Rolmax

Świdnik

Opinie o Rolmax

ciekawy zainteresowany 2011-07-09 15:28
jak sie pracuje i zarabia w tej firmie mam ochote isc do nich zapytac o prace
zawiedziony 2011-08-21 18:09
a nie za fajnie szef nerwowy atmosfera nieciekawa.zarobki skromne praca niepewna rozwojowa tez nie jest zero awansu i bezpieczenstwa zatrudnienia cos jeszcze???
anonim 2011-10-10 16:20
NIE POLECAM PRACODAWCY, ZMIENIA PRACOWNIKÓW, A WŁAŚCIWIE PRACOWNICY ODCHODZĄ BO SA TRAKTOWANI JAK...WSTYD NAWET OKREŚLIĆ. BIZNES RODZINNY HAHAHAHA
łysy 2012-02-21 18:47
Witam ta firma to porażka........a własciciel w szczególności
pracownik 2012-05-13 23:01
Ludzie dajcie sobie spokój z tą Firmą- [usunięte przez moderatora] to prostak i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!
Pracownik 2014-01-18 12:22
WItam Byłem Mechanikiem w tej firmie . Praca za grosze (usunięte przez administratora). Nie polecam
lach 2015-01-29 20:10
Głupoty piszecie. Płaci i wymaga, pracować a nie narzekać, a jak się nie chce nic to łatwo narzekać bo czemu nie.
lach 2015-01-29 20:11
luki 2015-05-25 22:32
wszystko zależy na jakie stanowisko próbujesz się dostać i jakie masz doświadczenie a jak to w firmach bywa są grupy pracowników i albo cię polubią i poprą albo NIE. ogólnie dziwny system zarządzania ale zabawny dostajesz auto tel kompa i spędzasz 8h w aucie samochodem jeździsz do domu a kasa tak jak w lubelskim
właściciel nie toleruje zwolnień L4
sebo28 2015-05-27 02:08
jak maja serwisanci zna ktoś jak pracują czy zarabiają jak ile godzin
aaaaaaaa 2015-08-19 19:29
ludzie dajcie sobie spokój z ta firma o ile mozna nazwac ten kołhoz firmą wlasciciel traktuje wiekszosc pracownikow jak śmieci, to jeden wielki wyzysk uciwych pracowników, za chwile chyba sam bedzie musial wziasc sie do roboty bo juz nikt dla niego i na niego nie bedzie chcial pracowac
aaaaaaaaaaaa 2015-09-28 21:11
Kasia nawet nie wiesz nawet czym ta firma się zajmuje wiec się nie wypowiadaj
zdyb 2015-12-28 12:58
Jeśli ktoś lubi sadomaso to polecam pracę w tej firmie
luki 2016-01-14 21:28
A szkoda komentować ale lekko to nie jest firma ma swoje prawa.
lulek 2016-01-24 23:02
firma, jak większość w województwie lubelskim, nic nadzwyczajnego. Wszystko zależy jakie się ma ambicje i czego się oczekuje. Najlepiej wszystkie ustalenia potwierdzać na piśmie, oczywiście jak komuś zależy na pracy to takie ustalenia też są nic nie warte, jeśli pracodawca zmieni swoją decyzję, a może to zrobić. Ale jeśli ktoś może sobie pozwolić na utratę pracy, to takie dokumenty mogą przydać się do egzekwowania swoich praw. Jeśli chodzi o ocenę pracodawcy, to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Moja subiektywna ocena jest taka, że jest to człowiek z kompleksami, który nie szanuje ludzi. Uważa, że dając komuś pracę jest wielkim darczyńcą, nie rozumie, że to dzięki pracownikom jest tu gdzie jest. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to praca może być znośna.
michał 2016-03-04 16:51
Byłem, pracowałem, jeśli ktoś lubi poniżanie, zmuszanie do pracy w sobotę przy trawniczkach pana G.K koło domu to polecam :) to że ktoś ma swoją firmę to nie znaczy że może traktować człowieka gorzej niż psa ( nie ubliżając psu)
wiki 2016-06-30 22:11
mam pytanie czy ta firma przestrzega prawa pracy płaca za nadgodziny pracownikom i dlaczego jest tam taka rotacja w biurach
Dyrektor zarządzający 2016-07-06 19:30
Jeśli sie szanujesz to nie masz tam czego szukać z tego co wiem to 90% pracowników odchodzi sama po tym jak obietnice własciciela okazują sie kłamstwem. Pracodawy brak podstaw kultury .
big 2016-09-15 22:39
firma do bani, nie polecam :(
big 2016-09-21 23:21
nie polecam z tego samego powodu co @zdyb 2015-12-28 12:58:39 , @Dyrektor zarządzający - 2016-07-06 19:30:17 i inni
z 2016-09-23 23:17
nie strasz
handel mięsem 2016-09-25 15:00
Znowu zwolniło się dwóch pracowników podkreślam ,że sami odeszli stąd nowe oferty pracy.
Byłam w tej firmie i wiem , że winą jest brak umiejętnosci zarządzania ludźmi a przede wszystkim podejscie albo jego brak do pracowników.
handel mięsem 2016-09-25 15:01
dud 2016-10-21 01:50
odradzam, tu praca niepewna, najpierw zabiegają o Ciebie, obiecują stałe zatrudnienie, że tylko na stałych pracownikach im zależy, a jak odejdziesz z dotychczasowej pracy to już Cię mają i za niedługo nie będziesz miał żadnej pracy; koleś po okresie próbnym dostał umowę na 2 lata a po 3 tygodniach go zwolnili, ot tak, bo mogli, pracownik jest tu nic niewartym elementem, chleba i igrzysk
Nieznany 2017-01-21 15:06
8 godzin musisz pracować co ponad to ,to już tylko od twoich ambicji zależy . Szef jest wymagający jak w każdej firmie i oczekuje wyników bo konkurencja nie śpi . Jak planujesz sie obijać i zarabiać podstawę to szybko sie z pracą pożegnasz a najlepiej nawet nie zaglądaj do tej firmy , żyjesz z prowizji od sprzedaży w końcu masz być przedstawicielem handlowym , sprzedajesz to zarabiasz , nie sprzedajesz to znikasz to logiczne jak w każdej firmie handlowej . Prowizje są całkiem spore bo nie handlujesz tu okularami długopisami czy pościelą tylko maszynami o wartości nawet miliona złotych za sztukę wiec i presja jest spora bo to dużo kasy jest i wielu sobie zwyczajnie nie radzi przy obsłudze takiej transakcji bo to nie sklep że ktoś wchodzi bierze 2 bułki płaci i tyle go widziałeś , tu musisz klienta poznać i nawiązać dobry kontakt przekonać go do siebie i swojego produkty a czasem wystarczy mieć tylko lepszą cenę a on i tak kupi gdzie indziej mimo twoich podchodów . Praca nie jest łatwa w ROLMAX ale i nie trudna , jest wymagająca ale jeśli sie boisz że szef cie objedzie bo coś zachrzaniłeś to masz racje, objedzie Cie ale nie ma sie czego bać tylko robić swoje i zarabiać a jak sie boisz to składaj pudełka w Polmosie
Były 2017-01-26 14:37
Gratuluję treści opinii panie Gabrielu ..
Były2 2017-01-30 13:42
Firma to nie tylko faktury, cyferki, towar i kasa, to ludzie również pracownicy, którym pracodawca winien jest należytej uwagi, pochylenia się nad potrzebami pracowniczymi - informacje, zaświadczenia, szkolenia, świadczenia idt., itp. w ustawowym bez zbędnej zwłoki. Jeżeli pracodawca nie lubi ludzi - tu swoich pracowników, to irytują go ich zwykłe pracownicze potrzeby. Nie czuje też bluesa do powierzenia fachowym rękom spraw pracowniczych, i tu jest pies pogrzebany Rolmaxu.
Najlepszy sprzedawca, kierownik, koordynator, księgowa a nawet żona nie załatwi komunikacji na linii pracodawca-pracownik. To jest sztuka innego rodzaju. Jak pracownicy będą mieli zaspokojone podstawowe potrzeby to i Firma będzie piąć się w górę:)
Zostaw swoją opinię o Rolmax - Świdnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolmax