Opinie o Hotel Radisson Blu w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Radisson Blu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Radisson Blu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Radisson Blu w Szczecin

do Twojej wiadomości \"kucharzyku\" nie znasz mnie więc nie wypowiadaj na mój temat, moze pracowałes ze świniami co nie oznacza że ja tez sie do nich zaliczam , nie znasz specyfikacji pracy w hskp, więc zajmij sie lepiej zupkami, kotletami i czymś tam jeszcze, a nie mieszasz się do SPRZATANIA

kucharz

droga Pani kierowniczko, nie od dzis wiadomo jakie warunki panuja w polskim hotelarstwie - nie tylko w szczecinie.. wam pseudo "managerom" juz dawno sie w tylkach poprzestawialo. tyle. gdybyscie mieli popracowac chocby po raz kolejny pol dnia na planach narzuconych aktualnie albo gdybyscie mieli pracowac gdzies poza granicami polski to zmienilibyscie spiewke. tak wic pani "kierowniczko" ...jak wiekszosc ludzi na podobnych stanowiskach jest pani zbyt slaba by pelnic dana funkcje ( co nie od dzis wiadomo zreszta..) nie pozdrawiam bo mam dosyc takich jak ty. bo pracowalem z lepszymi od ciebie ale z taka swinia nigdy!

asia

Na pocieszenie i przestroge.W radisonie w ire jako ex. housekeeper zapierniczam rano na public area i toaletach, potem ze 20 pokoi no i jeszcze mam zarzadzac. zdziwko?

Hej . ja pracowałam jako pokojowa w tym hotelu i nikomu nie polecam . Od pokoju zapłacą 2,80 bez względu na standard pokoju . A co najgorsza pomimo ułożonego grafiku , nie jeden raz rano przychodząć do pracy odsyłali mnie do domu bo obłożenie spadło . Szkoda tylko że wcześniej nie zadzwonili powiadomić o tym , ale kiedy ja nie mogłam przyjśc to były wielkie pretensje . Więc każdemu kto się tam wybiera , odradzam . Na prawdę szukajcie lepiej innej pracy u uczciwego pracodawcy . A tak na marginesie , to teraz w hotelu niezła zadyma .... może teraz ci co siedzieli na stołkach , wielcy kierownicy poczują jak to jest jak traktuje się kogoś jak podczłowieka .

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
anonimka

Gdzie trzeba iść albo zadzwonić żeby ostać się o pracy jako pokojówka? Z góry dziękuje

dominika

wspomnienia pozytywne pracowałam na bankietach a zaczynałam od pokojówki ze 3latka temu i jak wiem to sie nic nie zmienilo bo kolezanka tam dalej pracuje i jest ok polecam :)

malwinka

Krotko pisząc - pozytywnie oceniam zespol osob ktore pracuja w radissonie miło było nawet przez ta chilke co tam pracowalam === moze byc jak chodzi o prace tymczasowa na poczatek

kamcia

pracowałam tam jakiś czas temu i uwazam ze nie bylo tak zle dziewczeta sa sympatyczne wesole a kierownictwo nawet ok musialy nas kontrolowac i zwracac uwage jak cos nie tak sie zrobilo ale to chyba dobrze bo potem bylo wiadomo nad czym popracowac jak ktos chcial pracowac to pracowal jak ktos sobie nie radzil to po co az tak krytycznie opisywac moze jak komus bylo ciezko i zwracalli uwage to wziela to do siebie za bardzo :P

Dobrze że przeprosiłaś,ale że gadają na kierownictwo to nie znaczy że są beznadziejne,ja uważam że to fajne dziewczyny i pomocne.

było i ulżyło

ej przecież przeprosiłam a każdemu się pomylić w pisaniu mozna po drugie nie znam po imionach aby wytykac kto jaki ogolnie pisalam co widzialam tak krotko pracowalam ale sie staralam a wy co ... nie chcialam obrazac pokojowek bo nie wszystkie sa beznadziejne niektore sa niemile panosza sie i gadaaja na kierownictwo wiec dlatego znow gratuluje za ekipe

było i ulżyło - 2010-09-05 21:31:55 pusta hehehehehehehe wez mnie nie rozsmieszaj jestem po studjach osoba wyksztalcona co zazdroscisz nie pracuje bo sama zrezygnowalam poniewaz jestem bardziej ambitna niz siedziec tam ... i sprzatac polowa z was to chyba po podstawowce nawet kierownictwo ja juz skonczylam pisac na Wasz temat bo nie ma to sensu kazdy kto chce moze sobie isc do was sie zatrudnic i zobaczyc jak jest fakt nie musialam az tak brzydko o was pisac ale bylam wsciekla na was a chcialam troche popracowac ale coz wasza strata bede na tyle kulturalna ze przeprosze za tamte opisy sa za mocne ale czesciowo prawda ludzie gadaja na pokojach zle o was ... nie goscie ale pracownicy :) :) :) :) to GOODBYEEEEEeeee .... osobą wykształconą po "studjach" to ty raczej nie jesteś skoro tak prostego słowa nawet pisać nie potrafisz , a jeśli chodzi jak to nazwałaś "robotnictwo" nie znalazłam takiego słowa w żadnym słowniku, to może raczysz nam wyjaśnić co to znaczy skoro taka szkolona jesteś, ... a żadna praca nie hańbi również sprzątanie

dziewczyno,najpierw naucz się pisać,fajnie że studiujesz,tylko co z tego?pełno jest ludzi na studiach,to chyba normalne nie?i nienajeżdżaj na ludzi,skoro ich nie znasz.

co ty powiesz?robotnictwo?a co to za słowo??to co tam robiłaś jak robotnictwo?siedziałaś za biurkiem?niektóre ok?a które?odwazna jesteś to pisz śmiało.pozatym szybko karierę w hotelu skończyłaś,chyba się nienadawałaś?czy o co chodziło?

było i ulżyło

aaa do pokojowek nic nie mam bo to tanie robotnictwo tylko kilka chodzila nadasanych a tak to niektore nawet ok

było i ulżyło

Było i Ulżyło,jesteś pusta jak bębenek,i co ty chchcesz od dziewczyn pokojowych?krótko pracowałaś bo sie nie nadajesz,lub cie niechcą.

POKOJOWA

PRZESTAŃCIE WRESZCIE TO NIE ZABAWNE AŻ TAK STRASZNIE W RADISSONIE NIE JEST !!! TO PRZESADA TAKIE RZECZY WYPISYWAĆ ZASTANÓWCIE SIĘ CZY TO MAM JAKIKOLWIEK SENS

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Radisson Blu - Szczecin

• Jak się pracuje w Hotel Radisson Blu?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Radisson Blu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Radisson Blu?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Radisson Blu?

Kandydaci do pracy w Hotel Radisson Blu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Radisson Blu