logo telepizza

telepizza

Katowice

Opinie o telepizza

lubojak 2012-03-13 21:51:43
Odradzam, na panewnickiej, kierwonicy do bani, mysla, że są wszystkim . marne zarobki, zarobilem 1000 w miesiac, przyszedl PIT, ze zarobilem 130 zl . unikaja podatków .
pracuś 2012-08-13 16:54:39
prawda jest taka że kiero na panewnickiej to jedna wielka pomyłka a sv [usunięte przez moderatora] jeszcze gorszy - nie wiem jak do tego doszło że jest na tym stanowisku bo ma opinię osoby pozbawionej wszelkich kompetencji. jego metoda pracy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. ludzi i nic nie robienie!!!!!!! to pomyłka że ci ludzie pracują na takich stanowiskach.
nopenope 2015-12-13 21:54:38
Trzymajcie sie jak najdalej od lokalu na mikolowskiej. Kierowniczką lokalu w ogóle nie ma pojęcia o współpracy z ludźmi, największą korzyść czerpie z oczerniania i obgadywania wszystkich osób, które tam pracują, nawet jeśli chodzi o ich życie prywatne. Na poczatku jest super, mila, fajna szefowa, żeby potem wysmiewac sie z ubioru, wyglądu czegokolwiek co da jej satysfakcje. Nie interesuje ja ogóle lokal, poza godzinami jej pracy, także szef zmiany odwala za nia cala robote. I to za śmieszne pieniądze, na umowie smieciowej. Życzę tej kobiecie jak najgorszego zakończenia tej sielanki, żeby to wszystko co robi, wróciło do niej 10x mocniej.
kio 2016-05-20 15:22:30
jak chcecie załapać się na jakieś troche wyższe stanoiwsko to jak polecam prace jako Szef Zmiany (Zastępca Kierownika Lokalu), bo jest tutaj fajny syste rozliczeniowy, premia no i podstawa jest tez tak naparwde, wiec to sporo zmienia.
Zostaw swoją opinię o telepizza - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie telepizza