SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Olaf

Koledzy i koleżanki dziś szef zaproponował nam abyśmy poszli na L - 4 bo galerie zamknięte czytaliśmy artykuł kolegi Pana Jurka wszystko się zgadza szef nie był zadowolony nie zgodziliśmy zobaczymy co dalej rozważymy może Sąd Pracy bo innej pracy nie mają

Czy znajdzie się praca również dla kobiet czy jest typowo męska ?

Ana
@Michał

A kobiet sprzątanie jazda na mopach nie brakuje za parę srebrnikow

Ptak

Dyrekcja i menadzerowie niech ustalaja grafiki tak zeby pracownicy mieli wolne po swoich dyzurach zeby byli wypoczeci a nie schetani jak konie po westernie coraz czesciej sie zdarza ze sa zaslabniecia i zgony na sluzbie otym sie nie mowi wczoraj na Spar ( dseny piptr i pawel blu city zmarl pracownik ochrony pracowal po 16 .18godz naeet nikt z szafow sie nie pokazsl to jest i nich normalka zarobil na nich to moze odejsc

Zofia
@Ptak

Praca na okrao bo nie mają ludzi do pracy wielkie dziadowstwo ta firma oszukańcza konsalnet trzeba piętnować ostrzegać innych

Jurek

FIRMA WIDMO KONSALNET NIBY NAJWIEKSZA ALE NAJGORSZA DOWODEM JEST TO ZE 17.02.2021 W SADZIE PRACY W KALISZU FIRMA KONSALNET NAJWIEKSZA NIBY W POLSCE O GODZINIE 11.30 PRZEGRALA SPRAWE SADOWA NA ZLE TRAKTOWANIE SWOJEGO PRACOWNIKA GDZIE Z KONCEM GRUDNIA STRACILI OBIEKTY W KALISZU MIEDZY INNYMI H M NA UL. GORNOSLASKIEJ W AMBER GALERIA KAZALI MI ISC NA L-4 I CIAGNAC ILE SIE DA ROBIC IM PRZYJEMNOSC BYC STRATNYM NA L-4 ALE TO IM LATALO PO 3 CH MIESIACACH PRZEBYWANIA NA L-4 FIRMA BY MNIE USPOKOIC KAZALI MI ISC NA 10 CIO DNIOWY URLOP RECHABILITACYJNY A POTEM ZNOWU NA L-4 GDYBY NIE MOJA CZUJNOSC I ZREZYGNOWANIE Z L-4 FIRMA TA PO DWOCH MIESIACACH BY SIE MNIE POZBYLA A TO DLATEGO ZE BYM DALEJ CHOROWAL MIMO ZE TA FIRMA NIE MIALA DO MNIE ROBOTY BO PRZETARGI PRZEGRYWALI PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE BYLEM CHRONIONYM PRZED EMERYTURA MIMO TO KONSALNET ROBIL WSZYSTKO BY MNIE SIE W SWINSKI NIEZGODNY Z PRAWEM PRACY POZBYC FIRMA TA JAK ODMOWILEM DALSZEGO L-4 SZUKALI WSZYSTKICH SPOSOBOW BY SIE MNIE POZBYC BYLA TO PRACA ODLEGLA O 560 KM W OBIE STRONY DO POZNANIA Z MIEJSCOWOSCI WIELUN GDZIE MIESZKALEM I JESTEM ZAMELDOWANY W TYM 12 GODZIN PRACY ORAZ 4 Y GODZINY DOJAZDU DRUGA PROPOZYCJA KONSALNETU TO KONIN ODLEGLY O 260 KM W TYM 12 GODZIN PRACY ORAZ 2.5 GODZINY DOJAZDU PRAGNE PRZYPOMNIEC ZE MAM ORZECZENIE UMIARKOWANE NA STALE CHOROBA NARZADOW RUCHU GDZIE ZDROWY CZLOWIEK BY TYCH TRAS NIE POKONAL SZEF MAREK M. NA MNIE WYMUSZAL BYM MU PODPISAL REZYGNACJE ZE NIE BEDE TAM JECHAL CO W SADZIE POD PRZYSIEGA SKLAMAL ZE NA MNIE WYMUSZAL PODPIS CO BYLO PRAWDA SZANOWNI OCHRONIARZE NIECH TO BEDZIE DLA WAS PRZESTROGA NA ZACHOWANIE FIRMY KONSALNET NA ZLE TRAKTOWANIE PRACOWALEM NA H M W KALISZU KAZALI 7 M RAZY W TYGODNIU PRACOWAC PRACA 12 GODZIN NA NOGACH W TYM 30 MIN PRZERWY NA POSILEK TJ. 15 MIN DAJE KONSALNET ORAZ 15 MIN H M NIE RADZE TAKIEJ PRACY 12 GODZIN NA STOJACO ZA MOJA KADENCJE OD MAJA DO KONCA GRUDNIA 2019 R DO PRACYZGLASZALI SIE CHETNI NA H M BYLO ICH 40 OSOB ZADEN NIE PODJAL PRACY ZE WZGLEDU NA STANIE 12 GODZIN NA NOGACH NIE PLACILI MI ZA PRANIE KOSZUL NIE PLACILI MI ZA DODATKOWE 15 TO MINUTOWE PRZERWY ZWIAZANE ZE STOPNIEM UMIARKOWANYM Z PREFONU KTORE POWINNI MI DAC ZA KAZDY PRZEPRACOWANY DZIEN W CHWILI OBECNEJ KONSALNET WROCIL Z POWROTEM NA H M W KALISZU I SZUKAJA CHETNYCH NAIWNYCH DO PRACY CIEZKIEJ GDZIE ZERO SOCJALU W KONSALNECIE JEST NIE MOZESZ ISC NA L-4 BO NIE MAJA LUDZI ZAPEWNE PRZYJMA STARYCH DZIADKOW NA ZLECENIE GDZIE MAJA GLODOWE EMERYTURY I POROBIA TROCHE WIDZE CZARNO TEN OBIEKT BO PRACA STOJACA OD GODZ. 9.00 DO 21.00 NIECH SOBIE SAMI ROBIA ZERUJA NA BIEDNYCH LUDZIACH SZANOWNI OCHRONIARZE FIRMY KONSALNET IDZCIE SOBIE DO NORMALNEJ PRACY ZROBCIE SWOJE GDZIE MACIE SWIETA SOBOTY NIEDZIELE WOLNE GODZIWE PIENIADZE A W KONSALNET FIRMA WIDMO PRACA SWIATEK PIATEK I NIEDZIELA ZA 2.200 ZL ZENADA CZYM WIECEJ GODZIN TYM WIECEJ ZABIORA WAM PIENIEDZY NA PODATEK NADGODZINY WAM PRZERZUCA NA ZLECENIE GDZIE JUZ JEST OPODATKOWANE A PO SPRAWIEDLIWOSC IDZCIE NIE DO KONSALNETU LECZ DO SADU PRACY JA SPRAWE WYGRALEM Z FIRMA WIDMO KONSALNET MAJA WYPLACIC ODSZKODOWANIE ORAZ POKRYC KOSZTY SADOWE NIECH TO BEDZIE DLA NICH NAUCZKA MOZE TO COS ZMIENI BYSCIE MIELI LEPIEJ W CO WATPIE JA SIE CIESZE Z WYROKU FIRMA NIECH SIE CIESZY ZE NIE WYSTAPILEM DO SADU O PRZYWROCENIE DO PRACY ORAZ O ODSZKODOWANIE ZA NIE PRZEPRACOWANY CZAS ALE KOCHANI JAK SOBIE WYOBRAZACIE PRACE W TEJ SMIESZNEJ FIRMIE GDZIE SPRAWE WYGRALEM NIE WIDZE KATEGORYCZNIE WSPOLPRACY Z OSZUKANCZA FIRMA KONSALNET BO GDYBYM PODJAL PRACE PODLAZYLI BY MIS SWINIE LUB COS INNEGO I BY SIE NA MNIE ZEMSCILI BADZ DALI NAJGORSZA PRACE JESTEM SZCZESLIWY Z WYROKU I W MAJU 2020 PRZECHODZE NA EMERYTURE I KONSALNET MI MOZE ZROBIK KUKU UWAZAJCIE NA FIRME OSZUKANCZA KONSALNET MIELI MI WYPLACIC ZGODNIE Z UMOWA RYCZALT NA DOJAZDY DO PRACY DALI ZA MIESIAC I ZWROCILEM SIE DO PREFONU I KASE ZALEGLA ODDALI A JAK PRACOWALEM NIE PLACILI MI ZA PRANIE GDZIE BIALE KOSZULE BYLY PRANE DWA EAZY W TYGODNIU JAK POSZLEM DO SADU PO SPRAWIEDLIWOSC PO ROKU WYSLALI MI NA KONTO PIENIADZE ZA PRANIE SZYBKO IM ZWROCILEM ORAZ WPISALEM ADNOTACJE ZE SPRAWA W SADZIE PRACY KASE NIE PLACILI NA BIERZACO ZA PRANIE CO MIESIAC OWSZEM PLACILI KAPUSIA I PUPILKA SWOIM GDZIE MI SIE NALEZALA DOPIERO JAK POSZLEM DO SADU PO ROKU IM SIE PRZYPOMNIALO I WTSLALI MI ZA PRANIE WNIOSEK OSZUSCI OMIJAJCIE TO ZLO Z DALEKA

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. zabezpieczeń technicznych i monitoringu w firmie SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Jerzy

Mam pytanie do firmy Konsalnet 1 sze - Dlaczego panstwo nie placili mi za pranie od maja 2019 roku do grudnia 2019 roku pytam dlaczego panstwo placili panu Rysiowi zawsze przez lata ktore pracowal na H i M Kalisz zawsze mial placone a ja nie przypominam ze pan rysiu pracowal na umowe zlecenie jako emeryt ja z koleji pare miesiecy na umowe zlecenie oraz umowe o prace pralem koszule wasze 3 y razy w tygodniu bo nawet nie stac was bylo na zamiane koszul estyd i hanba oszczedzaliscie na wszystkim po 2 gie - nie tolerowaliscie przerw 15 minutowych ktore btly odgornie nadane przez PREFON 3 cie pytanie dlaczego po utracie placowek H i M w Kaliszu szef kazal mi isc na L-4 i ciagnal ile sie da nie bede robil wam tej przyjemnosci wiecznie bo byscie mnie zwolnili pozniej po 4 te dlaczego bedac przed emerytura chroniony wymyslaliscie mi odlegle prace od miejsca mego zamieszkania odlegle o 560 km to pierwsza wasza propozycja w tym 12 godzin pracy oraz 4.5 godziny dojazdu druga propozycja to Konin odlegly o 260 km w tym 12 godzin pracy oraz 2.5 godziny dojazdu gdzie czlowiek zdrowy by tego nie wytrzymal a gdzie dopiero ja po dwoch zabiegach operacyjnych kregoslupa ledzwiowego z orzeczeniem umiarkowanym na stale pytam dlaczego bylo full godzin najlepiej pracowac 7 m razy w tygodniu i czasami w niedziele oczywiscie firma Widmo Konsalnet nie jest w stanie na zadane pytania odpowiedziec ja odpowiem wyrokiem Sadu Pracy w Kaliszu dnia 17.02,2021 o godzinie 11.30 przegraliscie sprawe macie wyplacic odszkodowanie oraz pokryc koszty sadowe oraz mego adwokata wasza firma oszukuje nas pracownikow a socjalu to macie naparstek pragne przypomniec ze za miesiac wyplaciliscie ryczalt a za dwa miesiace juz nie zwrocilem sie do PREFONU i kase musieliscie wyplacic macie jeszcze na karku Inspekcje Pracy za lamanie praw pracowniczych macie zyciowa nauczke mysle ze wyrok poprawi po czesci warunki pracy mych kolegow i kolezanek

Grazyna

odnosnie Tesca w Kaliszu jest taka taktyka praktyka ochronirz ktory sie przyjmowal bo pracy z zarzadzenia buca szefa musial dziennie zlapac na kradziezy dwie osoby czy winne czy nie sztuki sie liczyly osoby ten co odmawial zostal zwolniony zenada konsalnet

Grazyna

Jerzy

Kochani ochroniarze kedzy i koleżanki 17.02.2021 w sądzie pracy w Kaliszu wygrałem z konsalnetem sprawę Musza zapłacić odszkodowanie oraz koszty sadowe czas na nich firma WIDMO jest z daleka od tej firmy omijajcie to (usunięte przez administratora) O z daleka szefowie to buce strach pomyśleć nie bujcie się tylko sąd pracy walić ich totalne (usunięte przez administratora)

Sputnik

Super!!! Seris Konsalnet. W czasie pandemii biuro było najbardziej narażone...bo się zamknęli a zwykli pracownicy którzy ciągle zwracają uwagę że ktoś nie ma maseczki to nie mają prawa się zarazić...i im się nic nie należy.. Pytamy gdzie nasze Bony. Te bony to miała być nagtoda od biedry za pracę w trudnym okresie pandemii..i najberdziej zasłużyli pracownicy biurowi...Browo Fimrma Seris. Bo my dla Was to (usunięte przez administratora)...... Poprostu...

Kamil

To prawda ze wypłaty się nie zgadzają ?

Irek

Podpowiedzcie jakieś newsy o pracy i zarobkach, warto starać się o pracę?

U

Przypominam o obowiazku złożenia informacji o beneficjencie rzeczywistym dla spółek. Brak informacji i podanie nieprawdy pociągają za sobą kosekwencje prawne i finansowe. Ustawa sluzy zapobieganiu prania pieniędzy i firmanctwa

Patryk

Zawsze pozostaje możliwość zatrudnienia się w innej firmie tylko trzeba mieć jakieś umiejętności!

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakąś rekrutacje?

to jest

dobrze że już was na jednostkach nie ma Robert D. to jeszcze coś tam działał ale po co ten drugi nie wracajcie wiecej na jednostki wojskowe

Olek

Może warto czytać umowę i sprawdzić jaki system pracy obowiązuje a dopiero pisać takie różne bzdurki.

ochroniarz

macie racje jest to firma ktora wykorzuystuje najwnosc osob z grupa nie dosc ze wywozi na odludzie to ani ubikacj ani bierzacej wody brak i siedz tam raczej masz 14 godzin chodzic i nic ich nie obchodzi a w dodatku co 45 minut kontrole to jest zaklad pracy chronionek niech sami pilnuja za 4 zl na godzine

Zostaw merytoryczną opinię o SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 6 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SERIS KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ