SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ar

Czy ktoś dostał wypłatę z umowy o pracę I zgadzała się?

Pracowałem w Konsalnecie od 2012 do 2019 na obiektach handlowych i zabezpieczeniu imprez masowych na terenie Warszawy. NIGDY nie było problemów z wypłatą. Zawsze się zgadzała i była na koncie w terminie. Stawki takie jak wszędzie, w zależności od obiektu lub imprezy. Zdarzało się, że brakowało ludzi i trzeba było jechać na dniu wolnym - czasem krzyżowało to plany, ale opłacało się finansowo. Oddział warszawski polecam, podobno w innych miastach jest różnie.

Zofia
@Gość

U nich praca na okrągło 7 m razy w tygodniu na nogach stanie i chodzenie żylaki pewne

Grzes
@Gość

Konsalnet to (usunięte przez administratora)zła okropna firma

Olaf
@Gość

Koledzy i koleżanki dziś szef zaproponował nam abyśmy poszli na L - 4 bo galerie zamknięte czytaliśmy artykuł kolegi Pana Jurka wszystko się zgadza szef nie był zadowolony nie zgodziliśmy zobaczymy co dalej rozważymy może Sąd Pracy bo innej pracy nie mają

Celinka
@Grzes

Konsalnet to zło konieczne fatalna firma mam nadzieję że nowy właściciel zrobi porządek z (usunięte przez administratora)co nas (usunięte przez administratora) to zalosne

Zenon Warszawa
@Grzes

Konsalnet to porazka skandal okropna firma

Gal Anonim
@Gość

Pracuje w spółce Konsalnet Seris Security już ładnych naście lat.Bardzo rzadko się zdarza że coś się nie zgadza finansowo.Czesto kasa jest przed 10 tym.Znajomi pracują w innych firmach i mają gorsze warunki pracy.Takze jest całkiem dobrze jeśli chodzi o region Lubelskie.

Ar

Witam mam pytanie czy komuś kończy się umowa o pracę 31 grudnia i dostał odpowiedź o przedłużeniu na czas nieokreślony

Ar

Witam dostał ktoś już wypłatę w Credit Agricole?

das
@Ar

jeszcze nie bylo wyplat pewnie o 18 beda albo jutro rano

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Pojawiła się oferta pracy na Operator w firmie Konsalnet Security Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Nie warto

Ar

Witam dostał już wypłatę?

jeden

ile ta firma płaci za kasowanie negatywnych kometarzy to już o niej swiadczy

dobra

dobrze że was już nie będzie na elektrociepłowniach wkońcu wróci normalność

Na potęgę żółtego słonia

Firma wodzi pracowników za nos, ciągły brak obsady. Rekrutują ale koniec końców nikogo nowego nie przyjmują, przepraszam za wyrażenie ale wchodzą zleceniodawcy w d. bez mydła. Cokolwiek Tobie się stanie Ty musisz załatwić sobie zastępstwo, tak są umowy skonstruowane. Manager nie może brać godzin na obiekcie bo mu dyrektor zabronił xD Jakiekolwiek sorty mundurowe? Twoje niedoczekanie. Rekrutacja odbywa się w obecności zleceniodawcy który ocenia czy się nadajesz na ten obiekt. Wymagania i zakres obowiązków na okrągło coś nowego dokładają. Wynagrodzenie? Kwalifikowany zarabia mniej od strażaka, ucznia. Świątek-piątek pracujesz. Jedyny + to pieniądze są na czas. Ciebie na zleceniu obowiązuje okres 7 dni wypowiedzenia ale oni mogą Cię z dnia na dzień wywalić. Odradzam zarzynania rąk w tym miejscu.

Ar

Dostał już ktoś wypłatę ?

Al

Witam dostał już ktoś wypłatę?

Popekos
@Al

Jutri bedzie

Klam

Kiedu mniej więcej są wypłaty?

@Klam

Wypłata będzie 8 , 9 lipca bo 10 wypada w sobotę

Klam
@Ar

Ale wlasnie na umowie jest ze do 15 wiec zastanawiam się mniej więcej kiedy wyplacaja

Ochroniarz

Pracowałem tam 7 miesięcy, obiecywane były podwyżki i umowa o pracę, po 6 miesiącach ciągłego pytania o umowę dostaje się smsa "Jestem po rozmowie z Dyrektorem i na chwilę obecną nie mam zgody na jakiekolwiek dawanie umowy o pracę. Gdyby się coś zmieniło dam znać.", a w kolejnym tygodniu wypowiedzenie. W obiekcie którym robiłem każdy każdemu robi pod górkę, a szefa to nie zdarzyło mi się mieć gorszego, wymaga wszystkiego, ale żeby w czymś pomóc to jest twoim wrogiem.

Ar

Witam dostał już ktoś wypłatę

Mariusz

W Lublinie to tragedia co się dzieje jeden menedżer B widzi tylko swój czubek nosa

W Hal

UWAGA potencjalny kliencie!!! nawiązują umowę bardzo szybko - w ciągu miesiąca "wszystko pozamiatane" , ale rozwiązać tę umowę to droga przez mękę, którą sobie toruję od czterech miesięcy i dziś odczytałam pismo, że za trzy miesiące umowa ulegnie rozwiązaniu. Ach zapomniałam jeszcze dodać, że podpisana umowa nie spełniała moich oczekiwań i .ze podniesiono opłatę za ochronę, której nie było.

Damian

Umówiony na rozmowe o prace na 8 rano przyjechałem przed czasem a pan menadżer nawet nie raczył sie zjawić w firmie siedziałem do 9 i zrezygnowałem

anonimowy

szef pustka w glowie czepia sie glupot a sam szkoda gadac sa przez niego tylkosame rotacje a on sie cieszy i to ma byc SZEF (usunięte przez administratora)

JUREK

Konsalnet kombinowal jak odmowilem dalszego pojdcia na L-4 pokazalem im wala a zreszta jakim prawem mam robic im przyjemnosc i ciagnac dalej L-4 gdzie ich poratowalem bo pierwszy szef mnie prosil bo w Kaliszu H i My oraz Netta pognaly Konsalnet z placowek. Pan Damian P. byly szef odszedl bo w wieku 40 lat dostal zawal od nadmiaru pracy. Jak pognali firme gdzie pieprz rosnie to mysleli ze bede im L-4 ciagnal w nie skonczonosc i tu sie pomylili wiec zaczeli mnie nekac odleglymi pracami jedna 560 km ,druga 260 oczywiscie w obie strony gdzie posiadam orzeczenie umiarkowane na stale takie odleglosci zdrowy czlowiek by nie wytrzymal. Z miejsca zamieszkania kolo Wielunia mialem ryczalt na dojazdy do Kalisza gdzie jeden miesiac mi wyplacili a dwa miesiace juz chcieli mnie oszukac gdyby nie moja czujnosc nie odzyskal bym pieniedzy gdybym nie powiadomil PREFONU kasa od razu sie odnalazla druga sprawa to to ze robilem 5 miesiecy na zlecenie i nie placili mi za pranie koszul gdzie drugiemu koledze na zleceniu placili co miesiac, pracowal tam 3 lata i co miesiac mial za pranie placone a ja nie. Za 3 y miesiace tez mi nie placili nawet jak dali mi umowe na czas okreslony tez nie placili mi. gdy poszlem do Sadu Pracy w Kaliszu co do miejsca zatrudnienia kase mi po 8 miu miesiacach wyslali za pranie wystraszyli sie ale kase odeslalem bo sprawa w Sadzie Pracy. Sprawe wygralem na wejsciu a ze sie odwolali do Sadu Okregowego to po to by ratowac swoj honor mysle ze to nie pierwsza ich sprawa Sadowa ta wygrana niech bedzie do nich nauczka oraz furtka otwarta dla innych by mogli taki Konsalnet do Sadu prowadzic. Ciesza sie wygrana ja bym sie nie cieszyl na ich miejscu, bo przegraja sprawe bo nie moze byc tak zeby lamali przepisy pracownika. Prace odlegle byly po to by mnie sie pozbyc gdy odmowilem im dalszego pojscia na L-4 , do tego bylem chroniony przed emerytura. Na szczescie moga mi skoczyc bo juz zlozy,em dokumenty na zasluzona emeryture i nie bede u nich byc pacholkiem. Moja rada to czytajac komentarze wlosy na glowie sie jeza zeby w XXI wieku tak firma postepowala z ludzmi to tragedia i porazka do tej firmy w porownaniu do innych firm ochroniarskich to do piet im nie rownaja. Tam socjal jest placony w 100 procentach na wszystko mozna odliczac wegl, okulary ,leki, artykuly gospodarcze jak lodowka, pralka , ryczalt bardzo duzy gdzie miesiecznie dla porownania Konsalnet placil 260 zl a tam 850 zl. Pracujac tu lata emerytura glodowa . Lepiej isc gdzie indziej pracujac a soboty niedziele wolne bo w Konsalnecie cale tygodnie robisz na okraglo ja 5 miesiecy chodzilem w swoim garniturze i butach jak przywiezli marynarki to mozna sobie bylo wybierac bylo ich 5 c, oczywiscie nie nowe dwa tygodnie chodzilem po kims bo uszyto mi nowa gdzie jeden rekaw od drugiego roznicy mial 10 cm a koszule po dwoch praniach nie mozna bylo zalozyc a o zapieciu guzika pod szyja nie bylo mowy.Buty wazyly 1.5 kg ciezkie nie wygodne musialem w swoich chodzic masakra.Taka to prawda o mojej pracy na H M Kalisz. Wszystko co opisuje jest prawda i znajduje potwierdzenie w aktach sprawy gdzie jest masa dokumentow na to ze lamali prawo.Bardzo dobrze ze mamy Sady w obronie pracownika poinformuje o wyniku sprawy zgodnie z obietnica.

Jas

Dementując „rewelacje” przekazywane przez Pana Jerzego pan Jerzy ma was gleboko papiery juz zlozone na zasluzona emeryture i jest szczesliwy zapewne ze w tym szmbie juz nie musi dac sie (usunięte przez administratora)z prania eyczaltu itp. wstyd wstyd Konsalnet miejmy nadzieje ze to nie pierwsza wasza sprawa w Sadach Pracy i nie ostatnia moze to co piszemy na forum was cos nauczy.

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ