Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

2018

Proszę o info,jak wygląda praca na myciu skrzynek w Nijkerk,

Arkadio
@2018

pracowalem na tych skrzynkach. przez 8h kladziesz skrzynki na tasme lub sie zmieniacie co jakas godzine lub 2h. jeden je kladnie drugi je sklada na palete. praca nie jest zla o ile lubisz szybkie tempo.

Jurek K. Team

Serdecznie polecam covebo i mojego koordynatora ktory ma ladna fryzure i jest meski. Mam fajnych kolegow w pokoju i mozemy duzo pic. Razem z A. Usmiechamy sie i gramy na maszynach i auta daja na weekendy by pojechac pozwiedzac sobie. Przyjezdzajcie

Spawacz 141

Ciągłe czekam na pieniądze mydłki .Ostrzegam spawaczy nie wypalają pieniędzy kwaterują w Węgierskich chlewach !Ci z Raciborza później umyją ręce a wy będziecie szukać swoich pieniędzy !

Spawacz
@Spawacz 141

Co za lichy tekst, pracuje w Nijkerk jako spawacz od sierpnia 2017 i nie narzekam. Mieszkam w normalnym domu w mieście (6 osób - 4 pokoje[2+2+1+1 ] i salon ), Wypłaty zawsze na konto o czasie, na święta przestój w pracy więc 3 tygodnie w domu z rodzinom :) Przerobiłem kilka agencji w NL i wiele widziałem, jak na razie zostaje tutaj, ps. Tez jechałem przez biuro w Raciborzu

tez spawacz
@Spawacz

Rozumie,ze łózko piętrowe i w nocy w kakałko !Tez wiem kim jesteś - mniej pij i pal i będzie git !Tylko Rumun gorszej kategorii śpi w dwójkę w jednym pokoju !A kasę faktycznie wyplatając ''zaufanym ''

oszukany

"firma"(usunięte przez administratora) warta ,BARDZO NIEPOLECAM

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
anonim87

Witam wybieram sie na roslinki do Hendrik ido Ambacht. Jak z praca i zakwaterowaniem ?

Pit

Witam mam takie pytanie odnośnie pracy w Holandii z agencji covebo, mam zamiar wyjechać do pracy na order picker miasta nie pamiętam (zwolle) , prosiłbym o opinię ludzi którzy tam pracują lub pracowali, bo jak czytam te komentarze to wynika z tego że Agencja powinna dawno nie istnieć. Jadę tam zarobić pieniądze i się nie opierdzielac, aha i jeszcze jak to wygląda z językiem?

alien

Witam. Jestem spawaczem tig i proponuja mi prace w Dordrechu na hali produkcyjnej.Czy ktos z Was wie cokolwiek o tej pracy? Patrzac na te opinie ,to nie wyglada to kolorowo, raczej zatrwazajaco

spwacz 141/136/135/131

Najgorsza agencja z jaka miałem do czynienie w Holandii .kwatery (usunięte przez administratora) narkomania ,bród na jedna łazienkę 5 osób >ludzie śpiący w salonie ,pijaństwo ,zadymy !Nie wypłacają pieniędzy. umowy są tak skonstruowane ,ze po skończonej robocie nie zobaczysz reszty pieniędzy !Kontrahenci w zmowie ,żeby cie ostrzyc !

Porażka!

Agencja robi wszystko pod górę , trzeba być cpunem, cwaniakiem, donosiciel i głośno krzyczeć być roszczeniowym najlepiej robić problemy, przyjechać we dwoje bo jest wieksza siła. Decyzję zmieniają jak choragiewki, nie polecam!

@Porażka!

Gdzie taka (usunięte przez administratora)

Radek

Witam. Mam pytanko do was. Czy jest sens zmiany pracy tu w polsce na magazynie chlodniczym na czas nieokreslony za 1700 + 1000 premii (oczywiscie premia nie zawsze jest cala) po 8 h dziennie system 2 zmianowy, na prace przez covebo w Holandii? Pani z agencji ma mi zadzwonic tydzien przed wyjazdem w sprawie ofert i mam sie okreslic czy pojade 17 lutego bylby wyjazd. Na szczescie w pracy moge sie zwolnic za porozumieniem stron ale napiszczie mi czy dobrze zrobie wyjadac? Mam zone i 2 dzieci na utrzymaniu i nie ukrywam ze obecnie nie jest łatwo i ciezko jest odlozyc...

Tak wymaga

@Radek

Syn wyjechał w październiku, jest bardzo zadowolony

covebo porazka
@Radek

Tam tez nie odlozysz.Jak chcesz domek utrzymywac to jedz.

Katastrofa
@Radek

Jak zona z dzieckiem której mąż wyjechal do Holandii przez covebo to lepiej zostac tu przy takim zarobku jaki masz. Covebo porazka i (usunięte przez administratora) Co innego opowiadaja co innego płacą, godzin nie wyrabiasz, dwa tyg pracy 58 godz przrobione

Paraa

Witam. Wybieram się z chłopakiem do Nijkerk na wykrawanie filetow drobiowych zarobki 9,66 € jest to nasz pierwszy wyjazd i w sumie w ciemno. Mamy się wstawić do niedzieli 4 lutego. Czy ktoś może też się wybiera? Polecacie? bo po przeczytaniu opinii nie wiem czy nie będę zaskoczona.

ON
@Paraa

W sumie nie wiem..Dziewczyny matka teraz na weekend tam jedzie.Lepiej jedź przez agencję APN z Opola do firmy Sherpa w okolice Venlo.Jest całkiem spoko bylismy.Pozdrawiam w APN praca od połowy Lutego.

...
@Paraa

Powodzenia zycze, pewnie zrezygnujecie po tygodniu jak wiekszosc ktora jedzie na kurczaki przez tempo jakie tam panuje, oczywiscie specjalnie dostosowane dla Polakow :p

Karinkaaa
@Paraa

Nijkerk mieszkania jak najbardziej Okey. Praca storteboom super, ale starsznie zimno najgorzej maja Kobiety. Zarobki przez Pol roku nie byłam zawiedziona. Tempo jest, ale najgorsze jest to zimno.

....
@...

To tempo jest tez na skrzynkach w bleiswijk.

@....

A jak mieszkanie

Wojtek 69

Jadę na skrzynki jutro z Zabrza. Wojtek

Hubertus
@Wojtek 69

Jest ciężko ale można zarobić

@Hubertus

Jesteś tam czy byłeś?

Wojtek A czym?

@Wojtek 69

We dwoje zawsze raźniej niż samemu jechać heh

@Mati sosnowiec

Zakręciłem się jadę jutro busem poleconym przez firmę

Być moze

Gtv

@Wojtek69

A do jakiego miasta jedziesz?

Bleisvijk

@Wojtek69

Ale dziś jedziesz czy Jutro?

Jutro o 17

Aha ja dziś jadę o 18

@Mati sosnowiec

Mati jedziesz tez doBleisvijk?

@Wojtek69

To jest miejsce pracy A miejsce zakwaterowania mam dordrecht

@Mati sosnowiec

Ja mam tez w Blaisvijk zakwaterowanie

@Wojtek69

Dziwne że jutro jedziesz jak dziś jest tam wyjazd i w poniedziałek do roboty się idzie

@Mati sosnowiec

Trochę tak tym bardziej,ze jedziemy z tego samego rejonu.A jak Twoje nastawienie po przeczytaniu tych wszystkich opinii?

@Wojtek69

Powiem Ci brat robi rok ogólnie w covebo i chwali sobie robotę i wyplacalni

@Mati sosnowiec

Ja jadę pierwszy raz i miałem rożne odczucia.mam nadzieje ze będzie ok. To spotykamy się na miejscu...

@Wojtek69

No widzimy się na miejscu i powodzenia

Rudolf

Witam mam pytanie co do firmy covebo Czy są wypłacalni?

Hubertus
@Rudolf

Jak nie sprawiasz problemów i nie chlejesz to jak najbardziej ;)

Osobiście nie polecam a wręcz przestrzegam przed tą agencja. (usunięte przez administratora) na busach, domkach, dodatkach tj. Nocki, weekendy... koordynator Ognisty powinien dostać lekcje pokory. Traktują swoich pracowników jak śmieci, bardzo nie poważna firma. Kumpel pojechał z opuchnietym okiem do szpitala i do dzisiaj siedzi bo wyszło wiele komplikacji z jego wzrokiem a powodem tego jest właśnie pan W. Ognisty który zamiast odrazu zareagować to jedynie rzucił słowa bez pokrycia, że jeździ załatwia ubezpieczenie itd... Chłopaka zabrała karetka a Ognisty dopiero zjawił się jak było ciepło w szpitalu.

super"agencja"
@Tomek

Podobna sytuacja byla w bleiswijk jak tam bylem chlopakowi bark wyskoczyl to kazali mu do Polski wracac

Buryjan
@super"agencja"

Dokladnie. Ja widziałem jak chlopak pogryzl sobie rękę i musiał zjechać a to bylo w meppel. Takich hitów jest więcej nie prawdaz?

Koppeer
@super"agencja"

A jak z mieszkaniami?

Mati sosnowiec

Jedzie ktoś 10.02.18 do mycia skrzynek do Holandii? Zawsze z kimś raźniej piszcie jak cos

Mati sosnowiec

Był ktoś w tej pracy na myciu skrzynek jakie warunki mieszkalne i ogólnie jak praca podzielcie się opiniami z góry dzięki pozdrawaim

ROMAN klobuchowski

NAJGORSZA AGENCJA W JAKIEJ PRACOWAŁEM . Niezgodności z tym co przekazywali mi będąc w Polsce to najmniejszy pikuś. Pani Angelika kordynatorka . Stosuje mobbing mimo swojego młodego wieku pokazała na co ją stać doprowadzając do choroby jednego ze starszych pracowników /mi natomiast groziła jakimiś ludźmi którzy mogą przyjść do domu i szybko i sprawnie załatwić sprawę ;). Do tego kordynatorzy nie współpracują ze sobą co za tym idzie pracownicy COVEBO tacy którzy przynoszą zyski dla firmy najzwyczajniej nie chodzą do pracy ponieważ jeden kordynator nie przekazuje informacji drugiemu. Kordynatorka Angelika zaandaam -postanowiła wziąć los pracowników lotniska na swoje barki i za plecami wyżej postawionych od siebie bawi się w boga planują lub nie planując pracowników w zależności od swojej opinii na temat podwładnych. Do tego prawda w co nie wierzyłem do końca stał się fakt ze covebo nie ma zamiaru wypłacac pieniędzy wakacyjnych po zerwaniu umowy ponadto ostatni kontakt Kordynator Paweł który sam mnie nakręcal abym coś z ta sprawa zrobił dzisiaj gdy udało mi się skontaktować aby uzyskac kontakt do przełożone w ostatecznej wiadomości mówi ze to co robię to stalking. Osoby chętne po więcej info bardzo proszę o kontakt tel 633969194

MM
@ROMAN klobuchowski

A na domku masz jedna osobę która nie przestrzega zasad współżycia społecznego wykańcza wszystkich psychicznie panoszy się , krzyczy ,wiecznie pretensje , roszczenia. Jest leniem! powoli wszyscy dobrzy pracownicy zjada ,rezygnujemy szkoda tylko pracy i dobrych relacji z pracodawcą Holenderskim ! Szkoda ze koordynatorzy nie reagują!

Polifon21
@ROMAN klobuchowski

Facet Ty jak nie masz jak kobieta ci grozi hahahha co za łeb

Mam pytanie,kradną na lokacjach?

Renata22
@Ania

Kradną ale śól i cukier. Uważaj i chowaj do torby. Aha i cebulę mi kilogram ukradli

Rrt3

Agencja covebo smiech na sali!!! Okradają ludzi bialy dzień! Moj chlopak za 3 tygodnie pracy dostal wyplate 380 euro. Smiech na sali!!! Same nocki Pracowalismy. A ja za trzy tyg 570 euro. Nie oplaca sie pracowac w tej firmie. Nawet koordynatorzy odchodza z tej firmy. Koordynatorzy jezdza po trawke a nie do lekarzy jak jest potrzeba. Maja swojego lekarza ktory jest oplacony i przepisuje lek paracetamol. Ubezpieczenie odciagaja co nie jest nic warte. Karty ubezpieczeniowej nie dostalismy. Umowy do reki nie dostalismy po podpisaniu tylko wysylaja na maila co jest nie zgodne z prawem. Jednym slowem oszusci i (usunięte przez administratora) z COVEBO znam inne agencje ktore nie oszukuja jak covebo. Covebo najgorsza firma w Holandii.

Piespluto
@Rrt3

Co ty co jesz? Hahahha (usunięte przez administratora) prawda

Hades444

agencja , pff frajerzy , koordynatorzy ciule , którzy szukają tylko pretekstu żeby udupic ludzi , pojechałem do putten , na kurczaki , po 1 dniu pracy , w domku wynikla afera , po czym zadzwonil "koordynator" ze mam się pakowac , i wracac . z dnia na dzień wywalil z domku , bez kasy , bez niczego , i (usunięte przez administratora) . bezdomny tez dobrze w obcym kraju cnie ? pff (usunięte przez administratora) ta "pseudo agencje " , (usunięte przez administratora) im do ryja . tyle w temacie dzięki xd

Trybson
@Hades444

A co.zrobiles? Opisz.sytuacja. ciekawe czy wyleciała za okradanie wspolokatorow?

dzien dobry pisze ostatni raz do państwa z prozbą o numer przewoznika ktory jechal do Holandii 22 grudnia 2017 roku . Zostawilem w busie tablet samsung tab 3 odzywalem sie do panstwa wielokrotnie ale nic sobie z tego nie robicie. Policja jest poinformowana o incydencie dla tego pisze by wam nie utrudniac i nie psoc opini, ale jak nie odzyskam bede pisal negatywy dzien w dzien. To moj adres e-mail Bleta15-1992@wp.pl Kom:783166346. Wiec ostrzegam.

Pitagoras
@anonymous

do kogo piszesz ??? do kowebo ??? to raczej nie na tej stronie

normalny
@anonymous

Nie ma sie co dziwić że się gubi rzeczy w busie jak się pije przed wejsciem do busa. Wiem bo jechałem z TObą w busie :-) Co ma COvebo do tego że po pijaku zgubiłes tablet w busie,Przestańcie chlać tylko weźcie się do roboty . Zadzwoń do firmy i dopytaj. Pozdro dla normalnych

Bitcpin
@anonymous

Nacpales się i sam nie wiesz co gdzie masz chlopaku

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.