Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Sławek

Właśnie mija rok odkąd pracuję w Hunters i powiem szczerze: super. Koledzy w porządku, nie ma żadnej patologii, a kasa w porządku. Zero stresu.

roman

ja pracuję już 10 rok i złego słowa nie moge powiedzieć. firma szanuje pracowników i całkiem nieźle płaci - szczególnie wtedy, gdy wykonujesz swoją robotę w 100%

jaca

tyle hejtu tutaj sie przelewa a prawda jest taka ze hunters goruje nad takimi firmami jak solid czy juwentus bo tutaj jest o wiele lepiej jesli chodzi o kase i atmosfere

@jaca

Spróbuj w firme pewność tam dopiero jest atmosfera dobre zarobki Hunters kroi cię na każdym kroku musisz wydawać na ciuchy i buty dają szmaty używane nadawajace się do kosza

Były hunterowiec

Liczne oszustwa ludzie co kapuja mają urlopy święta gdzie jest to według regulaminu zabronione kto całuje (usunięte przez administratora) kierownikowi dostaję dodatkowy zarobek jeśli odmówisz pracy w urlopie każą ci jezdzic daleko lub wypowiedzieć umowę najgorsza firma jakiej pracowałem nie polecam się dostać

@Były hunterowiec

Jestem przekonany ze zostal Pan zwolniony przez firme i z tad ten zal Niech Pan napisze ile lat Pan byl zatrudniony i dlaczego juz nie pracuje

@oskar

Hm sam wypowiedziałem umowe mnie prosili żeby został miałem dość oszukiwania na kasie wydawania kasy na buty u ciuchy robocze bo dawali używane rozdarte że się nadawały tylko do kosza

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
michal

ja piernicze ludzie co wy sie tak zalicie pewnie zostaliscie zwolnieni i teraz oczerniacie hunters ja nie mialem nigdy zadnych problemow wystarczy nie pic i nie spac

@michal

Prawda oszukują na wszystkim płacą ochłapy ty walisz na idiotów nocka za nocka za złapanie złodzieja dostałem 50zl jeszcze opodatkowane na buty 1zl za pranie ciuchów 5zl bylem głupi że zaciskałem zęby przez 2 lata postanowiłem zmienić firmę na pewność sam wypowiedziałem umowe nie żałuję zarobki okej wypłata wieksza niż Hunters

Julita

@Paweł, a atmosfera wśród pracowników jaka jest? Polecasz? Można liczyć na dodatkowe benefity od Hunters? Jakie są zmiany w tej firmie? Czekamy na opinie. @Afrykaner, @Oskar, proszę was obu o zachowanie kultury - wypowiadacie się na forum publicznym i obowiązują tutaj podstawowe zasady grzeczności. @Afrykaner, kodeks pracy jasno stwierdza że nawet po godzinach pracy nie można w miejscu pracy spożywać alkoholu, o ile nie jest to miejsce do tego przeznaczone (Bar, restauracja i tym podobne).

@Julita

Hm zależy od miasta Lesznie np są kapusie donoszą na siebie a o dodatkach możesz zapomnieć jedynie dają ci 1zl na buty hehe za pranie odzieży roboczej 5zl oszukują na dodatkach nocnych

Były hunterowiec

Siema powiem wam nie warto pracować tej firmie ściągają cię z urlopu bo jakiś alkoholik wzioł L4 jak nie pujdziesz to grożą wywaleniem ci co piszą że idzie zarobić idzie ale kosztem że musisz walić nadgodziny jak szalony oszukują na kasie urlop gorzej wychodzi jak byś był pracy jak zachorojuesz to dają ci ochłapy nie polecam firmy

Sebastian

W porównaniu do jakichś Konsalnetów czy innych Solidów, Hunters wypada bardzo pozytywnie. W Poznaniu nie mogę narzekać na pracę. Uda się zarobić całkiem sporo miesięcznie, szczególnie gdy bierze się nadgodziny - wtedy wypłata wygląda bardzo przyjemnie. :)

pawel_01910101

Pracuję w firmie HUNTERS już od 5 lat. Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmy. Umowa o pracę, wszystkie składki opłacane, niekiedy za dyspozycyjność jakaś premia wpadnie i trochę nadgodzin więc idzie zarobić. Polecam każdemu firmę HUNTERS bo uczciwość to pirytet tej firmy.

Region Zach Pom :)

Zgadzam sie:)

UczciwyOchroniarz
@pawel_01910101

5 lat, czyli 5 miesięcy. Pan nie wytrzymałby tyle pracować w jednej firmie, to po prostu niemożliwe, chyba, że pan ma znajomości z szefem.

majkel
@pawel_01910101

zgadzam sie w 100%. firma naprawdę solidna i dba o swoich pracowników. nie to co mialem nieprzyjemnosc doswiadczyc w innych...

afrykaner

łupią kary umowne za nie popełnione przewinienia,popiłem na obiekcie w dniu wolnym od pracy,kara 300 zł za nierzetelne wykonywanie obowiązków,czy to jest normalne?,idę do adwokata ,w Warszawie roboty do groma a ja mówię po angielsku.

oskae
@afrykaner

a kto normalny popija w miejscu pracy ? i nie wazne jest czy mial pan wolne czy nie TO JEST MIEJSCE PRACY A NIE KNAJPA i inni pracownicy widza Ja gdybym byl panskim przelozonym to by Pan wylecial na stale do knajpy i tam nie bedzie nikt karal 300 - ma zl Opamietaj sie czlowieku i zamiast isc do sadu lepiej pojsc do psychiatry - pozdrawiam

@oskae

poprawiam swoj nick oskar ze Szczecina

afrykaner
@oskae

sam idź do psychiatry,takimi wieśniakami firmy manipulują ,ja znajdę wszędzie robotę

@afrykaner

proponuje podjac prace w cyrku sloniom jaja bujac = glupku

oskar

holota , patologia w gebie jak w (usunięte przez administratora) napewno jestes gnojkiem bez szkoly - wyksztalcenia i z marginesu

Niestety prawda jest taka, że ta firma nie wypłaca terminowo wynagrodzenia. Człowiek pracuje po 9 godzin, a przerwę ma 1 i 15 minutową. W moim mieście pracownik powinien wynagrodzenie otrzymać wcześniej, bo logiczne jest, że pracownik traci motywację. To jest agencja, która wykańcza młodych ochroniarzy. Przykre to jest, że akurat w mojej miejscowości ta agencja jest słabo rozwinięta. Żadnych bonusów i niczego nie otrzymasz. Okropne traktowanie pracownika przez kierownika i wszystko z własnych kosztów.

Mirek

bardzo ciekawa praca a przedewszystkim zarobki sie zgadzaja nie zdarzylo mi sie jeszcze by ucieli pensje polecam

Roman
@Mirek

Zgadza się płacą na czas ale mają cienkie stawki.

Firma jak każda inna najgorszy jest chyba oddział w Warszawie dziadostwo a najgorszy dyrektor Sadurski Nie szanuje żadnego z pracowników traktuję jak śmieci jestem bardzo a te opinie to chyba inspektorzy wstawiajo za kare U nas to tylko kary trzaskajo na innych obiektach tez potrafio się czepiac byle czego Nawet urlopami sami decydują kiedy masz wziąć Jestem pracownikem z grupo 2umiarkowany

Kawa

Masz rację firma może i ok ale dyrektor S... jak dla mnie to pajac

bartek

spoko firma potrzebowalem z dnia na dzien wolnego bo corka wyladowala w spzitalu i nie bylo z tym problemu. dobry koordynator to podstawa. jeszcze raz dzieki!

Jasiek

Odradzam każdemu ta firmę niby dają etat ale jakie kary za spanie 300 zł druga umowa na zlecenie w innej spółce czy firmie. Oddział Warszawa

haha
@Jasiek

zatrudniasz się w firmie po to żeby spać? nie ma co się dziwić, że dostajesz kary. dobrze Ci tak ;]

Pikap
@Jasiek

Masz rację SKURWYSYNIZMU i dziadostwo do wyjebania

@Pikap

ty pikapie - zmien swoje slownictwo a dopiero zabieraj tutaj glos Z dwoich ust wydobywa sie mnostwo smieci i smrodu to swiadczy o twojej kulturze a nie wspomne o wyksztalceniu PATOLOGIA

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Oskar

Pragne jeszcze dodac ze w Oddziale szczecinskim kierownictwo w szczegolny sposob stara sie w miare mozliwosci zatrudnic pracownika w dogodnym miejscu jego zamieszkania oraz ustala grafik sluzb bardzo sprawiedliwie tzn wg potrzeb zainteresowanego.

oskar

wspaniala firma wspaniali ludzie . Przyjety zostalem do ochrony mienia w kwietniu 2017 Jestem emerytem .W m-cu czerwiec poprosilem mojego kierownika o urlop i o dziwo pojechalem na wczasy 2 tygodnie Wm-cu sierpien 2017 ponownie pojechalem na wczasy Nie do pomyslenia Oddzial szczecinski to naprawde kochany moj zaklad pracy

marek33

raczej trudno znalezc cos do czego mozna sie doczepic bo ludzie sa przyjemni i pracuje sie fajnie

Mirek82

Niektórzy tutaj narzekają na pracę w Hunters, a ja jestem bardziej niż zadowolony. Po odejściu z Konsalnetu zatrudniłem się w Hunters i jest o wiele lepiej. Koledzy są w porządku i atmosfera jest całkiem fajna. Lubię pracę w tej firmie. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.