logo Flexidea Sp. z o.o.

Flexidea Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Flexidea Sp. z o.o.

anonim 2009-02-13 20:17:20
Słowa kojarzące się z Flexidea stresująca, wyczerpująca, wykorzystująca pracowników, niedoceniająca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostateczny. Nie ma co oceniać, bo szkoleń nie ma żadnych, rozwój tylko indywidualny.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są super, nie licząc szefów .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? najlepiej od najniższej, bo właściciele to straszne skąpce.
Najbardziej podobali mi się w Flexidea ludzie, z którymi współpracowałam i którzy nawzajem się wspierają i szanują.
Najbardziej nie podobali mi się szefowie, którzy kłamią, wykorzystują pracowników i traktują ich jak swoją własność.
adamus831 2009-08-13 09:11:35
Pracowalem w Flexidea wnstrykowie przy lekach praca ok ludzie i atmosfera super ale nie szefortwo olac to trzymajmy sie razem a ich osramy.wczesniej napisalem ze pracowalem ale chce tam wrocic nawet dzisiaj jade na rozmowe.pozdrawia polecam ta firme.i nie do materacy tylko do strykowa do lekow.
gosc 2009-09-16 15:19:47
jeszcze nie pracwalam przez ta agencje ale do lekow w strykowie mam akurat daleko wiec to odpada chyba ze mieliby cos dobrego w lodzi proponowali mi 4 brygadowke na retkini ale sie zastanawiam
333 2009-10-08 08:55:32
Flxidea banda (usunięte przez administratora) rekrutator
Douczona szwaczunia 2009-10-14 15:04:04
Z rozmowy przeprowadzonej z ''panem'' od rekrutacji wywnioskowałam , że szwaczka to nie człowiek!![usunięte przez admina] !! Szwaczka nie myśli, nie czuje (nie ważne kim była i co robiła wcześniej ) teraz tylko pije, pali i ciągle się wali. Pozdrowienia dla [usunięte przez admina] !!
nieważne 2010-06-10 21:34:03
Ta firma to banda oszustów nie warto przez tą agencję pracować. Nawet wypłaty nie potrafią dać na czas tylko sie spóźniają o kilka dni
ja 2010-07-28 15:54:10
Flexidea=szczyt niekompetenji. Pracowałem przez wiele agencji pracy tymczasowej ale ta jest najgorsza (Flexidea w Łodzi na Kościuszki). Wysłali mnie do pracy na wózki widłowe. Na miescu okazalo się, że zostałem odesłany do domu bo nie potrzebują nowych pracowników. Wypowiedziałem oczywiście umowę, Zero kompetencj ze stony pracownic flexa, które z uporem twierdzą, że ciągle potrzebują nowych pracowników na to stanowisko i nie wierzyły mi, że odesłali mnie z tamtego zakładu (ciężko ku### zadzwonić). Po za tym miałem dostawać pensje 1500 zł netto + premia około 200 zł i pracować na dwie zmiany. Na miejscu w zakładzie od pracowników dowiedziałem się, że moja pensja będzie wynosić aż całe 1500 ale brutto (około 1100 zł netto) w systemie 3 zmiany (fakt nie przeczytałem umowy, uwierzyłem na słowo - mój błąd). Najlepsze jednak jest to, że nie dostałem kasy za ten dzień mimo podpisanej karty pracy (nie potrafiły użyc telefonu, żeby potwierdzić tego, że faktycznie byłem tego dnia w tej pracy). Omijajcie tą agencje dużym łukiem, jak kogoś nie lubicie to możecie im polecić to miejsce.
szwaczka 2010-08-11 16:13:40
Nie wiem o co chodzi z tym wypisywaniem, że Flexidea to oszuści.Ja pracuje tam juz kilka miesiecy i kasa zawsze jest na czas a dodatkowo dostaje smsa z info, że ją własnie przelali. Fakt, trzeba wypełniać ewidencje przed wypłatą, ale Pani z Flex przyjezdza na dyzur tu gdzie pracuje i mozna jej ewidencje oddac w czasie zmiany.Pracowałam juz przez kilka agencji i ta wypada najlepiej. Polecam!
szukajacy 2010-09-03 13:23:46
Flexidea po wyslaniu CV notorycznie nie oddzwania... Dodam ze nie wysyłam CV na oferty których kryteriów nie spełniam, informacje zawarte w moim CV sa zgode z wymaganiami potencjalnego pracodawcy. Niestety nie oddzwaniaja. Nieodpowiedzialne obiboki. Rozumiem ze na stanowisko moze zakwalifikowac sie ktos inny ale zeby nawet nie zaprosili na rozmowe kogos kto spełnia wymogi zawarte w ogloszeniu - żenada!!! Nie polecam!
ale lipa 2010-09-03 13:27:48
Flexidea na swojej stronie internetowej w zakładce "oferty pracy" trzyma nieaktualne oferty. Nastepnego dnia od wysłania cv zadzwonilam z pytaniem czy moje CV dotarło i uslyszalam ze oferta jest od dawna nieaktualna a oni trzymaja ja w ramach tzw REKLAMY - (usunięte przez administratora)
chudy86 2010-10-19 18:28:15
ja tam pracowalem w kilku agencjach w łodzi i ta jest najlepsza. jak nagadujecie na flexa do chyba nie pracowaliscie w innych, menpower albo adecco to jest syf. tu czlowieka szanuja i kasa jest zawsze na czas.
tomekk 2011-04-03 19:25:28
Ta agencja to porazka tez wyslalem cv do pracy w indesicie co tydzien pojawia sie nabor do indesitu a do mnie nawet nie zadzwonia.Cv zlozylem 6 tyg temu i spelniam wszytkie wymagania.Pracuja tam niekompetentne osoby.Omijajcie ta agencje z daleka.
monika 2011-04-26 15:04:53
NIE POLECAM TEJ AGENCJI.TRAGEDIAAA!!!!!
Fryki 2011-12-20 00:09:47
jakie zarobki przy lekach w strykowie netto?
luk 2012-03-29 09:09:33
skoro flexidea jest taka dobra agencja czemu od 4 miesiecy rekrutuje tzw laborantow do Strykowa firma Lek ogloszenia ukazuja sie 1 lub 2 razy w tygodniu.Ładna musi byc rotacja srednia pracy max 2 tyg bo nikt mi nie wmuwi ze stanowisk pracy dla Laborantow i Technokow Badan Chemicznych jest wiecej niz dla roboli dla produkcji...ale kto za 1200 bedzie do Strykowa sie telepał
ktoś 2012-04-20 16:22:33
może tylko Ci się wydaje że spełniasz wymogi
śmiech 2012-04-20 16:28:19
myślisz, że kierownik będzie chciał z Tobą rozmawiać...buhahahaha
Gonzo 2012-06-25 19:24:12
Jeszcze nie pracowałem przez tą agencję i też się zastanawiałem, aby się tam wybrać, ale po tych komentarzach, chyba poszukam sobie pracy na budowie, widzę, że wszystkie agencje pracy tymczasowej wyzyskują a rzadko się obecnie zdarza, aby przyjmowali bezpośrednio do pracy.
anita 2012-06-27 17:02:07
prosze mi powiedziec ,czy wymagane sa jakies specjalne kwalifikacje by pracowac na produkcji leków? nie mam ukierunkowania farmaceutycznego czy tez medycznego zwykle liceum
asia 2012-06-28 15:06:01
Odradzam wszystkim tą firmę - brak szacunku do pracowników. Nie ma co liczyć na kontakt z kierownictwem Flexidea- bo Panowie widzą wyłącznie koniec swojego nosa a jeśli nawet się uda to i tak nie przekażą prawdziwych informacji.
em 2012-10-03 21:52:28
Zgadzam się szefowie widzą tylko czubek własnego nosa. nastawieni tylko na swój zysk. śmieją się z tych co muszą ganiać(usunięte przez administratora)
dżoana 2012-10-14 19:24:36
ja chwale sobie fleksidee.Poprzez nich znalazlam świetną prace w Asco Numatic przy elektrozaworach na Kurczakach..W sumie poprzez flexe pracowałam 4 miesiące,a teraz pracuje już bezpośrednio dla ASCO.Polecam.polecam i jeszcze raz polecam.
madzii7905 2012-10-15 13:52:00
Ja własnie sie staram o prace w tej agencji pracy. kiedys tam pracowałam i byłam zadowolona lecz niestety musiałam zrezygnowac z powodu choroby dziecka. dzis czekam na jaki kolwiek odzew z ich strony . wiem równiez ze nie ma co narzekac bo wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!!!
H&Mq 2012-12-17 12:10:20
ja nie poleceam tej Agencji staralem sie tam o prace bo chcialem zmienic obecna i spelnialem wszystko co mieli wymagac ale jak im powiedzialem ze musze rozwiazac umowe zlecenie 7 dniowym wypowiedzenie zanmim unich podejme prace to powiedzieli ze jestem nie dyspozycyjny a i tak szukali ludzi po mojej wizycie caly czas przez 2 miesace szukali ludzi dla swojego zleconiodawcy
nvgzvfj 2013-03-09 21:38:30
szukałem długo pracy. byłem chyba we wszystkich agencjach w lodzi. tylko we flexi udalo mi sie znalezc teraz prace. pracuje na wozkach na teofilowie. jestem bardzo zadowolony z tej agencji. prace dostalem w przeciagu tygodnia. rozmowa potem test na wozku i juz...
Roman 2013-07-07 22:37:35
(usunięte przez administratora)Wiem, że sytuacja jest ciężka i każdy szuka, ale główną winę ponoszą Ci którzy podpisują umowy z agencjami o pracowników. W tej agencji na Wólczańskiej w Łodzi pracuje bardzo zarozumiała młoda dziewczyna która potraktowała mnie bardzo chłodno i niesympatycznie wypytując bezczelnie o wszystko jak na policji. Wykorzystują gówniary sytuację że człowiekowi zależy i grzecznie odpowie, a same się dowartościowują mając później satysfakcję z świetnie przeprowadzonej rozmowy.
ewa 2013-07-18 20:31:43
Pracowałam przez Flexidea parę razy, niestety krótko. Nie winię za to Agencji a ich Klienta. Przynajmniej Koordy7ntorka(usunięte przez administratora) rzetelnie poinformowała mnie o długości umów i realnych szansach na przedłużenie umów. Przystałam na to. W porównaniu do innych Agencji ta jest najlepsza. Polecam.
wrrrr 2013-07-18 20:42:03
Popieram. Ja i moi znajomi na rozmowach do Indesitu czuliśmy się jak na komisariacie....
dddd 2013-09-06 15:13:51
przeraża mnie podejście niektórych ludzi.rozmowa jest po to, aby wypytać o różne rzeczy a nie wypić kawkę i pouśmiechać się do siebie.czego Ci ludzie oczekują.przeżyłem tyle rozmów i we Flex było najkonkretniej
2013-09-19 19:53:00
ewa - 2013-07-18 20:31:43

Pracowałam przez Flexidea parę razy, niestety krótko. Nie winię za to Agencji a ich Klienta. Przynajmniej Koordy7ntorka (usunięte przez administratora)rzetelnie poinformowała mnie o długości umów i realnych szansach na przedłużenie umów. Przystałam na to. W porównaniu do innych Agencji ta jest najlepsza. Polecam.
Popieram. Koordynatorka (usunięte przez administratora) - rzadko się spotyka takie osoby. Mądra, dobra, pomocna i szczera. Zawsze można na niej polegać.
mgr - magazynier 2014-01-21 10:48:00
Ja pracowałem 3 mc przez ta agencję i polecam. wypłata zawsze na czas, kwota co do złotówki, powiadomienie o przelewie sms-em, miła obsługa.
Z 4 agencji w których pracowałem flexa jest pierwszą którą mogę polecić.
Maniek 2014-04-24 17:02:27
witam ja nie mam dobrego zdania o tej agecji jest mlody personel ktory nie potrafi sie miedz soba porozumiec a co dopiero z kandydatem bylem zatrudniony przez nich w Asco Numatics i szalu nie bylo jak ktos chce niech z nimi wspolpracuje
obiektywna 2014-05-20 23:48:03
Nie polecam. zero odzewu , co przy innych agencjach pracy , jest rzadkością. Ogłoszenia wiszą po miesiąc czasu i nic z tego nie wynika. Dla zainteresowanych- szkoda czasu. Swoją drogą zastanawia mnie , po co zbierają cv ? Desperaci , czy może ktoś płaci im za te lewe ogłoszenia?
obiektywna2 2014-11-05 17:56:04
nie dość, że nie oddzwaniają to jeszcze mają coś z systemem i nawet maile do nich nie dochodzą za to na fb się chętnie udzielają i odpisują na wszystkie wiadomości..po za tym niech się nie ośmieszają i ludzi nie maglują jakby szukali kierownika nie podrzędnego robola jak chodziłam na rozmowy do innych apt to brali każdego jak leci i się cieszyli, że robić chcesz u nich nie przeprowadzali wywiadu środowiskowego mówili co oferują i czy ja chce robić i od kiedy bez pytania o nr buta itp kiedyś do leku ludzi szukali teraz już nie nawet lek ich olał
xyz 2014-11-07 19:13:05
niepoważna apt i tyle ogłoszenia wiszą w necie i na ich stronie nieważne.. cv zbierają na zapas chyba...dalej na fb piszą aby przyjść i podają do kogo...mnie interesowała praca pakowacza w rossmanie, poszłam dziś to z konsultantką to do której miałam się zgłosić się nie dostałam bo umówiona nie byłam choć nie było żadnego petenta!!ludzie żenada laska na recepcji nic o niczym nie wie ani o fb, że ktoś tam piszę ani o ofercie pracy ponoć to typowa robota na magazynie tylko dla facetów ale w ogłoszeniu o tym nie napisali co najlepsze ogłoszenie dalej wisi i nawet w expresie ilustrowanym jest i też nie ma słowa praca tylko dla facetów jako magazynier tylko napisane pakowaczy szukamy!!banda niedorozwojów tam pracuje jak dla mnie jak w urzędzie pokój 1 nie wie co robi pokój 2 i na odwrót!!apt ale maile im nie działają i nie dochodzą do nich maile.
Wowanuk 2014-11-29 09:53:53
Włąśnie dla wszystkich pasuje pracować przez Skype! Moim zdaniem jest to, że studia przez Skype efektywny sposób wykorzystać czas wolny. Szukaj oferty pracy dla nauczycieli angielskiego na stronie ( usunięte przez administratora )
preply 2015-02-20 08:40:31
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy preply! Najlepsze oferty pracy
(usunięte przez administratora) Oferty pracy dla nauczycieli chiński Łodz
Pracowałem z nimi przez ponad rok i zdobyłem cenne doświadczenie! Polecam.
bania 2015-03-31 21:52:49
czekam na zaświadczenie o wysokości zarobku do PUP i czekam
12345677389 2015-08-09 19:12:56
Świetną obsluga,oraz rewelacyjne doradztwo pozdrawia firmę Flexsidea z wolczqnskiej
Gosc 2015-09-10 12:23:53
Nie polecam tej firmy , nie wypłacają kwoty wynagrodzenia jaka jest w umowie.
polaczek 2015-12-30 10:29:46
omijać z daleka, mogliby w końcu zlikwidować te chore agencje, bo normalny człowiek normalnego zatrudnienia znaleźć nie może; niech sobie obcokrajowców zatrudniają pasożyty!!
Ferdek 2016-04-26 12:48:45
Najgorsza agencja pracy tymczasowej, to FLEXIDEA. Dają najgorszą robotę, której nikt nie chce za najniższe stawki, pracownice nie są w ogóle przygotowane do pracy, często są tak zakręcone, że same nie wiedzą po co tam są. Większość rekrutantów odprawianych jest z kwitkiem, a zapraszani są na rozmowy tylko dlatego aby agencja zapełniła statystyki. Omijajcie tę agencję jak ciapatego z dynamitem.
Ferdek 2016-04-26 15:16:01
Można i tak, wegetować u nich, a w międzyczasie szukać czegoś lepszego...
Witek 2016-07-22 12:08:19
Nie wiem jakie macie doświadczenia w pracy z innymi agencjami, ale ja na prawdę nie mogę im nic zarzucić. Umowy na czas, to co powiedzieli na rekrutacji znalazło się potem na papierze. Kasa co miesiąc w terminie + sms z powiadomieniem. Nie było na prawdę żadnego problemu. Pracowałem w Pabianicach, praca jak praca ale nie narzekam.
Witek 2016-08-04 11:04:32
Pracowałem u nich kilka miesięcy temu i było tak, jak napisali na stronie. Ja nie miałem zadnych problemow ale ty musisz sam sprobować. Wybierz sie tam, pogadaj, zobaczysz co ci powiedza. Najwyrzej sie nie zdecydujesz.
Witek 2016-08-04 11:08:27
mira 2016-08-04 22:35:56
Posiadanie odpowiedniego doświadczenia jest raczej oczywiste, bo oczekują profesjonalizmu nie tylko od swoich kandydatów, ale również to się przekłąda na wynagrodzenie.
TADWEDO 2016-11-14 19:24:47
Wszystko to lipa , za pośrednictwo zakłady pracy płacą daninę i to ciężką
Ci którzy liczą że będą mieli stałe zatrudnienie są w błędzie.
Kilku dniowe umowy pracy, a następnie personel nabiera wody w usta i jak
uczeń w szkole nie ma odwagi powiedzieć prawdy ze to już koniec .
I tak za sprawą takich agencji mamy co raz mniejsze bezrobocie i oto chodzi.
Ma to się w majestacie prawa wszystko ok.
Tacy pośrednicy dobrze się kamuflują. Ni jak uzyskać dostęp do kierownictwa
takich agencji. Porządne firmy są od struktur administracyjnych od A do Z uwidocznione dla wszystkich, mowa o szefostwie.
Ale dobrze że są jeszcze mas-media a tam dociekliwi dziennikarze którzy za zgłoszenie nieprawidłowości przekopią jak kret to zbutwiałe drzewo.
Czekam na reakcję Pani Justyno!
TADWEDO 2016-11-14 19:26:29
Wszystko to lipa , za pośrednictwo zakłady pracy płacą daninę i to ciężką
Ci którzy liczą że będą mieli stałe zatrudnienie są w błędzie.
Kilku dniowe umowy pracy, a następnie personel nabiera wody w usta i jak
uczeń w szkole nie ma odwagi powiedzieć prawdy ze to już koniec .
I tak za sprawą takich agencji mamy co raz mniejsze bezrobocie i oto chodzi.
Ma to się w majestacie prawa wszystko ok.
Tacy pośrednicy dobrze się kamuflują. Ni jak uzyskać dostęp do kierownictwa
Czekam na reakcję Pani Justyno!
Zostaw swoją opinię o Flexidea Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flexidea Sp. z o.o.