tej firmy a jakiejś tam z Białegostoku. Ale też z tamtą firmą kontakt się urwał. A jak się "odświeżył" to wmawiali że oddać nie można. Że będzie się kontaktował kierownik i mówił co można zrobić a czego nie można. EWIDENTNA GRA NA CZAS. żeby tylko minęło 14 dni i żeby nie móc już oddać tego, i tu dla cenzury powinienem powiedzieć - słowo na G'ie ... albo G'u ... W każdym razie - sprawa zakończyła się pozytywnie. pomogła fundajca Daj Siebie która zajmuje się pomocą ludziom naciągniętym na pokazach. jak się poszuka to się ich znajdzie w necie - ta strona z serduszkiem.

Barbara Lublin
@Mosiek

Poprawka - pewnie chodziło ci o fundację DAJE SIEBIE . Daje siebie - kropka - com mi też pomogli :)

Agata

@Pollan'z'nieuczciwości'znana, niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytania. Mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej! Czy aktualnie w Pollana normalnie się pracuje? Jak wygląda Wasz dzień pracy? Zachęcam do dodawania swoich opinii na ten temat!

Anusia

Firma ta wydawania non stop!Musisz nie dzięki A oni z innych nr dzwonią! !Telemarketetzy skoro rozmowxa mówi NIE TZN NIE!

Policja
@Anusia

To jest jakieś (usunięte przez administratora) idę z tym ścierwem do sądu!

Witam jestem właścicielką Villi RAZEM W CHOSZCZNIE .Wdniu 15.05.2018 odbyło się spotkanie waszej firmy u mnie i pozostało mi nieprzyjemne wspomnienie ponieważ prezenterzy zamówili 4 obiady za które nie zapłacili uciekając z parkingu. Proszę o wyjaśnienie . Pozdrawiam Wiesława Żabko

Agata

@Feliks, widziałam, że pytałeś o pracę w Pollana w Poznaniu. Jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydowałeś się aplikować? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Pollana? Jak oceniacie tego pracodawcę oraz oferowane przez niego warunki? Zachęcam Was do wyrażania swoich opinii!

Firma która nie przestrzega praw konsumenta zawartych w niżej powołanych przepisach: przepisy: Ustawa z dn. 2.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (została uchylona 25.12.2014 r.) Ustawa z dn. 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (obowiązuje od 25.12.2014 r.) Ustawa z dn. 23.04.1964 r. Kodeks Cywilny Rejestr Klauzul Niedozwolonych UOKIK (postanowienia umowne uznane za niedozwolone prawomocnym wyrokiem Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów)

Malgosia1967
@Ewa

33gosia@wp.pl

Feliks

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Pollana Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

Pollana Sp. z o.o. sp.k.