Opinie o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich w Katowice

Czy zdarzają się nadgodziny w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

Słodki Krzysio. Nowy wpis

Praca jest do ostatniego klienta na opony albo szybki temacik a takowe wpadają jak zawsze na koniec dnia więc odpowiedz sobie sam. Poza nadgodzinami zdarzają się nadprogramowe soboty bo akurat jest sezon.a pamiętaj sezon na opony trwa cały rok to powinno być hasło przewodnie tego przybytku.

A Nowy wpis

nadgodziny ? oczywiście ,to obowiązek i nie czekaj na premię, masz (usunięte przez administratora)i o nic nie pytać , tu nie pracujesz 8 godzin :) zastanów się człowieku !

Administrator Nowy wpis

W ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich trwa rekrutacja na stanowisko Monter. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Małgorzata Nowy wpis

A ja widziałam, że firma daje możliwość w ofercie pracy zakwaterowania dla pracownika kogoś na posadzie Ślusarz spawacz monter. I dajcie znać, jak te kwatery wyglądają? To pokoje wieloosobowe? Jak łazienka, kuchnia i jakie warunki sanitarne? Czysto i przyjemnie to obecnie wygląda?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

Nik

Być uległym/ą wobec"szefa" i pseudo "szefa" vel tato . Je bać jak (usunięte przez administratora) a przerwę robić pracując by nie tracić czasu.

Dawid
@Nik

Tak ciężko jest? Co jak się nie podlizujesz szefowi? Chyba się za to nie wylatuje? :D

Flower

Zapraszam do udziału w procesie rekrutacji, gdzie można poznać warunki zatrudnienia w Naszej firmie. Jestem odpowiedzialna za rekrutację i chętnie odpowiem na pytania, jednak uważam, że GoWork to nie jest odpowiednie miejsce na takie rozmowy. Tutaj najwięcej mają do powiedzenia sfrustrowani hejterzy, którzy myślą, że w sieci można ANONIMOWO I BEZKARNIE kogoś niesłusznie obrażać.....

Flower
@Dawid

Dawid jak w każdej szanującej się firmie, do pracy przychodzimy pracować i zarabiać, a nie ulegać Szefowi. Tylko jak widać, nie każdy rozumie, że wymagający i dbający o interes przełożony to podstawa żeby firma utrzymała się na rynku. Jednak pracujemy w zgranym zespole, szanujemy się i znajdujemy też czas, żeby pożartować i z uśmiechem na twarzy spędzać czas w pracy.

@Flower

Jak możesz napisać że pracujecie w zgranym zespole jeżeli macie taką rotację pracowników?? Chyba że za zespół uznajesz drobiacego jak gejsza i tatę no to faktycznie zgrany duet. Wymyślacz robót i zaganiacz z tysiącem pomysłów na minutę. Co do ulegania to ja bym się spierał bo swojego czasu uległe były oby dwie z biura (wiecznie obrażone damy). I wytłumacz proszę jak dbający o interes szef stracił katowicką lokalizację która przynosiła zyski dopóki nie zaczął żerować na pracownikach. Bardzo bym chciał żebyś się Flower ustosunkowała. Aha a weź jeszcze napisz jak to jest z rozliczaniem czasu pracy. Dalej tak jak tato wymyslił? Pracujemy po 9h a na karcie wpisujemy 8???

@Flower

Nie musi być anonimowo.z chęcią wyśle Ci swoje dane jak masz chęć uregulować należności za ostatni miesiąc pracy w serwisie w Katowicach o których tato zapomniał. Spójrz w karty zatrudnienia zobacz komu nie została wypłacona kasa za ostatni miesiąc i już masz dane. Numer konta Ci doślę.

Katarzyna
@Słodki Krzysio.

No tak w sumie to do dziś raczej już zostało to uregulowane o czym pisałeś? Zauważyłam, że po Twoich wpisach wątek umarł i się zastanawiam jak dalej mogło się to potoczyć. Napiszesz?

@Katarzyna

Katarzyna nic nie zostało uregulowane i myślę że nigdy nie zostanie bo oby dwaj są Januszami biznesu bez honoru i zasad. Mam nadzieję za karma wróci do nich prędzej czy później i odpłaci się za ludzi których potraktowali jak potraktowali. Tak szczerze to nie mam czasu żeby śledzić na bieżąco Goworka ale myślę że "pani flower" już nigdy nie odpisze bo raczej też już zakończyła pracę. A dwa że pewnie boi się konfrontacji bo mój przypadek nie jest odosobniony i stary Flip z młodym Flapem dobrze o tym wiedzą.

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz spawacz monter w firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Leszno
Onek

Żeby Cie ludzie walili na kasę, żeby Ci interes nie wyszedł czasem, żeby sałatka świąteczna była za słona, żebyś na święta zaliczył zgona. Tego i jeszcze o wiele więcej życzą byli pracownicy. (usunięte przez administratora)

@Onek

Tego i w tym roku życzą byli pracownicy.

Dominika
@Słodki Krzysio.

A co takiego działo się w firmie, że byli pracownicy są tak negatywnie nastawieni? :) Slabe wynagrodzenie, problemy z kierownictwem czy atmosferą? Dasz znac o co chodzi?

@Dominika

Negatywanie?? To mało powiedziane. Myślę że większość ludzi którzy mieli styczność z tym przybytkiem mają ochotę napluć komuś w twarz. Podstawowe problemy to -Praca przy "willi" jaśnie pana w Woźnikach -wydziwianie w kartach czasu pracy byliśmy zmuszani żeby podpisywać karty z 8 godzinnym czasem pracy gdzie pracowaliśmy po 9. Oczywiście w tych kartach sobót i niedziel już nie było. -Praca do jakiej nie zostaliśmy zatrudnieni. Auta na serwis i z serwisu, mycie myjni,uzupełnianie chemi,porządki wokół domu pięknisia a nawet palenie (usunięte przez administratora) -Najlepiej jak byś nie miała przerwy śniadaniowej a jak jest zimno trzeba było jeść przy piecu bo socjal nie istniał. Jak szłaś się zagrzać to bylismy Ci źli bo nie pracujemy. -W Katowicach ciemna dziura w ziemi.w zimę więcej się robiło na dworze niż w środku. -odpowiedz sobie na pytanie dlaczego ze starej kadry nie został nikt? Bo jak się pracownicy zorientowali co się wyprawia to zaczęli brać sprawy w swoje ręce. 3/4 aut trzeba było puszczać na lewo żeby cokolwiek zarobić. A i był bym zapomniał. Wolne urlopowe dostaniesz po sezonie oponiarskim. Tylko że podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie nie powie Ci nikt ze takowy trwa prawie cały rok. To by była fajna firma gdyby za kierowanie wziął się ktoś z głową do interesu a nie patrzący tylko jak (usunięte przez administratora) swoich ludzi.

Co jaki czas w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich można ubiegać się o podwyżkę?

Słodki Krzysio.

Żadnej podwyżki nie dostaniesz chyba że podwyżkę obowiązków. Nawet jak Ci obiecują to i tak zawsze będzie coś stało na przeszkodzie. To taka firma że jak sam sobie nie weźmiesz to nikt Ci nic nie da. Ale o tym to już wiedzą chyba wszyscy zainteresowani. Trzeba działać ich własną bronią . Jakiś czas temu to świetnie się sprawdzało i było żyłą złota. Musisz się tylko nauczyć kłamać im prosto w oczy. po czasie jak zobaczysz jakie to są ... to przychodzi z łatwością

Katarzyna
@Słodki Krzysio.

I to na poważnie jest jakaś magiczna technika, żeby przetrwać w tym miejscu? Ile osób jest tu aktualnie zatrudnionych, bo aż ciekawa bym była ich zdania w tej kwestii

Cierpliwy

(usunięte przez administratora) z Czeladzi, powinien się za ten psi dołek zabrać urząd skarbowy co z resztą zamierzam zrobić. Idźcie lepiej kraść niż tu pracować.

Gary
@Cierpliwy

W zasadzie to zgadzam się w 100%. Kolegów to ten koleś raczej nigdy w szkole nie miał - kawał (usunięte przez administratora) i prostaka, któremu się wydaje, że pozjadał wszystkie rozumy a tak na prawdę to taki wieśniaczyna :)

Kalorina
@Cierpliwy

Współczuję ludziom, którzy muszą pracować z takimi 'szefami'. Myślę, że pracują tam tylko i wyłącznie osoby które albo z różnych przyczyn nie mają wyboru albo nie mają świadomości, że można iść do pracy z uśmiechem na twarzy.

@Cierpliwy

Cierpliwy jak się mogę z Tobą skontaktować? Myślę że możemy połączyć siły. Z chęcią opowiem tu i ówdzie jak na kasę mnie i moich kolegów zrobili. Jak kazali podpisywać listy obecności. Pogadamy?

Jakie wartości są cenione w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

Canacorsa

Żadne wartości nie są cenione. Nie polecam nawet jako pracy dorywczej.

Jeszcze ten kurwidolek nie padł aż dziwne że taką pseudofirma się jeszcze utrzymuje na rynku.

Obserwator

Panie Kkk w tej firmie pracuje prawie 15 osób więc pisząc i obracając właściciela napisz jakim orłem byłeś i za co Cię wypieprzył. Firma solidna ale boryka się z trudnościami rynku czyli zatrudnieniem odpowiednich ludzi którym się po prostu będzie chciało pracować. Panienl Kkk do roboty a nie przed klawiaturę.

Usunięte wpisy
@Obserwator

Wypowiedź Rafałka jak nic

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Król

Nie warto się pchac. Umowa marna żeby nie powiedzieć śmieszna. Myślę że na więcej niż najniższa krajowa nie masz co liczyć na umowie reszta jak zwykle. Wszystko zależy od stanowiska jakie chcesz objąć. Jeśli mechanik to: Pracować będziesz po 9h a listę będziesz podpisać że pracujesz 8h żeby się papiery zgadzały. A wolne dostaniesz po sezonie ale wg pięknisia co drobi jak gejsza sezon trwa cały rok. Jeśli PH to: Możesz próbować ale za wszystko odpowiadasz własną D. Ale tu jest lepiej bo kupujesz zagłuszacz sygnału GPS i latasz wg uznania. Kiedyś było gorzej bo trzeba było majstrować i patrzeć gdzie jest zamontowany. Jeśli do biura to: Będziesz pracował/a pod czujnym okiem Pań niezadowolonych. Szkoda nerwów i czasu chyba że jesteś zdesperowany/a

Inka
@Król

Można coś więcej o tym "...okiem Pań niezadowolonych"?

Mekanic

Może ktoś sie wypowie o (usunięte przez administratora) Rafalku ??

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

Robo

(usunięte przez administratora) Weź się w garść i stan spoglądając prawdzie w oczy. To co ty masz to (usunięte przez administratora) którego nie polecam nawet wrogom. Co do pytań na rozmowie odpowiadam. Jeśli chcesz się dostać na stanowisko biurowe to wystarczy że masz ładna d i żadnych pytań nie będzie. Jak na fizyczne to musisz być faktycznie w desperacji ale wystarczy że masz twardą d do bicia i tyle. Gdyby Ci się udało dostać na pH to pamiętaj. GPS ukryty jest pod deską rozdzielczą w samochodzie. Po czasie ta wiedza jest niezbędna.

Iwona

@Zainteresowany nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tej firmie. Ale jeśli szukasz pracy, to zachęcam do regularnego odwiedzania gowork.pl, ponieważ bardzo często rozmaite oferty tu się pojawiają. Czy interesuje Cię praca konkretnie w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich czy rozważasz też podjęcie zatrudnienia w innych firmach?

Maaek
@Iwona

Iwona ty dajesz mu tylka to cie trzyma bo ma jeszcze pare zlotych

Alex.
@Maaek

A to dobre. Kiedyś tak robiła żona R. A on biedny siedział i myślał czemu ona tak dużo zarabia. Dziś mi wpadł w oko. Myślę że pasuje. https://www.facebook.com/410036830693/posts/10164510412230694/

Maciej

Pracował ktoś w Arko - Gum? Jak z atmosferą i wynagrodzeniem? Jeśli będą prowadzić rekrutację dajcie znać na forum.

Karpik
@Maciej

Pieniądze ok. Nie będę opisywał ile dokładnie ale patrząc na konkurencję. To wynagrodzenie dobrze wyglada. Atmosfera no nie spodziewaj się że nie będzie presii zawsze jest w firmach handlowych ale też jest dobrze. Jak będziesz miał dobre wyniki oraz długotrwałe to będziesz miał dobrze. Zawsze jest numer kontaktowy do biura zadzwoń zapytaj.

Ja M

To przecież jego praktyka od lat. Tak samo jak pracujące soboty które mają być tylko w sezonie a później wychodzi że zapomniał dodać że sezon na opony trwa cały rok. Dla takich prywaciarzy jak on i tatuś powinno być specjalne miejsce w łagrze gdzieś na Syberii. P. S. Arkadiuszu pozdrowienia od chłopców co lepiej ciulali na kasie niż Ty. Mam nadzieję że długo się musiałeś doliczać!

Oj pan areczek regularnie kasuje opinie o swojej pseudofirmie. A ciekawe czy p. Tata dalej upierdliwy jak kiedyś na warsztacie

Kri

A co myślisz?! Teraz pewnie łazi jak zawsze i filozofuje. Wode z solą mi rozrób, plac pozamiataj itd itd. Jemu się dawno temu pomylił pracownik z niewolnikiem i w tym przekonaniu pewnie trwa do dziś!

@Kri

Tam taki standard byle pracownik sobie na 5 minut nie pozwolił siąść i zjadł śniadanie bo wszystko na już. Nic nie jest robione od poczatku do końca jak należy tylko byle jak i ciągle poprawki itd itp.

Klient myjni

A z myjni to dzis pewnie fekalia wywożą za plot z tylu. Dokladnie tydzień temu węże rozlozone na calym placu i pompowanie za płot.

Tiki

(usunięte przez administratora) I jak traktujesz tych którzy wypisali tzw listę obecności z realnymi godzinami pracy? Uważam że PIP powinna zajrzec w GPS tak skrzętnie ukrywany a później do kart obecności i podsumować uchybienia.

Tytus

@Steward Możesz jaśniej napisać o co Ci chodziło we wpisie z 14 września? Firma jak najbardziej ok.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Iza

Może ktoś napisze kilka informacji o sytuacji w firmie? Tak rzadako piszecie.

Zostaw merytoryczną opinię o ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich - Katowice

• Jak się pracuje w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

Zobacz opinie na temat firmy ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich?

ARKO-GUM F.H.U. Wyposażenie Serwisów Oponiarskich
1.5/5 Na podstawie 55 ocen.
  • ul. Będzińska 34
    41-250 Katowice