Opinie o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Brammer jest jednym z wiodących europejskich dostawców wysokiej jakości produktów do utrzymania ruchu w przemyśle. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów. Działamy na terenie większości krajów Europy, oferując dostawy i obsługę na miejscu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. We współpracy z naszymi klientami pomagamy zwiększyć wydajność produkcji, a jednocześnie obniżyć całkowite koszty zakupu komponentów i zmniejszyć wartość kapitału obrotowego.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brammer S.A. w Kolbuszowa

On

Masz rację, ciepłe posadki i nic nie robienie tam

też On

Przedpiszący, a jakby ktoś napisał tu, że ludzie mają tu u nas lepiej niż gdzie indziej, to co wy na to?

Niunia
@też On

Jak dobrze jest to wszyscy piszą i ja też.

Sd
@też On

Oj śmiech by był oj był że aż cholewy by pospadaly

smp

a tak z ciekawości z którego oddziału?

SmP
@smp

Z waszego paweł

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Brammer S.A.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Lusia

Tak zdecydowanie atmosfera to jeden z ważniejszych czynników, na które zwraca się uwagę oceniając miejsce pracy. Brammer to nie moja pierwsza praca więc mam porównanie z innymi. W firmie szanuje się pracowników, atmosfera jest fajna. Wiadomo zdarza się, że ktoś ma gorszy dzień. Ale kto takich nie ma? Zdecydowanie polecam tego pracodawcę.

Jaka przyszlosc

Z mojej perspektywy jest coraz lepiej i mysle ze finansowo tez idziemy w dobrym kierunku. Ale zastanawiam sie nad kierunkiem rozwoju firmy i zatrudnianiem "specjalistow" w waskich dziedzinach jak pneumatyka. Pan A. ma nim byc, ale jak widac i slychac nie do konca ma o tym pojecie. Czy aby sie rozwijac w poszczegolnych branzach nie warto byloby poszukac ludzi aby sie z znali na tym za co odpowiadaja?

Firma Brammer S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży części zamiennych dla przemysłu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Bartosz

Szkoda, że ludzie piszą na forum tylko jak dzieje się coś złego. Warto aplikować?

boss
@Bartosz

bo nigdy nic dobrego tu się nie dzieje :)

Wpt
@Bartosz

Bo niestety nic dobrego się tam nie dzieje.... co jest niestety przykre.

La
@Bartosz

Warto, nie słuchaj zgorzkniałych hejterów

Tk
@La

Nie warto!!!

Me

W tym roku dostaliśmy 500 PLN netto na Święta + premię do grudniowej wypłaty. Wspominam o tym tylko dlatego, że niewiele osób stać na wpis jak wydarzy się coś fajnego . Jakby nic nie było to by tu płynęła fali nienawiści szerokim strumieniem co? ;-)

Jad

No ten, smp jak nic ze 13k a moze wiecej lapnal i niech zazdrosc ci o

e
@Me

aż się wierzyć nie chce, bo przez lata nic nie było, to jakiś cud!

kim dzonk
@Me

Me - poczytaj i zastanów soę co płynie...

Bzdet

Yyyyym taaaaa

TomaszJ40

Witam wszystkich zaglądających tu i opiniujących. Jestem byłym pracownikiem Brammer-a ,oddział Poznań. Szkoda że wiele wpisów jest tu negatywnych. Ja miałem zupełnie inne odczucia co do przełożonych. Jeśli chodzi o moją opinię to wykazywali się profesjonalizmem, pomagali w osiągnięciu wyznaczonego celu Byłem wymęczony pewnymi sprawami i zrezygnowałem ,może zbytnio się pośpieszyłem... Tam gdzie obecnie pracuję wcale nie jest lepiej a poziom kultury i umiejętności kadry zarządzającej to jak porównanie dnia i nocy , gdzie Brammer to dzień :) A co do cyfr to nie ma co się dziwić że jest nacisk bo po to praca a w każdej są stawiane cele a to jak by nie było handel. Każdy ma prawo do swojego zdania/opinii . Jak dla mnie Brammer jeden z najlepszych pracodawców których miałem a wiem co piszę bo nie pracowałem w jednej lub dwóch firmach.

Zenobi
@TomaszJ40

Co? Oj oj oj..każdy ma prawo to może wróć tam do tego Eldorado

greg
@TomaszJ40

Wychodzi na to ze twój główny cel życia to bycie korpo-szczurem.

Stąd

Właśnie, trochę chociaż wsparcia jedni dla drugich, bo to nas tu trzyma. Chociaż jakoś tak dziwnie ci, od których to wsparcie często było, jakimś dziwnym trafem znikają. Dlatego jak zostaliśmy to róbmy coś dla siebie nawzajem.

zoja

Co fakt to fakt, z nimi trza sie mieć na baczności

rem

W rzeczy samej

Giga

Jestem szczęśliwy, że mogę pracować dla firmy. Codziennie rano jestem spełniony a możliwości jakie daje mi pracodawca w pełni zaspokaja mnie. Czasem trzeba również pracować dla pasji, pieniądze to nie wszystko a wszystko bez pieniędzy to …..

Julita

@U-96 czyli przez cały okres Twojej pracy w FIN SA Brammer nie dostałeś podwyżki? Próbowałeś o niej rozmawiać z pracodawcą? To bardzo ważny aspekt każdego zatrudnienia, a osoby potencjalnie zainteresowane pracą szukają również informacji o standardach podwyższania wynagrodzenia w nowym miejscu pracy.

Julita

"Nieznacznie" @Miśka, co to dokładnie oznacza? Dla każdego to może być coś innego i dla każdego mieć inną wartość. Na pewno dla wielu osób liczą się szkolenia i premie czy w FIN SA Brammer chociaż to było zagwarantowane?

Seler
@Julita

Nieznacznie 2 stowki po 10 latach i czkolada na wigilię. ...(usunięte przez administratora)

Zohar
@Seler

Jak uwzględnisz inflacje to w praktyce nie dostałeś podwyżki.

Julita

@Seler, rzeczywiście nie są to jakieś wielkie kwoty, a czy były podejmowane próby domagania się o jakieś większe rzeczy, które by was usatysfakcjonowały? Skoro ktoś decyduje się na tak długi okres pracy jak 10 lat, to FIN SA Brammer musi to uszanować i docenić, przecież to obustronne korzyści.

on

Pracowałem chwilę w centrali, słabe ceny wieczny problem z działem zakupów długi czas oczekiwania na ofertę na domiar złego odszedł jeden z lepszych zakupowców (usunięte przez administratora) i stała się totalna porażka nie polecam

Julita

@cela na jakim stanowisku w firmie pracowałaś? Jak długo twoje losy były związane z FIN SA Brammer? Czy na przestrzeni czasu, w którym byłaś tu zatrudniona, twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie?

Julita

@Zbuk nie pełnię roli "najemcy", jestem oficjalnie zatrudniona przez serwis gowork jako administrator i czuwam tutaj nad poziomem toczącej się dyskusji. Niestety często brakuje tutaj wyjaśnień ze strony użytkowników, dlatego staram się o nie dopytywać.

Julita

@Paweł o jakim odbieraniu zysków mówisz? Możesz wyjaśnić wszystkim forumowiczom dokładniej co masz na myśli? Pozwoli to wszystkim osobom niezatrudnionym w firmie ocenić sytuacje. Może ktoś wypowiedzieć się na temat ewentualnych warunkach zatrudnienia w przypadku nowych pracowników firmy?

Operator

Przyjmują tam operatorów CNC?

Janusz
@Operator

Na pewno koledzy z konfekcjonowania byliby zadowoleni, jakby przyjęłliby im chociaż jedna nową osobę (proszą już parę pięknych lat o pomoc, o ludzi). Wierchuszka jak zwykle wie lepiej; zarobić tych co mamy, niech za..... bo im płacimy. . TAAAAA

W dychę

Ta sentencja w poprzedniej opinii to strzał w 10, ale mogę być pewien (bo tu pracuję) , że zarząd nawet jej nie przeczyta. Szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o Brammer S.A. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Brammer S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Brammer S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brammer S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brammer S.A.
1.7/5 Na podstawie 147 ocen.

Brammer S.A.