Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Angela

Hej. Wie ktoś może coś o pracy przy pakowaniu kremów ? W miejscowości Vlijmen ? Jakie są warunki mieszkaniowe i co covebo ma do zaoferowania. Prosze k opinie

Jeśli ktos ma zamiar siedziec na tyłku i czekac aż zadzwonia ze masz przyjść lub nie no i w dodadku pracować 6 godzin tygodniowo to zapraszam fajny urlop. A apropo Koordynatorki czasami warto brac leki na uspokojenie zamiast dżec morde na ludzi.

@Adam

to prawda a jak zarobki jakie warunki mieszkalne itp.... ?

Jak wygląda praca przy pakowaniu szaszlykow, burgerow, kiełbasek w miejscowości Groenlo?

@Monika

Hej a kiedy masz zamiar wyjechać i czy masz jakąś ekipe ?

Tomasz
@Monika

Pracowałem tam z dziewczyną dwa lata temu. Mieszkaliśmy w Lochem. Powiem tak. Jeśli chodzi o facetów, to praca dosyć ciężka, bo trzeba się nadźwigać, szybko pakować mięso, ogólnie nadążać za linią, nosić skrzynki. Dziewczyny mają znacznie łatwiej bo dają je do znacznie lżejszej roboty. Jedzonko na kantynie bardzo dobre i tanie. Za 2/3 euro jest cały obiad. Jeśli chodzi o Lochem to warunki mieszkaniowe super. Mieliśmy na 4 osobową ekipe cały domek i własne auto, ale to zależy jak się trafi. Ogólnie powiem tak. Jak się jedzie pracować, a nie jarać, ma się gadane i nie wkurzy się na początek koordynatora to można sobie dobrze popracować. A jak się jest leniem co jedzie ćpać to ani hajsu ani porządnego mieszkania się nie dostanie. :)

Swiezak

Witam czy covebo wyplaca wakacyjne i dodatek urlopowy ??

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Jamajczyk

Witam ja pod koniec lipca wyjeżdzam z dziewczyną przez Covebo do pracy.To pierwsza agencja ,która okazała się konkretna i mająca ciekawe oferty pracy.Bo beetsma,e&a to żal.pl

pigren

murowany bungal jest dla ciebie (usunięte przez administratora) moze szczyt marzen to nie jest ale jade do pracy nie na wakacje. mieszkalem w bungalu z plyt przez 2 lata na parku w ommen jak robilem na albercie przez inna agencje i tez sie żylo. teraz mieszkam na covebowskim domku i mam o wiele lepsze warunki wiec zalezy gdzie sie trafi

nowa

Witam, chciałabym wyjechać do pracy w zakładzie Plukon w Wezep, czy ktoś może mi coś więcej napisać ? (jak traktują pracowników, czy praca jest trudna i o samych domkach w tej miejscowości) Czytałam różne opinie tutaj ale niestety nie znalazłam żadnej o tym miejscu

Karola
@nowa

Polecam, praca po 8h, początki trudne, ale wszystko do nauczenia, tylko niestety w chłodni, trzeba się ciepło ubrać. Wypłata na czas. Domki w parku, bardzo dobre warunki, siłownia dostępna na terenie parku dla wszystkich.

Jaaaa

Przy czym ta praca ??

Patryk
@Karola

masz może fejsa ? chciałem pogadać na temat pracy

@nowa

Nie pracowałem tam ponieważ się spalił. kilka razy jezdziłem do deventer na sałatki. Więc na temat pracy się nie wypowiem. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to w porządku, każdy ci powie, że boungale są tam świetne.

Rafa
@nowa

Praca jest git koordynator wporządku polecam

Normalny

Cześć. Mam takie pytanie pracuje bądź pracował ktoś z was w miejscowości Hardewijk na łososiach? Mozecie powiedzieć jak było? Dzięki

Abc
@Normalny

Hej zależy na jaki dział trafisz praca ogółem nie jest ciężka kwestia też działu na jakim pracujesz czy jest to dział niebieskich(czyli świeża ryba) lub też dział białych czyli linia produkcyjna , pakowanie do kartonów , układanie potem na paletę lub też pracowanie przy typowej linii co wiąże się z różną postacią pakowania ryby . Wiadome temperatury nie są wysokie , jest dość chłodno tym bardziej na chłodniach ale nie koniecznie będziesz musiał jeździć na chłodnie . Wachlarz pracy jest na prawdę różny a to jak trafisz to jest po prostu zależne od zapotrzebowania na dane stanowisko lub zależy od tego jak pracujesz. Ale za pewne poznasz kilka działów w celu zapoznania się z ogólna pracą przy łososiu. Bardziej bym sie martwił na jakie warunki mieszkalne trafisz i towarzystwo w nich.

Czesio
@Normalny

Spoko zaklad i lekka praca.

OBIEKTYWNY
@Normalny

Praca na łososiu nie jest zła- idzie się przyzwyczaić, KOORDYNATORZY pomocni, nigdy nie było problemu z załatwieniem czegokolwiek.Mieszkania w NUNSPEET spoko, czysto, dosyć duże, na parku w Hierden akurat trafiliśmy dobry i zadbany domek- nie wiem jak inne więc się nie wypowiadam w kwestii parku, a co do pracy to jest parę,,POLACZKÓW'' co dostało się na stanowiska i się wymądrzają i wymagają nie wiadomo czego od razu w 1-szym dniu lub po kilku dniach pracy- mam tu na myśli Kierowniczkę działu Plasterki- panią Karinę i jej męża Bartosza..., a i jeszcze jedno- na Łososia najlepiej jechać w okresie świąt Bożego Narodzenia lub gdzieś OD września

@OBIEKTYWNY

Z pracą w przetwórni łososia jest o tyle źle że nie ma zbyt dużo godzin.

Xzibit

Praca przy serach kamerik ktoś coś wie był jest jak to wygląda ?

Pracownik covebo

Ludzie nie pchajcie się przez tych oszustów z covebo banda złodziei i klamcow byłem widziałem a na końcu jeszcze okradli z wypłaty 250 e naprawdę nie polecam.

Krzychu
@Pracownik covebo

pewnie jesteś jednym z tych co (usunięte przez administratora) na zbity pysk bo chlali ćpali i (usunięte przez administratora) pół domku a pozniej placz i lament bo sciagneli koszty haha slabo kolego bo opinie takich ludzi sa (usunięte przez administratora) warte

@Krzychu

Jednak się myślisz bo nie cpam I nie pije więc zamknij pysk bo nie wiesz jak było a ja wiem co mówię.

olo 33
@Pracownik covebo

Jestes zwyklym trolem ktory nie wie co to prawdziwa robota, idz tam gdzie cpaja i pija bo do tego tylko sie nadajesz , zero rozumu tylko wyszczekany szczeniak

@olo 33

Ciąg dropsa pajacu z covebo

olo zigolo
@Pracownik covebo

zero merytoryki , zero jezyka zero czekokolwiek, cwaniaku jak taki wyszcekany jestes to powiedz co wiecej a dropsa to ci niech kupia starzy ktorzy nie mieli czasu cibei wychowac

Były Pracownik covebo
@olo zigolo

Pala bita jesteś z covebo!!!! Xd

Pepina

Ceva logistics ktoś się wypowie?????

Pracownik covebo

Covebo (usunięte przez administratora) dajcie ludziom zarobić a nie okradac ludzi... Bo nikt wam nie będzie robił wy (usunięte przez administratora) i skończy się wszystko w sądzie jak trafićie na konkretną osobę!! nie polecam!!!

smetanoviec czarna guma
@Pracownik covebo

Ty Ty maly hjetzre ty wez sie do roboty a nie siedzisz po 13 i czekasz na zmiane na 15.00 co ? wiesz kim jestem ?

Janek

Kontakt z koordynatorem jest rewalacyjny jak poranna kupa brak słów... Człowiek czeka na kontakt 3 dni i zero odzewu maja wszystko kompletnie w (usunięte przez administratora) Praca Oki ludzie w biurze dno

pietrus
@Janek

Drogi Janku jezeli cpales i lezales w stanie upojenia alkoholowego nikt z toba juz nie chcial sie kontaktowac , czy rozumiesz to?

CZika

Mam pytanie,czy ktoś był na takim wyjeździe wraz z partnerem i dzieckiem?jest możliwość wyjazdu wspólnie?

dobrze poinformowany
@CZika

nie ma takiej mozliwosci z dzieckiem, tylko prywatnie

Jaaaa

Powie ktoś coś o pracy przy pakowaniu szaszłyków Groenlo i pakowaniu łososia Harderwijk ??? Proszę o szczere opinie

Piotrek
@Jaaaa

Na łososiu robię już 3 lata, robotą fajna, ludzie mili, biuro w porządku.Takze jest oki.

Maria

Witam! Wraz z koleżanką chcemy wyjechać w lipcu na stanowisko order-picker. Czy jest ktoś kto może również planuje taki wyjazd?

Beata

Wybieram się z chłopakiem do pracy do piekarni przy pizzerinkach. Czy ktoś może coś napisac odnośnie pracy płacy i mieszkan

jojo
@Beata

na Boboli? poza tym, że praca jest na smsa to moge polecić. wiadomo, że czasem było słabiej z godzinami ale pozniej jak była praca to tak, że już na koniec tygodnia nie dawałem rady. wszystko nadganiałem. teraz niby słyszałem, że nie pracują w wekendy to w ogóle jest luz bo możesz sobie odpoczac

Rychupeya
@jojo

potwierdzam, robota spoko, w weekendy teraz luzy. Godziny są, a wypłata zawsze na czas.

Mario
@Beata

A kiedy pieniadze wplywaja na konto holenderskie i kiedy nastepuje rozliczenie koniec miesiaca czy poczatek?

Mario
@jojo

Kiedy sa wyplaty na koniec miesiaca czy poczatek i kiedy okres rozliczeniowy?

pola22
@Mario

Okres rozliczeniowy co 4 tygodnie teraz wypada 25 maja, liczysz 4 tygodnie i nastepna wyplata. Teraz ludzie codziennie robią po 12 h

WYKORZYSTANA

JAK CHCESZ DO OBOZU TO DAWAJ

pietro
@WYKORZYSTANA

Chyba ciebie koleszka wykorzytal po pewnej nocy skoro masz taki nic, na temat pisz tutaj a nie pier....farmazony

xyz

Pracował ktoś w Plukon w Wezep?

BUNIA

Mam pytanie. Czy był ktoś jako order picker w Zeewolde? Jak warunki mieszkalne i zarobki?

jestem

Ja tu jestem od Niedzieli

Ggg
@jestem

Jak jest sa komendy w jezyku polskim?

jestem
@Ggg

Tak ale dokladnie ci nie powiem bo dziś pierwszy raz na druga w nocy do pracy

borgman

ja tam pracuje

@borgman

Możesz coś więcej powiedzieć jak jest?

@jestem

I jak jest ?

@borgman

A możesz coś więcej powiedzieć o pracy mieszkaniu i wyplacie?

przemo
@BUNIA

witam czy wie ktos cos o deventer ? order-picker ?

Bunio
@przemo

i jak tam jest ?

Adi
@borgman

I jak tam? podzieli się ktoś jakimiś informacjami?

Marchewka
@Adi

Ja pracowalam na Bakerze w Zeewolde. Praca nie jest najgorsza. Wiadomo, nieraz zdarzają sie cięższe skrzynki ktore trzeba dzwigac. Job coatch uwaza sie za najważniejszego na całej hali. Głupie odzywki, chamskie teksty za brak normy. Do tej pory nie wiem jak oni ta norme liczą. Nieraz specjalnie powoli pracowalam zeby zwolnili mnie to domu, to wtedy mialam norme,a jak sie staralam to podchodził job coatch i mowi ze norma do poprawy no i oczywiście jakis tekst typu "Jak ci sie nie chce robić to wyjazd z tad". Zmiany sa beznadziejne bo od 18-1.30 i od 2 do końca zamówien. Domki sa w bardzo dobrym stanie. Ładnie urządzone. Do pracy na rowerze jest ok 15min. Ja na wiekowce zarabiałam tam 800€ na miesiac. Gdzie w niedziele było 200%.

Kinia
@Marchewka

Zapomniałeś dodać że normy są strasznie wysrubowane. 230 na dwie godziny. Osoby które wyrabiają normę robią koło 8 wózków.... w tym czasie. O tyle o ile jest to możliwe jak masz kraty do wrzucania to jak przyjadą Ci ds do układania to maks 4 wózki się robi. Za brak normy idziesz do domu. Czyli np pracujesz 2 -3h. Nikt nie potrafi Ci wytłumaczyć jak to jest liczone. Wszyscy mówią ze to komputer liczy i tyle... Ciężka praca ogólnie. Co do zakwaterowania to zgadzam się jest ok 3 letnie bungale pokoje jak opisane wyżej naprawdę super jak na warunki agencyjne. Praca 7 dni w tygodniu. Także idzie również zarobić. Jak ktoś chce przyjechać na 1-3 szybko zarobić jest taka możliwość. Natomiast zostając tu na stałe wygląda to tak ze idziesz do pracy albo spisz..Wiec chyba lepiej coś innego poszukać.

Artu761

Witam pracowal ktos jako kierowca w Pralnii w Utrechcie? Prosze o kontakt co i jak.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.