Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

DQCW

Oceniam negatywnie(usunięte przez administratora). Kwestie wynagrodzenia są do zaakceptowania, zapłacili. Kwatera brak dobrej opinii. Na sam początku brak pralki, można zauważyć lekceważenie aspektów kwatery dla pracownika. Szybko informują " możesz sobie wynająć swoje" Koordynatorzy są to ludzie rozpuszczeni na poziomie pracy w innym systemie.

@DQCW

Chciałabym dopytać o te kwatery. Ile osób jest na takiej lokalizacji? To bardziej jak hotel pracowniczy czy mieszkanie? Ile obcinają za to z wypłaty? No i najważniejsze - daleko do pracy z tych kwater jest? Będę wdzięczna za informacje, zastanawiam się nad wyjazdem

@DQCW
@Agata

Kwatery pracownicze choć nazywają to mieszkaniem. A więc wyposażenie pokoi jak w kwaterze pracowniczej z częścią życia codziennego. Brak zamknięcia pokoi co stanowi ryzyko straty swoich prywatnych rzeczy. U mnie na początku byliśmy we dwoje, dojechała trzecia osoba i pojawiły się problemy z bezpieczeństwem. Nie zadbali o zepsuty zamek zatrzaskowy i pozorne działania napraw w starym budownictwie. Max. 125 euro za mieszkanie jednak naciągają. Do pracy jest daleko ... Uważaj na obietnicę służbowego auta. Wykorzystują kierowców aby obciążać ich odpowiedzialnością bez dodatków. Inne aspekt jako pasażer u innych mogą chcieć od Ciebie pieniędzy. Jeśli zostajesz kierowca służbowego masz zakaz pobierania pieniędzy od pasażerów .... Niestety widzi się młodych bez uprawnień ...lub starych cwany sezonowych pracowników. Brak kompromisu na tle różnic i zmian pokoleniowych.

Rych

czy praca orderpickera na wszystkich lokalizacjach jest taka sama?

Dann
@Rych

pod jakim względem taka sama? są różne magazyny więc mozesz zbierac rozne zamowienia

orfer
@Dann

a jakie godziny pracy mieliście na tym stanowisku?

RH

Powinienem być bardziej podejrzliwi podpisując kontrakt na tydzień. :) Przyjechałem do Holandii, po pokazaniu miejsca pracy w którym wykonywałem obowiązki o których rekruter mi nie wspominał popracowałem całe 5 dni i w piątek po 17 telefon że firma dziękuje za współpracę. Nie wina Covebo ale na plus fakt, że mogłem zostać kilka dni na lokacji w celu znalezienia nowej pracy. Pozdrawiam Arka, przestań się panoszyć bo ktoś będzie miał mniej cierpliwości niż ja i resztę zebów Ci usunie :D

Ignac

Siema, wie ktoś może czy gdzieś znajdę jakiś kontakt np email do szefostwa covebo ? Mam problem z rekruterami i chciałbym się zorientować u źródła. Covebo holenderskie pozdrawiam

Filip
@Ignac

Chyba jedynie przez kontakt podany na stronie

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Hbol

Spawacz MIG/MAG gdzie najlepiej jechać?

Może opowiedz swoją historie z Covebo ze tak psioczysz na nich. Znam wielu ludzi co pracuje przez ta agencje i każdy sobie chwali. Wiec gdzie jest problem? Opowiedz gdzie pracowałeś w jakieś firmie? Co robiłeś? W jakim mieście mieszkałeś? Napisałeś ze brakowało godzin ? Ale to wiesz ze godziny wysyła pracodawca do agencji. Mówisz ze miałeś problem z ludźmi na domku? A zgłosiłeś to? Porozmawiałes o tym z kimś? Przedstaw to krok po kroku. Bo jak czytam ze to kolejna najgorsza agencja mnie (usunięte przez administratora) to żygać się chce i każdy wie ze to piszący takiego posta to jedyny patus całej historii.

Adam sto jedenaście palców

Widzę kolejny (usunięte przez administratora) rekruter(koordynator ) się odpalił, prawda jest taka że to całe Covebo może było dobra firma 15lat temu teraz to dno i trzy metry mułu, stawki dla spawaczy są śmieszne 500-560 , biorą jak leci więc się nie dziw ,że doświadczeni spawacze nie chcą tam robić bądź śmieją się w słuchawkę(usunięte przez administratora) ,warunki ich mieszkaniowe też dają dużo do myślenia czytając komentarze , ja mam 3kolegow co pracowalo przez Covebo jeden wytrwał całe trzy tygodnie dwóch odpuściło po dwóch jak zobaczyli błędy w naliczaniu wynagrodzenia (usunięte przez administratora)

Sjhs

Słyszałem o nich różne opinię zaryzykowałem i żałuję , totalna strata czasu , 0 kontakt z biurem , nieodbieranie telefonów , przeciąganie ofert , 0 jakiejkolwiek informacji czy czegokolwiek... ogólnie nie polecam i odradzam jak mają już tak lekceważące podejście do rekrutacji.

Twojstary

Nie polecam, zakwaterowanie tragedia, pokoj wygladajacy jak cela wiezienna,(usunięte przez administratora) Wisienką na torcie jest brak ciepłej wody pod prysznicem, a to wszystko za prawie 500 euro miesięcznie za osobę XD współczuję że są ludzie którzy mają tak niskie standardy że godzą się na takie podłe warunki i to za takie pieniądze, Holandia niby taki fajny i przyjazny kraj, a agencje tak potrafią upodlic człowieka ze musi się myć lodowatą wodą i jeszcze za to zapłacić. (usunięte przez administratora). Dla mnie to pierwszy i ostatni raz w Holandii

Mateusz

Pracowałem z dziewczyną ponad pół roku, w ciągu tego czasu koordynator lubił robić nas w balona ;) a to że śmiało możemy pracować bez BSN i będzie wypłata (później się okazało że wypłaty nie ma i nie będzie póki nie wyrobimy BSN), a to zmieniał nam pracę bo nie było godzin. Na plus jest to, że zawsze jakąś robotę załatwił. Przez kilka miesięcy było dobrze, to nas przeprowadził 60 km dalej bez zwrotów za paliwo i przy stawce minimalnej ciężko nam było zarobić, więc zrezygnowaliśmy. Warunki na domkach były w porządku, wypłaty na czas, praca nie za ciężka, jednak jak wspomniałem koordynator lubiał kręcić.

@Mateusz

Myślisz że wszyscy tak mają? Czy akurat tak pechowo trafiliście? Ogólnie to polecasz tą agencje? Jeśli chodzi o wypłaty i warunki? Ciężko było się dostać do pracy?

Pracowałem 2 lata temu w tilburgu wiem, że troche sie zmieniło ale to później. jest to agencja wypłacalna zawcze w terminie chyba że jest jakieś święto to może być 1 lub 2 dni opóźnienia zawsze dostaje sie email że tak może być,transport jest bardzo dobry nikt na nikogo nie musi czekać wszystko jest dograne chyba ,że masz rower wtedy wiadomo,jest tak że nawet mając mniej niż 10 km masz transport samochodem,lokacje tu dużo zależy od poprzednich osób które tam mieszkały lokacjie które daje covebo to bardzo na plus po prostu jak dbasz tak masz obecnie agencja preferuje lokacje prywatne (wcześniej było odwrotnie)koordynatorzy teraz nie wiem kto jest ale bardzo dużo zależy od pracownika ,praca jest w jednej firmie tu NIE ma flexa chyba że ktoś nie sprawdzi to oni znajdą jakąś inną prace na podobnych warunkach nie wiem co wiecej dodać co do zmian teraz są tygodniówki i szukają też osób z prywatnych mieszkań jak ktoś ma jakieś pytania walić śmiało moge odpowiedzieć o tilbulg

ums

jaka konkretnie praca w tilburg? jakieś doświadczenie trzeba mieć?

Mann

Czym jest flex, na czym to polega?

Agata

Mam pytanie o zakwaterowanie. Firma zapewnia mieszkanie? Na swój koszt? Czy trzeba dopłacić? I jak z dojazdem do Tikburga - dokładają coś?

Lobo
@Mann

z tego co kiedyś czytałem, to coś zbliżonego do pracy na akord. no ale to info z jakiegoś artykułu, więc nie znam konkretnych zasad działania tego, więc najlepiej jakby któryś pracownik wyjaśnił

Flex-dzień bez pracy.wolne

@leszoo
@Mann

@Mann, pracownik flex to taki, który przez agencję jest zatrudniany na zasadzie skoczka. Dokładnie mówiąc mozesz pracować w jednej firmie ciągle, ale też mozesz w ciągu 2 tygodni pracować po 2, 3 dni w w innych zakładach i niekoniecznie w każdej o podobnej pracy. Pozdrawiam

anONim
@@leszoo

a te lokalizacje są jakoś bardzo od siebie oddalone? jak z dojazdem do różnych firm wtedy?

neon
@@leszoo

trzeba być wtedy swoim autem, żeby móc się przemieszczać?

Meta

To będzie moja pierwsza praca na wyjezdzie, tylko nie wiem gdzie najlepiej dla 25 latkowi

Rexo
@Meta

a co umiesz robić? to podstawowe pytanie

Rexo
@Meta

jak nie masz doświadczenia to ja polecam jakieś sortownie albo magazyny dla osób bez doświadczenia

@Rexo

Bez problemu można się dostać na taką robotę? Jak bez doświadczenia wyglądają zarobki? Dużo więcej można wyciągnąć niż w kraju? Chodzi o kwotę po odjęciu już zakwaterowania i innych opłat

Michael
@Meta

Zbieranie zamówień jest dobrą opcją

wronka
@Michael

w jakim stopniu trzeba znać język, żeby się dostać na to?

likke
@wronka

ogólnie to myślę, że co najmniej komunikatywny poziom języka jest co potrzebny ;)

wiśnia
@Michael

to jest robota na zmiany?

wiśnia
@likke

a jak chodzi o znajomość języka to oni chcą jakieś certyfikaty czy coś czy po prostu mam się dogadać??

byly

(usunięte przez administratora) - unikać (usunięte przez administratora) pracowników z godzin i wieczne korekty. Warunki mieszkaniowe urągające godności człowieka.

xxx

ile czekałeś na odezw o covebo po wysłaniu cv ?

Evelon
@xxx

Co trzeba przygotować do rozmowy?

bono

fajnego macie bloga na stronie, można się dużo dowiedzieć

Evelon

Czy zakłady do których zatrudnia covebo to są pewne firmy? Czy będą na pewno godziny i czy dobrze płatne?

ktoś

Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Dużo (usunięte przez administratora) Pokoje w domkach bez kluczy, każdy ci do pokoju może w każdej chwili wejść pod twoją nie obecność. A same pokoje to już porażka. Małe dziuple gdzie ledwo jedna osoba się mieści. Gdy przyjechaliśmy ze znajomymi na lokacje nikt do nas nie przyszedł, nie pomógł, nie wskazał drogi gdzie mamy iść, mimo że było nam mówione że koordynatorka będzie na nas czekać. (usunięte przez administratora) Chcesz żyć i być traktowany jak (usunięte przez administratora) Zapraszamy do Covebo.

unikajcie covebo

Przyjechalismy do covebo i dostalismy lokacje jak dla zwierzecia. Chociaz w sumie ja bym nawet psowi nie dala takiego czegos. Do pokoju mielismy jedynie schody - zero drzwi a pod schodami pralka dla innych 8 osob, wiec kazdy mogl wejsc do „pokoju” Grzyb, plesn na scianach i parapetach. Jedno lozko uszkodzone wiec byl sam meterac na podlodze (to byl pokoj dla pary) Wejscie do domku ciagle otwarte wiec kazdy z ulicy moze wejsc. Masakra!! Zerwalam umowe od razu po zobaczeniu tego wiec na temat pracy sie nie wypowiem. Jedyny plus to miłe panie z którymi rozmawialam przez telefon.

karbi

Moje doświadzenia przed Covebo to dwie inne agencje. W tym przypadku docelowo wyjazd nastawiony był na podreperowanie budżetu. Co dzięki Covebo się nie udało w moim przypadku. Zalecam czujność, koordynator podczas pierwszej rozmowy zapewniał że " smiało mogę przyjeżdżać praca już czeka " nawet podlinkował konkretny zakład. Niestety pierwszego dnia po przyjeździe zaczął zmieniać zdanie co zaowocowało dwutygodniowym opóźnieniem i wakacjami na lokacji. Do dziś czekam za ostatnią płatnością. ( jak tłumaczy agencja, pracodawca nie przelał im pięniędzy) a samo Covebo się nie poczuwa. NIE POLECAM.

@karbi

Czy za tą kwaterę gdzie miałeś przymusowe wakacje musiałeś płacić czy jakoś firma to zrekompensowała? Długo czekasz na tą ostatnią płatność?

Jaki

Jaka umowa, zagraniczna czy polska?

Aroso

jak nie mam żadnego fachu w ręku ale chciałbym się z czegoś doszkolić to tu jest taka opcja?

Damian

Jak jest monter maszyn przemyslowych to jak dobrze po angielsku trzeba mówić. NA spokojnie mogę się dogadać ale jakieś specjalistycczne słownictwo to gorzej

barcik
@Damian

jak ogarniasz podstawy, to wydaje mi się, że i reszty jak będzie konieczność to bez większego problemu się douczysz ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.