Opinie o CTR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTR Partner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTR Partner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTR Partner w Warszawa

Damian

Nie polecam,(usunięte przez administratora) nie wiem skąd 5 gwiazdek. Jak na moje oko 2 i to od biedy, wiem bo pracowałem...

Jacek i Damian
@Damian

Jak dobrze pamiętam to ty jesteś ten który kradł i kręcił wałki na boku (mam rację ?), a teraz jesteś współwłaścicielem pseudo spółki z niewpłaconym kapitałem założycielskim 5 tys zł. Czy myślałeś już o założeniu panela na gowork.pl do pseudo komentarzy ?

Maja

@Jakub Lachowicz rozumiem, że praca w firmie umożliwiła Ci zdobycie cennych doświadczeń. Chętnie usłyszymy o nich więcej. W jakim dziale firmy pracowałeś? Co powiedziałbyś, że było największym plusem pracy w CTR Partner?

Kuba
@Maja

Pracowałem w dziale it helpdesk. Ustawienia, konfigurowanie urządzeń i proste podłączenia.Największym plusem atmosfera, możliwość zdobywanie samodzielnie we własnym tempie wiedzy i wolność w kolejności realizacji zadań.Wymagający szef nadawał oczywiście pracy tempo cobyśmy nie przysypiali. Zrozumiałem również koszty pracy.( 2 500,00 PLN kwota netto 3 493,20 PLN kwota brutto 4 213,15 PLN łączny koszt pracodawcy ) Dobrze, że pytań do mnie o moje kwalifikacje było niewiele bo za dużych kwalifikacji nie mam a mimo wszystko otrzymałem pracę i wynagrodzenie,które zaproponowałem. Fajne jest to w firmie, że możesz się wyedukować w trakcie trwania okresu próbnego a nie od razu wiedzieć wszystko.Z jednej strony szkoda z drugiej to nie jest praca moich marzeń. Najpierw muszę się dobrze zastanowić kim chce zostać. Wydawał mi się że zatrudniają byle kogo ale czas zweryfikował pokazując że na byle kogo nie m tutaj miejsca.

Jakub Lachowicz

Pracowałem w firmie CTR PARTNER przez trzy miesiące na okres próbny z pensją ok 3500 . Będąc osobą zieloną bardzo dużo się nauczyłem za co jestem wdzięczny i chciałbym jeszcze raz podziękować. Z pełnym zaufaniem otrzymałem do dyspozycji cały sprzęt i urządzenia na których na co dzień mogłem się uczyć. Koledzy byli przychylni i pomocni w każdej sprawie , przerwy były nielimitowane. Miałem też okazję spełnić swoje marzenie i pracować na planie teledysku grupy Gorillaz (płatne nadgodziny). Niestety umowa nie została przedłużona.

Maja

Pracujesz w firmie CTR Partner? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej codziennej pracy?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Majusz

domyślny i kompetentny, najlepszy moj pracodawca

tragedia i niekompetecja, najgorszy moj pracodawca

Nie działa ??

wer

hej no wlasnie tez trochę tego nie rozumiem szczerze mowiac zwłaszcza ze takich ofert w takich maistach teraz nie ma..tylko do Warszawy na chwile obecna suzkaja na przykład na stanowisko administratora sklepu internetowego to chyba najnowsza jest ..

Redaktor

hej hej czy pracował ktoś z was na stanowisku mechanika we Małkini może? akurat się rozglądam za jakimiś ciekawymi ofertami pracy wlasnie w tej branzy i biore ta firme pod uwagę wiadomo ze trzeba mieć odpowiednie wyksztalcenie techniczne do oracy tutaj

mook

hej hej czy pracował ktoś z was na stanowisku mechanika we Wrzesni może? akurat się rozglądam za jakimiś ciekawymi ofertami pracy wlasnie w tej branzy i biore ta firme pod uwagę wiadomo ze trzeba mieć odpowiednie wyksztalcenie techniczne do oracy tutaj

Winston

Są regularne i to tego spore :)

Redaktor

Tak, z tego co wiem i z tego co słyszałem to na premie oczywiście można liczyć, zależy to od szybkości i zwinności którą masz, tak zupełnie na powaznie, to właśnie tak to wygląda, np. Copywriter / Redaktor serwisów internetowych to od ilości i staranności dostaje

mook

A ciekawe czy tutaj w ogóle są jakieś premie ktoś coś?

Winston
@mook

Są bardzo rzadko i do tego małe.

Ojciec

Panie Sławomirze Bekas czy jest Pan w stanie dać rekomendacje produktom LC-SECURITY?

Syn

Poszukują teraz ludzi na stanowisko Copywriter / Redaktor serwisów internetowych do Warszawy, powiem Wam, że nieźle tam jest, kasa spoko, generalnie nie ma się o co sprzeczać i denerwować, bo pracy starczy dla wszystkich, świetna sprawa, na serio mówię

Sławomir Bekas

Z dniem 01.05.2016 otrzymuję stanowisko koordynatora ds. technicznych. Od dnia dzisiejszego w grupie CTR PARTNER będę sprawdzał i rekomendował tylko najlepsze i bezawaryjne rozwiązania. Moim celem jest tworzenie inteligentnych systemów dla bezpieczeństwa ludzi. Nasze motto Tworzymy Bezpieczne Środowisko

Koko Loko

Piszę się Klienta a nie Klijenta :( masakra

Nati

Mam pytanie - czy jeszcze na instalatora można aplikować ? Mam 5 letnie doświadczenie i własny samochód. Mieszkam w Radzyminie

Luki

Copywriter to fajna robota, siedzisz sobie w chacie grasz a czasami coś napiszesz i dostajesz hajs

mook

widze, że jest u nich praca jako Instalator elektronik - serwisant tylko nie rozumiem, czy to sa dwa połączone ze soba stanowiska czy jak to wygląda dokładnie?

Zostaw merytoryczną opinię o CTR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w CTR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy CTR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTR Partner?

Kandydaci do pracy w CTR Partner napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTR Partner