Opinie o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pollana Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pollana Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pollana Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

Czy Pollana Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

radca prawny Nowy wpis

(usunięte przez administratora) . Składam zawiadomienie do prokuratury

Nie wazne Nowy wpis

Brak umowy zatrudnienia. Wypłaty na spotkaniach comiesięcznych pod stolem. A wyplaty pracownikow od 5 do 30 tys. Tak bylo w 2017 2018.

Beti

(usunięte przez administratora) W dniu 06.05 zakupiłam na pokazie towar za kwotę 7.900 zł. W terminie osobiście oddałam część zakupionego towaru do magazynu w Morwinie. Do zwrotu na mój rachunek pozostało kwota 6.400zł do dziś mimo ponagleń nie dostałam zwrotu środków. Pan Przemek zastrasza nie tylko mnie ale nawet rzecznika praw konsumentów. Niestety jestem zmuszona wejść na drogę sądową o zwrot moich środków oraz powiadomiłam już prokuratora o przestępstwie

Klient
@Beti

Ja w podobny sposób zostałam doświadczona przez tą firmę. Uzgodniony z przedstawicielem firmy towar zwróciłam, ale zwrotu pieniędzy od kwietnia nie dokonano. Zwróciłam się do Rzecznika Praw Konsumenta, ale odpowiedzi brak. Jeżeli byłaby potrzeba poświadczenia praktyk oszukiwania klientów przez tą firmę to chętnie to uczynię.

Wojtek
@Beti

Jeżeli wiesz w jakim banku są placone raty za zakup proszę odpowiedz

Renata
@Beti

Dzień dobry, czy może Pani podać w której prokuraturze złożyła Pani zawiadomienie? Moja mama prawdopodobnie też będzie musiała wejść na drogę sądową, bo na zwrot pieniędzy się nie zanosi

@Renata

Zgłoście się do Fundacji Daje Siebie - oni pomagają konsumentom w odstapieniu od umowy i w sądowej walce o zwrot pieniędzy. Ja się do nich zgłosiłam (mimo pewnych początkowych obaw) ale jestem zachwycona tempem działań Fundacji. Sprawa trafiłą do sądu , ja dostałam maila z przygotowanym przez ich Mecenasa pozwem, po kilku tygodniach pojawił się nakaz zwrotu pieniędzy na moje konto :) Firma miała dwa tygodnie na odwołanie ale tego nei zrobiła. Nie wierzę gdy ktoś pisze że firma sama zwróciła komuś pieniądze po kilku miesiącach . Nierelane żeby sami to zrobili skoro na przedsądowe wezwania nie reagowali !! podsumowując; kupiłeś to nie wahaj się oddać. a jak dodatkowo masz wpłaconą zaliczkę - zgłoś siędo Fundacji Daje Siebie - uzyskasz pomoc

@Walcząca o zwrot zaliczki

Możesz napisać, co skłoniło Cie do tego, aby zakupić towar, który przedstawiała firma Pollana? Brałaś udział w prezentacji, którą organizowała firma, czy może jakiś znajomy polecił Ci produkty, które oferują? Ciekawi mnie, jakie miałaś motywację, aby mimo wszystko zakupić ten produkt.

@Paweł

Co mnie skłoniło do zakupu towaru ? To dobre pytanie. Chyba ten cały klimat na pokazie . Że niby coś wygrałąm, brawa i gratulacje na forum. W pewnym stopniu - niedopowiedzenia. Bo niby wygrałam - miałam iść tylko pokwitować odbiór. Tak człowieka potrafią skołować, że funkcja myślenia się po prostu wyłączyła. Wiem zę nie ma nic za darmo i pytałam ich o to kilka razy. no i mówili kilka razy : "to , to i to ma pani za darmo. naprawdę. Dostaje to pani w prezencie -do tej maty z wielkim upustem. A to to i to ma pani w prezencie - przecież pani wygrałą. Poprosze tylko dowód osobisty żeby pokwitować odbiór" Mniej więcej tak wyglądała rozmowa. Niby powiedzieli że dostaję TO w prezencie DO TEJ maty z rabatem. Ale powiedziane TO było "między wierszami". Okazało się , żę musiałam coś kupić żeby niby coś dostać. I głupia ja - wpłaciłam zaliczkę - połowę całej kwoty czyli 4000zł. Walka w sądzie o zwrot wpłaconej zaliczki dobiega już końca - mam nadzieję że już niebawem ten cały cyrk się zakończy i firma odda mi moje pieniądze.

@Walcząca o zwrot zaliczki

Czy oprócz Ciebie na wspomnianym pokazie organizowanym przez firmę Pollana byli jeszcze inni uczestnicy? Czy widziałaś, aby oni również decydowali się na wpłatę wspomnianej przez Ciebie zaliczki? Napisz, jak wyglądała ta sytuacja.

wanda Nowy wpis
@Klient

nam nie oddano od maja , Rzecznik tez nie reaguje , pomaga oszustom dalej oszukiwać to skandal chyba Ziobro powinien się zając

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pollana Sp. z o.o. sp.k. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Heprg

Nie mozna odzyskac pieniedzy po rezygnacji i oddaniu towaru juz 3' miesiace Moje sugestie dla Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa: Do aresztu Lubię atmosferę w Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa za: Oszusci

@Heprg

Jak to się stało, że zdecydowałeś się na zakup towaru, który oferowała firma Pollana? Brałeś udział w prezentacji, którą przygotowała firma, czy może były inne powody tego, że akurat zakupiony towar był Ci w tamtym momencie niezbędny? Zastanawia mnie też, co wpłynęło na to, iż mimo wszystko podjąłeś decyzję o zwrocie towaru? Mógłbyś odpisać, jak to wyglądało?

Teresa
@Paweł

W marcu tego roku zaproszono nas na spotkanie ,tematem miało byś zanieczyszczenie powietrza. Krótko opisując, w ciągu godziny zrobili nam wodę z mózgu . Wygraliśmy sprzęt który,był wystawiony na ok 35 tysięcy ,ale zapłaciliśmy tylko za materac 8,900. w domu okazało się ,że wszystko jest g..... warte, zresztą nie było nam to potrzebne. Na drugi dzień próbowaliśmy wszystko zwrócić ,ale było to już niemożliwe. Wysłaliśmy pismo do firmy o odstąpieniu od umowy.Towar odwieżliśmy do Poznania i do dziś nie możemy odzyskać pieniędzy. Sprawa jest u adwokata ,ale jak czytam o innych oszukanych nie mamy szans.Myślę żebyśmy mogli wspólnie coś zrobić .Szukam kontaktu z innymi poszkodowanymi

wanda
@Teresa

tez jestem osoba poszkodowana ,(usunięte przez administratora) robia to w białych rękawiczkach , wyrejestrowują jedn afirme i zakładają kolejna , nie wiem jak to jest możliwe skoro sa na nich skargi i spawy w sadzie i nikt nie może odzyskac pieniędzy . nam się udało odzyskac to co płaciliśmy karta bankowa , ale reszta 2000 zł jeszcze zostało

wanda
@Heprg

dokładnie na takich złodziei nie ma sposobu nawet sad nie pomaga smieja się w twarz

Lolek

Ale na tym forum mają być zamieszczane opinie o pracy a nie opinie klientów firmy!!

Wciąż oczekuję odpowiedzi na pytanie, czy firma Pollana normalnie funkcjonuje, czy może zakończyła swoją działalność? @Maximus7, jesteś użytkownikiem, który jako ostatni wypowiedział się w tym wątku, dlatego może wiesz coś na ten temat? Miałeś ostatnio jakiś kontakt z firmą, której dotyczy wątek tego tematu? Odpowiedz, proszę.

Maximus7

(usunięte przez administratora) jak najdalej od tej firmy!!!!!!!

W dalszym ciągu nie widzę wypowiedzi osób, które mają informację o tym, jak wygląda praca w firmie Pollana. Czy któraś z osób odwiedzających ten wątek wie może, czy firma w dalszym ciągu normalnie funkcjonuje? Według ogólnodostępnych danych w KRS firma w dalszym ciągu jest aktywna. Jak to wygląda w rzeczywistości? Zachęcam do odpowiedzi osoby, które mają wiedzę na ten temat.

Tadeusz

Mylnie wpłaciłem ratę za zakupiony sprzęt na konto spółki a nie do banku. Chciałem być uczciwy. Po zakupi zadzwoniła Pani z banku PLUS i powiedziała , że będę musiał wpłacić ratę do 7 dnia miesiąca ( na pokazie Pani A. napisała na umowie o sprzedażny, że do 20. Umowa nie doszła i aby być ok. wpłaciłem 600 zł na konto, które było na umowie sprzedaży tj, do Pollanamed. Na drugi dzień przyszła umowa z banku z terminem 20 dnia miesiąca i tak też płaciłem ratę, sadzać ,że Pollanamed wróci mi mylną wpłatę. Nawet się dodzwoniłem do firmy ( raz , jedyny raz) i zrobiłem wszystko tak jak mnie poinformowano, nawet dołączyłem kopię przelewu. I tyle się uspokoiłem minęły już prawie dwa miesiące i nic, ani pieniędzy ani najprostszej informacji. Maile słałem wielokrotnie - odpowiedzi tylko automatyczne. Nie wiem co dalej robić.

Wątek tego forum dotyczy opinii o pracy w firmie Pollana. Rozumiem, że większość wpisów może być od osób, które mają uwagi co do oferowanych produktów przez tę firmę, jednak mimo wszystko, proszę, aby nie wypowiadać się na tematy, które nie dotyczą bezpośrednio pracy w tym miejscu. Tym bardziej, że na forum nie można reklamować swoich działalności w wątkach, które nie dotyczą bezpośrednio firmy, która się ogłasza, dlatego takie wpisy pojawiać się nie powinny.

Pomagam

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy z odstąpieniem od umowy podpisanej na pokazie proszę o kontakt 518 668 552 . Pomogę .

baśka
@Pomagam

nr.tel. pracownika POLLANA MED

@Pomagam

ten facet jest jakiś podejrzany. gdy z nim rozmawiałam powiedział , żę jak wpłacę mu kilkadziesiąt złotych na konto - to mi powie co mam robić !!! Unikał odpowiedzi na pytania - jaką daje mi gwarancję i co zrobić żeby odzyskać pieniądze od pollana med. Dla mnie - to krętacz.

Pomagam
@Walcząca o zwrot zaliczki

oj nie przypominam sobie takiej rozmowy :) Pozdrawiam pracownika której z tej firm. Nigdy nie wymagałem jakiejkolwiek zapłaty przed pomocą . I nie jestem pracownikiem żadnej z tych firm ;)

Walczcieoswoje

Oszusci. Czekam na zwrot pieniedzy od kilku msc. Sprawa w sadzie wygrana. Teraz zglaszam z papierami do komornika i sie zobaczy co z tego bedzie.

zdrzala

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwróciłem nie rozpakowane zakupione wcześniej przedmioty.Zgodnie z zawartą umową powinienem otrzymać zwrot 400 zł wpłaconej pożyczki.Niestety mimo ponagleń od ponad pół roku nie otrzymałem ani złotówki.Firma nie odpowiada na pisma. Uważam,iż są to zwyczajni naciągacze a towary które oferują są miernej wartości.

lech

Po pokazie na drugi dzien odstąpiłem /13,09,2018/ od umowy ,wysłałem otrzymany towar/ chociasz mogłem wysłać tylko garki bo reszta była gratis/ na adres firmy,oraz wezwanie do zwrotu pieniędzy,do 19,10,2018 brak pieniędzy.Jesto firma oszukańcza,sprawa skierowana do sądu.

Naiwny

Mam pytanie: Czy komuś Pollana Med zwróciła jakiekolwiek pieniądze? Czy ktoś ma wyrok sądu i otrzymał zwrot pieniędzy?

Ola
@Naiwny

ja w maju kupiłam i w maju oddałam towar. czekałam i czekałam na pieniądze i doczekać się nie mogłam. Zgłosiłam się do rzecznika praw konsumenta ale szczerze mówiąc to nic konkretnego nie powiedział oprócz tego że mam wysłać do nich wezwanie o zwrot pieniędzy. Zgłosiłam się w czerwcu do pewnej fundacji. Nie wiem czy moge ich reklamować czy nie dlatego nie napisze do jakiej. W każdym razie ich adwokat sam się ze mną kontaktował i skierował sprawę do sądu. Ale wiadomo jak działają sądy w Polsce, nawet to ze trzy miesiące może trwać rozeznanie sprawy. Nie mam nic do stracenia więc walcze

Aga
@Ola

Ja odzyskalam pieniadze ale z pomoca banku. Skorzystalam z uslugi chargeback, jednak jest ona dostepna tylko dla placacych karta debetowa lub kredytowa. Pozdrawiam.

Olga Piotr.
@Naiwny

Tak, ja wpłaciłam to mi po 5-6dniach wysłali na konto. Nie było sądu, Poprostu zadzwoniłam i mi odesłali

Tadeusz
@Naiwny

TAK mnie zwrócono co prawda po 3 mcach ale zawsze (4tysące)

lech
@Aga

jak długo czekałasz na zwrot pieniędzy

Waldi

Dlaczego nikt nie odbiera telefonu??? Obiecujecie ludziom tablety, laptopy-i to tylko na obiecankach sie konczy!!! Bylem ze znajomymi na tym spotkaniu, mam swiadkow co obiecane bylo-jest to zwykle oszustwo ludzi!!! Nie dajcie sie wkrecac w cos takiego, szkoda waszego czasu na cos takiego. Moje sugestie dla Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa: Czekam na obiecana nagrode Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie oszukiwac ludzi swoimi obietnicami

Aga

(usunięte przez administratora) Nie daj się nabrac! Moje sugestie dla Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa: Oszusci Nie daj się nabrac!

Agata

@Patrycja., czy zostało Ci wyjaśnione, dlaczego nagle z tego, że miałaś zapłacić 1 zł, zrobiło się 11 tys. ? Skąd taka nagła zmiana w warunkach, które obiecywał przedstawiciel firmy Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa? @Beata21, widzę, że masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego, czy możesz przybliżyć, jak dokładnie wyglądały warunki zatrudnienia, które gwarantowała firma Pollana Sp. z o.o. Spółka komandytowa? Podpisywałaś jakąś umowę? @Daniek, w jaki sposób pracodawca tłumaczy dalszy brak rozliczenia z Tobą?

Agata

W dalszym ciągu w wątku pojawiają się komentarze od osób, które zakupiły produkty za pośrednictwem firmy Pollana. Czy nikt z Was nie posiada informacji na temat tego, jak wygląda praca w tej firmie? Chciałabym, aby wypowiedział się ktoś na temat tego, co można spotkać pracując w tej firmie. Zachęcam do dyskusji.

oszukana
@Agata

Chcesz żerować na ludziach, okradać ich. Tak działa ta firma. Ponad 3 m-ce czekam na zwrot pieniędzy- sprawa jest w sądzie.

Maria
@Agata

chcesz oszukiwać ludzi? szukajac pracy w tej firmie

Patryk
@Agata

Po prostu po kilku wyjazdach przestaną To ie płacić.Tak właśnie dzialaja

Zostaw merytoryczną opinię o Pollana Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

Pollana Sp. z o.o. sp.k.