Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

A92

Witam znalazlem ogloszenie ze szukaja ochroniarza na obiekt ktos napisze zarobki ile mozna zarobic przy 160h?

Edek
@A92

Najniższa krajowa plus godziny nocne jak wszędzie.

@Edek

A92 dzieki za odpowiedz a wiesz ile dodatku za godziny nocne wzialem ta prace lecz czekam na umowe wiec nie wiem co jak i ile :)

Między 130 a 150 złoty.
@A92

Edek

@Między 130 a 150 złoty.

A92 dziekuje za odp Edek

mirek

złego słowa nie mogę napisać na hunters, zawsze jestem godnie traktowany tak jak na pracownika przystało

kingkong

firma w przeciwienstwie do konkurencji nie stoi w miejscu, jest nowoczesna i rozwija sie bardzo szybko warto ubiegac sie o zatrudnienie

Tomek Chrzanów

Ja pracuje i nie jest źle, wiadomo że nie wszystkim pasuje, to sprawa prosta nie pasuje, to się zwalniam i po sprawie.

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Pikap

Złodziejska firma dziadostwo szkoda czasu szczególnie REDA, RUMIA GDAŃSK.

Jaca

miła atmosfera w robocie i zarobki w porządku więc mogę tylko polecić Hunters

Pikap

Mobbing , STALKING, wynagrodzenie nie wplywa na czas umowy śmieciowe .

T...k
@Pikap

Co niby przez to chcesz powiedzieć ...???

@T...k

Ńiemiecka firma z domieszką żydowskich wspulnikow (usunięte przez administratora) niepłacących wynagrodzenia zekomo zabrał komornik nie podają sygnatury akt danych komornika SKURWYSYNIZMU i zlodziejśtwo olać to (usunięte przez administratora)

Agrip
@Pikap

widać, że Cię wyrzucili za niekompetencję! I dobrze, po co masz psuć swoją osobą dobre imię firmy? A dzięki takim hejterskim wpisom dajesz tylko świadectwo Twojej głupoty.

Pikap

Firma krzak niepotrzebują zaświadczenia o niekaralności zatrudniają ludzi z pierwszej łapanki Na umowy śmieciowe więc o czym (usunięte przez administratora) mowa dziadostwo i kupa SKURWYSYNIZMU jeszcze za Tuska i Komorowskiego firma bez koncesji to tyle może ktoś się tym zajmie taka jest moja skromna opinia pewnie niewygodna ale prawdziwa Pozdrawiam ozięble firmę krzak

Agrip
@Pikap

Najpierw sprawdź co oznacza "firma krzak", potem możesz wyrzygiwać swoje frustracje. Jeśli uważasz, że będziesz dostawać pieniądze za nicnierobienie, spanie i chlanie w pracy to zatrudnij się na FB na stanowisku "szlachta nie pracuje".

stefcio

Ci co pisza ze im zabieraja z pensji widocznie musieli cos przeskrobac bo nikt by im nie wzial bez powodu. Najpierw trzeba szukac drzazgi w swoim oku, a potem belki w czyichs.

ja też pracuję już trzynasty rok i nie mogę złego słowa powiedzieć! jest bardzo dobrze!

T...k

Nie będę ani słodzić ani ganić firmy HUNTERS, napiszę jedynie że pracuję w niej już 18 rok i nie odszedłem z niej pomimo ofert z firm konkurencyjnych a to chyba mówi samo za siebie........ !!!

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

jaca
@Norbert

Wejdź na hunters.pl/kariera/ i tam na dole masz aktualne oferty pracy :)

Janek

Zawsze jest tak ze roznie to bywa w pracy. Sa dni fajne a sa takie ze nie chce się wstać do roboty. Jak wszędzie. Ale firma spoko

WALDEK

Wszystko zależy na jakich ludzi się trafi jak na grupę spontanicznych ludzi to nie warto zaczynać bo cię ZJEDZĄ.

Bobby

jest elegancko, nie mogę na nic narzekać póki co, a pracuje juz z jakieś 5 miesięcy w Poznaniu wszyscy narzekaja na prace w ochronie, a tak naprawde nie ma na co narzekac, bo jest wiele gorszych zawodow

w tej firmie liczą się tylko pracownicy na zlecenie

W12

Fajna atmosfera , na kierownika nie można narzekać i tak jak piszą wyżej terminowe wypłaty. Minusami natomiast są brak konkretnej odpowiedzi za co przewidziane są nagrody, odliczanie od każdej przepracowanej godziny 2 min które są sumowane jako przerwa i na dzień dzisiejszy zero informacji na temat tego jakie podwyżki będą zaproponowane lub inne rozwiązania w zamian gdy sklepy będą nieczynne w niedziele od 2018 roku oraz to że aby zachęcić nowych do pracy oferuje się im 15 zł brutto za godzinę a tym co już pracuję i mają doświadczenie nie podnosi się stawki . Skutkuje to tym że doświadczeni odchodzą do innych firm a rotacja jest spora. Jest problem ze znalezieniem chętnych na dzień dzisiejszy na wszystkie ochraniane obiekty do pełnej obsady Więc to tak różowo też nie wygląda w tej firmie.

W11
@W12

Na początku piszesz fajna atmosfera, a na końcu że nie jest różowo to jak jest naprawdę.

LOLO
@W12

NIE PŁACĄ TYLE ILE OBIECAJĄ LATAJĄ PO NOCACH ZA BYLE CO OBRYWAJĄ I ZAWSZE IM SIE SYSTEM PSUJE SZKODA ZE TYLKO W JEDNĄ STRONE ZAWSZE JEST ZA MAŁO NIGDY NIE DALI WIĘCEJ A PÓŹNIEJ PO PÓŁ ROKU WYRÓWNUJĄ A TAK PO 20 CZY 30 ZŁ ZAWSZE BRAKU

LOLO

NIKOMU NIE POLECAM TO (usunięte przez administratora) I STAWKI DO D

kamil

przeszedłem z solidu możecie mi uwierzyc na słowo, ze tam byla patologia, tutaj jest o niebo lepiej... jesli szukacie pracy to na pewno nie wybierajcie solidu bo to dramat jest

kolo

Bardzo pozytywnie nastawieni koledzy z pracy, z nikim nie ma sporów, kierownictwo bardzo w porządku - zawsze można się dogadać. Płaca regularna, zdarzy się też premia. Fajna firma :)

Polek

na pewno codzienne wstawanie do pracy nie jest katorga jak w innych firmach ochroniarskich, wiec to juz polowa sukcesu :D

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.