Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

miko

JEST DOBRZE POLECAM WSZYSTKIM STAWKI SUPER JAK NA BRANŻĘ PRACA TEŻ OK

mareczek

co by nie mowic to tutaj lepiej niz wszedzie indziej, wiem co mowie bo pracowalem juz w kilku agencjach jako ochroniarz

@mareczek

Mam zamiar zgłosić się do pracy w Gdańsku i potrzebuję trochę info na temat firmy bo słyszałem, że jest dobra ale chcę potwierdzenia. Jak wygląda u nich płacenie czy w terminie no i oczywiście jakie są stawki godzinowe. Czy jest jakiś socjal dla ochroniarzy?

blanka
@Gość

ja zdałam sobie sprawę z jednego faktu.socjal dzisiaj wynik a tak naprawdę z teorii - oni mają obiekty z socjalem - najlepiej ze wszystkich oprocz kilku agencji robia wrazenie - teraz jest zamieszanie - pozwolenie na strzelanie sobie e kolano samo się broni , chodzi o nową ustaw e , pierwsze dwa - trzy wynagrodzenia powiedzą nam cokolwiek o sytuacji na rynku pracy - na wiosnę się rozjaśni, a dalej niech sobie dzwonią i się nie interesują .

mareczek
@Gość

ja nie mam problemu z terminami, stawki są ok, a socjal jest ;)

jopek333

szczerze polecam pracuje tam od czterech miesiecy i wszystko ok, jestem zadowolony z warunkow i kasy, nie mozna narzekac

Radosław

wywiązują się ze swoich obowiązków wzorowo, nigdy nie miałem problemów z pracownikami tej firmy. ochrona na najwyższym poziomie ;)

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
jacek

to już chyba mój siódmy rok z hunters i powiem tyle; jestem zadowolony. dlaczego? głównie dlatego że nie ma się do czego przyczepić, a kasa kiedy ma byc to jest.

Mariusz

Pracuję od niedawna i póki co złego słowa powiedzieć nie mogę. Z pewnością jest lepiej niż u innych pracodawców z tej branży. Tutaj dostałem już dwie pensje, obie na czas i też nie takie małe. Jak na tę chwilę - jest w porzadku!

Artek12350

Wypłata na czas a kasa marna jak we wszystkich firmach ochraniarskich !!!!!

michal

ja tam kurde narzekac nie moge przeciez dobrze mi sie pracuje wszystko ok koledzy tez fajni zawsze sie mozna troche posmiac luzna atmosfera w pracy ;)

Mam pytanko? Czy w firmie Hunters istnieje Fundusz Socjalny?

Franek
@pracownik

dziadostwo,złodziejstwo a jak sąd wydał zezwolenie na prowadzenie takiej działalności. Tak działają jak prezes Pis

Dj
@pracownik

W każdej firmie zatrudniającej na umowę o prace zgodnie z kodeksem pracy musi byc fundusz socjalny

jacenty

Mi pracuje sie naprawde ok. Nie mam z nikim problemow, pensja na czas, wszystko wporzadku

Ja nie mam zadnych problemow z keirownikami, moj jest naprawde spoko gosc. Do pracy idziesz po to by pracowac, a nie szukac kolegow

gonzo

firma nie taka dobra jak ja pisza zwlaszcza we wroclawiu mialem kierownika kturemu na niczym nie zalezalo faworyzowal pracownikow a mnie nie chcial dac nawet hjednego dnia wolnego jak potrzebowalem jak pracowalem na daglas we wroclawiu w galerii dominikanskiej to porazka

gonzo

ja pracowalem w hunters we wroclawiu i na poczatku bylo ok potem kierownik zaczol faworyzowac innych pracownikow jak chcialem wolne to nie dostawalem go mimo ze moglem kierownik kiepski maligranda sie nazywa a jak na duoglas robilem w galeri dominikanskiej we wroclawiu to szkoda gadac porazka wyplaty na czas co z tego jak smiecuwke masz i nawet chorobowego nie ma.

Jestem zadowolony z pracy. Niedawno się przeniosłem z innej agencji i czuć różnicę. Tutaj nie traktują cię jak zero...

filip

e tam zajefajna robota nie ma co narzekac, kasa sie zgadza i terminy tez

Jarek

W Poznaniu jest naprawdę spoko. Według mnie ciężko szukać lepszego pracodawcy jeśli chcesz pracować w ochronie.

Jacek

ja pracuję i narzekać nie mogę. w porównaniu do innych miejsc w których przyszło mi pracować jest naprawdę okej. i terminowa wypłata ;)

byly huntersowiec

stawki niewysokie, ale pensja w terminie choc czesto w ostatnim dniu tego terminu, menedzerowie regionalni yo po prostu masakra, niezorganizowani, gubia sie w pracy, myla godziny, nawet daty. moze sa zbyt obciazeni, ale mimo wszystko...

mateusz

Przeniosłem się z pewnej firmy z konkurencji i moge z czystym sumieniem powiedziec ze jest o niebo lepiej. Kasa natomiast jak wszędzie. Chodzi o atmosfere – jest spoko serio

Kolega

Zawsze jest tak ze roznie to bywa w pracy. Sa dni fajne a sa takie ze nie chce się wstać do roboty. Jak wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.