CTR Partner

Opinie o CTR Partner

Paweł 2015-04-20 11:30
Pracuję w firmie CTR od dłuższego, jeśli ktoś chce narzekać to zawsze znajdzie sobie do tego pretekst. W firmie można się wiele nauczyć, trzeba mieć tylko chęć i zapał. Oczywiście można szukać firmy w której, czy się stoi czy się leży ....
ale w ten sposób niczego się nie osiągnie. Firma daje możliwość tylko pytanie czy chce się z nich korzystać?
Angelika 2015-04-20 12:48
Prawdą jest, że firma daje możliwość rozwoju! Pensje otrzymuje zawsze na czas.
Atmosfera pracy nie budzi żadnych moich zastrzeżeń !

Michał 2015-04-20 14:40
nasza firma jest stabilna i wiarygodna polecam :)
Robcio 2015-04-20 14:48
Michał ma racje CTR to miejsce przyjazne ludziom
Waldemar Jakubowski 2015-04-20 14:54
rozpoczołem pracęw firmie CTR 12 lat temu jako jeden z pierwszych pracowników i do tej pory utrzymuję współpracę na bardzo wysokim poziomie
Maciej Mijalski 2015-04-20 15:04
poproszono mnie o komentaż po firmie i muszę przyznać że w firmie pracowałem długo ponad 5 lat. Wstępnie była to praca zlecona zew. następnie 2 lata w siedzibi i musiałm wyjechać za granicę, ale znowu wracam. Poleca każdą formę współpracy
były pracownik 2015-04-20 15:09
ja też jestem były pracownik, dziękuję za zdobyte doświadczenie
Ania 2015-04-20 16:39
Pracuje w firmie od lutego 2012, przyszłam do pracy zielona, bez żadnej wiedzy technicznej. Firma dała mi możliwość w branży, z którą nigdy nie miałam do czynienia.
Prawda jest taka, ze pracuje się nam tak jak sami to sobie wszystko ułożymy, jeśli jesteśmy żądni wiedzy i chętnie się uczymy to jest to świetne miejsce do rozwoju w tej branży, jeśli przychodzimy tylko do pracy żeby odbębnić etat to przykro mi, ale tak dobrze to nie ma.
Od grudnia wynagrodzenie wypłacane jest do 10 każdego miesiąca,zdarza się i wcześniej.
Błażej 2015-04-21 09:07
Pracuję tu ponad rok, nie ma co narzekać. Pieniądze są na czas, ile dajesz od siebie tyle otrzymujesz od firmy. Jasne warunki współpracy! Możliwość rozwoju zawodowego. Polecam
Arek 2015-04-21 09:28
Do firmy przyszedłem ponad dwa lata temu. Miałem zerowe doświadczenie w pracy na etacie z jasno określanymi obowiązkami, wcześniej łapałem się tylko jakichś prac dorywczych, trochę pracowałem w gastronomii. Do CTR złożyłem CV zaraz po liceum, jeszcze bez zdanej matury. Udowodniłem, że się nadaje i mnie przyjęli. Tutaj liczą się rzeczywiste umiejętności i chęć do pracy, a nie to, co kto ma na papierku. Wiem to na własnym przykładzie. Przez te ponad dwa lata bardzo się rozwinąłem i uważam, że praca tutaj to dobra decyzja.
fabryka snów 2015-04-22 10:24
w listopadzie założyłem własną firmę i niemartwie się już o moje stanowisko. Jestem odpowiedzialny za siebie i wolny od wymagającego szefa. Mam co prawda taki sam problem jak wszyscy prowadzący firmę: brak wykwalfikowanych i odpowiedzialnych ludzi tylko sami hejterzy z rozczeniami.
Czesław 2015-04-25 09:17
Pracowałem w firmie CTR kilka lat byłem zadowolony aczkolwiek musiałem wyjechać za granicę, mam zamiar wrócić do kraju i dalej kontynuować współpracę.
Adam W. 2015-04-25 09:21
Byłem kierownikiem w tej firmie, nabrałem dużego doświadczenia co pomogło mi w dalszej karierze w branży, wspominam ten okres bardzo dobrze, Pozdrowienia dla Anki.
Czy jestem anonimowy w Internecie? 2015-07-25 13:30
Nie, każda osoba w sieci zostawia jakiś ślad. Identyfikacja osoby jest tylko kwestią czasu i zaangażowanych środków. Serwisy często zbierają nasz adres IP, wysyłają tzw. ciasteczka, gromadzą dane o utworzonych profilach. Dodatkowo, historię naszych działań w sieci trzyma w logach dostawca Internetu. Niektóre serwisy są nawet w stanie sprawdzić historię odwiedzanych przez nas stron bez naszej wiedzy.
Loesje 2015-07-25 13:33
Gdy oceniasz ludzi, nie masz czasu ich kochać
Dawid 2015-07-25 14:12
Przyjdź do nas do pracy - zrobimy z ciebie wielozadaniową myślącą osobę. Nauczymy cię postrzegać szeroki horyzont pracy. Zostań współpracownikiem budującym zespół. Magazynier/monter/sprzedawca to nie rodzaj człowieka to funkcja, zmienna przypisywania wspólnym zadaniom. Nie boimy się myśleć i żartować. Jesteśmy kreatywni i otwarci na zmiany. motto : / Rozwój i samodzielność
Dawid 2015-08-24 12:49
raczej pensja + prowizje (i tu niema granicy).Telefony przychodzące i maile. Oferty / obsługa ruchu
mook 2015-11-29 16:56
widze, że jest u nich praca jako Instalator elektronik - serwisant tylko nie rozumiem, czy to sa dwa połączone ze soba stanowiska czy jak to wygląda dokładnie?
Luki 2016-02-29 10:40
Copywriter to fajna robota, siedzisz sobie w chacie grasz a czasami coś napiszesz i dostajesz hajs
Nati 2016-03-09 21:26
Mam pytanie - czy jeszcze na instalatora można aplikować ? Mam 5 letnie doświadczenie i własny samochód. Mieszkam w Radzyminie
Koko Loko 2016-05-04 13:57
Piszę się Klienta a nie Klijenta :( masakra
Sławomir Bekas 2016-05-04 15:43
Z dniem 01.05.2016 otrzymuję stanowisko koordynatora ds. technicznych. Od dnia dzisiejszego w grupie CTR PARTNER będę sprawdzał i rekomendował tylko najlepsze i bezawaryjne rozwiązania. Moim celem jest tworzenie inteligentnych systemów dla bezpieczeństwa ludzi. Nasze motto Tworzymy Bezpieczne Środowisko
Syn 2016-06-15 22:31
Poszukują teraz ludzi na stanowisko Copywriter / Redaktor serwisów internetowych do Warszawy, powiem Wam, że nieźle tam jest, kasa spoko, generalnie nie ma się o co sprzeczać i denerwować, bo pracy starczy dla wszystkich, świetna sprawa, na serio mówię
Ojciec 2016-06-28 11:25
Panie Sławomirze Bekas czy jest Pan w stanie dać rekomendacje produktom LC-SECURITY?
mook 2016-10-01 13:03
A ciekawe czy tutaj w ogóle są jakieś premie ktoś coś?
Winston 2016-10-03 13:25
Są bardzo rzadko i do tego małe.
Redaktor 2016-10-03 13:30
Tak, z tego co wiem i z tego co słyszałem to na premie oczywiście można liczyć, zależy to od szybkości i zwinności którą masz, tak zupełnie na powaznie, to właśnie tak to wygląda, np. Copywriter / Redaktor serwisów internetowych to od ilości i staranności dostaje
Winston 2016-10-03 13:42
Są regularne i to tego spore :)
mook 2016-10-03 15:16
hej hej czy pracował ktoś z was na stanowisku mechanika we Wrzesni może? akurat się rozglądam za jakimiś ciekawymi ofertami pracy wlasnie w tej branzy i biore ta firme pod uwagę wiadomo ze trzeba mieć odpowiednie wyksztalcenie techniczne do oracy tutaj
Redaktor 2016-10-05 11:08
hej hej czy pracował ktoś z was na stanowisku mechanika we Małkini może? akurat się rozglądam za jakimiś ciekawymi ofertami pracy wlasnie w tej branzy i biore ta firme pod uwagę wiadomo ze trzeba mieć odpowiednie wyksztalcenie techniczne do oracy tutaj
wer 2016-10-05 19:36
hej no wlasnie tez trochę tego nie rozumiem szczerze mowiac zwłaszcza ze takich ofert w takich maistach teraz nie ma..tylko do Warszawy na chwile obecna suzkaja na przykład na stanowisko administratora sklepu internetowego to chyba najnowsza jest ..
ja 2016-10-26 16:17
Nie działa ??
Pracownik 2016-11-04 16:46
tragedia i niekompetecja, najgorszy moj pracodawca
Majusz 2016-11-05 14:11
domyślny i kompetentny, najlepszy moj pracodawca
Ja 2016-12-05 11:12
Tak było
Maja 2017-03-13 15:21
Pracujesz w firmie CTR Partner? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie. Co najbardziej lubisz w swojej codziennej pracy?
Jakub Lachowicz 2017-05-11 10:18
Pracowałem w firmie CTR PARTNER przez trzy miesiące na okres próbny z pensją ok 3500 . Będąc osobą zieloną bardzo dużo się nauczyłem za co jestem wdzięczny i chciałbym jeszcze raz podziękować. Z pełnym zaufaniem otrzymałem do dyspozycji cały sprzęt i urządzenia na których na co dzień mogłem się uczyć. Koledzy byli przychylni i pomocni w każdej sprawie , przerwy były nielimitowane. Miałem też okazję spełnić swoje marzenie i pracować na planie teledysku grupy Gorillaz (płatne nadgodziny). Niestety umowa nie została przedłużona.
Maja 2017-05-11 11:07
@Jakub Lachowicz rozumiem, że praca w firmie umożliwiła Ci zdobycie cennych doświadczeń. Chętnie usłyszymy o nich więcej. W jakim dziale firmy pracowałeś? Co powiedziałbyś, że było największym plusem pracy w CTR Partner?
Kuba 2017-05-15 11:58
Pracowałem w dziale it helpdesk. Ustawienia, konfigurowanie urządzeń i proste podłączenia.Największym plusem atmosfera, możliwość zdobywanie samodzielnie we własnym tempie wiedzy i wolność w kolejności realizacji zadań.Wymagający szef nadawał oczywiście pracy tempo cobyśmy nie przysypiali. Zrozumiałem również koszty pracy.( 2 500,00 PLN kwota netto
3 493,20 PLN kwota brutto 4 213,15 PLN łączny koszt pracodawcy ) Dobrze, że pytań do mnie o moje kwalifikacje było niewiele bo za dużych kwalifikacji nie mam a mimo wszystko otrzymałem pracę i wynagrodzenie,które zaproponowałem. Fajne jest to w firmie, że możesz się wyedukować w trakcie trwania okresu próbnego a nie od razu wiedzieć wszystko.Z jednej strony szkoda z drugiej to nie jest praca moich marzeń. Najpierw muszę się dobrze zastanowić kim chce zostać. Wydawał mi się że zatrudniają byle kogo ale czas zweryfikował pokazując że na byle kogo nie m tutaj miejsca.
Damian 2017-05-26 17:36
Nie polecam,(usunięte przez administratora) nie wiem skąd 5 gwiazdek. Jak na moje oko 2 i to od biedy, wiem bo pracowałem...
Jacek i Damian 2017-05-29 09:05
Jak dobrze pamiętam to ty jesteś ten który kradł i kręcił wałki na boku (mam rację ?), a teraz jesteś współwłaścicielem pseudo spółki z niewpłaconym kapitałem założycielskim 5 tys zł. Czy myślałeś już o założeniu panela na gowork.pl do pseudo komentarzy ?
Maciej M 2017-05-29 10:10
Pracowałem w Ctr około roku i odejście od tych ludzi to najgorsza decyzja w moim życiu.
Przykro mi bardzo że mnie zwolnili bo szefostwo patrzy nie tylko na pieniądze (w Anglii nazywa się to jakoś)
Wspomnę jeszcze o super organizacji w tejże firmie.
Mam nadzieje, że gowork doda tego komentarza, gdyż mówię prawdę na własnym doświadczeniu.
Pozdrawiam.
Grzegorz S. 2017-05-30 16:05
Firma słaba, nie polecam.. Nie za takie "pieniądze". Pozdrawiam.
Grzegorz S. 2017-05-31 10:01
Firma fajna, polecam. I takie fajne pieniądze. Pozdrawiam.
Adam 2017-06-01 08:33
Polecam profesjonalne podejście do pracy
Grzegorz S. 2017-06-01 20:19
Widzę że prezes Pan Damian bardzo dobrze się bawi :) (usunięte przez administratora)
Grzegorz S. 2017-06-02 12:40
zmieniam teraz imię na Beata W.
Będę wystawiać komentarze inny kontem
Witold 2017-06-15 13:18
Polecam całym ♥ sercem, pozdrawiam serdecznie cały zespół CTR PARTNER. Zainstalowany system kameringu genialnie wykrywa złodzieji. Dużo więcej kasy w kasie zostaje :-)
Sławek 2017-06-15 13:21
Fajny pracodawca, polecam
Kocham 2017-07-16 22:43
Ah jak jest pięknie… Tylko dlaczego są tak wysokie opłaty(podatki) za pracowników. Wiem, ile kosztuje wdrożenie od podstaw ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o branży. Wiem i rozumiem, że trzeba ogromnej cierpliwości do ludzi, którzy mają centralnie gdzieś rozwój własny, rodziny, firmy i nie zrobią niczego, jeżeli nie pokaże się tego palcem. Fajnie, że w firmie sprawdza się osoby na okres próbny, szkoda tylko że niektórzy potrafią swoje plany utrzymywać w tajemnicy (druga twarz -najczęściej złodziej) – nie trać wiary w ludzi. Twój wysoki poziom zaufania koryguj kontrolą i progami. Kontroluj i wymagaj, nie wszyscy to złodzieje i debile. Pamiętaj, że zawsze będą gadać, bo zazdroszczą i sami nie potrafią.
Mam nadzieje, że teraz wszystkie kradzieże towarów i usług będą zgłaszane do stosownych organów ścigania.
Pozdrowienia dla działu tech. i informatyków z CTR kawał dobrej roboty

Zostaw swoją opinię o CTR Partner - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTR Partner