Opinie o Hotel Radisson Blu w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel Radisson Blu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Radisson Blu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Radisson Blu w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Firma Hotel Radisson Blu prowadzi obecnie rekrutację w mieście Zakopane. Ile płacą na stanowisku Recepcjonistka?

Do teraz jest tak jak pisali ze dwa lata temu, że słabo jest z podwyżkami? zastanawiam się czy od stażu pracy mogłoby coś jednak przypadać? Chociażby jakiś przywilej gdyby ktoś z ponad rok popracował? Po ile średnio ludzie się utrzymują na stanowiskach?

Zosia Nowy wpis

Ostatnia wzmianka o dziale technicznym jest sprzed lat? a jest tu może ktoś na bieżąco i by opisał warunki? właśnie poszukują technika utrzymania obiektu i być może mój partner się zgłosi. Ma już doświadczenie i ciekawi jesteśmy ile by teraz zarobił? Są widełki?

Dede Nowy wpis
@Zosia

Nie polecam wszyscy z działu technicznego wieją jak z tonącego okrętu co chwilę zmiana dyrektora, a o jego zastępcy nawet nie wspomnę. Ciężka atmosfera. Płaca jak w większości obiektów na tym stanowisku. Ja zrezygnowałem po kilku miesiącach.

Baika

To co teraz wyrabia się w hotelu to istna apokalipsa.Pensje to (usunięte przez administratora) zabrano wszystkie dodatki pracownik z wieloletnim stażem dostaje miej niż nowy pracownik,atmosfera pracy do jeszcze większe dno.Prym w upadlaniu, poniżaniu pracowników wiedzie osławiona i z wielkimi plecami już chyba na cały Szczecin kierowniczka Bernadetta.To co ta pani (specjalnie z małej litery bo na Panią to trzeba zasłużyć)wyrabia to muł że szlamem.I oczywiście zero reakcji z góry.Czyzby to jej hotel.Z czystym sumieniem nie polecam pracy chyba że ktoś chce skończyć na zwolnieniu lekarskim na głowę.

@Baika

No niestety (usunięte przez administratora) jest totalne. Nawyki z komuny jeszcze. Zatrudnianie ludzi po znajomości którzy robią sobie co chcą i włos im z głowy nie spadnie. (usunięte przez administratora) zenada i wodorosty.

Głowonóg
@Baika

No właśnie, przez tą osobę pracownicy są traktowani jak śmieci nie polecam pracy w gastronomi.

Bartosz
@Baika

Mnie pani Benia starala sie traktować w mily sposób, ale nie zmienia to faktu, że wytrzymałem tam yroche ponad miesiąc, bo inaczej psycha siada Stanowisko kierownicze btw

Co?
@Bartosz

Mimo, że nie polecam nikomu pracy w tym hotelu to nie uważa pan ze warto byłoby wspomnieć o szkodach jakie pan za sobą zostawił? Czasami niektórzy nie nadają się na stanowisko „kierownika” o którym pan tak wspomina i jest pan tego idealnym przykładem. Traffic [*]

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Czy pracownicy Hotel Radisson Blu mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

plebs

Nie, nie chcą wydawać kasy. Integracja to tylko prywatnie...

Ryszard
@plebs

Nigdy nie było takich wyjść? A jak z samą wypłatą to wygląda, dobrze tu płacą?

Minimani

Osoby na wyższych stanowiskach nie potrafią zarządzać hotelem jak i personelem. Wiecznie zakazy, każdy pracownik pod kontrolą, wymagają od pracownika aby pracował 24/h za tak nędzne pieniądze. Nie polecam, cała kadra do wymiany się nadaje

Ryszard
@Minimani

Co to znaczy nędzne pieniądze? Za minimalną chyba nie pracujecie?

bro
@Ryszard

To znaczy nie warte zachodu ;/

@Ryszard

Właśnie za minimalną, na podwyżkę nie ma co liczyć.

@bro

Dokładnie. Patrząc na to że są pracujące weekendy i święta nie ma nawet żadnego dodatku do wypłaty a najlepiej to nawet nie wspominać o tym. Pracownie za najniższa stawkę minimalna a zdrowie potrafi ucierpieć. Człowiek daje z siebie wszystko a nie potrafi być doceniony.

gość
@Minimani

święta i weekendy to norma - w końcu pracujesz w hotelarstwie?! pracownicy kin też nie dostają dodatków za pracę w święta i weekendy ;) a co do pensji to juz dawno nie ma minimalnych :P

Lidia
@gość

To ile teraz jest tak mniej więcej? Podasz widełki?

Kucharz

Z przykrością stwierdzam ale praca jest nie adekwatna do zarobków,wymogi wysokie a płaca minimalna,atmosfera tragiczna,brak szacunku od szefostwa, obiecują wiele karty Multisport,dofinansowania,premie podwyżki,umowy o pracę a to wszystko perfidne kłamstwa!!! Robisz na miesięcznym zleceniu non top!!! Z całego serca nie polecam

Lol

Widziałem ogłoszenia do działu technicznego czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda tam praca?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hotel Radisson Blu?

Wasyl

Pierwsze i jedyne pytanie: upadłeś na głowę że chcesz u nas pracować za najniższą krajową i czy możemy Ci zjechać psychę?

Radek

Omijaj ten hotel szerokim łukiem. Ani tu dobrze nie zarobisz, tylko się nawkurwiasz. Hotel może fajny i z górnej półki. Natomiast nie idzie to w parze z zarobkami i innymi rzeczami

Wiktoria

O tym hotelu słyszałam już prywatnie bardzo dużo dobrych opinii. widzę, że pracownicy też są zadowoleni. Hotel oferuje paczki na święta? To super! To bardzo fajny gest, bardzo lubie takie dodatki, wtedy człowiek wie, że ktoś docenia jego starania. Czy coś się obecnie zmieniło w tym hotelu? Dalej jesteście tak zadowoleni? Mam nadzieję, że tak :)

Czy w Hotel Radisson Blu są paczki/bony świąteczne?

DŁUGOLETNIPRACOWNIK

Tak są paczki na święta jeżeli ma się umowę o pracę. Są dwa rodzaje paczek jedne dla lepiej zarabiających a drugie dla mniej zarabiających odrazu widać kto jakie ma zarobki albo ile osób na utrzymaniu. Paczki przeważnie same słodycze plus jakaś herbata. Na święta są zapomogi z funduszu świadczeń socjalnych zależy od zarobku na członka rodzinny powyżej 3000 bruto na osobe nie dostaje się nic. Co do atmosfery w pracy nie jest źle wszystko zależy kto jest Twoim przełożonym . Zarobki też znacznie się poprawiły. Chociaż nie są jakieś super.

Maja

Ostatnio jakoś ucichliście i nie wypowiadacie się na temat Hotelu Radisson Blu jako pracodawcy. Jestem ciekawa, z czego to może wynikać. Tak czy inaczej - pragnę Was poinformować, że hotel ten właśnie poszukuje nowych osób do swojej załogi pracowniczej. Ogłoszenia widnieją na naprawdę wielu portalach i z samymi ogłoszeniami, i z tymi, które zawierają jedynie oferty pracy. Możecie się ubiegać na przykład o stanowisko bagażowego, konserwatora i automatyka. Zwróciłam Waszą uwagę? Kto zatem zechce aplikować? Czekam na Wasze komentarze!

Aga
@Maja

Jestem zainteresowana. Szukacie pokojowych?

Pracował ktoś kiedyś na kuchni w tym hotelu? Jeśli tak to jak jest z praca bo planuje dołączyć do załogi.

Maja

@Anonim widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Hotelu Radisson? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Może dostałeś się do pracy i chcesz o niej opowiedzieć? Każda informacja będzie bardzo pomocna, ponieważ hotel ma dużo ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/radisson;pr.

Witam, Ja mam nieco inne pytanie. Czy jest tutaj ktoś kto pracował na stanowisku Ratownika na basenach hotelowych? Ja właśnie zastanawiam się czy nie podjąć się tego typu pracy, i w związku z tym piszę. Jeśli ktoś tam pracował, i ma jakieś doświadczenia to będę wdzięczny za odpowiedź.

Maja

Jesteś obecnie pracownikiem Radisson? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia odnośnie procesu rekrutacyjnego!

grażyna

@lucky praca jest zmianowa, ale nie musisz mieć koniecznie doświadczenia choć jest mile widziane więc wnioskuję z tego, że pewnie praca jest na stawkę godzinową no i zależy o tego ile umiesz..stawiam, że jest to pensja w granicach 2-3 tyś. miesięcznie

a

Tu powinny być opinie o radissonie w szczecinie

mari

Pracowałam w Radissonie.Mam dość dobre wspomnienia ,to była w sumie moja pierwsza praca jeszcze w szkole średniej ,w czasie wakacij,feri i weekendów.Byłam pokojówką.Naprawde mile wspominam i serdecznie pozdrawiam kierowniczki HSKP.

public area

W dublinie nie wesolo nowy system kredyt za wyjazd a pol za steja. 15 kredytow dziennie daje do 30 pokoi. Pogielo ich co roku wiecej obowiazkow przy tych samych zarobkach 9e na godz co daje kase na przetrwanie bo cenuy tu zbijaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Radisson Blu - Szczecin

• Jak się pracuje w Hotel Radisson Blu?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Radisson Blu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Radisson Blu?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Radisson Blu?

Kandydaci do pracy w Hotel Radisson Blu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042