Opinie o SIPMA S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIPMA S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIPMA S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIPMA S.A. w Lublin

Jakie są zarobki na Stanowsku referent ds. Badań oraz czym się człowiek zajmuje.?

@123

zadowalaniem przełożonych

Danuta
@teodor

Ale mógłbyś darować sobie sarkazm - jest on tu raczej zbędny. Obiło mi się o uszy, że w SIPMA szukają także Sprzedawcy do sklepu firmowego. Możesz mi powiedzieć, jak zarobki oferują tam na początku osobie na tym stanowisku? Z góry dzięki za odpowiedź!

@Danuta

A gdzież to, ach gdzież, się tak coś obija o uszy? chyba tylko wtedy jak się jest pracownikiem Sipma i trzeba stworzyć pozory...

Weronika
@teodor

Nie rozumiem, o jakich pozorach piszesz? Oferty pracy są przecież ogólnodostępne i można je znaleźć chociażby na stronie internetowej Sipmy :) Czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak to jestem ciekawa na jakim stanowisku pracujesz w tym miejscu i jaka jest Twoja opinia na ten temat? Podzielisz się nią? :P

@Weronika

To po co pisać pierdoły o jakimś obijaniu się o uszy, trzeba napisać " na stronie jest ogłoszenie"

Czy pracownicy w SIPMA S.A. dogadują się między sobą?

Ajaj

To zależy co mówisz możesz zostać sprzedany(usunięte przez administratora) pseudo majstry to lubią. I będziesz jadł ryż z kiełbasą

Spawacz

Jak tam sytuacja na spawalni? Będą szukać kogoś? Jak płaca?

Obserwator
@Spawacz

A coś się spawa się?

Jaka jest kultura pracy w SIPMA S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Jest znośnie, da się wytrzymać zarówno na montażu, obróbce wiórowej, jak i spawalni. Roboczy strój dostajesz i masz w nim chodzić. Jak na pracę celu złapania doświadczenia, atmosfera jest przyjazna. Ale zostanie w tej firmie dłużej niż rok to strata czasu, w biurze max 2 lata. Nie warto się do tej firmy przywiązywać bo zarobki są małe.

Specjalista ds. Marketingu

Rekrutacja odbyła się punktualnie - co mnie zdziwiło bo na innych rekrutacjach musiałam zazwyczaj czekać czasami nawet kilkadziesiąt minut. W drzwiach przywitał mnie uśmiechnięty Pan, który później okazało się, że zarządza całym zespołem. Na początku spotkania powiedział, że zajmie mi pół godziny. Przez pierwsze minuty bardzo się denerwowałam, ale szybko stres minął. Rozmowa odbyła się bardzo sprawnie i czasami wesoło. Trwała faktycznie 30 minut. Miałam też szansę zadać swoje pytania. Dało się odczuć, że bardzo ważna jest dokładność i terminowość oraz utrzymywanie porządku. Mają też niezły socjal - pracownicy mają dofinansowane posiłki, które mogą jeść w pobliskiej restauracji - szok, bilety na koncerty, oraz resztę, która jest już oferowana wszędzie. Rekrutujący na do widzenia powiedział, że jeżeli zadzwonią w ciągu dwóch tygodni to zakwalifikuję się do kolejnego etapu - miałam nadzieję, że zadzwonią, ale nie zadzwonili.

Pytania dotyczyły głównie mojego doświadczenia. Jak organizuję sobie miejsce pracy. W jaki sposób pilnuję terminów. Zaskoczyło mnie pytanie czy nie będę mieć problemów z dojazdem. Mogłam szczerze ocenić ich facebooka i stronę internetową. Na koniec oczywiście moje ulubione pytanie ile chce zarabiać oraz od kiedy mogła bym zacząć pracę.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy ktoś wie do kiedy planowany jest postój? I czy zapłacą coś więcej czy 60%

Doris P

Przestòj jest do 17 kwietnia i wynagrodzenie wynosi 60%nie wiecej

Michal

Witam, czy moze ktos z pracownikow napisac na jakie wynagrodzenie moze liczyc osoba z doswiadczeniem 1 roku, na stanowisku konstruktora w tej firmie.

@Michal

Myślę, że z takim pytaniem można spokojnie poczekać do etapu rozmowy kwalifikacyjnej. Ale z drugiej strony rozumiem, dlaczego ta kwestia Cię aż tak bardzo nurtuje. Musimy uzbroić się zatem w cierpliwość i poczekać na odpowiedź jakiegoś pracownika tej firmy. Jednak możesz być pewny, iż SIPMA jako solidna, zbudowana na trwałych podstawach firma, która wykorzystuje najnowsze technologie i metody zarządzania, na pewno godnie wynagradza swoich pracowników. A może już wysłałeś do swoje CV i teraz czekasz na reakcję z ich strony? Przedstaw nam swoją aktualną sytuację.

Radek
@Michal

Zadzwoń i zapytaj ;) a może nawet się skusisz.

@Radek

Może mimo wszystko Ty potrafiłbyś odpowiedzieć, jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku konstruktora w firmie SIPMA? Myślę, że z odpowiedzi na to pytanie skorzystają również inni użytkownicy, którzy rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy. Może wiesz również, czy jest to stabilne miejsce zatrudnienia? Będę wdzięczny za podzielenie się informacjami na ten temat.

Były

Ok 3000 brutto

3000-4000 netto

Czy rozmowa rekrutacyjna w SIPMA S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Najpierw musieliby znać angielski

W zależności od stanowiska. Jeżeli jest wymagany to przeprowadzana jest krótka rozmowa.

Filip

@poiuu ale nie napisałeś dlaczego uważasz ze się rozpada. Jaki jest powód ?

@Filip

Bo on tak sobie uważa... Brak jakichkolwiek podstaw do takich tez. A tak naprawdę firma ma się dobrze i nie ma problemów.....

Poiuu

Firma powoli się rozpada, maszyn jest tyle narobione że już brakuje dziur żeby je upychac

@Poiuu

/A skąd wiesz, że się rozpada.... Z prezesem gadałeś ???? Dostajesz wyniki finansowe firmy.... Aaa maszyny ma placu ....To mój drogi 40% maszyn będących na placu jest sprzedanych, tylko że stoją w firmie a nie u partnera handlowego. A wiesz dlaczego ??? Bo partnerzy handlowi mają ograniczoną ilość miejsca na placu. Posiadają po kilka sztuk danego modelu, a reszta stoi u producenta. Tego typu rozwiązania nie są czymś dziwnym. Przecież w salonach samochodowych nie posiadają wszystkich aut co mają w posiadaniu. Kolo fabryk stoją ogromne parkingi do przechowywania. Teraz pewnie powiesz, ale te 60% maszyn stoi.... A wiesz mój drogi kiedy jest główny sezon na sprzedaż maszyn zielonkawych ??? Zaczyna się od kwietnia i kończy we wrześniu. W okresie jesienno-zimowym firma się magazynuję na następny rok, żeby nie było problemów z dostępnością na sezon. Więc dlatego na placu stoją te maszyny.... Ale lepiej być mocnym w internecie, niż dowiedzieć się jak jest przyczyna.......

Jhggff

Złom a nie maszyny, jeszcze z hali nie wyjedzie a już farba odpada

@Jhggff

Jak tak pomalowałeś tą maszynę lub przygotowałeś tak do pomalowania...... Bo wiadomo w zagranicznych to farba nie odpada. Polecam podpatrzeć u konkurencji (u polskiej i zagranicznej) a później gadać (usunięte przez administratora) Największa bolączko firm tego typu są tacy własnie pracownicy co najpierw spieprzą, zostaną zwolnieni, a pózniej płaczą w internecie jak im się krzywda stała......

Nji

No są paczki, bo córka prezesa musi wyciągnąć pieniędzy z funduszu socjalnego

Hgff

Co tu tak cicho, czy to już upadłość oglosili

Njgg

Widzę że usuwane są opinie na temat pysznych zup gotowanych przez córkę prezesa, za które od nowego roku trzeba będzie płacić więcej.

Ds

Wczoraj dyrektor produkcji na zebraniu tzw.integracyjnym powiedział że cena produkcji maszyny jest tak wysoka dlatego że pracownicy mają np. Ze mają 5 kluczy w jednym pojemniki i dlatego tak dużo kosztuje wyrobienie maszyny , nie ważne że trzeba utrzymać 3 inne firmy córki , i przepłaca się im trzy razy wiecej za usługi , przyklad głupich rękawic w sklepie kosztują 3zł A u córki prezesa kupują po 10zł i tak się robi koszty , premi nie ma bo zrobili malowanie pasów w hali i nie został wyrobiony plan produkcji i premia sie nie należy , OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM SIPME

zorientowany

Z tego co slyszałem firma oferuje różne dofinansowania np. na okulary korekcyjne, można też korzystać z organizowanych szkoleń

abc
@zorientowany

Jeśli kogoś do podjęcia pracy motywuje dodatek do okularów do brawo! Właśnie dlatego mamy taki rynek pracy jaki mamy.

Spawacz 1
@abc

Fajnie by było w Lublinie zarabiać 5000 netto nie? A tu klops nie ma takich firm w naszym mieście. A sorry są ale w takich trzeba zap.... erdalać. A tu lajt. Ktoś tam pisał że biedak po 300 % normy robią. Jakie normy skąd ten termin pracujesz 8 godzin za stawkę na jaką się sam godzisz przy podpisywaniu umowy. Nikt nikomu nie każe tu pracować.

Hr-ka

Czy ktoś pracował w dziale HR/Personalnym? Jak wygląda praca? Cyklicznie widzę nowe ogłoszenia o pracy ds. ZZL - czy jest taka rotacja czy tak bardzo zwiększa się zapotrzebowanie?

@Hr-ka

Taka jest niestety rotacja

erques

Dla młokosów po szkole ok. Nie ma problemów z wyjściem przed końcem pracy, z wolnym tez nie ma problemów. Jednak Sipma to opcja tylko do nauki zawodu aniżeli opcja na całe życie. Na mieszkanie nie da się zarobić. Ja rozumiem, ze wschód ale pensje są niższe od magazynierów a praca o wiele odpowiedzialniejsza.

Na stronie internetowej SIPMA S.A. zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy. Poszukiwany jest m.in. kandydat na stanowisko konstruktora. W ogłoszeniu tym pracodawca nie podał warunków zatrudnienia. Jeżeli ktoś z Was wie, jakie mogłyby zostać zaproponowane osobie ubiegającej się na to stanowisko, to proszę o podzielenie się tymi informacjami na tym forum. Pozostałe oferty znajdziecie wchodząc w ten link: http://www.sipma.pl/pl/oferty_pracy,116.html

SIPMA
@Karolina

Pani Karolino, w każdym z naszych ogłoszeń piszemy jakie są nasze wymagania, jakie będą zadania wykonywane na stanowisku oraz co oferujemy - tak też jest w przypadku ogłoszenia na stanowisko Konstruktora. Natomiast jeżeli chodzi Pani o warunki dotyczące wynagrodzenia, o tych rozmawiamy już podczas rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy Zespół ds. personalnych SIPMA S.A.

zainteresowany
@SIPMA

Witam proszę o udzielenie informacji jak długo i ile czasu trwa procedura rozpoczęcia etapu rekrutacji po wygaśnięciu wystawionych przez firmę ofert pracy pytam ze względu na to czy pracodawca naprawdę potrzebuje pracownika w obecnej chwili czy działa to tak jak w większości innych firm gdzie trwa to miesiącami.

SIPMA

Informujemy, że to jest zawsze indywidualna sprawa zależąca od rodzaju rekrutacji, stanowiska oraz aplikacji, które napływają. W przypadku jednej rekrutacji proces ten może trwać tydzień, a w przypadku innej nawet dłużej. Pozdrawiam Zespół ds. personalnych SIPMA S.A.

hmmm
@SIPMA

Dzisiaj na stronie firmy ukazały się na nowo te same ogłoszenia na stanowiska pracy które wygasły 31.01.2018 r....

abc
@hmmm

Pewnie nikt nie chciał przyjść za taką marną kasę. Problem wielu firm w Polsce i rzekomego braku fachowców - oczywiście fachowcy są, tylko mają wymagania.

kierownik spawalni to cichociemny idiota który zakrada się za placami i obserwuje ,jak ci zabrać premie (dziad i obibok z Bychawy )

Dawid

Ja również słyszałem, że firma dobre notowania. Warto szukać szczęścia w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o SIPMA S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w SIPMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SIPMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIPMA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIPMA S.A.?

Kandydaci do pracy w SIPMA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIPMA S.A.
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.

SIPMA S.A.