Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Mariusz23

Witam, mam pytanie.Czy był ktoś w pracy w Groenlo na pakowaniu szaszłyków, burgerow, i kiełbasek??? Jest wyjazd z covebo na 10dni 20.03-30.03, transport i zakwaterowanie podobno gratis , dlatego się zastanawiam co sądzicie?

Nowa

Mieszka lub mieszkał ktoś może w Wezep ?

@Nowa

Mieszkałem

Nowa
@Rafa

I jak? Możesz coś powiedzieć?

Bojesie

Hej. Czy covebo pomaga wyrobić numer sofi? Jeśli nie to jak to się robi

Toten =D

Nie bój nic :) Zrobią :)

@Bojesie

zrobią zrobią bo kase za to mają

token
@Toten =D

hahaha, Tak kase z tego maja,co za bzdury, skad sie tacy ludzie biora jak ty. Wyrabiaja nic sie nie martw.

Pomaga

Ex pracownik

Witam, Covebo to zwykli (usunięte przez administratora) a konkretnie biuro w Meppel oraz biuro w Barneveld. Totalnie odradzam, problemy z wyplacanymi pieniędzmi, gubienie godzin pracownika, nielegalne względem holenderskiego prawa pracy kary. Konkretnie odradzam w Barneveld jeśli traficie pod pana Marcina Joksa, jest nierzetelny, nie wie czym zajmują siej ego pracownicy w pracy, potrafił się mnie stricte zapytać 'Co robi się w danej firmie i czy mogę wysłać tam kobietę?'. Jest to okropne biuro, i nie polecam. Dla zainteresowanych pracą w covebo, tylko biuro w Nijkerk, holendersy koordynatorzy którzy nie chcąCię oszukać, Ci polscy za granicą, do tej pory czychają na wlepienie Ci kary, czychają na to żeby mogli Cię w jkaiś ładnie wyłożony sposób okraść.

3razy

Byłam z nimi juz 2 razy i pojadę po raz 3 zgadzam się z toba o biurze w Najiker

anal-iza

jeszcze biuro w Bunchoten i team 2 jest okej

Toten =D
@Ex pracownik

Ja tam z Panem Marcinem problemòw nie miałem ròwny gosc trochę mu współczuję jak się napatrzyłem z jakimi ludźmi musi się urzerać wstyd mu za Polaków coś o tym wiem ...

Smaczek
@Ex pracownik

Jak wam każde biuro nie odpowiada to może z wami jest cos nie tak...? Jak na wakcje to do Grecji!

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
3raz

witam czy ktoś jedzie teraz w wekeend na jakąs oferte przez ta agencije

@3raz

Hej. Ja z partnerem jedziemy na slodycze

@Tup

acha ale to jest chyba praca z językiem a umnie słabo

@Tup

I ja z chłopakiem mamy jechać. Nie przerażają was te opinie ? Powiedzieli wam coś jeszcze? Gdzie mieszkania, za ile itp ?

Kosia115

Jakie macie miejsce zakwaterowania

@Ania

Narazie o zakwaterowaniu nic nie wiemy. My byliśmy już przez tą firmę w pracy i nie narzekalismy

@Kosia115

Jeszcze nie wiemy w wy?

@3raz

Ale my też języka nie znamy

@Tup

A z jakiego miasta jedziecie i w jakim i z jakiego biura

Koisarz115
@Tup

My jesteśmy w zoonamare i w ten weekend mają się wprowadzić do nas 5 osób w tym dwie pary więc pewnie wy co do roboty to my gdzie indziej robimy

@3raz

My ze Zwoleń jedziemy a wy

@Tup

ja nie wiem jeszcze czy pojade bo mieli do mnie dzwonić i narazie cisza

@3raz

No to i nam kazała czekać na telefon aż firma zatwierdzi dokumenty

@Tup

U nas też cisza a chcielibyśmy w ten weekend. My z lubelskiego.

@Ania

Nam powiedziała że w sobotę najprawdopodobniej wyjazd a co do szczegółów ma dzwonic

@Tup

No tak, a człowiek chce sobie coś zaplanować.

@Ania

No oczywiście że tak a tu tak naprawdę jeszcze nic nie wiadomo może w ostatni dzien nam powiedzą wszystko...

@Tup

To już niestety za późno na ostatni dzień

@Ania

A wysłali wam umowę i te wszystkie informacje?

@Tup

Nic nie wysłali. Tylko opis oferty, żeby czekać na dalsze info. Mieli się wczoraj odzywać a do teraz cisza. A wy widzieliście umowę?

@Ania

Nam wysłali umowę ale ta kobieta co nas rekrutowala poszła na urlop i teraz inni mają się kontaktowac

@Tup

do mnie dziś dzwonili i raczaj jade w nastepny wekennd

@3raz

I do nas dzwonili. mamy jechac w ten weekend na jakies ciastka.

@Ania

Witam jedzie ktoś w ten weekend na paprykę w Seasun Kapelle ?

@Ania

mi ze tez coś mowił o tym weekendzie ale stwierdziłam ze za pozno i sie nie ogarne

@3raz

A mogłabyś dać namiar na siebie bo mam parę pytań a tu nie bardzo tak

@Ania

To już nie na te słodycze?

@Tup

jak możesz podaj ty to ja napisze i odpowiem na twoje pytania

@3raz

(usunięte przez administratora) jak możesz to się odezwij

@Tup

wiesz łatwiej by mi było jak byś mi podała może meila albo fejsa

Już nie. Na co innego.

Me

Ktoś jedzie do Dalfsen na ciastka? A może ktoś tam jest lub był?

Ab

Odradzam agencje a w szczegolnosci prace na plukonie pod wladza dawida k. Ktory jest postacia tragiczna nie potrafiaca nic zalatwic a do tego agencja winna mi jest po dzis dzien pieniadze mieszkanie tragiczne pelno patologii nie polecam

ziggy

Witam serdecznie czy trzeba znać j.angielski jeżeli jadę do nijkerk

Czy wyjeżdżając przez ta agencję koniecznie trzeba znać angielski czy da rade dogadać się po polsku? I jak z parami? czy jeżeli mieszkają razem to i pracują razem? Pozdrawiam :))

Vjkhdsb
@Ania

Nie trzeba znać angielskiego (zależy od oferty pracy) a z parami różnie bywa, jak są miejsca na jednej firmie to pracują razem, jak nie ma to mogą rzucać z firmy na firmę ale raczej starają się zeby być razem

Zależy gdzie jedziesz??

@Rafa

Veghel

toja

Witam, był ktoś na tej produkcji pizzy, zapiekanek w Bunschoten ? Coś ktoś jak tam jest ?

Pychu
@toja

Ja byłem, co konkretnie chcesz wiedzieć?

Egon

Przestrzegam przed tym biurem! Kompletna patologia, rekrutują alkoholików, kryminalistów, ludzi poszukiwanych w Polsce listami gończymi! Mało tego, auta firmowe dają ludziom bez prawa jazdy i każą im wozić ludzi do pracy! O oszustwach przy wypłatach można by napisać całą książkę, koordynatorzy kłamią prosto w oczy i wymyślają bajki na poczekaniu! Trzymajcie się od covebo jak najdalej!

ag93

tą agencje powinni zaorać, zdecydowanie jedna z najgorszych w holandii, zresztą wystarczy poczytać opinie w internecie, w szczególności polecam grupę na fb dotyczącą opinii o agencjach pracy w holandii

rambo
@ag93

ja myślę że największa

antoni
@rambo

i najlepsza

AaA

Hej. Jeżeli bede pracować w Veghel to gdzie sie mieszka i jakie są warunki? jak jest na tych słodyczach tam? Jak z językiem i parami?

@AaA

Hej. My z partnerem też właśnie w weekend tam jedziemy

Witam, czy ktoś wyjeżdża teraz w sobotę ( 10 luty ) na jajka do Ede , zakład Kwetters ? Lub ktoś tam był i mógłby powiedzieć jak wygląda ta praca? Domek ? cokolwiek ;) ?

Utdxnjhdr
@anonymous

Podaj jakiś kontakt do siebie

@Utdxnjhdr

Proszę podaj e-mail do siebie :)

uwaga
@anonymous

odradzam tą agencję, praca po 2 h dziennie żeby tylko zarobić na domki, dla ciebie nie zostanie nic, jeszcze trzeba dokladać dużo patologii

fadjn
@uwaga

Ja mam prace cały tydzień. Zależy czy ktoś ma dwie lewe ręce i przyjechał się bawić czy naprawdę pracować. Na mieszkanie też nie narzekam.

Dno dno odradzam

adsfg

ostrzegam przed tą agencją

fiśka

Ktoś z Zeewolde na older picker?

szukam

Witam. CZy pracowal ktos na produkcji pizzy zapiekanek okolice Amersfort przez firme covebo?

@szukam

lub produkcja czekolady okolize Zolle

Asiaaa191

Ja kilka dni temu wrocilam z Bunszoten,pracowałam na picerinkach. Praca sama wsobie nie jest cieszka, mozna sie przywyczaic.Koordynatorzy sa w pozadku, nigdy nie bylo z nimi problemu. Za jakis czas planuje tam dalej pojechac.

Firma nieodpowiedzialna najprawdopodobniej niewyplacalna bo mają problemy wypłacić zarobione pieniądze wypłata opóźniona 3 tygodnie i nadal jej nie ma

niemożliwe, że nie masz wypłaty przez tyle.. podales im konto? albo dzwoniles? sproboj do biura w PL bo mi ruszyli jak nie dostalem hajsu

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.