Opinie o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pollana Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pollana Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Znajoma mojej mamy uczestniczyła w spotkaniu dostała sprzęt na raty o których się dowiedziała jak jej przeczytałam co podpisała . Ma do oddania 11159 :48rat. Sprzęt nie otwarty!!! Czy jest szansa się z tego wyplątać

Pomagamy

Podpisałeś umowę i chcesz ją rozwiązać ? Zadzwoń 518 668 552 Pomogę.

werty72

bajka moi rodzice kupili towar zapłacili gotówką po czym zrezygnowali z umowy w wyznaczonym terminie towar został oddany i do dnia dzisiejszego kasy nie zwrocili jest 2 miesiace telefon odbieraja jak im sie podoba

@werty72

Czy wszystko ze zwrotem załatwiali sami, czy przez fundację Daje Siebie ? Ja rozmawiałem z Fundacją i powiedzieli ,że z Pollana med jeszcze nikt żadnych pieniędzy nie odzyskał. Zrozumiałem, że udaje im się tylko rozwiązać umowy kredytowe.Pozostaje droga sądowa,wyrok i ....wątpliwa egzekucja komornicza.

Aga
@Naiwny

Jesli ktos placil zaliczke karta poprzez terminal platniczy polecam skorzystac z uslugi chargeback w swoim banku

Barbara
@Naiwny

Moją sprawę prowadzi fundacja - jak na razie - bez problemów. ich adwokat jest nawet ze mna w kontakcie. ani razu nie padło stwierdzenie że jest "wątpliwa egzekucja komornicza" . jestem pewna że fundacja mi pomoże. w sumie to nie mam nnic do stracenia. mogę tylko wygrać !!!

uczestnik

Uczestniczyłem w pokazie (po raz pierwszy w życiu). To przekraczało moje wyobrażenie. Wtłaczanie ludziom informacji o jakości prezentowanych towarów było na pograniczu sekty. Zostałem wylosowany jako osoba, która ma możliwość zakupu prezentowanych towarów. Moja rezygnacja z chęci zakupu i poddanie w wątpliwość jakości prezentowanych towarów zdziwiła młodą dziewczynę próbującą mi sprzedać towar. Oczywiście przedstawione, po zakończeniu spotkania, upominki do wyboru to były porozbijane i uszkodzone tablety i in. sprzęt. Pani zapisała moje dane i obiecała, że w pełni sprawny sprzęt zostanie przysłany pocztą. Czekam. Sprawdziłem ich sprawozdanie finansowe w KRS. Pomijając kwestię, że zawartość merytoryczna jest bardzo uboga - tak "skondensowanego" Sprawozdanie z działalności jeszcze nie widziałem, to nie zostało ono podpisane przez osobę sporządzającą (Głównego księgowego) - czyżby w obawie przed konsekwencjami braku rzetelności

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pollana Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Henryk/Barbara

Witamy. Nasze odczucie odnośnie tej Firmy, po spotkaniu w dniu 19.07.2018r, w Pile, refleksji w domu, co zrobiliśmy, a następnie, próbie rozmowy z przedstawicielem tej firmy, o imieniu Hubert /nazwisko nieczytelne, ale podam ku przestrodze nr. telefonu 667 739 153, uwaga, to "Szczwany lis"/, jest jedno, to?. FIRMA OSZUSTÓW I KRĘTACZY, przekonały mnie też o tym wpisy, oszukanych tak jak my ludzi. Dziwi mnie tylko fakt że nikt. z "władnych" ludzi, broniących prawa, nazywających się "prawymi Polakami", nie zajmnie się tym procederem, nie ukruci tego. Kto dał im zezwolenie na taką działalność?. czy ktoś dający na to przyzwolenie, sprawdził na czym ona polega, itd, itp. czy póżniej to sprawdził?. Moi drodzy, chyba już dość oszustw, krętactw i niegodnego postępowania , czego doświadczamy na co dzień, dowiadując się o nowych AFERACH, czy tak ma być, co wy na to?. pomożmy sobie, walczmy z tym. Wiem, że tak jak my, tak i wielu pokrzywdzonych nie ma na to siły, godzi się z tym nie widząc wyjścia, co dalej?. do kogo się zgłosić, kto jest uczciwy, komu zawierzyć, czy mam jeszcze raz zaryzykować? po prostu jesteśmy bezradni, zdani tylko na siebie. Ja postanowiłem w imieniu mojej żony i wlasnym, walczyć, nie ponieśliśmy jeszcze żadnych kosztów, /oprócz niesmaku jaki spotkał nas na drugi, trzeci i kolejny dzień kiedy walczyliśmy o swoje/, ale te które poniesiemy, może przyczynią się do tego, że proceder ten zostanie powstrzymany, a winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności?. Mamy też pytanie do przedstawicieli Banku /a w szczególności Dyrekcji/, czy aby Wasza współpraca z tą Firmą, jest w 100% przemyślana, uczciwa, itp?. /nie podparta nierealnymi przepisami bankowymi/, mogąca uchronić wiele osób od nieszczęścia /czy jako osoby starsze, emeryci, renciści, nie zasłużyliśmy sobie na to?./.

@Henryk/Barbara

Witam, ja również byłam na pokazie tej firmy i dałam się nabrać na kupno masażera. Kupiłam na raty. ALE który bank kredytuje nie wiem ponieważ nie umieli mi powiedzieć. Chcę odstąpić od umowy. Może Państwo wiedzą i prześlą mi nazwę na maila annnna3@op.pl bardzo będę wdzięczna. Pozdrawiam anna.

Wrobiony xxx
@Anna

Bank to BZ WBK A ich konto to 73 1090 1463 0000 0001 3407 0856 --------------- Ale podejrzewam że już są gdzie indziej bo nagonka już się na nich zaczęła!

Agata

@anonymous, co sprawiło, że zdecydowałeś się na udział w prezentacji, którą organizowała firma Pollana? Rozumiem, że po prezentacji nie zakupiłeś żadnego sprzętu, jednak otrzymałeś upominek, który był uszkodzony? Sprecyzuj swój komentarz na ten temat.

@Agata

Agata ty chyba pracujesz w tej oszukańczej firnie. Sondujesz i próbujesz ją wybielić! A co teraz będą prezenty nie uszkodzone? Widziałem fotkę tych młodych zadowolonych przedstawicieli firmy! Tylko to nie ich fotka!Bo ukradziona z internetu!Sami by się bali pokazać prawdziwe lico! A dziadki których oszukali mają już wnuki i prawnuki a te "haha"kochają dziadków! W ich obronie potrafią przetrzepać internet i znaleźć winowajców!

Firma powinna być ścigana jak wyłudzający pieniądze na wnuczka! Towar u nich zakupiony przewyższał wartość rynkową czterokrotnie! A po pierwszym uruchomieniu stracił oznaki życia! Kontakt telefoniczny nie możliwy by reklamować! A spłaty ratalne lecą! Bo umowa podpisana!Szkoda tylko że jednostronnie!

Pomagamy

proszę o kontakt 518 668 552 pomogę rozwiązać umowę

firma prowadzi spotkania wyjazdowe na które bardzo gorąco zaprasza uczestników, obiecując upominki z gwarancją. Po zakończeniu spotkania wręczają buble, uszkodzone nic nie warte. Po interwencji uczestników obiecują dowieżć upominki, czego oczywiście nie realizują. Telefonów nie odbierają. Reasumując jest to banda oszustów. Byłem na pokazie w dniu 10.08.2018 w Oświęcimiu i tam zostałem oszukany. Jan

Pozbyłam się problemu

Ja miałam problem z firmą pollana mad. Kupiłam ale chciałam oddać to mi powiedzieli że jest to nie możliwe - że nie można, że towar promocyjny, że - dziesiątki różnych argumentów. Udało mi się jednak gdzieś w internecie znaleźć Fundację Daje Siebie która zajęła się moją sprawą kompleksowo. I okazało się że można jednak problemu się pozbyć :) Z czystym sumieniem polecam tą organizację - Fundacja daje siebie

Antek
@Pozbyłam się problemu

Ta fundacja życzy sobie 45 zł za jak to określają kuriera, ale odesłać towar można już za 11 zł pocztexem, i nie potrzeba do tego pośrednika w postaci jakiejś fundacji. Inna sprawa, czy właściciel tej szemranej pollany med ma chęć zwrócić pieniądze.

antyHERETYK
@Antek

11 zł za wysłanie paczki 15kg pocztextem ?? hahahahah ... ależ ty głupi jesteś ... przecież za zwykły list polecony z potwierdzeniem odbioru płaci sie prawie 10 zł... szerzysz herezje !!!

@Pozbyłam się problemu

Kupowałaś za gotówkę,czy na raty? Czy po zwrocie towaru zwrócili Ci wpłacone pieniądze? Ja kupiłem za gotówkę i chcę zwrócić.Obawiam się ,że nie będę miał ani towaru,ani pieniędzy?

Pozbyłam się problemu
@Naiwny

Kupiłam na raty, bo nie stać mnie zeby za gotóke. i jak widze - dobrze zrobiłam bo ludzie mają problem z odzyskaniem pieniędzy a mi w fundacji pomogli bez problemu i wszystko załatwili od początku do końca.

@Pozbyłam się problemu

zostaliśmy oszukani przez tę firmę- proszę o podanie co to za Fundacja. Proszę o pomoc

Krystyna
@anonymous

to jest link do fundacji https://www.dajesiebie.com

Robert

Mój ojciec kupił u nich od nich (Pollana med) jakieś badziewie za które niestety w połowie zapłacił gotówką. Chcemy zrezygnować z umowy ale pracownik firmy jak usłyszał że zamierzamy oddać powiedział: "Chcieć oddać to sobie możecie - towaru i tak nie odbierzemy a pieniędzy firma i tak nie odda." I niestety ale jak czytam różne o nich opinie to chyba się potwierdza, że kasy nei oddają :( co robić ? :(

Naiwny

Te wpisy są chyba w złym miejscu, bo dotyczą spółki Pollana Med, a nie Pollana ? https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21605391

ela.1970

nie dziwie się, że nie zwracają klientom pieniędzy skoro nawet pracownikom nie popłacili pensji, a tak w ogóle myślałam, że ta firma przestała działać, ponieważ wszystkie banki wypowiedziały jej umowy. Czy ktoś z pokrzywdzonych kupił sobie coś na raty i Pollana nie chciała przyjąć zwrotu? W jakim banku były raty?? Proponuje przygotować pozew zbiorowy.

Elżbieta

Zupełny brak odpowiedzi na liczne prośby o zwrot pieniędzy za odesłany towar. Do chwili zwrotu towaru kontaktowali się jeszcze. teraz ani kontaktu ani pieniędzy. Mam bardzo złe zdanie o tej firmie.

Agata

Drodzy użytkownicy bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi w swoich wpisach rozumiem Wasze rozżalenie opisanymi sytuacjami, ale należy mimo wszystko przestrzegać regulaminu forum, który obowiązuje nas wszystkich https://www.gowork.pl/regulamin Napiszcie jak firma Pollana kontaktuje się z Wami w celach przedstawienia prezentacji oraz co wpływa na to, iż decydujecie się wziąć udział w takiej prezentacji? Czy zachęta w postaci notebooka jest kluczowym czynnikiem? Opiszcie, proszę, szczegółowo jak to wygląda.

krystyna
@Agata

Firma w ogóle nie odpowiada na e- maile i nie odbiera telefonów. Nie chce zwrócić pieniędzy . TO (usunięte przez administratora) i KRĘTACZE> O S T R Z E G A M

Naiwny

Jedyna firma,spośród sprzedających na pokazach, która nie oddała nikomu ani grosza,pomimo zwróconego towaru.Trzeba więcej,aby kogoś przekonać o ich zamiarach? Gdzie są organy ścigania? Panie Brudziński i Ziobro- do roboty!

Naiwny

Zgłaszać na Policję ,do Prokuratury i do UOKiK.Myślę ,że Firma nastawiona na WIELKI PRZEKRĘT! Zróbcie jej wielką "reklamę" w internecie. Ostrzegajcie innych!

Agata

W chwili obecnej w dalszym ciągu brakuje informacji na temat ewentualnej rekrutacji na wolne stanowiska do pracy w firmie Pollana. Czy ktoś z Was jest w posiadaniu informacji na temat, czy firma prowadzi obecnie rekrutację? Napiszcie proszę coś na ten temat.

prawda
@Agata

obra dusza. 25.07.2018 22:47 Witam serdecznie. Jeśli chcesz szybko zarobić brudne pieniądze, za krzywdę starszych i schorowanych ludzi to ta praca jest dla Ciebie! Wystarczy być chu..em lub ku..wą bez serca i już możesz dołączyć do reszty ekipy. Na szczególną uwagę zasługuje wydarzenie gdzie cały team Pollany Med (czasem Bio life, Exito, Comfort Med itp, nazwy są różne, ponieważ uczestnicy wymieniliśmy się doświadczeniami ) zabarykadował się w wynajętej sali hotelowej stołami i wieszakami przed płaczącą staruszką, która podpisała umowę ratalną na 9.900 zł otrzymując masażer - pewnie liczyła na to, że może wreszcie przestanie ją coś boleć. Ludzie właśnie z takich powodów udają się na spotkania "medyczne". Mam nadzieję, że wróci to do was po trzykroć, a w szczególności do młodej blondynki w krótkich spodenkach z wystającymi pośladkami, o wyglądzie taniej dzi... ki, która bez skrupółów próbowała urabiać nas metodą na kochaną wnusię. Niektóre babcie niestety połknęły haczyk, na mnie kure...ski urok nie zadziałał. Młodzi i uczciwi ludzie - proszę Was, łatwy pieniądz łatwo się wydaje, a ciężko zarobiony traktuje z szacunkiem. Nie dorabiajcie się na cudzym nieszczęściu i pomyślcie o tym, że to mogliby być wasi dziadkowie, których ktoś tak potraktował. Życzę wszystkiego dobrego czytającym oraz pasma nieszczęść oraz tragedii osobistych całemu zespołowi "sprzedawców"

@prawda

Brawo popieram Twoją opinię w 120 %, ta firma i jej pracownicy to wielkie nie uczciwe łajno żerujące na min. ludziach starszych i schorowanych

wojtek z Bydzi...

Dziś tj. 01.08.2018 r. z rodziną byliśmy na pokazie organizowanym przez firmę jeśli to coś można nazwać firmą a nie wielkim śmierdzącym g... Obiecano nam w rozmowie pracownika reprezentującego to firmę g..., że po zakończonym pokazie każda z par otrzyma 13" netbook. I co się okazało ?, że po zakończonym pokazie ciecie i (usunięte przez administratora) prowadzący to spotkanie powiedzieli, że po prostu mają w (usunięte przez administratora) ludzi i prezentów tych co miały być nie będzie. I jeszcze podskakiwali do ludzi o co nam chodzi. Ta firma to jest jedno wielkie fajno, przestrzegam wszystkich nie chodźcie na żaden pokaz pod nazwą pollana med. bo to (usunięte przez administratora) kiła i mogiła... Pozdrawiam tych maliniaków prowadzących jak ich kiedyś spotkam sam na sam oj to będzie jeszcze cieplej jak obecnie na słońcu.

Xxx
@wojtek z Bydzi...

A notebook działa?

@Xxx

Jak ma działać, jak oszukali ludzi, pierdolce obiecanego sprzętu nikomu z zaproszonych gości niby tego "pokazu" ściemy i popeliny nie dali nawet złamanej jednej sztuki.

Agata

@anonymous, W Twoim przypadku cały proces zwrotu zakupionego towaru oraz odstąpienie od umowy przebiegło bez większych problemów? @Barbara, zamierzasz w jakiś sposób walczyć o odzyskanie pieniędzy za zakup towaru w firmie Pollana? @greg, jak dawno kupiłeś towar, który opisujesz w swoim komentarzu? Czy minął już okres, w którym możesz odstąpić od umowy? Opisz, proszę, jak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Pollana Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

Pollana Sp. z o.o. sp.k.