FIN SA Brammer

Kolbuszowa

Opinie o FIN SA Brammer

tomwrz38 2016-01-23 00:17
Ja uważam że atmosfera i warunki pracy w firmie BRAMMER S.A. są naprawdę dobre a Firma godna polecenia. Nie pracuję zbyt długo ale wystarczająco by móc to realnie ocenić. Pracowałem już w kilku firmach i uważam BRAMMER-a za naprawdę dobrego Pracodawcę. Możliwości są spore ale trzeba dać od siebie dużo i być naprawdę zaangażowanym .Niestety na sukces trzeba czasem trochę poczekać.... Zgadzam się z przedostatnim wpisem że "minimalizm" nie wystarczy. Zresztą gdzie wystarczy...? Raczej chyba nigdzie...Moim zdaniem można liczyć w na realną pomoc i wsparcie przełożonych, które naprawdę doceniam. Wykonują Oni naprawdę "kawał" dobrej "roboty" . Na koniec dodam że nie ma co sugerować się negatywnymi wpisami tylko samemu przekonać się jak jest w rzeczywistości. Pozdrawiam
MICHAŁ 2016-04-04 12:22
Na jakie zarobki może liczyć ph,jaki samochód,jaka podstawa? Jakie narzędzia do pracy?i ogólnie jaka atmosfera w dziale handlowym (ph)
narcarz 2016-04-14 12:31
Uważajcie na gościa z Krakowa, pociota prezesa. Sprzeda Was nawet za darmo. Nie mówcie mu nic bo i tak wszystko doniesie i ukoloryzuje od siebie
gosciu 2016-04-21 21:25
potwierdzam poprzedni post... poza tym brammer (specjalnie z małej litery) jedzie w dół... opinie klientów brammera: długo, drogo i nie terminowo...
Wp 2016-09-30 22:46
Nie polecam! Firma bez jakichkolwiek zasad moralnych! Jedzie w dół aż miło patrzeć....
Ik 2016-10-01 23:26
Niestety to prawda, zwalniają ludzi którzy poświęcili dla nich kilkanaście lat swojego życia... Jedynych żywicieli rodzin,osoby które są ofiarami dziwnych rozgrywek... Szkoda gadać , na szczęście ich klienci to widza...
wp 2016-10-05 22:31
No chyba że akurat zwalnia się tą osobę, żeby zrobić miejsce dla pociota jakiegoś, który akurat potrzebuje się zahaczyć w tym konkretnym oddziale... ale przecież rodzina najważniejsza....
dr 2016-10-07 22:26
Jest źle - aż miło parzeć
taaaaa 2016-10-12 00:13
A miej sobie miej wrażenie wyznaczony pracowniku - bo te dobre komentarze, to już bez niczyjego wrażenia, a z pewnością wszystkich, którzy tu zaglądają; pisze jedna........no leci leci kabarecik i nic się nie zmieni w tej kwestii dopóki się ucho nie urwie ......
pitek 2016-10-12 16:08
No powiem Ci, że jeśli jedynym argumentem jest terminowa wypłata to staraj się chłopie, staraj przyjąć do tej firmy, bo na to możesz liczyć, ale tylko na to....
Oczywiście tak naprawdę nigdy nie wiesz jaką tą wypłatę dostaniesz, bo zawsze jest to loteria....
japi.... 2016-10-13 02:06
Ogarnijcie sie, co to za pracodawca z dwiema gwiazdeczkami, to mowi wiele o folwarku kolbuszowskim i zadne benefity ludziom oczu nie zamydla, kazdy widzi jak jest, a i tak tam wszyscy siedza:((( bo termoniwe, acz nigdy nie wiadomo jakie wyplaty daja, loj owieczki i barany
jÓhc 2016-10-15 02:24
Szanowni czytający - chcecie być postrzegani przez pracodawcę jako tylko narzędzie niewolnicze, to bierzcie. Nie zdziwcie się kiedy za podkarpackie stawki umordują kogo będą chcieli, a potem go wyplują, bo o podwyżkę zapyta, albo o coś innego, a to w tej firmie przestępstwo...
suar 2016-10-21 22:22
Mau; karta multisportu i tyle to już wszystko jeśli idzie o benefity w tej firmie, zarobki jak na podkarpacką firmę przystało, a drugiego z Krakowa też miejcie na oku, bo to pociot szwagra, chociaż pociota tu bardziej pasuje, bo tępy jak kij.
typek 2016-10-24 21:52
@pitek racja nie ma się czym podniecać wiem bo pracowałem na nich kolesiow i rodzinkę parę lat i nic prócz tych powiązań nie było ważne, ani twoje zaangażowanie ani jego brak ani uwaznosc ani profesjonalizm. Tak jak ludzie piszą wyżej jak wywalają to nie tego co źle robi bo on powiązany tylko ciebie spoza kolbuszowski kliki...dziadostwo ludzi ma za nic..a jak też już ktoś tu pisał zapytaj o coś czego nie pojmujesz albo o podwyżkę to bądź pewny że tę podwyżkę dostanie mafia a ty będziesz na czarnej liście...
typek 2016-10-24 21:53
Trr 2016-10-31 00:20
Popieram i potwierdzam bo też tam na klikę pracowałem. Rok ponad temu zamiast wywalić notorycznego całego w pawich piórach bo z rodzinki nieroba , podłożył mnie ala menager. Takie są metody w bramerku. .... NIE POLECAM jakby na Allegro napisali
ups 2016-11-03 22:57
Ciekawe ciekawe i dużo wnoszące ostatnie wpisy - w końcu ludzie piszą konkrety o tej firmie, jest się na czym oprzeć i czego wystraszyć przy podejmowaniu decyzji i zasięganiu języka w razie aplikacji. Ciekawe tylko co na to szefostwo, eee o czym ja tu i tak będą robić swoje.
kora 2016-11-09 13:10
Jako była pracownica parę ładnych lat tamu, (byłam u nich 4 lata w centrali i na jednym z oddziałów) mogę tylko potwierdzić przeważającą tu ilość opinii; pocioty rządzą, a taki jeden o którym tu już była mowa to rodzyneczek jakich mało. Niby sam robi na siebie i cały oddział, a wyrobników ma za nic, sra na nich gdzie tylko się da, jak prosi o podwyżkę to tylko dla siebie i szwagra. Jest w stanie zrobić wszystko, żeby splendor był tylko dla niego. Kawał gnoja i tyle, biedni ci co z nim pracują. i pewnie podobnie wygląda u nich teraz wszędzie.
UrMaKaS 2016-11-13 13:45
Sadząc po ostatnich wpisach wielu podziela moje zdanie o tym folwarku, od siebie mogę jeszcze dodać, że tępota, obłuda i donosicielstwo to tam chlebek powszedni. Słoma z cholew... i śnieg w czerepach
szmak kolbuszowski 2016-11-21 19:44
Byłem na rozmowie ale głupi nie wiedziałem o tej stronie z opiniami o pracodawcach, bo gdybym wcześniej się obczytał w tym co tu o nich ludzie piszą , wcalebym tam nie poszedł. Jakaś baba popisywała się swoim angielskim (i tak byłem lepszy), na pytanie ile chciałbym zarabiać i podaniu odpowiedzi że koło 3k, zrzedła jej mina i już nie popisywała się dalej. Jestem fachowcem i znam swoją cenę i w takiej firmie co ludzi ma za byle co nie chcę pracować. Mam nadzieję, że nie oddzwonią, a jak tak to powiem, że jednak 3k to za mało za moje umiejętności. Może Jasionka bo o firmach stamtąd dużo leipiej ludzie piszą. Na nowakowo szkoda życia. Znajomi co tam pracowali potwierdzają opinię z tego forum.
polska żenada 2016-12-03 00:33
zapomnieliście dodać że językiem angielskim nie potrafi się posługiwać komunikatywnie większość dyrektorów i kierowników, ot taka uduś firma międzynarodowa.
gosc 2016-12-03 16:14
i niestety to prawda, począwszy od dyrektorów, kierowników oddziałów a skończywszy na ludziach zasiadających w zarządzie.
co co 2016-12-11 20:13
Czemu nie mozna tu znalezć chociaz jednej dziesiatej dobrych slow na tę firme. Ciekawe czy tu piszą tylko wywaleni przez nich??? A ci co jeszcze zostali boją się i trzęsą nawet przed samymi sobą - i to najlepiej swiadczy o firmie, zastraszanie i trzymanie za pyski swoich ludzi. Takich trzesacych sie z autopsji znam conajmniej 30'tu - pogratulowac firemce,pogratulowac
anonim 2016-12-27 21:54
tak jak zaczęłam NIE POLECAM nadal
sie mowi 2016-12-27 22:04
I teraz łatwo sie zorientować wreszcie jak tam sie pracuje szkoda, że nie jest siem z ich kliki rodzinnej i nie dostanie sie roboty coby sie nic nie robiło, a i tak za chwilem dyrektorem jakimś zostało, bo teraz w zwykłej fabryce pracuje,a tak to bym kasę ostawała i dyrektorowała u nich. Ale firma, je cie nie
on 2017-01-07 23:27
Coś ucichło opowiadanie o nich, a warto tu jeszcze raz wspomnieć, że ktoś kto nie jest pociotą a cudem jakimś jeszcze u nich pracuje, nocy spokojnych nie ma na 100%, bo tylko ci pierwsi chociaż nic nie robią albo udają żeby od oka było mają jak na zapiecku. Ewentualni kandydaci miejcie na uwadzę wszystkie powyższe opinie i wysnujcie z nic swoją ... z własnego doświadczenia piszę nie warto się tu brudzić.
tez on 2017-01-13 21:34
Znam ich z własnego doświadczenia, niestety jak sie okazało to pracodawca, który posuwa się do najgorszych metod w egzekfowaniu posłuszeństwa od pracownika; nieformalne zastraszanie, atmosfera ogólnego dygotu, że jak cię nie ma w robocie to uważaj, bo czychają. Odradzam tak jak piszę na początku. Nie warto trzęść się stale przed pseudo zarządem. Nikt nie powinien być zmuszany do zniżania się przed nimi, a w tej firmie to obowiązująca 'norma'.
potw 2017-01-14 23:18
święta racja i prawda ci to pocałości, w końcu ktoś napisał jak jest i nie świadczy to dobrze o firmie niestety.
dziadek 2017-01-18 23:03
pracownicy przez to dzaidostwo trafiają na oiom, wykańczają ludzi nawet tych co od zawsze uginali przezd nimi szyje
Bum tralala ;-) 2017-01-20 19:00
Skąd w Was ludzie tyle jadu? Pracuje w tej firmie kilkanaście lat. Nie jestem żadnym kierownikiem ani dyrektorem i nigdy nie będę. Nikt mnie przez te lata nie szykanował, nie gnębił ani nie poniżał. Jeśli Wam tak źle to poszukajcie sobie innej pracy. Myślicie że nam jest fajnie współpracować z kimś kto cały czas narzeka? Jest w Waszych opiniach sporo prawdy, nepotyzm jest problemem szczególnie dla nas spoza "klanu", ale bez przesady. Podwyżkę nożna dostać jak się ma argumenty, wiem z własnego doświadczenia. Praca bywa trudna, trzeba się czasem poodbijać od ściany ale Wasze opinie są mega niesprawiedliwe, szczególnie tych którzy zostali zwolnieni po latach za działanie na szkodę firmy a na tym forum robią z siebie pokrzywdzonych. WSTYD !
zwolniony/wyj 2017-01-20 22:38
Gdyby tak zebrać tych zwolnionych i informacje od nich - okazała by się prawda, kto tu na czyjom szkodę pracował i jak preparował potwierdzenia...zebrało by się niemało, a przydup... zawsze podwyżkę dostanie jak tylko jak tu już ktoś ładnie napisał : łeb będzie naginał i kłamał bo mu kazali.
ups ! 2017-01-21 00:41
"czyjom" - zwolniony, czas na zmiany !
gość 2017-01-25 23:11
Ja też pracuję w firmie sporo lat i wiem, że tylko ciężką pracą można do czegoś dojść. Szacunek i zaufanie zdobywa się w naszej firmie proporcjonalnie do osiąganych wyników . Handel ma różne oblicza jedni się nadają do tej roboty inni niekoniecznie. Jeśli chodzi o zarobki myślę że jest dobrze. A porównanie mam do ludzi z branży czy klient - dział UR czy też dostawca "światowy". Praca w terenie - czytaj handlowiec jest tylko dla tych co potrafią to robić. A czasy są niezwykle trudne... Ale i możliwości są ogromne. No i trzeba mieć tez trochę szczęścia do rejonu no i współpracowników. Rozczarowani są zwykle ci którym nie idzie i tacy mają też najwięcej do narzekania. A jak ktoś pisze o klanie i donosicielstwie to chyba mało w życiu doświadczył zawodowo i jest zdziwiony czymś co od pokoleń działa. Tak było w PRL i nic nowego nie odkrywanie. Ludzie lubią być "doceniani" nie tylko za pracę. Podsumowując żeby coś osiągnąć trzeba samemu SKUTECZNIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wtedy człowiek ma argumenty i wartość dla pracodawcy. Tyle z mojej strony.
bee 2017-01-26 12:37
Mentalność typowego cyborga.
Max 2017-01-26 16:12
Dziwni ludzie tam u Was pracują, jak ktoś che napisać coś dobrego to zaraz lecą obelgi, że lizus albo cyborg ;-) siłą Was tam trzymają czy kompleksy macie?
bee 2017-01-26 21:48
Nawet nie rozumiesz tego co czytasz wiec nie wiem kto tu jest dziwny. Przeczytaj wywody kolesia powyżej jeszcze raz i wyciągnij wnioski. Jak dla mnie opisywany przypadek klasyfikuje go do kategorii cyber-maszyn a nie normalnych wyluzowanych pracowników. Ludzie normalni nie opisują tak pracy bo tak się nie da pracować.
wp 2017-01-26 22:13
Do czego doszedłeś ciężką pracą w tej firmie??? Bo ja znam osobiście ludzi, którzy znaleźli się w stanie przedzawałowym, zachorowali na depresję itp. Prawda jest taka, jak opisują ją tu ludzie. Jest to firma, gdzie rodzina i lizusy mają się dobrze, a reszta zapierdziela na tych nierobów i konfidentów. I niestety taka jest prawda czy to się komuś podoba czy nie.
Lola 2017-01-28 10:23
Zapewne ta firma ma wady, ale niestety z opinii wynika, że jej pracownicy też. Narażanie swojego zdrowia nie jest normalne, tym bardziej, że pracy w innych firmach nie brakuje np. na śląsku. Może czas przyznać że szkoda życia i pójść w innym kierunku. Z wpisów wynika, że nienawidzicie wszystkiego i wszystkich, smutno jest chyba tak żyć.
ja 2017-01-29 22:29
Lola, gość .... witamy piszących na zlecenie kliki. Prawda jest taka jaka jest tu większośc opinii - człowiek się nie liczy, a jak śmie pokazać albo wprost powiedzieć, że gdzieś się pomylili to stygmatyzacja na całego, uciekają się nawet do wymyślania /żeby to lekko nazwać/. Jak nie musicie nie przychodźcie tutaj, szkoda zdrowia i honoru.
sieam 2017-01-31 20:26
Nad czym się tu zastanawiać, miałam wysyłać aplikację do nich i tknelo mnie coś o nich poszukać - NIE IDe! Nie chce bać "siem"-to dla ciebie babo z zarządu hehe co to pilnujesz tu poprawnej pisowni. Rozmawiałam z nią chyba przez telefon i powiem Wam, że nawet tak słychać, że toto w fabryce pracowało, a teraz ludzi ma przyjmować. Taka cóóóódowna wielka firma a takie złe opinie. Fajnie, że ktoś pomyślał o takim miejscu - dużo można się tu dowiedzieć na szczęście. ŹLE, ŹLE, ŹLE/
riposta do bee 2017-02-01 00:40
Słuchaj ty bee...jak chcesz do góry tyłkiem leżeć i zarabiać jak dyrektor to od razu jedź na zmywak chociaż cię docenią bo twoja mentalność nic dobrego nie wróży. Chciałbym wiedzieć jakie roczniki tu sie wypowiadają. Niestety im młodszy człowiek tym więcej od życia wymaga dając niewiele od siebie. Trzeba trochę w życiu popracować żeby docenić co się ma. A z tym cyborgiem to polecam prace w fabryce na taśmie po 12 lub 16 godzin na początek kariery zawodowej wtedy zrozumiesz i docenisz swoją "niedolę " w handlu...
LIZUS 2017-02-01 09:51
A tam stygmatyzacja, zapomnieliście dodać, że za brak wyniku przypalają nas papierosami a ostatnio wspominali też coś o chłoście :-) Możecie sobie obrażać wszystkich do woli a i tak jest cześć fajnej ekipy, która jest zadowolona i z którą można normalnie pracować. Ach, bo zapomnę dodać - za każdy pozytywny komentarz Zarząd wypłaca mi 100 EUR :-)
feee 2017-02-11 00:31
no nonom jak sama piszesz tylko część i to niewielka, czyli o czymś to świadczy nie? A 100E to malutko chyba bo tych dobrych wpisów tu jakoś maluśko łoj maluśko i mamy tym sposobem info co to za employer do d....
gugu 2017-02-14 17:10
Ano ano pracodawca co najmniej nieporządny żeby gorzej go tu nie nazywać, podły i małostkowy, klasy tu na pewno nie ma żadnej, ,co poświadczam swoim słowem długoletniego pracownika, a od 3 lat już na szczęście nie u nich. Udało mi się znaleźć fajnego pracodawcę w Jasionce - tam to są firmy nie to co sprzedany farmer uprawiający swoich pracowników jak najgorszy rolnik, dają coś to trza ich wyrąbać na kasie i ludzkim traktowaniu. Uciekajcie stamtąd albo zanim pójdziecie na rozmowę poczytajcie i już wszystko prawie będziecie wiedzieli.
żenia 2017-03-01 10:24
No to widać\jakie to miejsce do\pracy. Znajomi, którzy u nich robili opowiadają o "klasie" tej firmy. Mają bardzo złe doświadczenia. Kiedyś mieli ogłoszenie o wakacie w ich centrali. Na podstawie tego co u góry i wspomnień znajomych wszyscy twierdzimy nie idźcie tam bo Was zjedzą, no chyba, \ze lubicie być gnojeni....w tym ta "firma" jest mistrzem.
ocalony 2017-03-01 10:34
cyrk i tyle wiecie co, a najlepsze jest to, że potrafią na przykład dać wypowiedzenie, a w czasie jego trwania dzwonią i mówią, że możesz łaskawie zostać bo nie mają nikogo (w domyśle tańszego od ciebie) na to miejsce.... no żenada. I zastanawiaj się o co tu chodzi, czy cię straszyli po prostu, czy głupi. Po takim sygnale szukam i uciekam bo to dno.
Giga 2017-03-02 10:42
Jest to firma dająca spore możliwości rozwoju jak masz takiego klienta jak Barlinek.
Jum 2017-03-03 15:06
Jasne taaaa tere ferrrrre . Wierzyć w to co napisałeś nijak się nie da jak się widzi samemu co wyprawiają. Ściema.
spelur 2017-03-21 01:51
Co tu słychać teraz eeee? Może jakieś konkrety ktoś o nich powie, bo z tego co tu wyżej piszą, to bylejak, byleco i byleby pocioty i przyd....asy. Czy warto do nich????
Zebu 2017-03-23 11:00
Nie warto, chyba że chcesz się nauczyć j
ak radzić sobie z ciągłą nieprzychylnoscią tych co wyżej nad Tobą, traktowaniem cię jak cyfry, a nie człowieka i patrzeniem jak pociotom tępym jak cep wolno wszystko.
Zostaw swoją opinię o FIN SA Brammer - Kolbuszowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIN SA Brammer