Opinie o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Agnieszka

@Kris dzięki za odpowiedź. Szkoda, że nie ma możliwości zmiany pensji dla jednego pracownika. @ANDRZEJ a jacyś pracownicy mają szafki? Na czym polega przydział tych szafek? Czy w umowie z Biznes Partner macie informację o tych karach?

ANDRZEJ

jA PRACUJE W SWARZEDZU PRZEZ TA FIRME W (usunięte przez administratora) JAK NIE MASZ SZAFKI UBRANIOWEJ TO MUSISZ 5 ZL WLOZYC DO SZAFKI I BIERZESZ KLUCZYK,TAK JAK W MARKECIE ZENADA,JAK BYM NIE MIAL KASY TO W KURTCE CIE NIE WPUSZCZA,CZASEM ROBIA TAK ZE NIE MA AUTOBUSU TO KAZA ROBIC DO 2 W NOCY,BO JESTEM Z GNIEZNA,ONI DAJA AUTOBUS TO TAK ROBIA CZESTO,ZEBYS TYRAL DO UPADLEGO,LATAMY ZE SKANERAMI PRZY CIUCHACH ZARA.MY MLODZI TO WYTRZYMUJEMY,ALE STARSI PO DNIU UCIEKAJA,A ONI WYMYSLAJA KARY ZA NIEOBECNY DZIEN 140 ZL,UMOWA ZLECENIE,INSPEKCJA PRACY POWINNA SIE TYM ZAJAC,ZWLASZCZA ZA PLATNE SZAFKI

Agnieszka

@Kris masz rację i dobrze, że o tym przypominasz. Ale jak już ktoś zostaje zatrudniony przez agencję, to chyba ma możliwość negocjować podwyżkę u pracodawcy, tak?

Kris
@Agnieszka

Każdy ma prawo negocjować warunki zatrudnienia ale takich praktyk się nie stosuje w APT. Klient (pracodawca użytkownik) w porozumieniu z APT ustala stawki jakie mają być dla Pracownika Tymczasowego. APT starają się aby te stawki były korzystne dla Pracownika Tymczasowego ale nie każdy Klient (pracodawca użytkownik) chce dać odpowiednie wynagrodzenie. Dla jednej osoby nie zmienią warunków zatrudnienia np. wynagrodzenia. APT oczywiście zawsze może zgłosić pracodawcy użytkownikowi, że warto byłoby podnieść wynagrodzenia dla PT podać powody, dla których warto to zrobić. Jeśli klient może sobie na to pozwolić to tak się dzieje.

Kris

Widzę, że osoby zatrudnione przez APT nie zdają sobie sprawy z tego, że stawki godzinowe ustala klient czyli pracodawca użytkownik a nie Agencja. O wysokości premii i czy ją otrzyma pracownik, decyduje przełożony firmy (pracodawcy użytkownika) a nie APT. Większość osób ocenia APT przez pryzmat pracodawcy użytkownika. Np., że Agencja zmienia umowy, że nie ma dodatków itp." dlatego Agencja jest zła ale to pracodawca użytkownik decyduje o takich rzeczach a APT musi się dostosować. Jeśli pracownikowi nie odpowiadają jakieś warunki to ma prawo zmienić Agencję lub pracodawcę użytkownika.

Agnieszka

@Dd Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażania innych użytkowników jak Ty to robisz w moim przypadku i obrażania firmy. Według regulaminu Twój wpis może zostać usunięty przez administratora forum za łamanie regulaminu. I wracając do twojego pytania nie wiedziałam, bo nie jestem pracownikiem firmy, dlatego pytam.

Agnieszka

@.... a co wskazywałoby, że pracownicy Biznes Partner nie mają kompetencji? Na jakim etapie poszukiwań pracy się zawiodłeś na nich? Czy jakiś pracownik mógłby się ustosunkować? To ważne, bo firma Biznes Partner ma sporo ofert pracy (http://biznespartner.com/oferty-pracy/) i nie jedna osoba może zaglądać na ten wątek.

....

Brak kompetencji pracowników. Zero posiadania wiedzy względem kodeksu pracy. Dlugi okres czekania na własne dokumenty, które powinny być wydawane natychmiast. Płaca na najniższym standardzie...

Agnieszka

@normalny nie współpracuję z Biznes Partner. Czy spotkała Cię sytuacja, w której firma nie wypłaciła Ci odpowiedniej premii? Czy taka sytuacja była jednorazowa? Jaka była jej przyczyna?

Agnieszka

@normalny, napisałeś 'złodzieje'. Co masz konkretnie na myśli? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Proszę o rzetelną odpowiedź i podanie konkretnej sytuacji.

normalny
@Agnieszka

Gdzie 300 zł premii!!! W twojej kieszeni?

Dd
@Agnieszka

Agencje to zlodzieje jestes glupia czy udajesz ze nie wirdzialas o tym?

normalny

Złodzieje nic więcej a panienki głupie i nic nie wiedzą

Agnieszka

@Student, bardzo miło to słyszeć! Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

Student

Najlepsza Agencja w jakiej do tej pory pracowałem. Jasno określają warunki zatrudnienia, nie czarują, tylko przedstawiają realia pracy u swoich klientów. Obecnie nie pracuję bo wróciłem do szkoły, ale w przyszłym roku na pewno wrócę do nich :-).. Dziwią mnie opinie powyżej. Albo ludziom się nie chce pracować i wymyślają albo dużo się w tej organizacji zmieniło do tego roku. Mogę śmiało polecić współpracę! :-)

arek

Wydaje mi się, że zarobki o których piszecie, są tutaj faktycznie możliwe. Zresztą Biznes Partner szuka pracowników na wiele stanowisk i jak tak sobie przeglądam oferty to widzę tendencję, że firma stawia jasno określone wymagania. Podoba mi się ich profesjonalizm.

be be

Kodeks Pracy mowi ze niedopuszczalne jest zastapienie umowy o prace umowa cywilnoprawna jest to niezgodne z prawem tym bardziej ze po zmianie umowy wykonywalysmy ta sama prace w tym samym miejscu .niech poczytaja kodeks ludzie z lodzi i zarzad Biznesu.

Najgorsza agencja oszukują na wypłatach traktują ludzi jak roboty z dnia nadzien zmieniają umowy z umowy o pracę na zlecenie nie polecam

diabeł

Ja pracowałem przez tą agencje we Wrocławiu przez 12 miesięcy i jestem zadowolony ,kasa była zawsze na czas .

Ktoś

Hej, wiecie może, czy nadal zatrudniają na pracownika magazynowego do H&M w Gądkach? Z góry dziękuję za pomoc :)

dziadzia02

Agencja która nie potrafi zadbać o pracownika.Na początek oferują prace a póżniej pracownikow olewają.Oszukują i nie dziwi mnie że inni uciekają do innych agencji.Odradzam każdemu tę agencje.W innych agencjach są dodatki a u nich nie.Zgarniają kase na operacje plastyczne

Moze nie byc na terminowe wyplaty bo wlasciciel ciula na dom z piecem kaflowym i studnia na wypadek inwazji Putina. A to musi kosztowac ;)

Pszemoq

Ta oferta wprowadza w błąd. W rzeczywistości "prace pomocnicze przy montażu" to nic innego jak samodzielna praca przy taśmie jako członek zespołu (team member). Praca dla podwykonawcy Opla w firmie ACG. Biznes Partner co do warunków wprowadza kompletną dezinformację, bo zdają sobie sprawę, że to bardzo ciężka fizyczna praca za kwotę tylko trochę większą niż minimalna krajowa. Ludzie uciekają po dwóch tygodniach, w firmie ciągle brakuje rąk do pracy, stąd stała rekrutacja. Niby stawka godzinowa to niecałe 11 zł, ale sposób wyliczenia wypłaty był zagadką nawet dla mojej mamz, która jest księgową. Ogólnie bardzo niejasne i zagmatwane warunki płacowe. Zagadkowy system premiowy - nie wiadomo do końca za co można dostać premię, ale wiadomo, że za nieobecność lub tylko jeden dzień L4 premię się traci. Poza tym osoby, które podpisały umowę przed 17 grudnia nie zostały poinformowane ani przez BP ani przez ACG o 3-tygodniowym przestoju w fabryce. Za okres ten BP wypłacił wynagrodzenie, a teraz niektórzy mają po 80 godzin do odrobienia. To było celowe, aby zapewnić dyspozycyjność kadrową w przypadku braków na linii. Trzeba więc przychodzić do pracy w soboty, gdy nie ma produkcji, oraz niektórzy zatrudnieni przez agencję przychodzą na 1,5 zmiany czyli na 12 godzin. Dobrze zastanówcie się zanim dacie się nabrać na tę ofertę pracy, ponieważ o rzeczach, o których napisałem powyżej, nie dowiecie się ani w agencji ani w ACG.

Zostaw merytoryczną opinię o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.