Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

marian

Koledzy którzy tak dyskutują i najezdzaja na hunters to jaki czas pracują? Ja od ladnych paru lat tu jestem i wiem jak jest. Bo młodzi się często opierniczaja – taka prawda. To czego wy wymagacie…

maxs

dziwisz się ale są tacy pracodawcy którzy kombinują i kręcą na umowach jak się da . znam takie firmy bo sam nadziałem się na jedną z nich obiecywali etat a umowa była ale tylko zlecenie ale po wielkich nerwach a etatu nie było i takich firm w małych miastach jest sporo gdzie rynek pracy jest opanowany przez cwaniaków a pup handluje ofertami dla znajomych a reszta ochłapy lub nic . nie koniecznie w ochronie i ta firma ale oprócz tej jest wiele różnych na rynku .

Konrado

Nie opowiadaj głupot człowieku,bo właśnie ta średnia krajowa ma być właśnie pod te umowy tak zwane śmieciowe,od 2016 roku są już pełne stawki odprowadzane,a od 2017 roku stawka unijna wchodzi na godzinę o to tyczy zwłaszcza osoby na zleceniu.

Panowie wylewają swoje żale na forach. Jak mi się cos nie podobalo to pogadałem z koordynatorem i się sprawa wyjasnila a nie takie pisanie

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
mis

Lublin, obiecuje menadzer wyzsze stawki a jak wyplata przychodzi to licza po nizszej. Uwaga jak wam mowi 9 zl nie dostaniecie

SecurityBoy

Pracowałem w firmie w Warszawie. Praca w perfumerii po 12h. Niedawno moja umowa została oskładkowana, stawka za h pracy poszła w dół o 1,5zł.( chyba jako jedyna firma w branży obinżyła stawkę)! Ogólnie firma nie jest do końca uczciwa, przy ogłoszeniach podają zawyżone stawki. na umowie stawka od 5do15zł brutto. Nie polecam

radekk

Hunters ma u mnie plusa za kase na czas!

sPORTOWIEC

DZIWNIE NIEZROZUMIAŁE UMOWY.WYMIAR PRACY 1/21,NIE KUMAM TEGO,11,01 ZLOCISZY NA GODZINE BRUTTO,A NIE WYCHODZI 6ZŁ NA RĘKĘ.DANE Z MARCA 2016 NA OBIEKTACH CHRONIONYCH W SZCZECINIE.

żona pracownika

Tragedia! Mąż pracuje wiele już lat, ale to będzie jego ostatni rok. Ostatnio pensja męża wyniosła przy 240 godzinach 1790 zł. - to sprzedawca w mięsnym zarabia więcej. Porażka

Rafal

Ja dopiero zaczynam i mysle ze powinno być dobrze. Kumpel pracuje i mowi ze jak chce sobie dorobić do studiow to jak najbardziej bo elastyczny grafik jest

nooc

Hajs się zgadza wiec nie mam pytan

romekk

Serio? Ja na moim obiekcie mam luz blues ;)

mis

Lublin, problemy z wyplatami niby stawka ma byc po 9 zl na reke a jest mniej. Obiekt resved, Doulas - Tarasy

Mistrz

Pracuję w serwisie sprzątającym w Warszawie. Mam etat i zlecenie, w sumie 2200 na rękę. Kierowniczka wymagająca i upierdliwa, ale fair. Kasa przychodzi różnie, ale zgodnie z umową.

stefcio

Nie grasz nie wygrasz – jak ktoś woli siedzieć na … i nie pracować to jego sprawa. Lepiej narzekac ciagle. Trzeba wziąć się w garść i pracować

On

@eugeniusz a dlaczego ma mi być dobrze skoro mamy 2 złote mniej niż w innych ochronach na centrach handlowych? Skoro norma już na nich wynosi 10zł na czysto? Napisałem, że od czerwca będę poszukiwał czegoś innego... Teraz tego nie zrobię bo studiuję i muszę mieć pieniądze na opłaty;)

On

Romek

Miała być robota tymczasowa ale w sumie przekonali mnie. Zostałem. Minely już prawie 3 lata i jakos leci

rys

Dla umow zlecenia nie ma czegos takiego jak najnizsza krajowa, umow zlecenie nie reguluje kodeks pracy tylko kodeks cywilny ma zastosowanie. Kwestie sporne sa w tych umowach dochodzone nie przed Sadem Pracy!! Tylko Sad Rejonowy wydzial cywilny.

maxs

widać że firma kombinuje coś tylko by zyski były , a pracownik nie ma ma umowie 1850 brutto tylko mniej 1760 a różnica gdzie jest .Prawa pracownicze jakieś są czy jest fikcją ?

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.