Opinie o INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE w Ząbkowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE w Ząbkowice Śląskie

Paweł Nowy wpis

Jak wyglada rekrutacja do Waszej firmy ?

tuk Nowy wpis

slit, szczerze to ci nie podpowiem. Wiem,żę koło 1,5 roku temu standardowo dawali z 2,2 tyś brutto osobom bez doświadczenia. Jak to się zmieniło i czy w ogóle to już nie wiem.

pracz Nowy wpis

ja ide na serwisanda słyszałem ze dobrze płacą

byłam-widziałam Nowy wpis
@pracz

Tyle Ci zapłacą, że nie uniesiesz....i będziesz chciał szybko o tej firmie zapomnieć.

tola

Ja teraz mam takie same odczucia jak Patryk pól roku temu. Co sie dzieje z firma, ze taka tutaj cisza? Jak makiem zasiał, czy nie macie powodów ani do narzekania na warunki w firmie, ani do chwalenia się jak Wam dobrze? Może nie chcecie nic pisac lub nie możecie z różnych względów? Ja mysle powaznie nad szukaniem tam pracy, sa jakieś szanse?

Pracownik Biurowy

Moja rozmowa kwalifikacyja trwała półtorej godziny,a i tak nie dowiedziałam się nic o swoim wynagrodzeniu ani nawet o godzinach pracy za to ze szczegółami mogłam poznać "podboje" oraz "bardzo interesujące przeżycia" na szczęęcie już byłego szefa.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Patryk

To co w końcu dzieje się w Innen, bo ta cisza jest wrecz niepokojąca i nie wiem już co myśleć o firmie..

Antek

Pewnie jakieś zmiany są, nie wierze, by była stała sytuacja, chyba, że rzeczywiście nawet rotacji nie ma na stanowiskach, ale oznaczałoby to straszną monotonię.

merida waleczna

(usunięte przez administratora) jak chcesz tam pracować to pracuj. on Ci szybko pokaże co z niego za typ! jego syn tez (usunięte przez administratora)

haha

w takiej firmie zmiany są tylko na jeszcze gorsze człowieku hahaha

merida waleczna

ja tam pracowałam w 2011r. i szczerze Ci mowie że ogarnieta prawde pisze!To jest beznadziejny przypadek (usunięte przez administratora)

Ogarnięta..

Witam, jeszcze półtora miesiąca temu pracowałam w tej firmie. Pan [usunięte przez moderatora] w każdej rozmowie ma podteksty erotyczne, niesmaczne. Jest wulgarny i chamski. Udaje,że każdego zna i z każdym jest na TY. Jest fałszywy i dwulicowy. Mam nagranę parę rozmów z pracodawcą w których używa wulgaryzmó opisujących poprzednich pracowników oraz rozmowy sugerujące,że za pomocą seksu można załatwić wszystko. Oprócz tego składki ZUS-owskie są odprowadzane nieregularnie,a moje zwolnienie L4 było oddane po terminie. Wynagrodzenie za swoja pracę miałam płaconą w trzech ratach o które stale się prosiłam. Atmosfera w firmie jest baznadziejna. Szef swoje niepowodzenia prywatne wylewa na pracownika. Jeżeli chodzi o tą firmę stanowczo ODRADZAM!!!

mamusja

tadziiik ludziii cie nie szanujom a co ja mówiła przy pierwszej komunii heeee?

nie nie nie pracowałam to wiem!!! szukaj gdzie indziej bo za max 3 miesiace bedziesz pisał to co inni na tym forum!

pracus

mam propozycje pracy w tej firmie ale nie wiem czy skorzystać bo slyszałem rózne opinie -a prezes leje miód na moje uszy . szukam informacji bo po przeczytaniu komentarzy odechciewa mi sie

marko

Cześć wszystkim,pracowałem jako podwykonawca dla firmy Innen z Obornik Śląskich i chcę przestrzec wszystkich, którzy mieli by współpracować z tą firmą, (usunięte przez administratora).Ja osobiście ale i znam inną firmę która musiała zamknąć swój biznes ogłaszając upadłość.. odradzam wspłprace

Zostaw merytoryczną opinię o INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE - Ząbkowice Śląskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE?

Kandydaci do pracy w INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INNEN Sp. z o.o. OBORNIKI ŚLĄSKIE
1.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Siemianicka 57
    55-120 Ząbkowice Śląskie