Opinie o NUOVO S.C. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NUOVO S.C.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NUOVO S.C. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NUOVO S.C. w Poznań

Karol Nowy wpis

Da się zyskać doświadczenie w firmie?

Krzysztof Nowy wpis
@Karol

Proszę podaj mi kontakt do firmy Nuovo.

xoxox Nowy wpis

sprzedaż to zawsze najlepszy dział, bo przynosi zyski.. czy to nie jest dość logiczne @ryszardo? :) hihi

paweł Nowy wpis

Nie wiem co kolega powyżej miał na mysli pytając o transparentność systemu prowizyjnego, domyslam sie, że chodzi o przejrzystość - czyli jasność za co mamy prowizję, ale jak mniemam musi byc to jasne. Ja zapytam na ile w średnim miesiącu można liczyć całościowo, może ktoś napisac jakieś widełki lub chociaż powiedzieć, czy przedział 3000-3500 netto jest realny?

Kaziunia248

Witam serdecznie: !0 pażdziernika ,,licho,,mnie zaniosło na spotkanie z firmą maritom z Poznania ,ul garbary 36/6,odmawiałam kilka razy ,ale nalegali więc poszliśmy ja i mój partner.Na początku było miło ,po degustacji każdy z konsultantów brał do stolika wyczytane osoby ,ja trafiłam do prowadzącego spotkanie Marcina Wojtkowiaka ,pomimo nie znając ceny ,wyraziłam zgodę na zakup patelni niskiej ,i rondelka jak się na koniec okazało pan zmienił moje zamuwienie na zestaw maxi ,potem bylo losowanie szybkowara wylosowały 3 osoby w tym i ja ale nic nie ma za darmo szybkowar doliczono do kosztów garnków co wynioslo 6550 zł.potem było podpisywanie umów ,żetelnie mówiłam że mam kredyt w banku ,oplacam rachunki i leki a emerytura moja to 1020 zł .Nie dostałam umowy do przeczytania chyba nawet bym jej przeczytała bo jest sporzadzona bardzo drobnym drukiem nieopatrznie ją podpisałam wierząc w uczciwość pani sporządzającą tę umowę i na tym się spotkanie skończyło ----umowy nie otrzymałam ----tylko umowa z firmą maritom ,ktora powstała 22 08 2014 r i współpracuje z firmą ,,NUOVO; firma ta była ukarana finansowo za nieuczciwe postępowanie z klientami i myślę że wyslali w Polskę nową ,jeszcze nie znaną firmę Maritom ,która zrobiła to samo co poprzednia firma .na umowie z firmą jest numer konta Idea banku ,więc przelałam 275,zł na to konto ,bo nie moglam się doczekać na umowę i harmonogram spłat ,zadzwoniłam do firmy ale mi nie oddzwoniono za kilka dni Meritum bank upomniał się u mnie o pieniądze ,więc zadzwoniłam do nich -kazano mi wszystko opisać więc to zrobiłam i wysłałam za potwierdzeniem odbioru ,odebrała pani z firmy NUOVO ,i nie otrzymalam żadnej odpowiedzi pisałam kilka razy upominając się o umowę a bank upominał się o pieniądze ,napisałam do banku bo wyjaśniając całą sytuację więc na moje reklamacje były odpowiedzi odmowne .Doszłam do wniosku ze firma Maritom jest przykrywką dla oszustów Nuovo ,bo oni za te swoje przekręty zostali ukarani i wiedzą ze już nie sprzedadzą zadnego garnka a ja 22 listopada odesłałam im garnki a umowę przyslał mi bank Meritum dopiero 8 grudnia .więc mialam możliwość odesłania umowy do banku o odstąpieniu od kredytu ,ale bank tego nie uznaje bo szukają sobie kozła ofiarnego ,i chcą zrobić sobie mnie ofiarą takie praktyki jak robi firma sa niedozwolone a bank tez ponosi winę broniąc oszustów bo najłatwiej pociągnąć do odpowiedzialności emeryta a nie firmę bo oni w kazdej chwili mogą się zmyć firma Maritom istnieje dopiero od 22,08,2014r a mnie pozostala walka z bankiem bo nie mam ani garnków ani nie wziełam kredytu......ale nie poddam się i będę walczyć.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie NUOVO S.C.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
WM

Polecam lekturę z UOIK - u . Właśnie owa firemka została ukarana przez UOIK. Tutaj aRrtykuł: http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11345. Zrobimy wszystko aby nie ostatni raz....

Kryptom

Byłam na pokazie, kupiłam za gotówkę rondel kwadratowy z Parowarem 24 cm. Po wielu naleganiach - głównie bombardowania e-mailami - przysłano mi wrzucone do wielkiego pudła (o trzy numery za duże) tytanowy parowar i potłuczoną szklaną (nawet nie hartowaną) pokrywkę. Nie było nawet skrawka jakiegokolwiek zabezpieczenia. Tak więc kawałki szkła zmasakrowały parowar. Paczka była najzwyklejsza, najtańsza, nie oznakowana, nie ubezpieczona więc nawet nie było co reklamować u doręczyciela. Firma podaje telefon kontaktowy ale koszt połączenia wynosi 2,0 zł za 1 minutę. Wydałam kilkadziesiąt złotych i mimo, że byłam pierwszą oczekującą na połączenie z konsultantem po kilkudziesięciu minutach rezygnowałam bo koszt oczekiwania wynosił już 30-40zł. W dobie różnych telefonów zafundowanie takiego telefonu do obsługi klientów to intratne źródło dochodu dla firmy. Telefonów nie odbierają, na e-maile odpowiadają wybiórczo (i dużo obiecują na odczepnego).(usunięte przez administratora) NIE POLECAM.

LaTorine

Witam. Ja złego słowa o tejże firmie powiedzieć nie mogę. Atmosfera w pracy jest bardzo fajna, żadnej nagonki,wypłaty wypłacane są na czas (jeśli występują opóźnienia to są krótkie- kwestia dwóch dni i zdarza się to naprawdę bardzo rzadko). Pieniądze wielkie nie są ale jak się starasz to zarobisz. W innych firmach tego typu ,ciągle mają wymagania a płacą grosze. Choć są i takie firmy które są nie wypłacalne.. Jedyny minus Nuovo to fakt umowy cywilno-prawnej.

domi

TA firma to jedni wielcy oszuści, mieli przysłac garnki które do dania dzisiejszego nie dotarły w dodatku rozłożyli na raty dużo wyższe od tych wcześniej ustalonych!

art

Firma nuovo traktuje swoich pracowników jak popychadła, umowa zlecenie, coś się nie podoba to wypad. Mnie uderzyło naciąganie starszych ludzi na garnki i gra na emocjach. Niejednokrotnie ludzie ci nie mają co do tych garnków włożyć. Ale handlowca przecież nie powinno to obchodzić. "Profesjonalne szkolenia" i "atrakcyjne wynagrodzenie". Tak naprawdę to pracując całkiem sporo zarobki rzadko kiedy wyższe niż 1000zł. NIE POLECAM, (usunięte przez administratora)

@

Nuovo jest na rynku juz kilka lat i raz zmieniło siedzibę firmy! Od ponad 2 lat maja siedzibę w tym samym miejscu !!!

arek

Witam piszecie bzdury lenie śmierdzące to jest bardzo dobra firma a dla leni nie dogodzisz

hehe
@arek

to mi wyglada na pana prezesa... hehe

xxx

Ta firma skończy jak Remes (usunięte przez administratora) to tylko kwestia czasu ,kto ma umowę o pracę dostanie odprawę reszta won

?

a co Eryk z uwagi jestes i temat weszysz? hehe

Eryk

xxx, no, ale w takim razie chyba pożyczki udzielają, czy ta pozyczka to ta wygrana nagroda, a potem przychodzi, że trzeba spłacić? Coś mi się nie chce w to wierzyć, ktos pracuje i potwierdzi takie techniki?

remik

Jaka opieka socjalna chyba żartujesz Fakt kasa jest na czas ale nawet pracując rzetelnie nie wyciągniesz więcej niż 1000zl Jeszcze niedawno było wszystko ok ale się zepsuło i uciekłam Teraz pracuję w podobnej firmie tyle ,że nie oszukują ani handlowcy ani kierownictwo zarabiam 1600 zł i jestem zadowolona Pozdrawiam

?

Witam:) Pytacie jak jest w Nuovo? Powiem tak najlepiej jest przyjść i samemu się przekonać,a nie słuchać opinii innych ludzi,którzy bardzo często wypisują tutaj bzdury,żeby zniechęcić.Ja uważam,że żeby zarobić to trzeba najpierw od siebie wymagać,stawiać sobie wysokie poprzeczki i dać z siebie więcej niż to wymagane minimum,być obowiązkowym i pracowitym.Ja jestem zadowolona i polecam pracę w Nuovo wszystkim tym którzy chcą pracować,ale pracować a nie ,,odpękać,,za przeproszeniem 8 godzin i to wszystko. Wypłata jest zawsze na czas,także bez obaw:) Ogólnie rzecz biorąc Ja polecam pracę w Nuovo:)

klaudia

Hejka wam! wiecie cos czy sa planowane przyjecia oczywiscie pytanie dotyczy studentow jest jakas szansa? Pls o odpowiedz

kola

Praca za przysłowiowe śrubki. Strata czasu. [usunięte przez administratora] przy biurku przyznaje kupony komu chce. To nie domysły a sprawdzona informacja.(Kupony są premiowane) Parę razy skontrolowałam frekwencję na pokazach.Oszukują aż przykro. Nie jesteś w stanie tego zweryfikować bo to przecież Twoja wina. [usunięte przez administratora] Nie polecam. Znajdziecie godziwsze zarobki.Pozdrawiam

Meduza

Przeczytałam wszystko o tej firmie. Mam z nią tylko tyle wspólnego,że kupiłam zestaw garnków od NUOVO. W październiku koniec rat,a rączka od patelni się rozpadła i jeden termostat diabli wzięli.Przez 10 dni po zakupie nie udało się z firmą skontaktować,żeby się wycofać z transakcji. Porównujecie się do Zeptera ( bzdura),ich garnki mam 16 lat i nic się z nimi nie dzieje. Pani nie czuje się naciągaczką, na jakiej podstawie?, powinna pani się nią czuć, bo robi pani krzywdę wielu ludziom, którzy wierzą w to co im mówicie.Z tekstu wywnioskowałam,że należy pani do szefostwa- co za buta i zarozumiałość! A pracownikom radzę przenieść się do firmy rozprowadzającej dobry towar, za który nie będziecie musieli się wstydzić.

zainteresowana

Witam, mam prośbę czy ktoś może napisać jak wygląda kwestia wynagrodzenia na stanowisku telemarketerki? Czy jest jakaś podstawa? Ile realnie można zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o NUOVO S.C. - Poznań

NUOVO S.C.