Opinie o SCHIMA SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SCHIMA SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SCHIMA SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCHIMA SP. Z O.O. w Wrocław

Wanda Nowy wpis

Czyli trzeba podpisywać jakieś umowy lojalnościowe? Ciekawa bym była jak to wygląda na stanowisku handlowca. Jakie zasady należy spełnić? Ktoś pracuje i da znać?

Zarząd Nowy wpis
@Wanda

na stanowisku handlowca w dziale handlowym nie jest wymagana umowa lojalnościowa. Zarząd

Arek

Czytam opinie na temat pracy w firmie Schima. Pojawia się informacja o umowie lojalnościowej. Jakie dokumenty dodatkowe trzeba podpisać by dostać pracę w tej firmie ? Chciałbym to wiedzieć przed wysłaniem CV.

Zarząd Nowy wpis
@Arek

Warunki współpracy są ustalane indywidualnie. Umowy lojalnościowe również są zawierane z osobą/pracownikiem w zależności od zajmowanego stanowiska i działu.

Były handlowiec

Szkolenia, rozwój pracownika, ścieżka kariery itp. – takie coś w tej firmie nie istnieje. Brak zaufania do pracowników ze strony pracodawcy ( dlatego pewnie m.in. te wszędzie obecne kamery w biurze, GPS itd. ). Pracodawca nie uznaje czegoś takiego jak dieta/delegacja mimo że na stanowisku handlowca nocujesz w hotelach min. raz w tygodniu. Godziny nadliczbowe są często jednak nigdy nie rozliczane. Pracodawca uważa że na tym polega nienormowany czas pracy ????. Co do umowy o zakazie konkurencji jak ktoś pytał to pracodawca też nie przewiduje wypłaty ustawowego odszkodowania po ustaniu umowy o pracę. Prawo interpretuje zawsze po swojemu i zawsze jedynie na swoją korzyść. Samochód służbowy ma GPS a właściciele bardzo lubią śledzić trasy i gdzie jesteś. Można też używać auta prywatnie ( za opłatą) jednak też pod kontrolą lokalizacji GPS. (usunięte przez administratora) Zakończyłem więc współpracę bo szkoda zdrowia i życia. (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Były handlowiec

Myślę, że można polemizować z tym, czy monitoring w zakładzie pracy jest przejawem braku zaufania do pracowników. Wspominasz jeszcze o tym, że w Schima nadgodziny nigdy nie są rozliczane. To znaczy, że pracodawca ani nie płaci za pracę w godzinach nadliczbowych ani nie oddaje ich jako dni wolnych?

Jazabek
@Grażyna

Monitoring... polecam :)

Zarząd Spółki Schima
@Były handlowiec

Witam, informacje zawarte w wiadomości dnia 23.01.2021 przez p.Były Handlowiec są nieprawdziwe. Firma Schima wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań łącznie z umową o zakazie konkurencji, którą podpisuje pracownik i miesięcznie otrzymuje zaakceptowaną i ustaloną z pracownikiem kwotę. Jest nam niezmiernie przykro i ubolewamy za tak "kwieciste" wpisy Byłego Pracownika, które są wynikiem szeregu nieporozumień, niedomówień, sytuacji wywołanej zamknięciem gospodarki w związku z Covid-19, które to z kolei dotknęły szereg inwestycji w placówkach medycznychi które w tamtym okresie mocno ograniczyły kontakty z osobami z zewnątrz. Niewątpliwie ta sytuacja doprowadziła byłego handlowca do utraty kontroli nad emocjami. Z powodu urażonej dumy i ambicji, zamieścił znieważające i krzywdzące wpisy. Mając na uwadze doświadczenie w branżyelektrotechnicznej (medycznej) mimo wszytko życzymy Autorowi wpisów zdrowia, spokoju i równowagi i podkreślamy, że są inne sposoby rozwiązywania konfliktów niż zniesławianie byłego pracodawcy i prosimy aby mieć na uwadze duże korzyści, które przyniosła mu współpraca z firmą Schima. Było Warto!

Były Handlowiec
@Zarząd Spółki Schima

Witam ponownie. Żenujące jest tłumaczenie Zarządu o nieprawdziwych informacjach jakie zamieściłem w opiniach z dnia 23.01.2021 i zaprzeczaniu temu. Opinie dwóch osób są kwitowane jako utrata kontroli nad emocjami przez pracowników z powodu urażonej dumy i ambicji. Wobec tego Zarząd jednak zdaje sobie sprawę jaka atmosfera panuje w firmie jeżeli pracownicy ( nie jeden ) w ich mniemaniu doznają takich emocji. Więcej chyba nie trzeba opisywać ? Oby jak najmniej pracowników którzy w mniemaniu Zarządu ponownie utracą panowanie nad emocjami z powodu urażonej dumy i ambicji pracując w firmie SCHIMA.

Arek Nowy wpis

są konkretne informacje

12345y

Dzień dobry, czy jest miejsce na produkcji?

Klara
@12345y

Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem warunków zatrudnienia w dziale magazynowym w/w firmy warto wysłać dokumenty i CV na adres email biuro@schima.pl Nadmieniam że warto posiadać min 1 rok doświadczenia w branży elektrotechnicznej (albo były handlowiec lub były magazynier lub inne).

Emilia
@Klara

dużo osób wysłało aplikacje? dostaliście jakiś odzew zwrotny ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SCHIMA SP. Z O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Gfdsa

Straszna atmosfera, jestem klientem

Zuzanna

Cześć, jeśli chodzi o wspomniany brak otrzymywania zadeklarowanych wynagrodzeń w Schimie to masz na myśli właśnie premie? Czy wysokość podstawy wynagrodzenia również jest inna niż ustalana?

Zarząd Spółki Schima

Witam, informacje zawarte w wiadomości dnia 09.04.2020 przez p.Bazyli są nieprawdziwe. Firma Schima wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań łącznie z umową o zakazie konkurencji, którą podpisuje pracownik i miesięcznie otrzymuje zaakceptowaną i ustaloną z pracownikiem kwotę. Jest nam niezmiernie przykro i ubolewamy za tak "kwieciste" wpisy Byłego Pracownika, które są wynikiem szeregu nieporozumień, niedomówień, sytuacji wywołanej zamknięciem gospodarki w związku z Covid-19, które to z kolei dotknęły szereg inwestycji w placówkach medycznychi które w tamtym okresie mocno ograniczyły kontakty z osobami z zewnątrz. Niewątpliwie ta sytuacja doprowadziła byłego handlowca do utraty kontroli nad emocjami. Z powodu urażonej dumy i ambicji, zamieścił znieważające i krzywdzące wpisy. Mając na uwadze doświadczenie w branżyelektrotechnicznej (medycznej) mimo wszytko życzymy Autorowi wpisów zdrowia, spokoju i równowagi i podkreślamy, że są inne sposoby rozwiązywania konfliktów niż zniesławianie byłego pracodawcy i prosimy aby mieć na uwadze duże korzyści, które przyniosła mu współpraca z firmą Schima. Było Warto!

Tadeusz

Spokojnie zrobiło się na forum, czy jest jakiś powód? Interesuje mnie praca w firmie, czy teraz warto? Potrzebujecie nowych ludzi?

Iwo

A ja mam wrażenie, że ktoś ma nie po drodze z pracą i stąd narzekanie na wszystko i wszystkich bo firma jest zupełnie ok.

Tadeusz
@Iwo

Na jakiej podstawie zawierane są w firmie umowy o zakazie konkurencji? Czy pracownicy otrzymują przez 2 lata wynagrodzenie po ustaniu zatrudnienia? Jak długo trwa okres próbny? Czy firma oferuje szkolenia dla nowych pracowników?

admin

Nasze forum to prawda o rynku pracy. Dołącz do nas, opowiedz o firmie SCHIMA SP. Z O.O..

Zostaw merytoryczną opinię o SCHIMA SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w SCHIMA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SCHIMA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

SCHIMA SP. Z O.O.
  • Kościelna 6