Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Łódź

Opinie o Ośrodek Interwencji Kryzysowej

PKK 2009-07-23 20:58:54
Korzystalam i bylo...ok. Czlowiek, pan psycholog, ktory mi pomagal byl troche zarozumialy i moglby dawac wiecej wsparcia, ale jest to pomoc bezplatna, ogolnie ok.
Chociaz trzeba uwazac, bo nie wystarczy skonczyc psychologie i miec troche cwaniactwa, ale drugi raz tez bym tam poszla.
pracownik 2012-02-03 22:02:06
Owszem pomagamy jak najlepiej potrafimy, ale praca tam,to jak zły sen.Atmosferę stwarza szef pan [usunięte przez moderatora] Chodzą słuchy, że już niedługo
Promyk Filo 2016-10-18 15:06:21
też bym chętnie podjoł tam praktyki najlepiej płatne, czyli taki staż. umiem wspierać ludzi, sam świetnie sobie radze w życiu i problemami jestem świadomy i rozważny poza tym przechodze teraz przez staż w kierunku opiekuna terapeutę z osobami niepełnosprawnymi umysłowo gdzie jest kupa roboty i psychicznej pracy każdego dnia ale warto zobaczyć uśmiech na ich twarzach, to bezcenne. i jeszcze zarabiam bo to staż :D mało bo mało ale ważne że pomagam, w każdym razie chciałbym pracę podobną podjąć w łodzi to może w tym ośrodku by mi sie udało jak by były oferty to jestem chętny, kierownik w miejscu mojego stażu jest ze mnie bardzo zadowolony i moich zajęć a pomysłów nigdy mi nie brakuje, a podopieczni chcą być na moich zajęciach uczyć sie i rozmawiać ze mną.
Zostaw swoją opinię o Ośrodek Interwencji Kryzysowej - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Interwencji Kryzysowej