Opinie o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Solutions Center Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Business Solutions Center Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Solutions Center Sp. z o.o. w Warszawa

Piotrek44

są wzloty i upadki, ale przez te 4 lata pracy w Hunters mogę z czystym sumieniem polecić firmę - dlaczego? bo przede wszystkim NIE OSZUKUJĄ

Babik
@Piotrek44

Jaki jest tam system pracy

bronek

dosc juz mam solidu, maja cos moze w huntersach w warszawie???

szczecinianin

witam = prosze mi odpowiedziec czy w hunters istnieje tzw fundusz socjalny i w okresie urlopowym przysluguje doplata do wczasow czy wczasy pod grusza lub cos innego w tym temacie DZIEKUJE

@szczecinianin

socjal jest w porzadku,dawaj do nas:)

marek

ej wiadomo wam cos na temat pracy w rybniku? szukaja tam kogos? w ogole maja oddzial?

Pracownik Ochrony

Rozmowa na zapleczy obiektu (sklep), gdzie miałem podjąć prace. Pensja podstawowa firma zaproponowała (najniższa krajowa) bez możliwości nadgodzin.

Brak pytań.

logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Radek

Jest dobrze w Hunters,naprawde dobrze.Mowie prawde bo mam porównanie z dwoma innymi agencjami w których pracowalem a ktorych nie chcialbym wymieniac z nazwy. I porownujac, tutaj jest 8/10, a tam 3/10.

piter

słyszałem że w Łodzi jest całkiem fajnie to wygląda. ktoś coś wie?

Piter

Akurat poszukuje pracy jako ochroniarz. Może ktoś coś wie czy jest opcja zatrudnienia się w Kato?

jupi33

Dziś mija 4 rok u huntersów więc z tej okazji chciałbym napisać że jestem bardzo zadowolony z roboty! jest naprawde elegancko:)

@jupi33

Ile dostałeś za ten wpis ?

Albo co ?

jupi33
@ARA

a to już nie można zwyczajnie napisać że jest ok? to że ty narzekasz to nie znaczy że każdy musi robić dokładnie tak samo;) hunters to dobry pracodawca

@jupi33

Ech, ja nie narzekam tylko dyskutuję, merytorycznie, bardzo merytorycznie a to już jest kłopot, problem jak widać dla Ciebie również. Dobry pracodawca to ten co robi coś ponad jego obowiązki wynikające z kodeksu pracy, kodeksu karnego i obowiązujących norm. Niestety i z tym HUNTERS ma problem więc w czym jest dobry ???

zen
@ARA

@ARA dobry pracownik to ten, co rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i stosuje się do zapisów umowy, np. takich by nie pić w pracy. Coś mi się zdaje, że chyba za to Cię wyrzucili. I dobrze, bo po co w HUNTERSIE mają zatrudniać zakompleksionych cwaniaków, ściemniaczy i pijaków?

majkel

wie ktos czy szukaja pracownikow w chodziezy?

Smyk

Zastanawia mnie czy wy też macie stawkę godzinową+dodatek obiektowy? Stawka godzinowa nie musi być >= niż minimalna krajowa? Jak to jest w Hunters?

@Smyk

Nic nie jest tutaj bez przyczyny, wszystko jest dokładnie przemyślane(usunięte przez administratora) nawet w najdrobniejszym szczególe. (usunięte przez administratora) Pamiętaj, że w tej firmie nie jesteś podmiotem tylko przedmiotem, sztuką o imieniu i nazwisku i nic więcej. Tutaj, jeżeli masz umowę o pracę i jeżeli w 12 godzinnym dniu pracy przekroczysz normę godzin przewidzianą na dany miesiąc to np. te 8 lub 4 godziny z tego dnia już pracujesz w innej firmie, teraz nazywa się LECO, kiedyś SEIG na umowę zlecenie. Ciekawe co, nie zmieniasz miejsca pracy, nawet krzesła a jednak ? Już dawno tą firmą powinny zająć się państwowe instytucje kontrolne. (usunięte przez administratora)

@Smyk

do Smyk w umowie możesz mieć zapisane różne składowe. a miesięcznie nie możesz zarobić mniej niż najniższa krajowa czyli 2250zł brutto + do tego dodatek za godziny nocne + dodatek za ewentualne nadgodziny. nie prawda jest co pisze ARA bo jak jest potrzeba i wyrabiam więcej niz limit godzin to wpadną mi nadgodziny 50 lub 100% jak chce i mam czas to mogę iść do innej firmy na inny obiekt i wtedy na umowę zlecenie

@tom78

Ej Ty dlaczego kłamiesz, jakie 50% i 100% i jakie nadgodziny. Nie ma nadgodzin. Są godziny na umowę o pracę i na umowę zlecenie. Chyba, że tam w dyrekcji sobie takie nadgodziny płacicie. Jeżeli jest inaczej to wskaż obiekt, na którym masz te nadgodziny. Co za obłuda

@ARA

ARA obiekty to np. Ministerstwa i obiekt SKM Warszawa a były miesiące to nawet do 3000 zł brutto ( jak trochę godzin wpadło ) a żeby więcej zarobić to nie dało rady ( na tym obiekcie na jakieś zlecenie) i trzeba było jeździć na inny obiekt do innej firmy więc nie wiem o czym piszesz bo chciałbym walnąć 250 na jednym obiekcie. wiem że w Warszawie w innych firmach tak jest ( nawet 300 godzin na jednym obiekcie) ale w Huntersie z tego co słyszałem na innych obiektach robią więcej godzin ale na zlecenie a mi zależy na etacie ( pewne składki i na czas) a dorobię sobie te 100godz. na innym obiekcie na zlecenie nie wiem czy w dyrekcji maja nadgodziny ale słyszałem ze szukają kierownika to aplikuj ARA i będziesz wiedział co i jak

@tom78

No to żeś dał popis, od razu widać było że hejtujesz dla swoich przełożonych. Ministerstwa i SKM Warszawa, nie rozśmieszaj mnie a tak na marginesie my tutaj o oddziale w Grodzisku Wielkopolskim. Tam w Warszawie pod nosem ministerstwa musi być wszystko zgodnie z prawem, bo już dawno mieliby pozamiatane, tutaj niekoniecznie.

Barbarossa
@ARA

Więc jak to jest ARA ma rację czy jej nie ma, jednak ma a przykrywanie jej wypowiedzi nic nie znaczącym, godnym pożałowania, hejtem tylko świadczy braku merytorycznej dyskusji

K_W
@ARA

@ARA masz na tyle odwagi, żeby to powiedzieć prezesowi HUNTERS'a prosto w twarz? Bo rzygać hejtem potrafi każdy głupek. Natomiast twoja "merytoryczna dyskusja" niewiele ma z logiką wspólnego. Zamiast zatem narzekać i mieć roszczeniowy stosunek do każdego Twojego pracodawcy, weź się porządnie do roboty lub do nauki i jak już nabierzesz pokory, wtedy może zrozumiesz, że lepiej jest inwestować w swój rozwój niż tylko wylewać żale. Poza tym na tym ten portal to nic innego tylko przyzwolenie na szerzenie wątpliwej jakości "opinii".

@K_W

W zasadzie masz rację. To trzeba powiedzieć, przedstawić dowody, a takowe są, więc po długim zastanowieniu okażę, ale nie prezesowi bo co niby miałoby to zmienić. Od tego jest np Państwowa Inspekcja Pracy. Również od oceny czy jest to zgodne z prawem. Widzę nerwowość, no cóż są do tego podstawy. Tak masz rację Twoja opinia jest wątpliwej jakości, bardzo wątpliwej, no cóż jest takie stare powiedzenie, każdy mierzy innych swoją miarą.

@K_W

K_W
@ARA

@ARA - powtarzasz się. Poza tym abyś zrozumiał co się do Ciebie trzeba dostosować, a w Twoim przypadku obniżyć poziom dyskusji. Co do przesyłania Twoich "dowodów" do Państwowej Inspekcji Pracy, podpisz się z imienia i nazwiska, żebyśmy wszyscy wiedzieli jakim odważnym człowiekiem jesteś. Skoro śledzisz ten wątek to znaczy, że de facto dążysz do konfrontacji, więc skoro wiesz gdzie Prezes firmy rezyduje to, po raz kolejny to napiszę - powiedz mu to prosto w twarz. Odważysz się czy nadal będziesz tchórzliwie wyrzygiwał swoje pretensje?

Alina_PSZ89

Jestem byłą pracownicą z rejonu Wielkopolski i miałam Kierownika byłego policjanta. (usunięte przez administratora) Kolega który odpowiada na temat "zbyszka" o obgadywaniu,(usunięte przez administratora)o urlopach też prawda. Jest to smutne, że w taki sposób traktuje ten Kierownik ludzi(usunięte przez administratora) Lubię pracę z dużą ilością kontaktu z ludźmi i musiałam zrezygnować z pracy bo zachowanie Kierownika było okropne. Kierownika zdanie najważniejsze, a moje było daleko gdzieś tam (usunięte przez administratora)

Kris
@Alina_PSZ89

Alino w tej firmie to norma i nie tylko ten kierownik

super

Bardzo uczciwa firma wynagrodzenie na czas polecam Hunters

Sedij

Wie ktoś może jakie obiekty ma firma w Olsztynie? Szukaja kwalifikowanych z dopuszczeniem do broni

Julita
@Sedij

Forum dotyczy Hunters - Firma ochroniarska w oddziale w Grodzisku Wielkopolskim. Zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku dotyczącego Olsztyna. Ułatwisz tym działaniem również innym poszukiwanie informacji i stworzysz możliwość wypowiedzi pracownikom ze wspomnianego przez Ciebie oddziału.

Radek

Mija czwarty miesiąc mojej pracy w Hunters i jak do tej pory jest spoko. Praca spokojna, więc dnie mijają bez zbędnych stresów. Czas w pracy też jakoś szybko leci, więc żyć nie umierać. :)

michi

jest naprawdę dobrze, mogę wypowiadać się w samych pozytywach. Do tej pory w tej branży nie zaznałem tak dobrego pracodawcy, serio

zbysiu78

Witam Wszystkich na tym portalu. Zmotywowany zostałem do wyrażenia opinii na temat firmy jednym tylko faktem, a mianowicie mamy okres Świąt Bożego Narodzenia, pracuje w firmie 4-lata, jestem bardzo dyspozycyjnym pracownikiem, w pracy jestem zainteresowany pracą a nie innymi rzeczami, a firma nie umie dać tzw. "Karpiowego" strasznie mnie w tym roku dotknęło, bo dużo znajomych i z rodzinny chwaliło się co dostało na święta od pracodawcy, a Ja milczałem. Czy tak dużej firmy naprawdę nie stać na przysłowiowego Karpia? Co do firmy HUNTERS reszty innych sprawach nie mam uwag, ale kreuje się to poniżej: 1. Zatrudnienie: Umowa o prace jako pierwsze co otrzymałem. Umowa zlecenie na nadgodziny w innej spółce. 2. Wynagrodzenie: Na 10-tego wynagrodzenie podstawowe za norme godzin, a na 25-tego wymagrodzenie za nadgodziny. Co sobie chwale zawsze sie zgadza. 3. Urlopy: Otrzymujesz urlop, ale zależy czy w tym tereminie co chcesz czy też nie ponieważ decyzje o tym podejmuje Kierownik. 4. Umundurowanie: Podstawowe otrzymujesz, jak się zniszczy oczywiście otrzymasz nowe. Minusem jest brak otrzymywania obuwia roboczego, bo są obiekty gdzie wymagane jest inne niż podstawowe, ale pracodawca niestety nie da butów, bo za drogie.

@zbysiu78

co do prezentów na Święta to rzeczywiście w tej branży chyba żadna firma standardowo nie daje. A powodem są chyba niskie stawki za ochronę i firmy nie dbają o swoich pracowników a i nie mają z czego dawać w Huntersie słyszałem, że na niektórych obierkach ( rzadkość) dostają ale dla tego ze klient płaci większa stawkę i wymaga by wszystko był jak w jego zakładzie

AAA
@zbysiu78

O jakich nadgodzinach Ty mówisz ? Czy Ty pojmujesz w ogóle słowo nadgodziny ? Poza tym płaca nigdy się nie zgadza o kilka a czasami kilkadziesiąt zł. Urlopu natomiast i owszem, w szczególnych sytuacjach może odmówić ci jego udzielenia, nie może to być jednak notoryczne, a takie jest, i nie może zmuszać cię do brania a tak jest cały czas. Przykładem jest taki jeden "kierowniczek" co zasypia w czasie rozmowy. Wtajemniczeni wiedzą o kim mowa. Ciuchy natomiast, to połowa których dostałam były używane. Żałosne.

AX

Oczom nie wierzę, jak ludzie nisko upadli, albo jak ich upodlono, że cieszą się z terminowej wypłaty minimum krajowego i kilku złotych dodatkowo na 25 oczywiście z firmy córk(usunięte przez administratora)Kupcie sobie buty czarne, które Huntersi wymagają płacąc każdemu 2 zł miesięcznie, czysta kpina. (usunięte przez administratora)Rozmawiam i słyszę, że na innych obiektach jest podobnie. Kilka miesięcy pracy to stanowczo za dużo dla takiej firmy. SPADAM

koordynator
@AX

I jestem ciekawy na jakim rejonie odbywają się takie akcje związane z Koordynatorem i Kierownikiem?

PP

dron1

Najciemniej pod latarnią

AAA
@AX

He he he, dokładnie tak jest, słyszałam o takim ochroniarzu co to wolno mu było wszystko tylko dlatego, że ten robił kierownikowi kiełbasę

Leo34

ja akurat nie moge narzekac na warunki pracy bo sa bardzo dobre przynajmniej jak na taka branze ludzie sa ok i mozna normalnie pogadac i sie dogadac pozdrowienia z katowic

Julita
@Leo34

W związku z tym, że posiadasz doświadczenie z oddziału firmy w Katowicach, zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku. Ten dotyczy Hunters - Firma ochroniarska w Grodzisku Wielkopolskim. Chciałabym zatem Ciebie zapytać, czy posiadasz jakieś informacje, jak się pracuje w tym oddziale?

Dave
@Leo34

Kto jest twoim kierownikiem?

Piotr1969

Świetny pracodawca, mogę się o nim wypowiadać w samych superlatywach. :)

michał

ja jestem zadowolony z pracy a pracuje od 3 miesiecy w warszawie poprzedni pracodawca w porownaniu z obecnym to zwyczajny oszust nie bojcie sie hunters i zatrudniajcie sie jesli macie okazje

Zostaw merytoryczną opinię o Business Solutions Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Solutions Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Solutions Center Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Business Solutions Center Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Solutions Center Sp. z o.o.