Opinie o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Kostek

Idealnie to nigdzie nie jest, dla mnie to dobra agencja i zastanawiam się jak teraz będzie wyglądała praca?

Czy w Biznes Partner jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zniesmaczona

Tak tak.... Dzwonisz i nikt NIGDY nie odbiera. Oddzwaniają na drugi dzień albo wcale.. Piszesz smsy lub maile i cię olewają. Ale jak chcesz się zatrudnić w tej śmiesznej agencji to okazuje się że nawet w niedzielę przyjadą na drugi koniec Polski żeby podpisać z tobą umowę. Czy tym paniusiom płacą tam za dłubanie w nosie? Bo na pewno nie za ciężką pracę. Zanim rozpoczniesz współpracę z tą agencją zastanów się trzy razy.

Jfdghrg

Mam pytanie gdzie sie znajduje dzial kadr z biznes partner znajdujacego sie w Łodzi.

Agnieszka

@new man, jest to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem firmy Biznes Partner? Napisałeś, że w firmie pracuje różnorodne towarzystwo, czy możesz w jakiś sposób ocenić atmosferę panującą pomiędzy pracownikami? Można liczyć na wsparcie i pomoc bardziej doświadczonych kolegów? Przedstaw, proszę, jak wygląda ten aspekt pracy.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Stefan

Jakieś newsy macie o pracy w firmie?

Robot
@Stefan

wyzysk, mobbing i żenada

new man
@Stefan

To zalezy gdzie masz pracować. Ja jakis czas pracuje przez nich w gadkach. W sumie nie narzekam, laska z biura przyjezdza 2 x w tygodniu po doksy wiec nie trza jechac do poznania i jest pod telefonem. Mogla by byc milsza ale nie mozna wszystkiego wymagac. Ludzie w grupie sa przerozni ( od lasek z fajnymi cyckami po swirow i baby mowiace do kartonow) ale jest wtedy zabawnie. Liderzy- w sumie spoko graja w dobrego i zlego policjanta, aczkolwiek lepiej nie miec rozmowy z tym zlym bo człowiek az nadto jest zmotywowany... w sumie polecam prace przez nich

Agnieszka

@maverica, dlaczego, tak negatywnie oceniasz firmę Biznes Partner? Jakie sytuacje wpłynęły na to, iż zdecydowałeś się na wyrażenie takiej opinii o tym pracodawcy? Podziel się, z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy. @Nikola92, jakiego dnia masz spotkanie o pracę w firmie Biznes Partner? @Robot, swój komentarz oparłeś o poważne zarzuty względem firmy Biznes Partner, jednak w żaden sposób nie uargumentowałeś swoje wypowiedzi, przez co trudno ocenić, czy rzeczywiście takie zjawiska występują w tym miejscu pracy. Proszę Cię, uzasadnij swoją opinię, ponieważ na chwile obecną jest ona ogólna nie poparta żadnym sensownym uzasadnieniem.

Agnieszka

@nikola92, aplikowałaś do pracy w firmie Biznes Partner? Jesteś przed wstępną rozmową z pracodawcą i chciałabyś lepiej przygotować się do spotkania rekrutacyjnego? Napisz, proszę, jak wygląda Twoja sytuacja pod tym względem.

Nikola92
@Agnieszka

Cześć Agnieszka jestem przed spotkaniem i chciałabym jak najlepiej zaprezentować sie. Czy mozesz mi jakos pomoc? Podaj email to odezwe sie.

maverica

biznes partner to dno!! Nie polecam zwłaszcza tej grubaski co do rosmana rekrutuje joanna ...pumba

Agnieszka

@Kasia, dziękuję za opis rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej przez pracodawcę Biznes Partner. Czy możesz do swojej wypowiedzi dodać informację, czy w ogłoszeniu o pracę na które składałaś aplikację w wymaganiach była zawarta informacja o konieczności posiadania orzeczenia o niepełnosprawności? Czy pracodawca kompletnie nie wspomniał o tym w swoim ogłoszeniu? Napisz proszę coś na ten temat.

nikola92
@Agnieszka

Witam czy jest już Pani po rozmowie czy mogłaby Pani napisać jakie pytania były Pani zadane w czasie rozmowy? będę wdzięczna za odpowiedź.

Nie polecam firmy biznes partner. Odbyłam rozmowę na stanowisku specjalisty ds rekrutacji. Rozmowa trwała co najmniej 15 minut. Oprócz mnie ( kandydata ) w pokoju była kobieta i mężczyzna . Oboje zadawali pytania, bardzo szczegółowe. Odpowiedź dostałam, z opóźnieniem. Przyczyną nie otrzymania pracy był brak grupy inwalidzkiej. Nikt nie raczył zapytać o to na początku rozmowy czy po złożeniu aplikacji. Pytanie po co była w ogóle ta rozmowa skoro na starcie nie miałam szans? Dla frajdy? Pan Piotr bodajże, specyficzna osoba, która przyczepiła się do mojego zainteresowania, ironicznie się przy tym uśmiechając i śmiejąc się wraz z koleżanką z branży. Brak profesjonalizmu.

nikola92
@Kasia

W jakim mieście odbywała Pani rozmowę rekrutacyjną, ja mam zaproszenie na rozmowę w Łodzi i jakie pytania zadawali Pani?

Karol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Agnieszka

@nick nick, czy możesz bardziej sprecyzować swoją wypowiedź? Co rozumiesz pod słowami "oni sami się wykańczają"? Skąd taka opinia? Pracowałeś w firmie Biznes Partner i możesz coś powiedzieć o pracy tam? Czy ktoś jeszcze miał możliwość współpracy z agencją pracy Biznes Partner?

nick nick

po co konkurencja? Oni sami się wykańczają!!???? I dobrze ! Tak trzymać biznes partner ????

Norbi

Czy jest powód tej ciszy?

Izydor

Konkurencja chce firmie dołożyć?

witam bym chciala wyjechac do pracy za granice z tej agencj pracy czy warto czy probowac gdzie indziej

ONA

Witam, potwierdzam, że ludzie pracujący w kadrach w Łódzkim oddziale tej firmy są aroganccy. Mało kulturalni i rzeczywiście daje się odczuć, że człowieka traktują jak gorszy gatunek. W umowach zawieranych z potencjalnymi pracownikami już kombinują. Także zanim podpiszecie bardzo dokładnie przeczytajcie umowę. A najlepiej szukajcie innego pracodawcy.

Agnieszka

@johnnyb ile razy nie dostałeś wynagrodzenia od firmy Biznes Partner? Czemu pracowałeś po tym jak nie dostałeś wynagrodzenia? Czy zdarzyło się to każdemu pracownikowi? A może zachowanie pań z kadr powinniście zgłosić pracodawcy?

johnnyb

Kiepska firma - nie wypłacają wynagrodzenia na czas, kadry chamskie, niepomocne, z łaski coś wyjaśnią albo wystawią zaświadczenie. Chyba nie zdają sobie sprawy, że dzięki nam mają pracę... ale cóż! bez wątpienia najgorsza agencja w której pracowałem!!! NIE POLECAM!!!!!!!

pielegniarka

Firma ma chyba duże kłopoty finansowe. Pracuję w biznesie jako pielęgniarka w szpitalu i od 3 miesiecy nie ma mamy wynagrodzen bo. Ciagle tlumaczenia ze to wina szpitala bo im nie zaplacil. Jak wypowiadamy umowy to przesylaja kilka zloty na konto, ale to juz za dlugo trwa. Co nas obchodzi, ze im szpital nie zaplacil. My mamy umowe z Biznesem nie ze szpitalem. Niech i oni szpitalowi umowe rozwiaza skoro im nie placi kilka miesiecy.

Zostaw merytoryczną opinię o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.