Opinie o SIPMA S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIPMA S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIPMA S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIPMA S.A. w Lublin

prawdziwy byly pracownik

Chyba kolkolego/kolezanko nadal tam pracujesz i piszesz bzdety. Dlaczego nie podasz konkretnych kwot tych dofinansowan do karnetow basenow wczasow pod grusza ?! Smieszne kwoty. Wczasy 168 zl tylko na pracownika. Dofinansowanie do karnetow tylko do wybranych instytucji. Itp itd. Papier wszystko przyjmie. Wazelina wazelina poganiana. Jesli chcesz sie utrzymac to musisz kablowac gorze i ludzi traktowac zle......mozna ksiazke napisac.

SIPMA nie jest taka zła...zarobki dla pracowników fizycznych ok 2500 brutto plus premie za wykonanie planu produkcji, plus nagrody pienieżne na swieta,wakacje, "szybka stówa" (za pomysł i zdrożenie na produkcji), wakacje dla dzieci pracowników, dofinansowania do karnetów na basen, ZFŚS działa całkiem sprawnie. Jeśli jesteś fachowcem, masz glowę na karku i kierownika który to zauwazy masz szansę na dobrą pracę i zarobki, w najgorszym wypadku zdobędziesz doświadczenie. SIPMA to przede wszystkim LUDZIE. Po odejsciu nadal milo wspominam, zdobylem doswiadczenie i jestem dumny ze moglem tam pracowac.

jaga

Firma rodzinno kolesiowa. Zasada że stałe są tylko zmiany sprawdza się i kto sam nie odejdzie tego zwolnią. Przykładem ostatnie zwolnienia księgowych, inżynierów, z produkcji. Kto młody ten sam ucieka. Kto dochodzi do 60-tki tego zwolnią. No i bajeczne nagrody dla prezesostwa.

nikos823

Ogólnie pracuje tam od 3 lat i dla osób kreatywnych i z głową na karku oraz z fachem w ręku jest tam miejsce.Zarobki doszly do 3tyś brutto + premie nagrody ale to nie zawsze i jest światełko na kilka setek do góry ale myślę,że.to max..Podejście do pracownika jest ok.jedyna wada jaka mi się nasuwa to okrajanie premii,nagród za L4 no i organizacja czasem jest kiepska..

Specjalista ds. Marketingu

Rekrutacja odbyła się punktualnie - co mnie zdziwiło bo na innych rekrutacjach musiałam zazwyczaj czekać czasami nawet kilkadziesiąt minut. W drzwiach przywitał mnie uśmiechnięty Pan, który później okazało się, że zarządza całym zespołem. Na początku spotkania powiedział, że zajmie mi pół godziny. Przez pierwsze minuty bardzo się denerwowałam, ale szybko stres minął. Rozmowa odbyła się bardzo sprawnie i czasami wesoło. Trwała faktycznie 30 minut. Miałam też szansę zadać swoje pytania. Dało się odczuć, że bardzo ważna jest dokładność i terminowość oraz utrzymywanie porządku. Mają też niezły socjal - pracownicy mają dofinansowane posiłki, które mogą jeść w pobliskiej restauracji - szok, bilety na koncerty, oraz resztę, która jest już oferowana wszędzie. Rekrutujący na do widzenia powiedział, że jeżeli zadzwonią w ciągu dwóch tygodni to zakwalifikuję się do kolejnego etapu - miałam nadzieję, że zadzwonią, ale nie zadzwonili.

Pytania dotyczyły głównie mojego doświadczenia. Jak organizuję sobie miejsce pracy. W jaki sposób pilnuję terminów. Zaskoczyło mnie pytanie czy nie będę mieć problemów z dojazdem. Mogłam szczerze ocenić ich facebooka i stronę internetową. Na koniec oczywiście moje ulubione pytanie ile chce zarabiać oraz od kiedy mogła bym zacząć pracę.

Demiurg (nie Deming)

Systemowo Ideowa Porażka Małych Autokratów (SIPMA) Tak tak, to już etap arogancji władzy panowie K... Koniec blisko.

ZNOWU JA!!!
@Demiurg (nie Deming)

Hej Prezesie! Płacisz już komuś po irlandzku czy dalej tylko sobie? BRAWO TY!!!

boo

Tytuły to się kupuje. I to wcale nie drogo.

nie polecam

Swego czasu byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Proces rekrutacji i zakres wymagań/obowiązków był absolutnie NIE adekwatny do oferowanego wynagrodzenia, więc im podziękowałem. (Rekrutacja i oczekiwania były na poziomie firm zagranicznych np. Gillette, Indesit -z którymi to miałem do czynienia..)

były

Praca w sipmie trwa od godz.6-14.15,jak opuścisz stanowisko pracy o 14.14 to możesz dostać naganę,jak za szybko się przebieżesz i na bramie znajdziesz się o godz.14.19 to także możesz pisać wyjaśnienie na piśmie jak w cztery min.mogłeś się wymyć i przebrać,Więc decyzja należy DO CIEBIE POWODZENIA

były prac.

(usunięte przez administratora) Kary, nagany, upomnienia, brak motywacji do pracy. Kultura osobista przełożonych pozostawia wiele do życzenia. Donosicielstwo i podlizywanie się. Wszechobecny bałagan, niby legalne okradanie pracowników i tak z marnych zarobków. Wymyślony przez jakiegoś idiotę, jakiś Kodeks Etyczny, który działa tylko w jedną stronę. Jesteś mądry i inteligentny? Długo miejsca w tej firmie nie zagrzejesz. Chyba, że naprawdę jesteś wielkim fachowcem, co wcale nie oznacza, że będziesz doceniony.....

docenić może ,człowieku pracownik fizyczny jest nikim , poprawia błędy , brak logicznej organizacji pracy.

Ogólnie zle zarządzana firma (usunięte przez administratora)i wielkie oczekiwania jak za 1500 zł netto

?

i gdzie te opinie ?

Polak mały
@

Brakuje opinii bo ludzie nie mają o czym pisać

kruk

Brak słów aby opisać firmę chcesz to sprawdź .

engineer

Witam! Myślę, że jeśli aplikujesz do tej firmy to dużo nuczysz się jako przedstawiciel handlowy ale jeśli chcesz się nauczyć czego na temat maszyn to lepiej znajdź jakiś większy serwis. W oklicach Lulina to trochę problem ale zawsze można trochę dojechać. ale to tylko moja opinia. na jakie stanowisko chcesz aplikować?

lolek

A co sądzicie o praktykach w simpie? Chodzi mi o dział technologów lub konstruktorów. Łatwo się dostać na praktykę? Da radę coś się nauczyć?

praktykant2016
@lolek

Praktyki są ok, zdobyłem pierwsze doświadczenia, fajne wnętrze firmy oraz ludzie, którzy służyli mi pomocą przy obsłudze solid edge, poznawaniu dokumentacji technicznej, w końcu coś praktycznego, polecam

Rar

Nie informują o negatywnym rozpatrzeniu, gdy jest ktoś na szybko potrzebny to w dwa dni jest wiadomość. Jeśli osoba na dane stanowisko jest tylko potrzebna a nie konieczna to po miesiącu moga się odezwać że się decydują.

x

W jakim czasie (kilka dni, tydzień, miesiąc) i czy w ogóle informują o wynikach rozmowy kwalifikacyjnej? W przypadku negatywnego wyniku też informują?

ex pracownik

mała kasa, duża rotacja i duże wymagania:))) jak za taka kase

Sipma jest ok.Na lody zarobisz.

inżynier

Firma duża, dobra jak na staż, bardzo duże wymagania jak na najniższe zarobki w okolicy. Polecam jak na staż (bezpłatny), jeżeli szukasz pracy z której masz utrzymać rodzinę - szukaj gdzie indziej!

Zostaw merytoryczną opinię o SIPMA S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w SIPMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SIPMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIPMA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIPMA S.A.?

Kandydaci do pracy w SIPMA S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIPMA S.A.
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.

SIPMA S.A.