Opinie o C.H. Nexa Partner w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie C.H. Nexa Partner. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C.H. Nexa Partner o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.H. Nexa Partner w Zamość

Michał Nowy wpis

Ile jest aktualnie pracowników w firmie?

765 Nowy wpis

@az ale to chyba nie jest tak ze te oferty to sa caly czas od nich na tej stronie interetowej dostepne?

Ja Nowy wpis

Majkello ocenił siebie 0/10

majkello Nowy wpis

0/10

Brałeś udział w rekrutacji do C.H. Nexa Partner. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
Jamaica

Cóż, z tego co widać w załączonym linku firma dalej normalnie funkcjonuje http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Centrum,Handlowe,Nexa,Zamosc,Raport,o,firmie,KRS,0000178434.html Nie wiem skąd ludzie biorą takie domysły, nie warto chyba nimi się sugerować, bo gdy nie ma oficjalnej informacji ciężko dokonać pewnej weryfikacji.

widz

jak tam nexuniu jeszcze zipie?? skoro tak to [usunięte przez moderatora] nie taki biedny :)

taki ktoś - 2013-08-27 11:14:58 kolo - 2013-07-27 13:13:15 A co w tej chwili robi super regionalny [usunięte przez moderatora]? To taki zaradczy pracownik był : maile pisał , tabelki , i zawsze twierdził że sklepy nie wyrabiają na siebie a jak byla okazja aby przejąć kilka sklepów to od razu się zdecydował . Czy w tej chwili jest na bezrobotnym ? .... w sumie to i dobrze , zobaczy jak sie żyje za 600 zł miesiecznie No tak wielki Pan regionalny [usunięte przez moderatora] Analfabeta jeden Jedyne co potrafił to papieroski palić i dobrze się nachlać Żenada i tyle Mam nadzieję ze nóżka mu się podwinęła tak jak [usunięte przez moderatora] Niestety na każdego przychodzi czas i dobra passa się kończy Mam nadzieję że [usunięte przez moderatora] puszą w skarpetkach i nie odzyska nawet jednej złotówki A ja mam ofertę pracy dla [usunięte przez moderatora] oraz dla prezesa [usunięte przez moderatora] -Dobrze płatna praca -Wikt i opierunek zapewniam -Wszystkie świadczenia socjalne ( z dostępem do toalety włącznie ) -Aparycja mile widziana ( tu [usunięte przez moderatora] musi poprawić pisownię i budowę zdań , ale sądzę ,że chłopak może się postarać - da radę ) -praca w pełnym wymiarze godzinowym Uwaga : poszukuje osoby na stanowisko : majordomus W tej chwili Prezes ma większe szanse ponieważ jego wizerunek mi bardziej odpowiada ( siwa broda , czarne włosy do tego białe rekawiczki i majordomus jak sie patrzy !!! )

taki ktoś

kolo - 2013-07-27 13:13:15 A co w tej chwili robi super regionalny s[usunięte przez moderatora] ? To taki zaradczy pracownik był : maile pisał , tabelki , i zawsze twierdził że sklepy nie wyrabiają na siebie a jak byla okazja aby przejąć kilka sklepów to od razu się zdecydował . Czy w tej chwili jest na bezrobotnym ? .... w sumie to i dobrze , zobaczy jak sie żyje za 600 zł miesiecznie No tak wielki Pan regionalny [usunięte przez moderatora] Analfabeta jeden Jedyne co potrafił to papieroski palić i dobrze się nachlać Żenada i tyle Mam nadzieję ze nóżka mu się podwinęła tak jak [usunięte przez moderatora] Niestety na każdego przychodzi czas i dobra passa się kończy Mam nadzieję że [usunięte przez moderatora] puszą w skarpetkach i nie odzyska nawet jednej złotówki

kolo

A co w tej chwili robi super regionalny [usunięte przez moderatora] ? To taki zaradczy pracownik był : maile pisał , tabelki , i zawsze twierdził że sklepy nie wyrabiają na siebie a jak byla okazja aby przejąć kilka sklepów to od razu się zdecydował . Czy w tej chwili jest na bezrobotnym ? .... w sumie to i dobrze , zobaczy jak sie żyje za 600 zł miesiecznie

anonimo

Mam nadzieję, że w końcu zbankrutują bo żal patrzeć na te ostatnie żałosne podrygi.... [usunięte przez moderatora] teraz wspiera tatusia bo liczy, że uda mu się jeszcze kilka lat poudawać, że pracuje za niezłą kasę. Nigdzie indziej nie trzymają takich nic nie robiących matołów.

bystry

Daruj sobie bo wdepniesz w (usunięte przez administratora) O jakich pieniądzach ty mówisz?????? U konkurencji kasjer-sprzedawca bierze lepszą kasę!!! Zenada aż zal (usunięte przez administratora) sciska bo nexy już nie ma :-)

trefny

bamber - 2013-06-16 21:16:04 Nie poumierają z głodu , łzy [usunięte przez moderatora] ..... brak słów , wszyscy wiedza ile handlowiec zarabiał w Nexie , 7-10 tys złotych i tak przez ostatnie 5-7 lat to spora kwota sie uzbierała u P [usunięte przez moderatora] , pamietam jak Forda za ciepłą gotóweczkę kupiła od Prezesa jak [usunięte przez moderatora] odchodził i teraz ona smie płakać pod publiczkę!!!!! Nosił wilka razy kilka i poniesli i wilka - tylu ludzi co prezesik wikiwał to w głowie sie nie mieści , tylu co oszukał i z obietnic sie nie wywiazał to na wołowej skórze sie nie zmieści !!! Prezes teraz płacze ze na chleb nie ma !!!! ....zawsze był oszustem i trzymam kciuki aby z powrotem do hotelu wrócił w dresiku pasiastym , dostanie tam prycze 2m na 1m oraz taboret - taka sprawiedliwość go czeka .....zgadzam się zgadzam , a teraz [usunięte przez moderatora] pierwsze skrzypce gra a czy pamięta jak go tatuś wydziedziczył ? a [usunięte przez moderatora] i jej łzy - przecież ona zawsze była samicą alfa i teraz biedna płacze - a pani [usunięte przez moderatora] dawniej - ta to robiła numerki ,,, delegacje , wyliczenia remanentów , w końcu i ją dosięgła sprawiedliwość !!!!!!!! ta ostatnia niedziela .... jak śpiewał Fog :)

bamber

olo

Tacy specjaliści zostali, że z głodu poumierają jak ich zwolni, żadne sobie nie poradzi. W innych firmach nie mają szans

widz

Ci "pseudo" pracownicy to "najbliżsi" ludzie prezesa co poniektórzy to bardzo bardzo bliscy.... :)

derw

Robi to co uwielbia jest w centrum uwagi i walczy z wiatrakami to taki niby bohater ... Nadstawia się internowaniem jaki to uciśniony strasznie był, a tak naprawdę siedział i [usunięte przez moderatora] konserwy o ktorych inni mogli wtedy pomarzyć. Żałosne jak i ta cała reszta pseudo "pracowników" sami statyści zostali, a nie pracownicy.

widz

zgadzam się z przed mówcą, w programie wystąpiły trzy najbardziej barwne postacie w nexie, [usunięte przez moderatora], pani [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] która edukację zakończyła chyba w czasach prl-u, bo o obecnych przepisach nie ma zielonego pojęcia - nic dziwnego ze firma jest bliska bankructwa

hehhe

dzisiejsze wystąpienie w programie Państwo w Państwie było żałosne, Pan [usunięte przez moderatora] już nie wie czego się czepić żeby odzyskać PLN !!!! Może najpierw oddał by je pracownikom którym się one należą. A łzy Pani [usunięte przez moderatora] - bezcenny widok ;)

vohh

to Nexa jeszcze funkcjonuje? Ale w Partnerze to chyba dawno juz nie są ?

obecny

Upadłość byłaby lepsza od teraźniejszej wegetacji... :(

Zostaw merytoryczną opinię o C.H. Nexa Partner - Zamość

C.H. Nexa Partner
2.3/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Prosta 1
    22-400 Zamość