Ulenberg Sp.zo.o

Główczyce

Opinie o Ulenberg Sp.zo.o

Piotr W.

Ja tam problemów żadnych z tą firmą nie mam, współpracujemy od 5 lat. Owszem zdarzają się poślizgi jak ostatnio o tydzień czasu, ale po jednym telefonie do odpowiedniej osoby następnego dnia pieniążki były na koncie. Jednak ja załatwiam sprawy zbożowe z firmą Ulenberg, nie Ulenberg Sp. z o.o. z tego co wiem, w Sp. z o.o. jest tylko handel maszynami. Mam szacunek do nich, a może bardziej właściciela za to, że gdy to ja miałem problem to jako jedyni mi pomogli i podeszli jak do człowieka w przeciwieństwie do innych firm... Pozdrawiam

Wkur...ny

Ja czekam na pieniądze 1,5 miesiąca najgorsza firma jaka jest na Pomorzu

rolniczka
@Wkur...ny 02.11.2016 17:03
Ja czekam na pieniądze 1,5 miesiąca najgorsza firma jaka jest na Pomorzu

czy udało się panu odzyskac swoje pieniądze?

Agnes

Kirsten u mnie tak samo faktura płatna 1.10 wczoraj miał wyjść od nich przelew a dzisiaj pieniędzy nie ma. Tak nie może być też mamy własne płatności. Nie polecam. Korzystalismy ostatni raz.

rolniczka
@Agnes 12.10.2016 18:08

mamy taka samą sytuacje jak Pani kłamią że przelew będzie a nie ma nic faktura płatna 20,10 dzis jest juz grudzien pieniedzy dalej nie ma zadnego kontaktu z ich strony,co robic ?

Kirsten

Brak plynnosci finansowej. Od tygodnia zalegaja z platnoscia za zboze. Podczas rozmow jestem zbywana. Mam nadzieje ze sprawa zakonczy sie pomyslnie.

oszukany klient

Nie slowni goniący wyłącznie za kasą ignorujacy klinta

gość

najgorszemu wrogowi nie polecam

Zostaw opinię o Ulenberg Sp.zo.o - Główczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulenberg Sp.zo.o