Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Artek12350

Pracowałem w wielu firmach ale firma jest OK,wypłata na czas podwyżki od nowego roku Pozdrowienia

jd999

Poznań pozdrawia, jest naprawdę dobrze! :)

robolhuntersa

Nie polecam nikomu pracować w firmie Hunters to oszuści

Dorabiacz

Pracuję (dodatkowo jako praca dorywcza) w Hunters ok. 4-5 lat, w okręgu Warszawskim, gdzie dyr. jest wspomniany T. Sadurski. Do samego dyr. nie mam najmniejszych zastrzeżeń, facet jest w każdym bądź razie słowny. Jeśli chodzi o podejście do pracownika, jest ok- nie ma jakiegoś bezsensownego sytemu karania za pierdoły jak to jest u niektórych pracodawców w tej branży. Stawka naprawdę ok, przez cały okres mojej pracy, miałem 2-3 podwyżki, a od nowego roku sami podnieśli mi stawkę o 1 zł, więc pozytywne zaskoczenie. Wypłata jest na czas, tu nie można powiedzieć złego słowa. Przez pewien okres były jakieś nieścisłości w postaci 20-30 złotych miesięcznie, lecz zawsze było wyrównanie w następnym miesiącu, wkońcu sytuacja zostało wyjaśniona i już od około 6-7 miesięcy wszystko się zgadza. Moim koordynatorem jest pan D. STEFAŃSKI, z którym bardzo dobrze się współpracuje, mogę go śmiało pochwalić za rzeczowe podejście do obowiązków. Człowiek słowny i ogarnięty, nie robi problemów.

dron
@Dorabiacz

Dokładnie, masz rację, nie tylko u Ciebie nie zgadza się wypłata, radzę każdemu co miesiąc sprawdzać wypłatę bo kroją na kilkanaście, kilkadziesiąt a czasami kilkaset złotych, nie przeliczysz nie wiesz. Stawki minimalne, przymykanie oka na pijących kolesi to norma, może być lewus mierny i bierny ważne z grupą inwalidzką. Zastanawiają mnie te pozytywne opinie, chyba płatnych trolli. Przeczytałem, że jest socjal, no dobry żart, sorry to proszę wymienić ten socjal, noo chyba, że dla zarządu lub kierownictwa o którym nikt nic nie wie.

@Dorabiacz

Witam.Mam pytanko.Kiedy są przelewy,wypłaty na konto w firmie??Ponieważ 10 miałem przelaną cześć A do dnia dzisiejszego nie mam reszty.Z góry dziękuję za odpowiedz

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Marian

Przyjąłem się do pracy mniej więcej rok temu. Przez ten czas byłem na dwóch obiektach. Nigdy nie miałem żadnej sytuacji spornej albo kryzysowej. Przełożeni w porządku, praca też. Nie rozumiem narzekania innych, ale może po prostu trafili gorzej niż ja.

Julita

@Pracownik Myślę, że lepiej napisać e-mail do odpowiedniej komórki w firmie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Adres e-mail: biuro@hunters.pl

Karol
@Julita

Ha ha ha Pracowalem kilka lat temu w tej śmiesznej firmie pseudo ochroniarskiej i do dzisiaj nie wyjaśniono mi jakim sposobem dostałem trzy PITy skoro pracowałem w dwóch ich śmiesznych spółkach. Dzwoniłem i pisałem wszędzie tylko zbywanie przełączanie od kierownika księgowej do dyrektora i co i do dziś nikt mi tego nie wytłumaczył...

Romek

Dlaczeg drukujecie tylko pozytywne opinie to nie jest cała prawda .po wprowadzeniu nowych stawek oszukują na godzinach nocnych .kiedyś nie było tylu kierowników ,i wszystko działało poprawnie oczywiście każdy ma na stanie samochód dziwne że nikt nie sprawdza jak jest wykożystany ,bardzo często do celów prywatnych np.dojazd do pracy. I aby oni mogli kożystać to trzeba orżnąć prostego robola zwłaszcza tego z grupą niepełnosprawności Firma jest naprawdę dobra tylko nie do końca uczciwa w stosunku do pracowników

Asor
@Romek

Wszystkie samochody w Hunters mają zamontowany GPS. Za dojazdy samochodem służbowym do pracy są opłaty. Ja jeżdżę i płacę.

jacek

wszysciutko w jak najlepszym porzadku nie ma do czego sie doczepic poki co pracuje od pol roku :)

Madi

konkretna robota nie ma tak że się nudzi człowiek zawsze jest cos do zrobienia ale to wielki plus bo czas szybciej leci stawka godzinowa jak najbardziej wporzadeczku

Robert

Na pewno nie pomiatają ludźmi tak jak zdarza się w innych tego typu firmach. Lubię swoją pracę i póki co nie zamieniłbym jej na żadną inną. Kasa też na czas.

klient

Na nich zawsze można liczyć. Pracownicy wykwalifikowani i porządni w każdym aspekcie. Bardzo dobra firma. Polecam.

mefek

firma bardzo dobra nie ma co narzekac polecam wszystkim ktorzy szukaja dobrej roboty

Hunters to świetna firma i do tego dobrze traktują pracowników.

Leszczyniak

ja tam nie narzekam kasa jest na czas nie mala. kierownika mam spoko. i kordynatora tez mam spoko. nadgodziny tez mam dobrze płacone. mozna tylko doczepic sie do kontrahenta. On jest zdrowo robniety. Dowala sie o wszystko nawet wet ze szafce sa kudki hehe pozdrawiam. Hunters

hm

Witam a z dr,niepełnosprawności zatrudniają na umowę o pracę czy zlecenie ?

biorr

juz od pol roku pracuje w hunters i polecam wszystkim ktorzy szukaja pracy w ochronie. warunki lepsze niz u innych, praca tez ciekawa. polecam wszystkim

denis

bardzo dobra firma kasa na czas jak coś potrzeba zawsze na czas bardzo profesjonalni kierownicy nie oszukują jak inne firmy ochroniarskie ci co piszą te pierdoły to zapewne zostali wywaleni za akochol polecam firme

Jarek

najchętniej wszyscy by tylko narzekali, a pracować nie ma komu. ja w Huntersie pracuję już 3 lata i wszystko w porządku. dlaczego tutaj tyle negatywnych opinii?

@Jarek

Ja też tu pracuję już kilka lat i nie narzekam. Firma spoko ale myślę, że to konkurencja płaci za te wpisy?

Płacą zgodnie z nowymi przepisami 13 zł brutto na godzinę na zlecenie? Dostaje się na konto tyle co wychodzi z tego netto? Chodzi o obiekty typu budowa, jakieś nieruchomości.

maxs

obecnie pracuje w tej firmie i jestem zadowolony bo kasa na czas . poza tym na rynku dla ludzi po 40 nie jest wesoło z pracą .

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.