Opinie o CTR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTR Partner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTR Partner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTR Partner w Warszawa

Ja pracuję w firmie CTR Partner od samego początku, Dawid chyba też. Szacunek do ludzi jest i był zawsze na wysokim poziomie nie zawsze w drugą stronę.

Dawid ty pracujesz 5 lat a ja już 10 :) Jestem jednym z najstarszych pracowników i widzę tutaj takich którzy pracują tyle co TY. Ludzie tworzą firmę nie firma tworzy ludzi, za swoje stanowisko każdy jest sam odpowiedzialny i tylko od niego zależy czy będzie z niego zadowolony czy też nie.

aksamitek

A ja zdecydowanie polecam. Pracowałem tam dość krótko bo trochę ponad rok, być może trafiłem na dobrego przełożonego. Współpracownicy super ludzie, nie powiem złego słowa na mój stary dział jak i na pozostałe. Co do kadry zarządzającej to się nie wypowiem bo po prostu nie miałem z nimi styczności. Fajna szkoła, fajni ludzie, tylko ta kuchnia mogła by się trochę poprawić ;) Pozdrawiam byłych i obecnych zadowolonych pracowników.

padre

Były pracownik nadaje do byłeprawgo pracownika - to nadę wiarygodne źródła informacji :) Uśmiałem się. Ciekawe za co Wam podziękowano - bo sami na pewno nie odeszliście. Ja tu pracuję i jestem zadowolony. Płaca na czas. Bardzo na czas. Premie dobre, często bardzo dobre - w zależności jak się miesiąc ułoży. Koledzy - super goście. Szef - zaangażowany facet. Szkolenia są częściej lub rzadziej ale są Pracowałem w firmie V.... oraz w firmie S.. i nie umywają się do CTR. To jakby porównywać 5* duży hotel z 3* motelem. Zostaję tutaj jak najdłużej mogę. A jak Was ciągnie do innych z branży - powodzenia. Popytajcie tych co pracowali u innych to zobaczycie różnicę. Nie mówiąc już , że kilku wróciło po przygodach na boku z innymi firmami.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Damian Piróg

Witam, jestem właścicielem firmy CTR. Od niedawna zacząłem przyglądać się uważniej jakości zarówno pracy jak i sposobie jej zarządzania. Zaskoczył mnie co prawda fakt braku szczerości i odwagi w wypowiadaniu swoich opinii w sposób bezpośredni. Jestem oczywiście świadomy swojej niedoskonałości i bardzo przepraszam wszystkich którzy mogli poczuć się w jakikolwiek sposób urażeni. Nigdy nie wyzywał nikogo od (usunięte przez administratora) i tego robić nie będę. Mam nadziej że wszystkie osoby, które piszą te posty podpiszą się imiennie lub przyjdą zwrócić mi uwagę bezpośrednio. Firma nasza jago młody organizm jest miejscem rodzinnym gdzie każdy może wnieść część siebie licząc na uznanie. Bardzo proszę jeżeli macie coś do mnie nie wyzywajcie zespołu, piszcie o mnie. Ludzie pracujący tu to grupa świetnych niepowtarzalnych ludzi

CTR jest kuźnią specjalistów. Znam 10 osób, które po 3 latach pracy obecnie zajmują kierownicze stanowiska. Zadania postawione są wysokie, wymagają myślenia i samodzielności. W tej pracy nauczyłem się więcej niż gdziekolwiek wcześniej. Faktem jest że zdarzają się buraki i chamy ale gdzie ich niema.

Bolo

Polecam pracę w CTR PARTNER, jak dla mnie solidna firma, atmosfera pracy bardzo dobra, pracy jest sporo ale wiadomo to jest praca, a nie przedszkole czy kawiarnia.

kashqai

Kolega Michał w słusznej sprawie słusznie gada...:) faktycznie nawet po wejściu na stronę internetową można poczuć się jak w niebie. ..wszystko wskazuje na to, że jakość prezentowana przez CTR Partner jest wyjątkowa. Pytanie nasepujące, jak długo trzeba zdobywać podstawy do tego aby samemu na samozatrudnieniu podjąć z nimi współpracę?? i czy to działa na zasadzie dzierżawy marki, czy na dystrybucji....Te docelowe 8-9 tys to sporo, ale czy to wynika z bazy klientów, która samemu się buduje ??

Pracowałem tam 4 lata jako pracownik. Przez ten czas przewinęło się dużo osób. Podstawowym problemem tych, którzy odpadli było lenistwo, niedbalstwo i brak chęci rozwoju. Narzekali głównie ci, którzy przyzwyczajeni byli do pracy, w której nic się nie wymaga i na 8 godzin, 6 można sobie posiedzieć na facebooku czy pograć w grę na przeglądarce. Wystarczy poczytać opinię ludzi powyżej (brak palarni! MATKO BOSKA hahaha) Płaca uzależniona jest od tego, jaki wkład wniesiemy w swój rozwój. Na początku zarabia sie mało, dopiero jak stworzysz większą grupę klientów, którzy regularnie biorą towar (od ciebie jako specjalisty) dostajesz więcej - prowizje. Dla mnie praca w CTR PARTNER była świetną okazją do wyniesienia wiedzy technicznej ale też z zakresu marketingu. Nie ma drugiej firmy w Warszawie, która ma tak dobrze rozwinięty marketing. Na początku zarabiałem 1800 zł, a było to 7 lat temu, także był to inny pieniądz. Stopniowo moje zarobki wzrosły do 3600 zł na rękę. Przez ostatni rok wychodziło ok. 8-9 tys. netto (praca na własnej działalności, nie było problemu z urlopem. Wreszcie mogłem sobie pozwolić na wyjazd zagraniczny. Nie było mnie-nie zarabiałem - proste?. Jak ktoś nie wierzy, zapraszam i pokażę dokumenty :). Ostatecznie otworzyłem swój biznes (pokrewny z działalnością firmy CTR PARTNER). Nigdy by się to nie stało, gdyby nie wiedza którą tam zdobyłem. Zamiast zatem pisać głupoty na jakiś stronach weźcie się ludzie za swoje życie, bo nikt wam za darmo nic nie da!!!!!!!!!! Pomimo upływu czasu zawsze mogę liczyć na Pana Damiana (właściciela firmy), bardzo pomógł mi w życiu, za co jestem ogromnie wdzięczny. Jeśli ktoś nie potrafi wykorzystać zdobytej wiedzy, osiągnięcie sukcesu w jakimkolwiek polu staje się niemożliwe.

Dino

Pali się pali, ale przed budynkiem, w sumie to nawet lepiej

Darek
@Dino

ja pale z tyłu firmy przed wejściem. W naszej firmie pale tylko ja i Angelika. Jestem nowym pracownikiem przyjętym tuż po rewolucji październikowej ale muszę powiedzieć że szacunek w firmie jest na poziomie / pensje wypłacane są zawsze punktualnie

Bronek

Wymagający szef sali, ale to chyba dobrze bo podnosimy przez to poziom

Pracuje tu rok i wszystko jest w najlepszym porządku tylko te białe koszule i garnitury mnie czasem denerwują no i niema palarni.

Aneta

Polecam tego pracodawce. Uczciwość i przejrzystość reguł, partnerstwo, spoko plany sprzedażowe, komfort pracy, super komunikacja, zero nacisków Przełożonych. Potwierdzą to z pewnością inni.

Rad

a co ma wspólnego kupowanie w firmie z pracą, niech piszą pracownicy firmy nie klienci

Mazur

jestem tam częstym gościem i kupuję od nich towar nigdy nie było problemów.

Zbyszek

Moja siora Ania pracuje już 1,5 roku i jest chyba zadowolona wcale nie narzeka. Wydaje mi się że trochę niektórzy przesadzają, nigdzie nie będzie tak jak w domu to przecież robota.

Jeden z pracowników

Pracuje w tej firmie ponad rok. Atmosfera w tej firmie jest bardzo dobra, pracownicy sobie pomagają, z szefostwem można normalnie porozmawiać nie tylko o sprawach zawodowych. Praca tutaj bardzo rozwija, uczy dyscypliny. Płaca również jest bardzo dobra, dostajemy regularne premie, które tylko podnoszą naszą motywacje do dalszej pracy.

Jestem pracownikiem firmy i jestem z tego dumny, przede wszystkim spełniam się w tym co robię. Zarabiam dobrze, atmosfera jest rodzinna. Wiele osób nie dało sobie rady nie ze względu na złe traktowanie, (usunięte przez administratora)czy brak awansu ale ze względu na niedopasowanie się do oczekiwań i powierzonych zadań. Wiem jedno z szefem można pogadać jak z kumplem.

raczek

z jednej strony tak, ale z drugiej dobrze byłoby czasem przeczytac przed podjęciem pracy w danej firmie, coś o niej pozytywnego

Michał Karczmarek

Z każdej firmy możesz wylecieć z dnia na dzień, niezależnie czy jesteś na kontrakcie, zleceniu czy umowie o pracę. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CTR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w CTR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy CTR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTR Partner?

Kandydaci do pracy w CTR Partner napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTR Partner