Opinie o CTR Partner w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CTR Partner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CTR Partner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTR Partner w Warszawa

Feliks

CTR Partner ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Michal zwawy
@Feliks

Pracowalem lata temu i widze ze nic sie nie zmienilo...

ojj damianek

Damianek widzę lubi podbijać sobie ego wystawiając pozytywne komentarze, kiedy ty sie nauczysz chłopie... co do firmy, to jak ktoś chce pracować za miskę ryżu to polecam, jeśli cenisz sobie brak siwych włosów i pieniądze na koncie to szukajcie czegoś innego, opinie na google mapsach mówią same za siebie ;)

Rafał Kubacki

Polecam pracę w firmie CTR PARTNER! Pracowałem 5 lat i złego słowa. Kasa zawsze na czas, super atmosfera. Jeżeli ktoś chce się naiczyć fachowości i samodzielności to poleca.

Franek

Setki pracowników ocenia firmę jako dobrego pracodawcę. Jest jednak warunek, trzeba być równie dobrym pracownikiem!!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.

Pracowałem tam parę lat temu. Słaba firma pod każdym względem. Pracujemy dla rozwoju i pieniędzy a to na bardzo niskim poziome. Pensja do "łapy" i umowa zlecenie z kruczkami. Nie polecam i nie pozdrawiam Pana Damiana.

Stella

Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania na prace w firmie!!

Witold

Jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w firmie CTR Partner? Czy firma potrzebuje nowych pracowników, czy raczej kadra pracownicza jest pełna i nie zanosi się, aby uległo to zmianie? W internecie nie znalazłem informacji na ten temat, dlatego ciekawi mnie, jak to wygląda. Zachęcam wszystkich do aktywnej dyskusji.

http

NIE POLECAM

Maja
@http

Czego konkretnie nie polecasz? Nie polecasz usług, które oferuje firma CTR Partner, czy może pracy w tym miejscu? Pamiętaj, że jest to wątek, w którym wypowiadamy się na temat pracy w tym miejscu, dlatego, jeżeli Twoja wypowiedź jest z poziomu pracownika tej firmy, to chciałbym, abyś bardziej zrozumiale wyraził swoją opinię, gdyż na chwilę obecną w żaden sposób jej nie uzasadniłeś. Zachęcam do sprecyzowania poprzedniej wypowiedzi.

XYZ

Moja babcia ma penisa, nie polecam

XYZ

Nie polecam...

Maja

W ciągu roku w tym wątku nie pojawiły się żadne wpisy na temat CTR Partner, czym jest to spowodowane? Czy to oznaka zadowolenia? Możecie powiedzieć coś o aktualnej sytuacji w firmie? Czy poszukuje ona nowych pracowników? Jak kształtuje się poziom wynagrodzenia?

Kocham

Ah jak jest pięknie… Tylko dlaczego są tak wysokie opłaty(podatki) za pracowników. Wiem, ile kosztuje wdrożenie od podstaw ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o branży. Wiem i rozumiem, że trzeba ogromnej cierpliwości do ludzi, którzy mają centralnie gdzieś rozwój własny, rodziny, firmy i nie zrobią niczego, jeżeli nie pokaże się tego palcem. Fajnie, że w firmie sprawdza się osoby na okres próbny, szkoda tylko że niektórzy potrafią swoje plany utrzymywać w tajemnicy (druga twarz -najczęściej złodziej) – nie trać wiary w ludzi. Twój wysoki poziom zaufania koryguj kontrolą i progami. Kontroluj i wymagaj, nie wszyscy to złodzieje i debile. Pamiętaj, że zawsze będą gadać, bo zazdroszczą i sami nie potrafią. Mam nadzieje, że teraz wszystkie kradzieże towarów i usług będą zgłaszane do stosownych organów ścigania. Pozdrowienia dla działu tech. i informatyków z CTR kawał dobrej roboty

Maciej
@Kocham

Oj Damian Damian, kiedy Ty w końcu zmądrzejesz...

Sławek

Fajny pracodawca, polecam

Witold

Polecam całym ♥ sercem, pozdrawiam serdecznie cały zespół CTR PARTNER. Zainstalowany system kameringu genialnie wykrywa złodzieji. Dużo więcej kasy w kasie zostaje :-)

zmieniam teraz imię na Beata W. Będę wystawiać komentarze inny kontem

Grzegorz S.

Widzę że prezes Pan Damian bardzo dobrze się bawi :) (usunięte przez administratora)

Polecam profesjonalne podejście do pracy

Grzegorz S.

Firma fajna, polecam. I takie fajne pieniądze. Pozdrawiam.

Grzegorz S.

Firma słaba, nie polecam.. Nie za takie "pieniądze". Pozdrawiam.

Maciej M

Pracowałem w Ctr około roku i odejście od tych ludzi to najgorsza decyzja w moim życiu. Przykro mi bardzo że mnie zwolnili bo szefostwo patrzy nie tylko na pieniądze (w Anglii nazywa się to jakoś) Wspomnę jeszcze o super organizacji w tejże firmie. Mam nadzieje, że gowork doda tego komentarza, gdyż mówię prawdę na własnym doświadczeniu. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o CTR Partner - Warszawa

• Jak się pracuje w CTR Partner?

Zobacz opinie na temat firmy CTR Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTR Partner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTR Partner?

Kandydaci do pracy w CTR Partner napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTR Partner