Opinie o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich w Katowice

Bob

Witam dostałem zaproszenie na rozmowę jako przedstawiciel handlowy - Vanseller. Chciałbym się czegoś dowiedzieć czy samochód służbowy dostaje taki pracownik na stałe czy tylko podczas pracy, oraz jakkiego wynagrodzenia można się spodziewać

Force-man

A jakie to elektronarzędzia jeśli można wiedzieć ?

KAROL

Słuchajcie może ktoś konkretnie opisać oco chodzi w tej firmie co jest takie złe. Co się dzieje, straszycie tak bez końca a nikt szczerze nie napisał co jest grane. Skoro jest umowa i w umowie zarobek to co nie płacą czy co

marek

Nie trzeba jednak nie polecam. Poszukuja chyba odkąd strona internetowa działa :)

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz spawacz monter w firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
xyz

Czy myślisz ze to jedna osoba? Kilka osób może dac sobie nick byly i tyle. Co to ma za znaczenie czy byly czy obecny. Ta strona służy wypowiadaniu opinii o firmie.

kuul

zdjecie uzytkownika MM - 2015-11-06 18:54:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) "Postępowanie dotyczy nieuwzględniania ujemnej stawki bazowej LIBOR w sytuacji, gdy jej wartość bezwzględna jest większa niż wysokość marży kredytu, mimo że suma odsetek należnych dotychczas oraz w bieżącym okresie rozliczeniowym przekracza 1 grosz, czyli odsetki w najniższej możliwej wysokości" - głosi informacja na stronie UOKiK.

xxx

napisz czy się zwolniłeś czy zostałeś zwolniony? Twoich wpisów jest bardzo dużo

MM

obiektywny

Dla mnie firma ok. Pracowałem tam 2 lata i na poziomie zakończyliśmy współpracę

temat dotyczy pracy w tej firmie a nie myjni. Jak się nie podoba ta myjnia można wybrać inną

czytam i nie wierzę jakie głupoty ludzie wypisują i ile odwagi mają ,że się podpisać nie potrafią. Pracuję w tej firmie już kilka lat i nigdzie się nie wybieram. Po prostu trzeba realizować plany sprzedażowe a nie lecieć w kulki. Firma mała ale bardzo dynamicznie się rozwijająca. Polecam

bylybyly

Widocznie dobrze zarabia skoro tam pracuje w dalszym ciagu. (usunięte przez administratora) Generalnie to chyba mala firma, bo co tam bylem to tylko ksiegowa i jakas inna dziewczyna oraz magazynier i na myjni chłopak, to raptem 4 osoby. I ciągle się krecil jakis starszy facet, chyba ojciec właściciela.

były

Fatalna firma, duzo obiecuja i nic z tego szkoda tylko madrych ludzi którzy tam pracuja, (usunięte przez administratora) Porażka nie polecam

klosz

pracownik, słaba firma, najniższa...

Klosz

firma niegodna polecenia

do kilofar

ponieważ jeżeli podasz argument dlaczego tak jest to zostaje komentarz usunięty przez administratora swojego profilu czyli wlaściciela firmy, jako ze jest niezgodny z prawdą, a sama opinia nie może zostać usunięta.. bo to tylko opinia

Dev

Ta firma to porazka

sad ostateczny

komentarze mówią same za siebie, zawsze prawda wyjdzie na jaw

Buli

potwierdzam co napisała osoba wyżej, należy omijać tą firmę, również nie polecam !

Były

nie polecam, należy omijać tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich - Katowice

• Jak się pracuje w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

Zobacz opinie na temat firmy ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich
1.5/5 Na podstawie 55 ocen.
  • ul. Będzińska 34
    41-250 Katowice