SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bogdan Nowy wpis

Po miesiącu, jako ochrona obiektu - kontrola towaru, miałbym możliwość przejścia na umowę o pracę. Na jaki zatem czas jest ona zawierana, i jaka jest naprzemienność zmian? Informacja z ogłoszenia mówi o pracy w godzinach 11:00-19:00 i 21:00-05:00.

GalAnonim

Seris Konsalnet Security oddział Lublin ma super kierowników, firma jest ok. Nie mam zastrzeżeń. Miło będę wspominał każdy dzień pracy w tej firmie. Dziękuję!

Kandydatka Nowy wpis
@GalAnonim

Czy można uzyskać kontakt do kierownika który zatrudnia w Lublinie na Biedronki do ochrony, byłabym zainteresowana pracą na takim obiekcie.

Widzę, że dają umowę zlecenie, jeśli chodzi o pracę dla pracownika usług czystości i chciałabym wiedzieć jeszcze przed złożeniem cv czy po dłuższym czasie idzie dostać jednak tę uop. Firma pisała kiedyś żeby w tej sprawie kontaktować się z działem rekrutacyjnym. Czyli mogę ten temat poruszyć przy rozmowie kwalifikacyjnej?

Wie ktoś czy dziś zapłacą z UZ?

@Nowy

Skąd taka wątpliwość? Zdarza się, że wypłaty są nie w terminie? Wolę się upewnić, bo zależy mi najbardziej na tej terminowości właśnie. Co do rodzaju umowy, oprócz UZ pracuje ktoś na UoP? Szczerze to wolałabym taką formę umowy.

Nowy wpis

Dziękujemy za podniesienie tej kwestii. W Seris Konsalnet priorytetem jest terminowość w każdym aspekcie naszej działalności, w tym również w kwestii wypłat. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ona dla naszych pracowników, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie płatności były realizowane punktualnie.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Natka

Witam mam pytanie ,bo pracuje na poczcie polskiej jako sprzątaczka ,ale mam umowę do maja ,i teraz będzie nas nowa firma która wygrała przetarg ,czy ktoś wie może co to za firma ?pozd

@Natka

Dzień dobry, prosimy o kontakt z Managerem, który koordynuje Pani pracę w celu udzielenia odpowiedzi na Pani pytanie.

A co z serwisem sprzątającym, znalazłam takie ogłoszenie-Pracownik Serwisu Porządkowego - Warszawa WOLA. Godziny pracy jakoś od 7-10, a jest możliwość żeby mieć w firmie kilka zleceń na raz i wyrabiać cały etat? Jest szansa żeby zamiast umowy zlecenie pracować na umowę o pracę?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Prosimy o kontakt w tej sprawie z działem rekrutacji na adres mailowy: rekrutacja@seris.pl lub pod numerem telefonu 609 902 209.

Na stronie internetowej wisi ogłoszenie o pracę na stanowisko pracownika biurowego. Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Czy tylko za pomocą kursów, które odbywają się na firmowej platformie pracowniczej? Czy można liczyć na jakieś zorganizowane szkolenia? Skoro jest tutaj rozwój, to można liczyć na intensywną ścieżkę kariery i jakiś awans? Jeśli jest to możliwe, to najwcześniej po jakim czasie od zatrudnienia? Będę tu aplikować :D

Dziękujemy za zainteresowanie pracą na stanowisku pracownika biurowego w naszej firmie. Oferujemy różnorodne szkolenia, zarówno online na platformie e-learningowej, jak i szkolenia stacjonarne. Nasza polityka awansu opiera się na zaangażowaniu i osiągnięciach pracownika, niezależnie od czasu zatrudnienia. Wierzymy, że rozwój zawodowy jest kluczowy, dlatego wspieramy naszych pracowników w podnoszeniu kwalifikacji i osiąganiu sukcesów w karierze.

Kowalski

Zadałeś pytanie i sam na nie odpowiedziałeś jako pracodawca :D

@Kowalski

Człowiek orkiestra :D A wyjaśnisz w jakich choćby kursach można brać udział, i czy jeśli firma je opłaca, to czy wiąże się to z koniecznością pracy dla niej przez jakiś czas, by nie oddawać pieniędzy, które wyłożyli?

@SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

No to fajnie brzmi z tymi kursami i rozwojem w firmie. A jak pracownik podnosi sobie te kwalifikacja zawodowe, to czy jak więcej wie i więcej umowie to wraz z tym firma podnosi pensje? Czy jest za to jakaś gratyfikacja finansowa??

Wypłata na czas ale się nie zgadza wedle stawki w umowie.

Ale co dokładnie z tą stawką się nie zgadza? Jest zaniżona względem tego co jest w umowie? Próbowano to wyjaśnić w kadrach? Bo ciekawa jestem jaki mógłby być tego powód, w końcu umowa to umowa.

Nie polecam tego pracodawcy pracowałem w tej firmie a jak dowiedziałem się że na obiekcie bendzie nowa firma do ochrony to złożyłem wypowiedzenie to koordynator nalorzył na mnie karę za to że wypowiedzenie położyłem na stole ta firma to wielka pomyłka

@Marcin

Jaką konkretnie karę można dostać za złożenie wypowiedzenia? Jakaś finansowa kara, czy w innej formie? I jak to koordynator nakłada kare, to czy taki pracownik ma jakąś drogę odwoławczą np. do centrali, że jest to nieuzasadnione??

Dziękujemy za przekazanie opinii. Prosimy o kontakt z naszym Działem HR, adres: hr@seris.pl, celem zweryfikowania zaistniałej sytuacji.

@SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nie rozumiem. To koordynator nakłada jakieś kary przy składaniu wypowiedzenia bez Waszej zgody? Proszę o krótką i jasną odpowiedź, czy praktykujecie system kar finansowych wobec pracowników i jeśli tak, to za co?

@SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Super.Jak to pięknie w teorii wygląda.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Piko

Witam są obiekty gdzie menadżer przepisuje swoje godziny pracy na studenta i pobiera za godzinę po 23.50 a student wtedy ma po 500 godzin zekomo wypracowane i wypłatę po 12 tys czemu ktoś z góry tego nie sprawdza Olewa ktoś to.to się raczej nazywa wyłudzanie kasy od firmy. Zobaczymy czy coś się zmieni po tym wpisie Pozdrawiam z Olsztyna

K

Dzięki temu, że trafiłam na tą stronę po 2 tygodniach podjęłam prawidłową decyzję zakończenia dalszej współpracy - ale od początku.. Przyjeżdżając nie mały kawał drogi do biura SERIS CONSALNET w Krakowie jak tylko usłyszeli o moich kompetencjach od razu chcieli wrzucić mnie na lepsze stanowisko, opowiadali jakie to benefity dostanę (multisport, luxmed itd) i kazali przyjechać za 2 dni na podpisanie umowy, oraz zacząć przyuczenie. Oczywiście w ten czas umowy nie było "bo leci z Warszawy" (chyba gołębiem pocztowym) i stwierdzili, że odbędę szkolenie za kilka dni i na miejscu będzie na mnie czekać umowa do podpisania. Oczywiście tak się nie stało. Po tygodniu powiedziano mi z kadr, że "czekają tylko na podpis prezesa", w drugim tygodniu trafiłam tutaj i już wiedziałam że ugrzęzłam. Po przepracowaniu 88 godzin dopiero podali pod nos umowę do podpisania. W skrócie - umowa bardzo drobnym drugiem na 2 strony w czym bardzo dziwne punkty i straszny bełkot prawniczy. Między innymi kara finansowa do 1000zł (nie określone za co, tylko że zleceniodawca ma prawo do nałożenia takowej), oraz przymus, aby w trakcie choroby znaleźć kogoś na swoje miejsce w dniu gdzie miałam pracować. Takich smaczków był ogrom. Oczywiście podziękowałam, kazałam zmienić datę umowy na "do wczoraj", gdzie kadrowa zmieniła w 5 minut (żadnych podpisów prezesów i lotu dokumentów z Warszawy) i jakbym wcześniej znała treść umowy to bym nawet nie traciła czasu na tą firmę. Moja opinię oznaczyłam jako "neutralna" ponieważ przynajmniej całą zarobioną kwotę netto co do grosza wypłacili na konto bankowe. Jednak w ZUS przez ten cały czas nie byłam ubezpieczona. Nie wiem jakby się potoczyła dalsza współpraca, ale z tym brakiem ubezpieczenia to prawda, więc przestrzegam każdego.

@K

No to ciekawe. A ktoś opowie, jak wygląda to samo przyuczenie? To jest szkolenie jednodniowe, czy dłużej trwa? Jak ono wygląda? Chodzi mi czy to jest jakaś nauka teoretyczna, czy tez przygotowanie praktyczne, trening jakiś? Dajcie info, ok?

Karolka

Czytałam tutaj, że stawka kiepska, ale kiepska to znaczy jaka? Mój brat szuka pracy w ochronie. Zmiany są po 12h?

@Karolka

Dziękujemy za przesłane zapytanie. Uprzejmie informujemy, że stawki wynagrodzenia za pracę są ustalane indywidulanie dla wybranego obiektu. Szczegółowych informacji na temat warunków zatrudnienia udziela Dział Rekrutacji rekrutacja@seris.pl. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą pracy: https://konsalnet.pl/o-firmie/praca/

Vova

Firma Seris Konsalnet bez wiedzy i zgody pracowników ochrony na obiekcie LG, zmieniła system wynagrodzeń, który jest niezgodny z podpisaną umową. Wypłacają dwie pensje w jednym miesiącu, a w drugim wcale. Dzięki takiej praktyce oszczędzają na składkach emerytalno-rentowych pracowników. W efekcie składkę mamy odprowadzaną co drugi miesiąc i po przepracowanych 12 miesiącach, będzie 6 m-cy składkowych do stażu pracy i wysługi lat. Firma szczyci się, że jest wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce, a w LG wprowadziła pracownikom ochrony program trzysta minus (to koszt składki emerytno-rentowej) i serwują nam niższe emerytury. Proszę o informacje czy na innych obiektach, tak znamienita firma wg. własnych opinii, także wprowadziła taką praktykę bez wiedzy o zgody pracowników oraz wbrew umowie, którą sama opracowała ?!

Mati
@Vova

Tak, dostałem dwie wypłaty i bardzo się zdziwiłem. Pierwszą ósmego i drugą dwudziestego ósmego. Umowa zlecenie.

Valdi
@Mati

Dostałeś jakąś podwyżkę lub więcej na konto?

Jack
@Vova

W Oddziale w Łodzi to samo. Temat dot. umów zlecenia. Po przepracowanym 1roku, okazuje się, że mamy zaliczone do emerytury 6 miesięcy, gdyż łączą skladki za 2 miesiące i przesyłają do ZUS jedną składkę. Trzeba powiadamiać odpowiednie instytucje, które podejmą stosowne czynności i ukażą (usunięte przez administratora)

ex pracownik
@Vova

konsalnet odprowadza składki co 2 m-ce więc dla ZUS jakbyś pracował 6 mcy a nie rok, najniższa krajowa a menagerowie i tak cie oskubią nawet z bonów świątecznych Biedronek jak w ubiegłym roku- widocznie bidulkom w warszawie nie starcza wypłaty, służbowych aut ,telefonów i laptopów. A te swiadczenia świateczne sa tylko dla pracowników biura bo szeregowy pof nawet nie wie o tym ich nais.Po zakończeniu pracy w tej firmie nie licz na kontakt z firma- kadry, księgowość, twój koordynator nie odbierają telefonów albo maja wyłączone . Recepcja na J. Kazimierza ma chyba zakaz udzielania informacji i łączenia rozmów do tych działów abyś mógł jak w innych firmach normalnie się rozliczyć i dostać dokumenty niezbędne.

Tom
@ex pracownik

Właśnie dziś na zakupach był pan dyrektor oczywiście w biedronce nawet (usunięte przez administratora) ręki nie podał ale bonami płacił a my (usunięte przez administratora) na nich!! Odechciało się pracować jak widzisz jak pala kupuje a ty jesteś dla nich zerem!!Pięści się zaciskają by takiej (usunięte przez administratora)

ex z konsalnetu
@Tom

pewnie płacił waszymi bonami, w konsalnecie dobrze maja tylko pociotki dyrektorów i menagerów. Oni nigdy nie narzekaja , stałe umowy i kawka u tatusia w gabinecie bo trzeba coś robić z nudów nim odjedzie się z pracy służbowym autem na które zwykły pof musi zarobić. Poziom rozmów też daleki od cywilizowanego- słownictwo wulgarnochamskie nawet w obecności potencjalnie nowych chętnych do pracy w ochronie, może dlatego pracownicy recepcji na Jana Kazimierza 55 uciekaja na zaplecze.

@Tom

No sorry wielkie kolego ale Pan Dyrektor pojawił się aby wykożystać bany za Ciebie a nie witać sie z Toba.

Jerzy
@Vova

Firma konsalnet placila za mnie wyplaty na czas tego nie da sie ukryc ale pracujac u nich mialem umowe na czas okreslony jak stracili obiekty w kaliszu to namawiali mnie na pojscie na l4 bylem 3 y miesiace poszlem im na reke ale zmuszali mnie bym dalej je ciagnal l 4 znajomy prawnik ostrzegal mnie bym nie szedl im na reke bo sie mnie pozbeda wyjasniam ze przyjeli mnie przed emerytura bylem chroniony ale jak odmowilem dalszego l 4 to wymyslali mi prace odlegla od mego miejsca zamieszkania o 400 km w obie strony mieszkalem w wieluniu a prace mi oferowano w poznaniu i koninie gdzie 12 godzinna praca plus dojazdy trwaly by godzinami to byla praca widmo a zeby sie mnie pozbyc robili wszystko by mnie pozbyc jak sie u nich pracuje i wyzyskuja to jest ok a jak czlowiek chory lub cos innego patrza sie pozbyc bez mej wiedzy wyslali mi koperte do domu a w niej grafik a w nim po otwarciu koperty widnialo ze dzis przykladowo otrzymalem list a w nim grafik do pracy ze dzis o 6.00 mialem byc w pracy odleglym o 130 km koninie apsurt list otrzymalem o godzinie 11.30 a rano w tym samym dniu powinienem byc w pracy zalosne uwazajcie na ta firme uwazajcie wyslaqli mi dyscyplinarne zwolnienie zalozylem im sprawe sadowa i przegrali ja odwolali sie i przegrali dalem im 7 m dni na poprawienie swiadectwa pracy pod rygorem ze zglosze do sadu i szybciutko mi przyslali swiadectwo korekte ostrzegam przed ta firma oszukancza wyzyskujaca nie musze juz z (usunięte przez administratora) u nich pracowac mam godna emeryture 3 tys i moga mi na slkoczyc przestrzegam was zanim podejmniecie prace w konsalnecie prosto do sadu idzcie po sprawiedliwosc szefy tam to buce pojecia nie maja rzadnego o pracy robia to co im do glow ich przelozeni daja pozdrawiam omijajcie ta firme szerokim lukiem najlepiej z kilometra z konsalnetem jak z kazdym innym mozna smialo wygrac mamy XXI wiek prosto do sadu kochani ja wygralem ile konsalnet ma spraw w sadach tego nie wiemy to ze idziemy do sadu po sprawiedliwosc to znaczy ze nagminnie lamia przepisy dosc ze za stopien umiarkowany biora z prefonu 1250 kase za nic nie dajcie sie wina jest szefow bucow ktorzy nie dorosli jeszcze sprawy sprawy w sadach naucza ich rozumu oszukuja na godzinach ciuchach czym sie da niby wielka firma a nie najwiekrza dobrze ze sa inne firmy ochroniarskie to im robote odbieraja i tak trzymac po sprawiedliwosc tylko do sadu bo w Konsalnecie jej nie znajdziesz nigdy ja z nimi wygralem w Sadzie w Kaliszu jeszcze sie bezczelnie odwolali wiedzac ze przegrana maja na wejsciu pewnie ich honor ale na nic sie nie zdal odwolali sie i sad utrzymal moja wygrana w mocy dalem im 7 dni na korekte swiadectwa pracy po mnie nie prawnie zwolnili bylem przed emerytura chroniony ale i tak mnie zwolnili swiadectwo poprawili szybciutko bo znow bym poszedl do sadu i na koszty nastepne na ciagnal ich miejsce jest w sadach tam ich rozumu naucza nie bojcie sie isc do sadow tam daja im popalic o zgrozo konsalnecie cienka ta firma masakra ponizanie okradanie wyzysk to prawda kolego do sadu z nimi ja sprawe z nimi spokojnie wygralem bez problemu pracownicy nie pisza pracujacy w konsalnecie bo sie boja utraty pracy ja bylem przed emerytura chroniony tak kombinowali po utracie punktow ze kombinowali na rozne sposoby by sie mnie pozbyc wymyslali odlegle prace nie zgodne z przepisami jak mozna wysylac wymyslac odlegle prace gdzie z wielunia dojezdzalem do pracy do kalisza a prace oferowali mi do poznania szok jak mozna to po to by mnie zasraszyc zwolnili mnie dyscyplinarnie a ja sprawe wygralem oni sie odwolali i przegrali z kretesem po otrzymaniu wyroku wyslalem pismo do konsalnetu o wydanie korekte swiadectwa pracy pod rygorem sadowym minelo zaledwie pare dni i mi przyslali cwaniaczki zalatwilem ich w sadzie pracy w kaliszu tam mozna akta przejrzec jak pograzylem firme podobno najwieksza w kraju owszem najwiekszy jest ale balagan bezprawie wyzysk nie dajcie sie do sadu pracy z nimi nie dyskutujcie basta z powazaniem omijajcie to zlo szerokim lukiem szefy to buce pojecia nie aja nawet godzin nie potrafia zliczyc licza na korzysc konsalnetu pozniej za twoje ukradzione godziny maja premie. skoro firma ma sprawy sadowe zakladane przez ich pracownikow to sie zle dzieje w tej firmie dowodem jest to ze ja z nimi wugralem nawet konsalnet po porazce ze mna przegranej sprawy nawet sie odwolal i byl pewny ze wygra poniosl porazke ciagle przegrywaja sprawy sady sa sprawiedliwe w obronie pracownikow gdzie ich na kazdym kroku oszukuja na kazdym kroku (usunięte przez administratora) omijajcie to (usunięte przez administratora) szerokim lukiem nie robcie za (usunięte przez administratora) bo z PREFONU za umiarkowany stopien aja 1250 zl doloza reszte i pensja i tak sie dorabiaja szanowni koledzy i kolezanki,

Jurek

Daniaja
@Jack

Umowa zlecenie nie wlicza się do stażu pracy i do emerytury. To umowa cywilno prawna. Ale wpłacone składki emerytalne juz tak. Także, tak czy inaczej jest ok.

chętny do pracy

Czy ta firma przyjmuje też może do pracy w ochronie , ludzi z symbolami 01-U lub 02-P na orzeczeniu o st . niepełnospr. ??.

Pati
@chętny do pracy

A poza tym, to wiecie jaka jest kasa na posadach ochrony? Czy jest pensja jedna stała miesięczna, czy jakaś stawka godzinowa? I czy są też nocki, a jak sa to lepiej płaca za nie?

@Pati

Dzień dobry, pytania dotyczące wynagrodzenia należy kierować na adres e-mai hr@seris.pl.

Jacek
@chętny do pracy

W każdej firmie CIE przyjmą,bo jestes wymarzonym pracownikiem,za którego dostaną maksymalne dofinansowanie z PFRON-u.Nawet jak nie będzie wakatu,to zwolnią kogo innego,zeby CIE zatrudnić.

Krzysztof Cegielka

Szybka i sprawna obsługa, sympatyczni i kompetentni doradcy, Serdecznie polecam.

W ogłoszeniu na temat pracy zaintrygował mnie wpis na temat tego co oferuje firma, czyli "Wsparcie w zdobyciu uprawnień tj. Kwalifikowany Pracownik Ochrony czy Certyfikat Operatora Kontroli Bezpieczeństwa". Co pracodawca ma na myśli pisząc o wsparciu? To jakieś dofinansowanie a może całkowite pokrycie kosztów? Jak to wygląda?

ralph.f.f.

Poszukują tam specjalisty BHP. Warto kandydować?

Jaka jest umowa w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Wiecie, czy jako Pracownik Ochrony zatrudniają na umowę zlecenie?

Małgorzata

19 lipca dali ogłoszenie na pracownika ochrony na obiekty handlowe. Myślę nad tym cały czas, a może ktoś tutaj już był na rozmowie i powie, warto czy nie warto? Czy osoby z orzeczeniem mają pierwszeństwo? Bo w ofercie jest napisane, że takie wezmą. A ja z doświadczenia wiem, że w wielu firmach ochroniarskich zdrowy szans na pracę nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ