Opinie o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. w Łódź

inside

Kadry faktycznie okropnie zakręcone i załatwianie jakichś papierów jest straszne. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nie ma co narzekać. Podpisując umowe wiecie ile będziecie zarabiać, więc skąd te pretensje? Wynagrodzenie zazwyczaj godzinowe- jak komus chce się chodzić, to i dobrze zarobi.Pensja ustalana jest z pracodawcami (firmami w których się pracuje)- nie jest w żaden sposób zależna od Biznes. Wypłaty zazwyczaj na czas. Umowy słabe, bo miesięczne- ale to też nie zależy od Biznesu, no i tak to już jest w agencjach. Premie przyznawane są przez kierowników w firmach- znowu nie są zależne od nich. A kasa jest odejmowana w formie kary za nieobecność w pracy, ale TYLKO w uzasadnionych przypadkach.Można przecież wcześniej zgłosić nieobecność. Koordynatorzy też odpowiadają przed kimś i to im się dostaje za pracownika, który nie przyszedł do pracy, bo mu się nie chciało, albo bo się upił i ma kaca, albo nie wyszedl z domy bo mu bylo za zimno- serio tak się zdarza bardzo często.

Onaa

Ty myślisz ze w biurze jest lepiej? I tu i tu zwalniają od razu nawet NIE podawana jest przyczyna. Dostajesz smsa ze nie przedłużają umowy z Tobą, to jest śmiechu warte jak oni traktują ludzi, jak szmaty. Widzisz powyżej jakieś plusy zatrudniania się tutaj? Ludzie nie rozumieją tego. Za 140 h żeby dostać 800 zł wypłaty? Niech Twoja żonka idzie i sie przekona, ale pózniej wpisz tutaj komentarz czy ma tak dobrze .

lekarz

Głównym problemem tej firmy jest niewypłacalność. Poza agencją pracy, mają też NZOZ zatrudniający w szpitalach na dyżury aby ominąć składki zus, nadgodziny itp. Niestety za pracę nie są w stanie regularnie zapłacić tłumacząc to zawsze opóźnieniami w regulowaniu ich faktur przez szpital. Tyle że ludzie mają umowy zawarte z Biznes Partner a w nich nie ma mowy żeby wynagrodzenia były zależne od jakichś czynników zewnętrznych. Była praca - należy się płaca i koniec. A jak kogoś na zapłatę nie stać to nie powinien zatrudniać.

To jakaś masakra z tą firmą, koordynatorzy niby uprzejmi, ale w biurze w Łodzi w kadrach i księgowości pracują jakieś nienormalne osoby! ponoć przelewami zajmują się prezesi a nie księgowe i nie potrafią odpowiedzieć na pytanie czy przelew został wysłany czy nie. Druku do ZUS Z3 nie potrafią wysłać przez ponad miesiąc. Pieniądze miały być do 10 i nie ma! Potwierdzam nie lubią L4 chorującym nie przedłużają umowy co tygodniowej. Na wypłatę nie wiem czy się doczekam czy nie!!! Niektóre firmy dla których się pracuje przez te agencje manipulują wpisywanymi godzinami tak żeby nie płacić za pracę w godzinach nocnych! PIP powinien się tym zająć!

logo firmy Serwisant rowerowy
Onaaa

Odradzam prace, ponieważ, żadnych premii się nie dostaje. Wręcz przeciwnie odejmują 100 zł z wynagrodzenia jeżeli kogoś nie ma, w autobusie firmowych porażka koordynator, atmosfera zawsze napięta, błędne umowy, nie tolerowane L4, musisz jebac jebac aż upadniemy na pysk, robisz za dwóch bo ktoś się opierdala a norma musi być. wogole nie warto dojeżdżać denerwować się za 800 zł które z bólem ci wypłaca!!!! Żenada!!!

devill2

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Biznes Partner opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? APT 491 Biznes Partner zatrudni osoby do pracy w Gliwicach – praca dla podwykonawcy Opla   OBOWIĄZKI: - prac... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5720570?keywords=&region=

Do zwolnienia..

Poznałem i Potwierdzam. tragedia wygląd, tragedia zachowanie. skąd takich ludzi biorą, do Agencji pracy. nie wiem. Mają w czym przebierać, a wybrali najgorzej chyba... szkoda stanowiska

dziadzia02
@Do zwolnienia..

Jeśli chodzi o Pauline to jedyna osoba w firmie która cokolwiek wiedziała reszta nic nie wie.

Niemiła, nieuprzejma, ordynarna wręcz... w Łodzi zatrudniona Paulina K. Takie osoby psują wizerunek porządnej agencji pracy !!! Odradzę firmę każdemu - puki Ta kobieta tam pracuje!

misiek

Tragedia i (usunięte przez administratora) omijajcie ich z daleka ta fira nie powina wogule istniec pszez nich wylondowalem w szpitalu w cieszkim stanie bo pracowalem z goraczkom oczywiscie kierownicy mieli na to (usunięte przez administratora) po wyjsciu z pracy zendlalem i zostalem pszewieziony do szpitala gdzie mialem juz zapalenie pluc i 40 goraczki a firma umywa rece od wszystkiego a rozmawiajac z nimi pszez tel twierdzom ze to moja wina i ich to nie interesuje ale oddalem ich juz do sadu tagze omijajcie tych zlodzieji z daleka bo to nie firma ale oszuszci

Przyszla pracownica

Witam,powiedzcie do ktorego wyplacaja wyplate gdy sie przez ich biuro pracuje?Do 10 kazdego miesiaca?

anonimka

W operacyjnym trzeba samodzielnie myśleć. Praca do kitu.

anonimka

ja samej pracy w dziale operacyjnym też nie polecam... bo człowiek jest zdany sam na siebie... zero wsparcia i pomocy...ale pracę przez Biznes Partner jako pośrednika mogę polecić... choć zależy to w dużej mierze pewnie od miasta i konkretnej firmy.

też anonim bo tak łatwiej

nic konstruktywnego w tych opiniach nie ma! wię dalej nie wiadomo czy próbować podjąć współpracę czy nie...widać każdy musi liczyć na swoj własny nos i podjąć ryzyko lub nie. pozdrawiam

prac.

Możliwość awansu oceniam jako: ŻADNE, (usunięte przez administratora) Możliwość szkoleń oceniam jako: NIE MA ŻADNYCH SZKOLEŃ!!! Atmosfera i ludzie tam pracujący są: -gdy atmosfera sprzyja pracy, to po prostu zespół zostaje rozwiązany, przez zwolnienie pracownika/-ów działu. Od jakiej stawki można negocjować pensję? - Stawka narzucona z góry. I radzę nie łudzić się premiami, dział kadr i menager operacyjnego potrafią obciąć premię do zera, stwierdzając, że praca za podstawę to i tak luksus..

pracowniczka

zupełnie się nie zgodzę wszyscy Koordynatorzy Biznesu są dla pracowników mili i wyrozumiali każdy wie, że wynagrodzenia i umowy sa takie, jak narzuca im klient, sami sobie tego nie wymyślają - jest im przykro, że pracownicy tak mało zarabiają

BYŁY pracownik

Do swoich pracowników podchodzą jak do ludzi najgorszego gatunku, we wszystkim ograniczają się do niezbędnego minimum. Arogancko podchodzą do pracowników. Zero szans na jakąkolwiek poprawę warunków nawet po ponad pół roku pracy... było tylko gorzej....

tutka

Żal normalnie.... W kadrach nie znają się na podstawowych przepisach rozliczania, płacą tak że na waciki nawet nie starcza, o nic nie można się doprosić nawet o swoją pożal się Boże wypłatę

Zostaw merytoryczną opinię o E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. - Łódź

• Jak się pracuje w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.