Opinie o CTR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTR Partner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTR Partner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTR Partner w Warszawa

Romuald Stachlewski

Firma którą warto polecać. Zrobiłem kolejne zamówienie internetowe na kamery LC-Security z którego firma wywiązała się wzorowo. Terminowo otrzymałem przesyłkę z FV, instrukcję, gwarancję i pomoc przy konfiguracji.Dodatkowo gratis otrzymałem naklejki obiekt pod nadzorem kamer. Polecam, będę dalej zamawiał

Ryszard
@Romuald Stachlewski

Potwierdzam, firma ma bardzo fajnych pracowników, którzy wyjaśniają największe zawiłości związane z kamerami. Kupiłem u nich kamerkę z akumulatorem na działkę i jestem bardzo zadowolony. Na pewno będę wracał w przyszłości.

Sienny

Żenada.Przy odbiorze podnieśli cenę o 20,procent.Brak informacji .nie polecam.

Dominik
@Sienny

Sienny jesteś rosyjskim trollem internetowym. Czy reprezentujesz konkurencję? Zauważ kolego, że teraz wszędzie podnoszą ceny... Co za typ...

Krzysztof

Tak bezczelnej i chamskiej obsługi dawno nie słyszałem w stosunku do klienta!!!! Oczywiście sprzedali towar którego nie mają na stanie, na zwrot przelewu czekam ponad 2 tygodnie, ciągle słyszę że ktoś oddzwoni do mnie i tak w kółko... TRAGEDIA... (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)

Nie polecam, bo to (usunięte przez administratora) Dlaczego?. Zrobiłem przedpłatę za całość materiału a dostałem tylko część. Fakt ten zgłosiłem telefonicznie do sklepu, zapewniano mnie, że teraz towaru brak ale do 2 tygodni wyślą resztę. Grudzień 2019 dziś mamy 29 lipiec 2020r i nic nie wysłali. Oczywiście kilka razy w miesiącu wykonywałem telefony, na których często nikt nie odbierał . Jak się udało dodzwonić, zapewniano iż zaraz doślą towar. Ostatnio jednak dowiedziałem się, iż w grudniu dostałem całość i im wszystko się zgadza. Im się zgadza bo mają moją kasę a ja jestem bez towaru. Czyli (usunięte przez administratora) i banda mafijna. Postanowiłem na[pisać do prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Brak słów.

Janusz Bekas
@Marcin

Z całym szacuneczkiem do zacnego grona odbiorców wpis poczyniony jest tylko częścią prawdy. Prawdą oczywiście jest fakt że wykonaliśmy wysyłkę podzieloną ze względy na ograniczenia wynikające z pandemi dostępnością niektórych produktów. Kłamstwem jest fakt jako by firma nie zrealizowała zamówienia. Wszystkie zamówione produkty zostały przesłane na stosowny adres a dowodem na to jest odbiór towarów w wyznaczony miejscu. Z wyrazami szacunku J.Bekas

@Janusz Bekas

Co ty Pieprzysz człowieku do dziś czekam i nie zasłaniaj się pandemią towar zamówiłem w grudniu 2019r. Pośli mi proszę potwierdzenie odbioru zamówionego materiału.

Aga Romaniak
@MArcin

Sam jesteś głupi i się nie wyrażaj. Super firma

@Marcin

bardzo podobne doświadczenie - mi dopiero po kilkukrotnym upominaniu się co z zamówieniem przekazaniu informację że jak je chce to mam dopłacić prawie drugie tyle... (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Nonek

Każdy może tam pracować. Przyjmą każdego bo nie mają ludzi do pracy, nikt nie chce tam pracować (z wyjątkiem 3 osób które się tam jakby ‚zasiedziały’). Szukali wiele razy do pracy i jakoś nikt nie przychodził- no chyba że na 3 dni góra tydzień. Nikt nie zostawał z tych osób na dłużej. Pracownicy zmieniają soe tam jak w kalejdoskopie. Zero szacunku do pracownika i klientów. Smutne, że takie firmy istnieją...i tacy pracownicy pomagają im istnieć...

Dawid
@Nonek

Nonek jesteś robotem czy mama zapomniała dać ci imienia. Nie obraź się ale twoje wypociny nie mają się nijako do rzeczywistości. Zespół pracuje od lat niezmienny a ciebie nikt chyba nie chciał bo jesteś po prostu słaby.(usunięte przez administratora)

Nonek
@Dawid

Widać że w temacie to Ty nie jesteś. Wiem kto tam pracuje i ile. Prawda jest taka jak wyżej można przeczytać. Komentarze mówią dużo i człowiek nie jest idiotą, widzi co się wokół dzieje.... szkoda klientów. Przykre i głupie ich gierki. Nie pozdrawiam.

Maciej
@Nonek

Powiedz zero jak się nazywasz! cienka trąbka?

Waldemar Jakubowski

Polecam pracodawcę ! duża swoboda i możliwość zdobycia szybkiej i gruntownej wiedzy.

Kzysztof Koneczny
@Nonek

@Nonek wydaje mi się że jesteś zazdrosny, albo głupi. Wszystkie osoby, które tu pracują są z nami kilka lat z małym wyjątkiem. Wyjątkiem są dwie osoby które pracują prawie rok. Prawie rok temu rozstaliśmy się z jedną osobą przez jej chciwość i pazerność ale w zamian od razu przyszła nowa osoba.Nie rozumiem twoich wypocin. Nonek tchórzu powiedz jak się nazywasz chętnie cię zobaczę w sądzie, albo przestań kłamać

@Nonek

mogę potwierdzić zero szacunku dla Klientów

MArcin

Polecam !!! dostawa w jeden dzień. Faktura i gwarancja. Super kontakt Pozdrawiam pana Sebastiana

Tą opinie pisał Pan Sebastian. Pozdrawiam złodziei z CTR

Pan Sebastian
@Marcin

No chyba nie. Skoro wyciągasz pochopne wnioski, bo klient był zadowolony z obsługi i zakupów, to jest to celowa działanie, na niekorzyść CTR PARTNER. Ludzie skąd tyle w was zawiści? Rozumiem, że każdy ma prawo napisać opinie ale nie daje to prawa do obrażania i samosądu, bo słowa typu "złodziej/oszust", w żaden sposób nie odzwierciedla rzeczywistości, czy firma i jej pracownicy się zajmują. Dlatego apeluj o usunięcie tego obraźliwego wpisu. Pozdrawiam Pan Sebastian

@Pan Sebastian

Oczywiście usunę, jeżeli oddacie mi kasę za uchwyt do kamer kulistych bd 16W, którego nie wysłaliście, była informacja iż nie ma go na stanie ale doślecie za 2 tygodnie. Faktura FV171446/19 z dnia 21-12-2019 r. chyba już minęły dwa tygodnie, dzwoniłem co miesiąc a to jeszcze niema , to covid a w końcu przecież wysłaliście już dawno. Alb oddasz kasę albo zawsze będę wysłał dobre opinie o waszej firmie. Pozdrawiam Marcin Siedlecki, wystarczy już wyjaśnień czy dalej będziecie złodziejami.

Pan Maciej

O co tobie chodzi?

@MArcin

również podobna sytuacja - ale mi oddali kasę tyle że towar jak chciałem to powiedzieli że muszę dopłacić drugie tyle - nie rzetelna firma nie polecam. a skąd zawiść - to nie zawiść, to po prostu wku..e na (usunięte przez administratora) jakie uprawiacie i sposób w jaki traktujecie klientów robiąc z nich (usunięte przez administratora) - żebym nie potwierdzał warunków i nie zapłacił od razu a potem czekał miesiąc na jakąkolwiek informacje bez skutecznie - odpowiedz z serii "nie mamy pana płaszcza i co nam Pan zrobi" - proszę bardzo - Klient ma prawo dzielić się swoimi doświadczeniami i wyrażać swoją opinię co postaram się robić regularnie i gdzie się da. o statystykach tego zjawiska nie będę pisał bo to podstawa handlu... Pozdrawiam w razie potrzeby całą korespondencję -mikrą ale potwierdzającą sytuację posiadam na emailach.

gość

szkoda czasu, sprzedają produkt których nie mają, nie traktują klientów poważnie a potem ty się człowieku tłumacz, żadnego wsparcia czy odpowiedzialności.

Czy firma CTR Partner kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

haha

tak, zarówno kobietom jak i mężczyznom płaci się śmieszne (właściwie żałośnie śmieszne) pieniądze

Bartłomiej Kotwicki

Ciekawe czy nadal pracuje (usunięte przez administratora) bartuś.

Czy zarobki są adekwatne do obowiązków ?

@Marek

Potwierdzam, są zależne od doświadczenia jakie się posiada i co się potrafi. Firma przygotowuję pracowników do pracy, daje możliwości szkolenia, chwali również za własne podejście do spraw i indywidualne działanie. Pracodawca jest ugodowym człowiekiem, więc każdą kwestię można dogadać.

Krystian

Tak to prawda szef jest ugodowy a przy tym wymagający

WlenA

Skecz jakich mało. Nic z tych słów nie jest prawdą. Nie słodźcie sobie, bo chwalicie się pod niebiosa a zachłanni jesteście na wszystko. Nie ma żadnych pochwał. Nie ma podwyżek...sama stawka jaką proponujecie jest śmieszna... nigdzie takich małych stawek nie ma...Nigdy nikt tam nikogo nie pochwalił. Ani właściciele ani kierownik... szkolenie... owszem jak działa platforma i co sprzedajecie... później żadnych szkoleń więcej nie ma.

@WlenA

WlenA, każdy jest zachłanny, bądź co bądź ale kimkolwiek jesteś wygląda na to, że po prostu nie pasowałeś/aś jako pracownik (jeżeli w ogóle nim byłeś/aś). Szkoda tylko że takie osoby jak ty tak zwane "płatki śniegu", uważają się za tak wyjątkowe, że wystarczy sama ich obecność, a wszystko się zrobi lub uda. Niestety, jak w każdej branży, trzeba mieć to "coś" lub przynajmniej sumiennie pracować, by odnosić sukcesy w pracy i przez to być uznawanym, przez pracowników lub właścicieli/szefostwo. A ty z tego co widzę jedynie wylewasz wiadro pomyj, bo uważasz że masz tak prawo pisać.

WlenA

Widzę, że każdy kto napisze prawdę, (a na Waszą niekorzyść najczęściej jest to jakaś negatywna opinia) to albo kogoś obrażacie albo piszecie że jest botem czy jeszcze kimkolwiek innym...ale to jak zwracacie się do kogoś w komentarzach pokazuje jak niski macie poziom szacunku do ludzi (jeśli w ogóle go macie). Pisanie opinii a obrażanie go to 2 różne rzeczy... widzę, że sporo jest osób, które miały możliwość Was poznać i o dziwo odczucia niemalże te same... także nawet jak ktoś nie pasował jako pracownik i kończył z Wami współpracę to nie dlatego, że był słaby czy słabo pracował, ale dlatego, że był niedoceniany, a poziom pracy i obsługi klienta w CTR Partner był tak irytująco niski, że wstyd było się utożsamiać. Dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie tej opinii.

@WlenA

Potwierdzam a sam zostałem (usunięte przez administratora) przez tych ludzi od pierwszego dnia pracy nie dostałem umowy o pracę na stanowisku serwisanta. Nikogo nie obchodziło nic totalny bałagan. Nie zapłacili za 3 dni pracy (usunięte przez administratora)

Krystian

CTR Partner w trakcie studiów pracowałem przez trzy lata. Zostałem przeszkolony i wdrożony jako osoba zielona bez wiedzy merytorycznej. Uzyskałam możliwość dużej samodzielności. Atmosfera bardzo pozytywna, szef starał się pomagać i raczej nie przeszkadzać.Kasa na czas, ładne prowizje. W tym czasie pracowałem pracowało nas w dziale 10 osób. Polecam i pozdrawiam

Piotr-Klient

Ta Firma to T O T A L N A K A T A S T R O F A !!! (usunięte przez administratora) to zdecydowanie za dobra opinia! Beznadzieja! To zwykli (usunięte przez administratora) Przysłali zupełnie inny towar niż był w ofercie sklepu! Badziew totalny. Na wiele maili z reklamacjami i opisem niezgodnści, KOMPLETNIE MNIE OLALI! Zmienili tylko opis na stronie i mają mnie w (usunięte przez administratora) Na szczęście zarchiwizowałem ich stronę w momencie zakupu. Nawet Pan Janusz Bekas (określany jako dyrektor) nie odpisał mi na żadnego maila mimo, iż pisałem do niego na imienny adres! To prawdopodobnie człowiek-widmo. Nie istnieje tylko się nim właściciele zasłaniają! Nawet na Google sam sobie pozytywne opinie pisze! Zeszmacili się za 260zł! Sprawę przekazałem do mojego mecenasa. Mniejsza o pieniądze, choć cena okazała się wybitnie zawyżona, ale (usunięte przez administratora) i wyłudzania nie będę tolerował. Największa wpadka handlowa jaką w życiu zaliczyłem.

Waldemar Jakubowski
@Piotr-Klient

Bardzo dziwne! Proszę powiedzieć jak się pan nazywa i czego dotyczy sprawa mogę sprawdzić Poproszę nr zam.

Maciek

Wspominam firmę bardzo dobrze, super atmosfera. Kasa w terninie niemożna było narzekać. Nauczyłem się bardzo dużo za co dziękuję. Pozdrawiam i życzę sukcesów

Nunka
@Maciek

A ta podeptana bluza przez pracodawcę i ciagle znieważania też miło to wspominasz? ????

Maciek
@Nunka

Nuka o co tobie chodzi ? Jesteś botem czy jakoś się nazywasz ? Firmę wspominam bardzo dobrze a szef jest moim dobrym kolegą.

Maciek O

Lol Mario to nie ja takie rzeczy pisalem :D

Maciek O

A bluzka to klasyk :)

@Nunka

A o co z tą bluzą chodziło? Bo za moich czasów jeszcze do tego nie doszło.

Witold
@Vir

Pracowałeś w firmie CTR Partner? Jeżeli rzeczywiście tam pracowałeś to powiedz mi proszę, czy można w tej firmie liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Nie jestem pewny, czy jest to dobry pracodawca patrząc pod kątem możliwości rozwoju, dlatego może napiszesz coś w tym zakresie? Wiele osób odwiedzających ten wątek będzie Ci wdzięcznych za pomoc.

@Witold

Mówiąc szczerze to zawiodłem się na tej firmie. Miałem inne zadania niż te wynikające z rozmowy o pracę i odnośnie moich umiejętności. Do tego bardzo trudne do osiągnięcia progi sprzedażowe i brak współpracy wewnątrz. Ciągły wyścig szczurów o prowizję. Szkolenia slabe, w sumie podstawy podstaw, a jak czegoś nie umiesz to się sam naucz. Pod koniec mojej pracy tam to już była wolna amerykanka. Brak towaru, towar niezgodny z opisem na stronie, a przełożeni zapomnieli o zleconych kilka miesięcy wcześniej instalacjach. Nacisk aby porozumiewać się ze sobą za pomocą wewnętrznych maili w trzech różnych systemach. Tak było jeszcze kilka lat temu i nie wiem jak jest teraz. Aha i o umowie o pracę zapomnij.

Maciej
@Vir

@Vir wydaje mi się że byłeś po prostu słaby. Nigdy nikt cię nic nie nauczy jeżeli sam nie zechcesz. Ja wspominam pracę w tej firmie jako świetną przygodę i życiowe doświadczenie. Chyba że pracowałeś jak jak bettin był kierownikiem, wtedy był wyścig i wygrywali tylko najlepsi. Psy szczekają karawana jedzie dalej...

@Maciej

Nie kojarzę żadnego bettina i może nie jestem rekinem finansjery, ale według mnie aby czymś handlować trzeba to mieć, a świecenie oczami przed "mocno wkurzonymi" klientami nie z mojej winy nie jest fajne.

Pracowałem od początku roku 2017 przez 4 miesiące. 0 szkoleń, 0 przygotowań do wyjazdów serwisowych, szefa nie obchodziło że nie jestem obeznany w temacie jakimkolwiek. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziałem że zajmuje się komputerami bardzo ogólnie, zostałem przyjęty. Nie dostałem pytań konkretnych odnośnie komputerów. Szukałem pracy na szybko bo się przeprowadziłem, fakt dali mi szansę ale to co później się działo to jeden wielki dramat. Napisałem wcześniej że nie było szkoleń, były, co tydzień w piątek godzinę wcześniej nasz szanowny kierownik tłumaczył nam że ta kamera jest duża A ta druga mała, no po prostu komizm. Psie pieniądze psie umowy, psia atmosfera. Jak ktoś lubi chłostanie po plecach codziennie za niekompetencje kierownictwa to polecam tą firmę. (usunięte przez administratora) Ta ocena 4 to jest spam, nie dałbym nawet 2... (usunięte przez administratora)

Jakobs
@Paweł

A mnie się z Tobą pracowało fajnie. To co napisałeś to szczera prawda.

Widzę, że firma jeszcze się trzyma. Na ich niekorzyść mogą tutaj pisać komentarze klienci. damian, to nie Dżejkob napisał ten komentarz w 2017r. tylko ja. Dzwoniłeś oburzony do mnie i do niego, że jak były pracownik mógłby napisać coś złego o twojej firmie? Prawda kole w oczy najbardziej. Wciąganie nowych duszyczek w ten cyrk to (usunięte przez administratora) i marnowanie zdrowia i ich czasu. Wykupienie domeny kamery.pl za ileś tam tysięcy nie da tobie władzy nad całym światem. Wstawienie grafiki na stronie w zakładce kontakt - polska i 50 punktów (Gdzie realnie istnieje tylko jeden na ciołka) również nie zapewni Ci uznania. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dziękuje dobranoc. Nie pozdrawiam sir damiana. PS: nie, nie jestem z konurencji.

Damian Piróg

Pozdrawiam konkurencje. Wydaje mi się, że opinie dodaje jakiś upośledzony bot, albo hejter. Wg. mnie osoba która boi się podać swoich danych jest zwykłym tchórzem a komentarz ma wartość zerową. Codziennie od prawie 20 lat sprzedajemy dziesiątki produktów, wykonujemy szereg usług instalacyjny i konfiguracyjnych. Mamy bardzo duże grono osób zadowolonych, którzy kupują lub zakupili już u nas urządzenia. Na potwierdzenie moich słów mamy bardzo grubą teczkę podziękowań i referencji - zapraszam do obejrzenia. Nie zawsze można spełnić oczekiwania wszystkich odbiorców, ale cały zespół robi wszystko aby kupujący był zadowolony. Pozdrawiam D.Piróg

@Damian Piróg

Kradniecie kasę i tyle. Płacisz za całość towaru dostajesz połowę i tak od roku.

Macek

Polecam firmę CTR Partner współpracuję ponad 5 lat i nie mam problemów z dostawami i serwisem Oczywiście czekam na produkty projektowe bo one muszą przyjechać najczęściej od producenta , ale reszta jest na miejscu albo do 3 dni. Pozdrawiam M.Ziemkiewicz

Klient

Jako klient jestem oburzona podejściem do zamówień obsługą klienta oraz zachowaniem pracowników oraz kierowników, firma nieprofesjonalna ludzie jeszcze bardziej. Nigdy więcej współpracy z takimi ludźmi.

Protr Bober

Szkoda czasu na tą firmę. Damian to mega dziwny człowiek i nie liczy się z ludźmi potrafi zwolnić człowieka bez podania powodu i to nie osobiście tylko wyręcza się kierownikami. Słaba atmosfera, umowa zlecenie, zero szkoleń i handel chińskimi śmieciami - szkoda czasu.

Maja

@Sławek możesz powiedzieć co sprawia, że warto polecić CTR Partner jako pracodawcę? Jakie są plusy pracy właśnie w tej firmie? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Michal zwawy
@Maja

polecam jak ktos pracy nie ma... jak masz inne opcje wybierz inna opcje

Zostaw merytoryczną opinię o CTR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w CTR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy CTR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTR Partner?

Kandydaci do pracy w CTR Partner napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTR Partner