Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

AZI

zakłda drobiarski nijkerk i zeewolde ktos cos na ten temat

kosmaty
@AZI

nijkerk polecam jestem na inpaku i jestem zadowolony. raz bylem na produkcj i bylo ciezko ale tez dalem rade pozdro dla calej linki z inpaku duzego storte

hod

witam wie ktoś o mieszkaniach adres Zeewolde Bosruiterweg14

uka
@hod

ja jade kur wa niew iem jak zrobi wyjda

Marchewka
@hod

Ja mieszkalam i nie mam zastrzeżeń. W domku sa 3 pokoje. Jeden 2osobowy z dwoma oddzielnymi łóżkami, drugi dla pary i trzeci z łóżkiem piętrowym. Toaleta jest osobno. Łazienka z kabina prysznicowa i pralka :) salon duży łączony z kuchnią, polska telewizja. Przed każdym domkiem jest stolik z lawkami :)

zibi221

witam mam pytanie: Czy np podpisując długoterminową umowę można ją wypowiedzieć wcześniej? Czy są jakieś kary?

Pawel

Witam. Chce wyjechac przez covebo bo znajomi polecają. Przez który oddział najlepiej się kontaktować? Opole?

bajlando
@Pawel

opole to główny oddział wiec w zasadzie jest najbardziej popularne, ja nie pamietam, z którego wyjezdzalem ale z ktoregos mniejszego i to raczej nie ma znaczenia bo oni i tak maja jedne oferty

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Grzesiek

Jak wygląda praca na wykładaniu i myciu plastikowych pojemników...Był ktoś lub jest planuje wyjechac koniec Maja początek Czerwca

Pioter
@Grzesiek

Zależy gdzie jestes ja byłem w Amsterdamie i utrechcie to było spoko bo normalni ludzie robia A jak przyjechali do nas na wymianę z jakiefos innego oddziału hb to byli popier.... zdecydowanie ich oddział był dla ludzi Oki mocnych nerwach

Pejter
@Pioter

Tillburg też jest luzacki,co do reszty nie wiem bo nie pracowałem

nigdy covebo
@Grzesiek

proponuje ci zebys tam nie wyjezdzal.Bylem tam widzialem ten (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nie mozna nazwac.Tempo to takie ze niejeden po 1 dniu rezygnowal.Powodzenia zycze.

madrzejszy
@nigdy covebo

chlopie nigdzie po 1 dniu pracy nie zlapiesz tempa nikt nie jest cyborgiem zeby wszystko potrafić odrazu. ale pewno lepiej zmieniac agencje i skakac od jednej do drugiej potem cv ma 5 kartek bo wypisujesz wszystkie prace po 1 dniu haha

nigdy covebo
@madrzejszy

naucz sie czytac czy tam jest napisane ze ja po 1 dniu capie

hwdp! 33
@nigdy covebo

byles za slaby poprostu na jakkilowiek race, pokaz swoje CV co robiles w Polsce , na czym sie znasz? Tu chodzi kolszko o zarobki a ty nie masz pojecia nawet o zarabianiu nie mowic ze (usunięte przez administratora) pod siebie widzac kazde lepsze tempo pracy

pikolo olo
@Grzesiek

bylem i jestem , jak chcesz zarobic to smialo mozesz jechac, roboty na maksa duzo, sam teraz pracuje i mam czasami 1200 na lape , wpadaj i sie odezwij do mnie , pseudo moje to pikolo zapytaj o pikola

marek

Nie polecam nikomu tej agencji, Radzę zastanowić się przed wyborem tej firmy , czytałem dużo opini przed wyjazdem , stwierdziłem dopóki nie pojadę to się nie przekonam . wyjechałem i sie przejechalem...porazka zwlaszczza polscy koordynatorzy,wiekszość z nich to niedowartościowane osoby które dostały trochę władzy i nadrabiają kompleksy wyżywając się na innych. gdyby to jeszcze jakieś dobre stanowisko było . a ich też wykorzystuje biuro, dalej charujcie za 1700 brutto ale karma zawsze wraca. a dla kogoś kto nie wie czy wyjechać przez nich radzę poszukać innej agencji są dużo lepsze, bez psedo koordynatorow i z lepsza praca

@marek

radzę stanąć raz na miejscu koordynatora i zobaczyć jak to jest ogarniać grupę ludzi (niejednokrotnie zachowujących się jak bydło). robią co muszą, prywatnie calkiem inni ludzie

rex avanti uno tress
@marek

Nic nie rozumiesz, tylko potrafisz hejtowac maly karaluchu , prawdziwi koordynatorzy to power kazdej firmy i leniu do roboty bo jak bedziesz zasypial do pracy to bedziemy musieli zainstalowac ci syreny okretowe w pokoju jak bedziesz u nas znowu chcial pracowac, twoja praca byla powedzmy na niskim poziomie i wez sie za siebie a nie tylko cpiesz

Aktualność
Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku wejdzie w życie Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w związku z tym prosimy wszystkich którzy posiadają konto na naszym portalu http://www.covebo.pl o uaktualnienie swojego profilu po przez zaznaczenie odpowiednich zgód, co umożliwi nam kontakt z Państwem.
Stachu

Witam Mam kilka pytań odnośnie wyjazdu do Holandii w charakterze zbieracz zamówień w Waalwijk. 1. Na stronie www podane są zarobki w wysokości 10 euro brutto na godzinę. Ile to jest netto na rękę? 2. Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem? Jaki koszt, itp? Jak daleko do magazynu w Waalwijk? 3. Jaki koszt transportu z Polski? 4. Ile godzin trwa dzień roboczy oraz na jakie zmiany jest praca? 5. Jaki jest koszt ubezpieczenia? Dodam, że będzie to mój pierwszy wyjazd przez polską agencje do NL. Dzięki za odpowiedź.

@Stachu

Dzień Dobry STACHU, prosimy skontaktuj się z nami pod numerem 77 545 75 75 odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy

AZI

DO TYCH KTÓRZY PRACUJĄ PRZY PROD.PIZZY PISZECIE ZE PRZELEWY PO 1200EURO ALE CHYBA PRZY 8 GODZINACH PRACY?PRZY 12 BO KTOŚ SIE WYPOWIADAŁ ZE TERAZ ROBIĄ PO 12H ZAROBIĄ WIĘCEJ.... MÓJ MĄŻ POJECHAŁ PRZEZ POLSKA AGENCJE WT PRACOWAL PO 8 GODZIN BEZ WEKENDÓW STAWKA BRUTTO 9.98 I ZAROBIŁ W CZTERY TYG.1500EURO TO NIE ŹLE WAS TAM KROJĄ PROSZĘ O KOMENTARZ

kajko i kokosz
@AZI

ja jeszcze jak byly pracujace weekendy przy stawce 9,59 zarobilem 1800euro przy dwunastkach w tamtym roku, a moja dziewczyna na wiekowce jako jedna z niewielu w jej wieku chciała chodzic i robiła wiec zarobiła prawie 1300eurasow teraz przyjezdzaja zieci co jak maja isc do pracy na wiecej niz 8h to płacza i sa obrażone że ktoś kaze im pracowac. przy tylu godzinach wyszlo mi duzo mniej za mieszkanie niz zawsze - ale bylem na kazde zawołaniei nigdy nie robiłem problemow ze mam isc pracowac

@kajko i kokosz

Nie opowiadaj bajek bo byłem tam i pracowałem 1800 euro to Holendrzy zarabiają,coś ci się popierniczyło trochę

ŁysyzBrazers
@AZI

Za taką stawkę 160 h bez weekendów zarobisz owszem, a gdzie kosztu mieszkania i ubezpieczenia. Zapytaj lepiej starego czy płacił za chatę. Bo 1500 na czysto bez weekendów to stawka koło 12 e /H powinna być. Ż weekendami czy nockami to całkiem inaczej. J a tam covebo chwalę, jestm na zbieraniu zamówień w najkerk. Pozdro dla kumatych i dla fajnej blondynki chyba że stortebumu co Ją mijam zawsze rano ;)

@kajko i kokosz

jak wyglada praca w bunschoten na tych pizzach duzo macie obecnie godzin?wekendy wolne? 12h się zdarza chce pojechac i cos zarobic nie interesuja mnie przelewy na 1000 euro

Azi
@ŁysyzBrazers

Pewnie ze placil sama jestem w szoku ale mamy wspolbe konto euro i 3000 EURO po 9tyg.pracy po8 godzin dziennie bez wekendow jeszcze agencjadala mu auto z klauzula do korzystania do celow prywatnych a wiec nie bylo problemu zeby zajechac gdzies dalej do sklepu,ale jak teraz tam jest na tych pizzach duzo godzin robicie?

kokosz
@skorpion

miałem w (usunięte przez administratora) godzin bo chciałem i chodziłem do pracy. jedno świeto poszedłem i dwa wekendy i byłem zadowolony z chajsu jaki dostalem. dwa razy mi sie tak zdazylo takto standardowo po 1400euro zbieralem

lucky luck
@azi

jak lubisz duzo pracowac to teraz na bunshoten jest czas dla ciebei. caly tydzien 12h pracy. ja jeszcze jestem na starym kontrakcie ze stara stawka ale na nowje to ladny pieniazek monza zarobic

@lucky luck

dzięki za odpowiedź no to byc moze do zobaczenia 4 czerwca,na długo macie kontrakty ja chce tak na 8 tygodni

Beata

Czy pracował ktoś w Boboli przy pizzach Z agencji Covebo proszę o jakieś informacje jaka praca i zarobki

@Beata

jestem juz 2 mieisąc na boboli i sobie chwale. flex troche wkurza bo nigdy nie wiem na która do pracy i czeka sie na sms ale poza tym praca jest ok. kładziesz pomidorki szynke i sery na ciasto wiec to nie jest trudne

za pelne 4tyg mialam ponad 1200euro na reke wiec wydaje mi sie ok

BOBOLA=OBÓZ
@Beata

idealnie skomentowane, ja stąd uciekam za dosłownie dwa dni, nigdy tak złych warunków nie doświadczyłem

@Beata

ja pracowałem naposz co chceesz wiedzieć chętnie pomogę

@skorpion

Interesują mnie warunki mieszkaniowe i zarobki jak z godzinami czy idzie zarobić czy lipa jak niektórzy piszą

@Beata

Hej witam jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe to najlepsze są w Bunschoten nie jest to hotele 4 gwiazdkowe ale mieszkałem tam i da się wytrzymać piszę to z mojego doświadczenia bo przepeazowałem w Holandii ok 1 rok i w różnych miejscach mieszkałem także w Bunschoten nie jest żle i blisko są różne sklepy to też jest plus wszystko zależy z kim się mieszka i jaka jest atmosfera na domku zarobki i godziny na Boboli to już inna sprawa , dostajesz smsa na którą masz do pracy i codzień możesz mieć na inną godzine , do pracy dojazd rowerem niezależnie od pogody ja dojeżdżałem w zimie , godziny różnie raz po 8 raz 10 są też 12 najmiej to 6 , 7 godzin jeżelo chodzi o kase to te 1000 - 1200 na czysto za miesiąc przelewają zależy od godzin inaczej rozliczają nocki soboty i niedziele i teraz o pracy pracujesz na produkcji starej lub nowej , inpak stary lub nowy w obu przypadkach najlepiej jest na nowych liniach bo są fajni ludzie a na starych liniach to czepiają się nowych pracowników.Pozdrawiam i powodzenia

Dzięki za info pozdrawiam

@lalaolala

Hej możesz napisać coś więcej o tej pracy

@lalaolala

Mam teraz w sobotę wyjazd czy z tymi godzinami jest aż tak źle?

Bardzo proszę

@anonymous

kladziesz pomidorki na ciasto :P klepanie jest najgorsze bo palce bolą ale po 2tygodniach sie przyzyczailam i miałam tempo równe z innymi, co do godzin to wczoraj bylam 11h a dzisiaj ide na 16:00 na 12h wiec nie narzekam.. ciekawa jestem jak długo wytrzymam pracujac po tyle godzin, ale myślę że swoje zdąze zarobic :)

jaka stawka za nockę?

@lalaolala

zaświadczenie o niekaralności potrzebne?jakby co można zrezygnowac bez konsekwencji?

Ala

Czy ktos pracowal w Hoowegen przy kurczakach jak tam jest

Afadew

Skorpion podaj jakieś szczegóły mam jechać na biboli ale jak tak jrst źr czekasz na SMS to śr zastananowie

@Afadew

Co chcesz konkretnie wiedzieć

buniozaur
@Afadew

nie jest źle tylko to czekanie czasem meczy bo robota nie jest zla bo jeszcze teraz linie zwolnili to juz high live

Misieeek93
@buniozaur

dokładnie, tępo zwolniło, więc jest spoko

Grzesiek

Szukam kogoś do wspólnego wyjazdu,przez Covebo.Koniec Maja początek Czerwca :)Pisac na meil grzegorzssso@onet.pl

yobn

czemu nikt nie podaje namiarów naa siebie????

sama sama

Hejka jesli jest ktoś kto mieszka W Zeewolde na Bosruiterweg14 to niech napisze

Q23
@sama sama

Pisze

me_me

Cześć, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w magazynie w Waalwijk (gazety, książki, nie pamiętam co jeszcze). Martwi mnie fakt, że domki są położone ok. 30 km od pracy. Był ktoś? Znośni ludzie, czy dużo patologii? Domki w miarę ok? Czy są na jakimś totalnym odludziu? Czy praca jest b. ciężka, są jakieś wygórowane normy? Z góry dzięki.

Dzięki za info pozdrawiam

Bunio

order picker w Zeewolde? Był ktoś ? Jest ktoś ? Średnie zarobki ? Mieszkania ?

Daga

Cześć . Poszukuje koleżanki na wyjazd w maju lub na początku czerwca . Byłam juz z Agecji Covebo wszystko było wporzadku wiec chce wyjechac po raz 2 od nich. Mam 24 lata . Pisac .:)

Daga

Cześć . Szukam koleżanki na wyjazd z Covebo w maju lub na początku czerwca mam 24 lata byłam juz raz z tej agecji i chce jechać ponownie ponieważ wszytko było tak jak powinno byc. Pisac :) czika25@onet.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.