Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Kolezanko, jesli juz naprawde chcesz pracowac w tej branzy - rozejrzyj sie za powazniejsza firma bo hunters ma niezbyt ciekawe obiekty np.. Vw - 20 igodzin na nogach ( sluzba 24h ) jeszcze gorzej na H&M z tym ze tam jest jeszcze wiecej (usunięte przez administratora)ale przegieciem jest na kremach - dziwaczne procedury ,(usunięte przez administratora)Jesli jestes mloda i ambitna to lepiej znajdz cos normalnego - naprawde radze Ci z calego serca .Powodzonka kolezanko.

@666

Aż nuż sie w kieszeni otwiera po tym co czytam ... szkoda szczępić sobie języka na Twoją wypowieć pracuję naście lat w tej firmie nie mówie że jest różowo ale najwidoczniej jesteś z rodu hrabiów i gdzie kolwiek niepodejmiesz pracy będzie Tobie żle... każda firma ochroniarska a tym bardziej obiekt ma swoje procedury których nalerzy przestrzegać najwidoczniej TY ich nie potrafiłeś/łaś przestrzegać dlatego zostałeś/łaś zwolniony/ona z tąd też taka opinia z twojej strony a z tego co przeczytałam nigdzie miejsca nie zagrzałeś/łaś ...wiec to ja wspułczuję firmą które Ciebie zatrudnią

Mała mi
@anonymous

Takie błędy to tylko K r y s t y n a potrafi zrobić...K r y s i a proponuje wrócić do szkoły podstawowej...

Chamburg
@Mała mi

Proszę nie oczerniać naszej gwiazdy recepcji. Krysia się nigdy nie myli, po prostu tak jest jej łatwiej pisać ;)

Mała mi
@Chamburg

Tak , Krysia się nigdy nie myli ... Tak jak się nie pomyliła na Amazonie, gdzie wyleciała z hukiem za poje.... nie ewidencji w systemie komputerowym, że informatycy z centrali nie mogli sobie poradzić...

Jes
@Mała mi

Krysia jest najlepsza tylko w zakochiwaniu się w facetach i przyprawiania rogów piekarzowi...

@Mała mi

To (usunięte przez administratora) jednak stamtąd wyleciała, a nie odeszła z własnej woli jak sama twierdzi? Hahahahahaha!!!!!

Chamburg
@Mała mi

Nie wiem kim jesteś, ale gdybym wiedział, to bym ci postawił sześciopak twojego ulubionego piwa za sypnięcie tak soczystym info o naszej "liderce recepcji" :) Jakie to jest pośmiewisko :D

zenek
@anonymous

szczepić i nuż wymiata :)

miron

NIE NARZEKAJCIE LUDZIE BO OD NARZEKANIA JESZCZE NIKT SIĘ NICZEGO NIE DOROBIŁ PRACA JEST PO TO ŻEBY PRACOWAĆ A NIE SZUKAĆ DZIURY W CAŁYM! HUNTERS DOBRA FIRMA I DOBRZE PŁACI JAK NA OCHRONĘ

michu
@miron

zgodzę się z kolegą w 100%! praca jest od tego, żeby pracować, a akurat Hunters jest dobrym miejscem do pracy :) narzekają pewni ci, którzy chcieliby za darmo wszystko dostawać i jak najmniej się przemęczać, żenada

konrad34

ja przez dwa lata pracy tutaj nie doświadczyłem jeszcze by wypłata przyszła z opóźnieniem, zawsze terminowo. w sumie mogę stwierdzić że do pracy wstaję z chęcią bo panuje tam bardzo fajna atmosfera. nie męczę się obcując codziennie z tymi samymi ludźmi. praca naprawdę w porządku.

Piotr72

Stawka większa niż w innych firmach z tej branży - i to w dużej mierze przekonało mnie, by zatrudnić się w Hunters. Pracuję tu o 3 miesięcy i na razie swojej decyzji nie żałuję. Innym też radzę spróbować jeśli się wahają.

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Madzia

Najlepszy pracodawca z jakim miałam do czynienia! Wszystko terminowo, praca ciekawa, jest naprawdę dobrze! Pozdrawiam!!!

jacek

tak samo jak kolega na dole z chodzieży mogę stwierdzić że w tczewie jest w jak najbardziej w porządku!!!

michu

w Chodzieży bardzo pozytywnie, na razie nie ma na co narzekać a juz rok pracy za mna JEST OK

Solid-hejter

Pracowałem jako ochroniarz w Solidzie i powiem tyle: żenada. Co miesiąc kasa się spóźniała, stawki śmiesznie niskie. Przeszedłem do Huntersów i nie żałuję. Jest o niebo lepiej.

michal

nie bede sciemnial - jest ok pracowalem w wielu miejsach i roznie bywalo ale akurat tutaj do niczego sie poki co nie moge przyczepic kiero fajny, stawka calkiem dobra, praca nawet ciekawa

marunio

powiem ze w katowicach fajnie to wyglada, nie wiem jak w innych miastach tutaj jest naprawde porzadny kierownik z ktorym zawsze mozna sie dogadac jest dobrze polecam

Romek

Wałcz pozdrawia, jest bardzo dobrze! :)

piotr3007

A co powiecie Panie i Panowie o Wrocławiu ? Jak tam ??

Harrt
@piotr3007

Jak dla mnie bardzo pozytywnie. Stawka godzinowa dobra, obiekt na którym pracuje również, wypłata na czas.

Waldek

Praca naprawdę ciekawa, godna płaca. W porównaniu do konkurencji: świetnie. Nie polubisz pracy w ochronie, dopóki nie spróbujesz w Hunters. ;)

Zbychu

czytałem tutaj różne opinie, ale postawiłem przekonać się na własnej skórze jak pracuje sie w hunters. i chyba niektorzy grubo przesadzają... jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze. 2 miesiące pracy za mną, a w sumie mogę wypowiadać się w samych superlatywach na temat tej firmy. polecam

Gutek

Podpowiedzcie jak się pracuje? Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Jacenty

właśnie mija szósty miesiąc mojej pracy w hunters i jest miodzio, polecam każdemu, kto chce pracować w ochronie

Kary finansowe to można otrzymać tylko wtedy, gdy ktoś lubi sobie popić w pracy albo nie umie się oprzeć, by coś zwinąć. Inaczej o to bardzo ciężko... Nie rozumiem ludzi, którzy narzekają tutaj, że zabrali im kasę, bo popili. Ludzie! Jeśli idzie się do pracy, nie można być pod wpływem!!! Zapamiętajcie to raz na zawsze. Ja chodzę trzeźwiutki i narzekać na nic nie mogę :)

Katowitz

Witam, pracuje w perfumerii już kilka ładnych lat kolega też pracuje w huntersie tylko na ciuchach. Wypłata zawsze na czas i zawsze się zgadza a czasem nawet jest premia (raz na kilka miesięcy coś wpadnie żadne kokosy) jak ktoś chce pracować i zarobić to zarobi. Nie rozumie niektórych wpisów, za mojej kadencji wiem o kilku osobach które dostały kary finansowe - albo za przyjście na rauszu - albo za kradzież. Jak ktoś nie ma problemu z alkoholem albo z lepkimi rękami to bardzo polecam, kierownika mam też spoko, jak chce wolne to dzwonie i mam, ale bywa że mam wolne on dzwoni i też przychodzę taka to praca trzeba czasem iść sobie na reke. W Katowicach jest kilku kierowników ale ten z dziarami jest serio spoko idzie pogadać i zrozumie

jamnik

z wzięciem urlopu nie było żadnego problemu, bite dwa tygodnie laby, żadnego telefonu z firmy kasa się zgadza co miesiąc, jeszcze nie przydarzyło mi się, żeby ktoś sie pomylił ogólnie rzecz biorąc bardzo w porządku praca

Waldek85

Ale narzekacie ludzie, nie wiem co jest z Wami. Praca w ochronie, a Wy oczekujecie nieba na ziemi. Jak na tę branżę, Hunters wypada bardzo dobrze - szczególnie na tle innych firm, takich jak chociażby Solid czy Konsalnet. Ale ludziom oczywiście zawsze coś nie będzie odpowiadać...

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.