Opinie o SIPMA S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIPMA S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIPMA S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIPMA S.A. w Lublin

Wiktor

Może trzeba docenić pracę w dobrej firmie a nie ciągle narzekać?

Ktos

2 lata temu ktoś pisał że na produkcji jest 3 tysie brutto max. Teraz tyle dają na kasie w Lidlu lub w marketach budowlanych. A nawet można i więcej. Info od znajomego w Leroy Merlin dają ok. 3000. Śmiech na sali, a wymagają obsługi maszyn za miliony (tokarki, frezarki)

P1B
@Ktos

To idź na kasę kto Ci broni jeżeli wolisz przerzucać towary za miliony.

obiektywna
@P1B

Kurat nie masz racji. Naprzykład w Jackowie też praca w traktorkach podstawowa stawka godzinowa to 19,00 zł plus nadgodziny placone 50 i 100. Też (usunięte przez administratora) jak na 'majdanku' w 42 ale... Po podatku ten kto ma tylko 2 dniuwki nadgodzin w miesiącu otrzymuje 2990 na ręke bez dodatku wysługi lat czy premii. Ale 3000 brutto za tak ciężką prace to jednak stawka jest śmiesznie mała.

@Natalia, na stronie internetowej SIPMA pod zakładką kariera znalazłam kilka ofert pracy. Tu wklejam link, który przekieruje Cię do tych ofert: http://www.sipma.pl/pl/oferty_pracy,116.html @P1B, jeśli jesteś pracownikiem w SIPMA to zachęcam Cię do wypowiedzi na temat pracy w tej firmie.

Natalia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Specjalista ds. Marketingu

Rekrutacja odbyła się punktualnie - co mnie zdziwiło bo na innych rekrutacjach musiałam zazwyczaj czekać czasami nawet kilkadziesiąt minut. W drzwiach przywitał mnie uśmiechnięty Pan, który później okazało się, że zarządza całym zespołem. Na początku spotkania powiedział, że zajmie mi pół godziny. Przez pierwsze minuty bardzo się denerwowałam, ale szybko stres minął. Rozmowa odbyła się bardzo sprawnie i czasami wesoło. Trwała faktycznie 30 minut. Miałam też szansę zadać swoje pytania. Dało się odczuć, że bardzo ważna jest dokładność i terminowość oraz utrzymywanie porządku. Mają też niezły socjal - pracownicy mają dofinansowane posiłki, które mogą jeść w pobliskiej restauracji - szok, bilety na koncerty, oraz resztę, która jest już oferowana wszędzie. Rekrutujący na do widzenia powiedział, że jeżeli zadzwonią w ciągu dwóch tygodni to zakwalifikuję się do kolejnego etapu - miałam nadzieję, że zadzwonią, ale nie zadzwonili.

Pytania dotyczyły głównie mojego doświadczenia. Jak organizuję sobie miejsce pracy. W jaki sposób pilnuję terminów. Zaskoczyło mnie pytanie czy nie będę mieć problemów z dojazdem. Mogłam szczerze ocenić ich facebooka i stronę internetową. Na koniec oczywiście moje ulubione pytanie ile chce zarabiać oraz od kiedy mogła bym zacząć pracę.

@Ktos, może wraz z upływem zatrudnienia istnieje szansa na renegocjowanie warunków umowy? Czy SIPMA S.A. do Twojego podstawowego wynagrodzenia proponuje również jakieś dodatki w postaci premii lub podwyżek? Proszę Cię o uzupełnienie Twojego wpisu o te informacje. @hmmm może firma nie znalazła w tamtej rekrutacji pracowników, dlatego też ją ponowiła.

Chyba ktoś z zazdrości pisze te hejtujace firmę niektóre opinie. Z tego co wiem to firma jest potężnym producentem maszyn rolniczych i nie tylko ponieważ w swojej ofercie posiadają spawanie czy malowanie maszyn i inne pokrewne rzeczy, poza tym zdobyli wiele prestiżowych nagrod

aaa
@Tomek

Padłem jak czytałem.

tabero

Obecnie jestem pracownikiem SIPMY ... słyszałem różne opinie ale ja tam pracuję od ponad 10 lat. Jestem zadowolony ... wypłaty są na czas, często są premie, dodatki, wyjazdy sponsorowane przez zakład. Jeżeli szukasz pracy na dłuższy czas to jest to miejsce dla Ciebie .. A wbrew pozorom to nie jest jakiś kołchoz :-P ... ma się także dużo czasu na kawę, fajkę, bajerę ale pod warunkiem że zrobisz swoje ;-)

@tabero

Ty chyba jesteś wazelina albo jeden z kierowników albo inny obibok uczciwy pracownik tam dorobi się tylko nedzy i chorób zawodowych

Daniel

Mam wrażenie, że ktoś nie przepada za dobrą pracą i teraz chce swoim niepowodzeniem obciążyć firmę? SIPMA ma opinię dobrego pracodawcy!!!

@Daniel

Ja juz tam nie pracuję od niedawna i cieszę z tego ze to rzuciłem tylko żałuję ze tak długo się zastanawiałem teraz mam dobrą pracę i dużo więcej kasy i mniej stresu

grab

Witam mam pytanie na temat spawalni warunki,atmosfera,zarobki itd.

@grab

Zarobki słabe zamiatając ulice lepiej zarobisz atmosfera do bani cały czas oglądasz się za siebie czy cie kierownik lub majster nie obserwuje i czy ci upomnienia nie wreczy pełno donosicieli i wazeliniazy

Witam, czy oprócz stanowiska Samodzielnego Księgowego, prowadzony jest nabór na inne stanowiska pracy? Firma na bieżąco zamieszcza aktualne oferty na swojej stronie internetowej? Od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne opinie na temat firmy, może ktoś wypowie się jak wygląda aktualna sytuacja?

SIPMA
@Karolina

Pani Karolino na bieżąco zamieszczamy aktualne oferty pracy na stronie internetowej: www.sipma.pl w zakładce Kariera. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Samodzielnego Księgowego, Referenta ds. prawnych oraz Elektromechanika. Pozdrawiamy Zespół ds. personalnych SIPMA S.A.

vava

AMWAY przy SIPMIE to amatorzy :-)

nick00

Pracowałem tam kiedyś i muszę przyznać,że firmę nawet dobrze wspominam. Duże rozpoznawalne przedsiębiorstwo.

Efg

Odbylam w SIPMA 3-miesieczne praktyki studenckie w biurze prawnym i cenie sobie ten czas. Dużo się nauczyłam, poza tym w całej firmie panuje miła atmosfera, dzieki której dobrze się pracowało. W porównaniu z innymi miejscami, gdzie można zdobyć doświadczenie podczas studiów ta firma wypada naprawdę nieźle.

xyz

Tak, pracuję w SIPMA S.A. I nie jest to moje pierwsze miejsce pracy. Wiem jedno: wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Oczywiście - są firmy oferujące lepsze warunki, niż SIPMA, ale jest też mnóstwo firm oferujących warunki znacznie gorsze. Kilka faktów: firma działa pod marką SIPMA od ponad 20 lat, ale historia firmy sięga znacznie dłuższego okresu czasu (to nie jest firma krzak, która nie wiadomo skąd się wzięła i jak długo przetrwa); zawierane są umowy o pracę (nie zlecenia i inne śmieciówki); pensje wypłacane są regularnie; firma odprowadza składki ZUS i podatek; pracownicy mają finansowane posiłki; pakiet usług medycznych; urlopy i "długie weekendy" nie są żadnym problemem; pakiet socjalny jaki jest, to jest, ale jest (choć firma wcale nie musi go tworzyć). Firma oferuje możliwości rozwoju zawodowego. Dobrzy, zaangażowani i myślący pracownicy są doceniani. Pensje są niskie - wysokość wynagrodzenia nie jest tajemnicą w momencie podpisywania umowy, jeśli Ci nie odpowiada, nie podpisuj umowy. Zasady, obyczaje, zwyczaje - swoboda prowadzenia działalności gospodarczej daje przedsiębiorcom prawo dowolnego kształtowania tych elementów. Oczywiście, że nie muszą Ci się podobać - zmień pracę.

nowy

Z mojego punktu widzenia mają fajne podejście do wdrożenia nowego pracownika :P - cykl spotkań z doświadczonymi pracownikami z różnych działów, przewodnik dla pracownika na temat zasad panujących w firmie, itp, itd, na dodatek prywatna opieka medyczna (co nie zdarza się często, nie oszukujmy się)

gutek prutek

Bawią się w wielką korporacje gdzie im tego brakuje. To kwestia czasu kiedy firma upadnie. Tam tylko się zaczepic jeśli nie masz doświadczenia i uciekać bo psychicznie Cię wykonczy atmosfera.

aaaaaa
@gutek prutek

Gutek ile moze zarobić magazynier? Jak z premiami?

Spawacz
@gutek prutek

Psycha siada pracowałem tam zarobki nędza ,i kierownik latający ja cichy paw nic ci nie powie tylko zabierz z uśmiechem premie

mens

Na początku zjadasz bardzo dużo nerwów tak jak wszędzie fachu się nauczysz ale zarobki takie że rodziny nie utrzymasz. Jest tam szkoła życia.

incognito

Firma z misją, wizją i halucynacjami właściciela. Powiedzcie to komukolwiek kto tam pracował, a zobaczycie czy się z tym nie zgodzi.

RWTG

Panie "hod" skąd wiesz że firma jest wypłacalna, skoro po pierwszym zdaniu widać że "niby" tam nie pracujesz? A czy w ogóle istotne jest to, że są wypłacalni jeśli tak mało płacą? Ludzie zazwyczaj przychodzą do pracy po to by zarabiać pieniądze a nie żyć w świadomości że pracują w wypłacalnej firmie.

miłosnik rolnictwa

Praca i ogólna atmosfera kiepska na "produkcji"źle organizowany czas pracy przez tzw mistrzów zawodu. praca wykonywana często chaotycznie ciągle poganianie pracownika bo plan trzeba wyrobić(spawacz:nie liczy się jakoś pracy a ilość detali wykonanych cyt." serwis pojedzie naprawić"). dobre pieniądze to tylko dla agentów którzy na każdym kroku sprzedadzą kierownikowi. zarobki okolu 2500 na rękę sumowaniu wszystkich dodatków po 7 latach.

Zostaw merytoryczną opinię o SIPMA S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w SIPMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SIPMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIPMA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIPMA S.A.?

Kandydaci do pracy w SIPMA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIPMA S.A.
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.

SIPMA S.A.