Opinie o NUOVO S.C. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NUOVO S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NUOVO S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUOVO S.C. w Poznań

zolo

Witam Jeśli chodzi o atmosferę jest ok, a mam spore porównanie.Szefowie i kierowniczka jedna z drugą czy nawet trzecią, normalni,zawsze uśmiechnięci.Nie wywyższający się i nie ziejący "jadem".To b.ważne.Co do faworyzowania to wydaje mi się,że jeśli uczciwie popracujecie będziecie zadowoleni.To specyficzna branża i poza zaangażowaniem trzeba też mieć trochę szczęścia do ludzi,zwyczajnie.Co do zarobków to faktycznie niewielkie.Może będą lepsze:-) )

anonim - 2012-10-08 14:06:12 oszuści i (usunięte przez administratora) , telefon nieczynny załatwimy z rzecznikiem tą firemkę krzak.i bardzo dobrze - moze sie w koncu szefostwo obudzi!

w srodowisku handlowcow tez nie jest ciekawie... niestety - coraz gorzej.. moim zdaniem juz dlugo nie pociagna jak tak beda dalej ludzi traktowac. nie polecam.

NUOVO SUCKS

przepraszam, namówiła 6 osób, telefonów pewno wykonała podobną ilość.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie NUOVO S.C.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
NUOVO SUCKS

Ta firma to wielka porażka, moja dziewczyna skończyła tam dziś pracę po dniu! Nie dano jej do podpisania żadnej umowy (choć takowa miała być dziś zawarta) i po wykonaniu ponad 120 telefonów(!!!) i namówieniu 5 osób na wizytę (dzwoniła po jakimś za (usunięte przez administratora) iu i odbierali sami starsi, schorowani ludzie którzy ni to nie maja siły chodzić po prezentacjach ani to pieniędzy na garnki za parę tysięcy złotych) (za namówienie 7dmiu niby było 100 zł premi, potem 6zł za każdą osobę przy min 30 osobach dodatkowo namówionych.). Ogółem tak jak ktoś powiedział: cuda na kiju. [usunięte przez administratora] (zero umowy i zwolnienie w pierwszym dniu, chociaż dziewczyna mówiła że nie ma doświadczenia to nawet okres próbny nie wszedł widocznie w grę) Dodajmy do tego, że ponoć garnki sprzedawane przez firmę z tego co sprawdziłem na e-bayu idzie kupic za 75 euro plus przesyłka co nie jest nawet bliskie 7tysięcy. (ta sama stal i nawet podobne...) Plus została dziś ponoć zwolniona jeszcze jedna dziewczyna po 3 miesiącach pracy bo wykonała dziś tylko 6 telefonów... zwolnienia robione są tak, że gdyby moja dziewczyna nic nie powiedziała to reszta by nic nie wiedziała. (reszta pracownic) NIE POLECAM NIKOMU. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

edi - 2012-08-07 11:28:23 Tutaj jest naprawdę fajnie, wszyscy są fajni i fajnie się pracuje i najfajniejsze jest to że nic nie robimy bo pracy nie ma dużo i to też jest fajne. Pewnie ty też jesteś FAJNA . A chwalenie sie że nic się nie robi to troche antyreklama dla firmy

edi

call center

Moja koleżanka tam dzwoni. Na jej prośbę poszłam sprawdzić mieli na sali osób 16 a powiedzieli, że tylko dwie przyszły i przez to nie płacą pieniędzy szok - ciekawe ile spotkań tak ukryli! Teraz moja koleżanka zapamięta sobie kogo zaprosiła i zadzwoni się spytać czy przyszli! Niedługo będą w górach, jak już przyjadą to napiszę wam ile przyszło osób.....

k...

Nie Nie i jeszcze raz nie..... Z tego co słyszałam to kiedyś było fajnie, a w tej chwili niestety zarobki słabe atmosfera nerwowa, brak kompetencji u kierownictwa... Bardzo duża rotacja to chyba o czymś świadczy . Radze poszukać innej firmy.

qq

Zgadzam się z powyższa opinią, szefostwo sympatyczne, atmosfera jest ok. Polecam każdemu kto szuka pracy, firma godna polecenia!

Firma sympatyczna, osoby pracujące bardzo miłe, atmosfera bardzo dobra. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, godziny pracy bardzo fajne, zawsze można się porozumieć bez żadnych problemów jeżeli chodzi o dzień wolny itp. Pracować trzeba wszędzie, w każdej firmie pracodawca wymaga od pracowników. Polecam tą firmę pracuje od dawna i nie zamierzam szukać innej!!!

dixi

Zdecydowanie nie tej firmie ! Płaca słaba. Kierowniczka telemarketingu niekompetentna. Ogólnie nie polecam, pracowałam chwile, znalazłam lepszą firmę.

na atmosferę w firmie nie można narzekać, jest dobrze, a co do wynagrodzenia to w każdej pracy trzeba pracować, jeszcze nigdzie tak nie ma, że za siedzenie płacą. Polecam

iglo

Zdecydowanie odradzam zarobki słabe atmosfera fatalna. Są osoby zdecydowanie faworyzowane chociaż wyniki maja średnie. Zdarzają się coraz częściej ginące kupony i zaniżanie frekwencji.

Zgadzam sie z poprzednia opinia. Firma w porzadku, jak ktos pracuje uczciwie to zarobi. Plusem jest to, ze wypłata zawsze jest na czas a nieraz nawet przed czasem. Nieporozumienia zdarzaja sie w kazdych firmach gdzie pracuje dużo ludzi. Zawsze można się dogadać.

xxx

a ja się nie zgodzę, że atmosfera zła itp bo jest naprawdę sympatycznie. mam porównanie bo to nie moja pierwsza firma i choć pracuję od niedawna to jestem zadowolona. zarobki są porównywalne z najlepszymi i zdecydowanie wiem co mowie! nic za darmo, trzeba się napracować ale zarobić też można i to nieźle.

bożek

zarobki kiepskie atmosfera zła Jeżeli mogę to odradzam tą firmę z miesiąca na miesiąc wymyślają nowe zasady płacy i coraz niższe jest wynagrodzenie.Kiedyś(jeszcze 3 miesiące temu)można było zarobić teraz wszyscy uciekają

max

anonim - 2011-04-10 17:43:33 Bardzo dobra firma - praca w przyjaznej atmosferze, bez większego stresu, przesympatyczni właściciele.Chciałabym się zatrudnić za telemarketerkę. Jaka jest Umowa? Jakie zasady wynagradzania? Ile można zarobić w miesiącu? Bardzo proszę o odpowiedź.

eM

owszem czyta! powiem więcej ingeruje, ale bardzo delikatnie i usuwane są komentarze obrażające (kogokolwiek) cała reszta MIMO ŻE MAMY MOŻLIWOŚĆ zostaje do wglądu przyszłych pracowników :) serdecznie podrawiam :) p.s nie poczuwam się naciągaczem ani oszustem :)

pracuś...

A dlaczego zostały usunięte wpisy z roku 2012 ????? Widać że szefostwo czyta .......

Zostaw merytoryczną opinię o NUOVO S.C. - Poznań

NUOVO S.C.