Opinie o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fabryka mebli "AJ". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka mebli "AJ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka mebli "AJ" w Słupsk

Knurzysko

Bo ludzie w A.j to pipy grochowe sa bo jak by wszyscy staneli i zastrajkowali szczególnie w sierpniu gdzie ma być full roboty to stary by się posrał i od razu podwyżki ludzią dał A nie tylko obiecanki Cacanki.

@Knurzysko

hmmmm... ciekawa propozycja. Jednak z przykrością stwierdzam, że aby 'wszyscy' zastrajkowali - należy to odpowiednio 'ZORGANIZOWAĆ' ... a to niestety nam w AJcie słabo idzie. Z różnych przyczyn... Po drugie "strajk" powinien być ostatecznością. Lepiej może zebrać 'dane' na kartce papieru i pójść na pięterko do Dyrektora i negocjować. Być może nawet nie wie do końca 'o co chodzi' - bo dobre 'dusze' mówią mu tylko to co dla nich jest wygodne. Pytanie tylko KTO to zorganizuje i jak będą wyglądały postulaty. Rozwiązaniem jest też przedstawienie tych propozycji ONLINE... ale to też trzeba 'z sensem' umieć sformułować, a widać że większości to przychodzi z wielkim trudem - co widać po wcześniejszych komentarzach.

Nikodem

Nie dostaliśmy nic ani grosza

Olga

@Ferdek, pracowałeś w Fabryka mebli "AJ", skoro pytasz o aktualną sytuację firmy? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Nikodem, czy otrzymaliście obiecane podwyżki? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @Bercik, jak oceniasz warunki oferowane przez Fabryka mebli "AJ"? Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Władimir
@Olga

Nie dostaliśmy i pewnie nie dostaniemy kolejna niespełniona obietnica przez dyrektora !!!

Zuza

Czyżby niektórzy byli inspirowani przez konkurencję?

@Zuza

A to pytanie w jakim kontekście?

Bezrobotny
@Zuza

Jaką konkurencję, w okolicy nie ma żadnej innej tak dużej fabryki MEBLI, nie okien czy drzwi. Także Aj ma monopol w regionie slupskim, dlatego dziwię się że jest tam tak słabo jeśli idzie o zarobki, socjal i motywację dla pracowników

Ferdek

Co jest ludzie co tak milczyta piszta co tam ciekawego w A.j

Nikodem

Co jest z tymi podwyzkami stawek które miały być w kwietniu,kwiecień się kończy a tu ani widu ani slychu?

@Nikodem

Podwyżki ha ha raczej norm

Zarobiony

Co tam w AJ-cie nowego? Słyszałem, że znowu się głowy posypały i ogólnie na produkcji nie ma roboty i w tygodniu macie wolne. Opowiadajcie ludziska

@Zarobiony

Racja, też jestem ciekaw... zawsze z taką niecierpliwością czekam na 'newsy' z AJ - jak na nowy odcinek 'Ucha Prezesa' :) :)

AbcXyz
@Lolokolo

Ludzie zastraszeni już boją się pisać albo już nie ma komu bo wszystkich zwolnili :)

@AbcXyz

Nie nikt się nie boi ludzie po prostu zmądrzeli

@Zarobiony

Tak na lepsze

Dukhdbd

Masakra ludzie jeżeli was coś wkurza to idźcie z tym do dyrektora a nie tu goszkie żale wylewacie ? Czy coś to pomoże ? Nie sadze. Można tylko się z was pośmiać z takich cymbałów :) z pozdrowieniami dla Wojtka :)

Bylyniewolnik
@Dukhdbd

Popoieram! Jak wam tak zle to pora zmienic prace zamiast sie zalic. Chociaz teraz mam sie z kogo smiac :D

Matyjaszczyk
@Dukhdbd

Dokładnie! Trafiłeś w samo sedno! Mnie również chce się śmiać z tych co tam jeszcze siedzą i znoszą głupie odzywki dyrektora. O takiej rotacji jak jest w AJ to nie słyszałem, aby była w żadnej innej firmie... Przepracowałem parę lat i z uśmiechem wracam do niektórych wspaniałych ludzi z którymi miałem styczność. Pozdrowienia dla ziomków z administracji! Elo Elo ziomale!!! :D Chyba czas na zmiany. Na Słupsku jest robota za tą samą kasę.

Zorro
@Dukhdbd

To tak nie działa, bo dyr ma nasz los i nasze problemy gdzieś

BB

No to może pogadamy na temat Innych dziewczyn które grzebią w papierach i dopisują sobie żeby mieć niby zrobioną normę hmm? ????

Yeti

A co się stało? Pracowałem w AJ i wydawało mi się że kadrowa jest nie do ruszenia

Sid

Oj dzieje się

Elomelo

Podziękowania dla pana Mielewczyka za to ze na tablicy z premia za wydajność najpierw wpisuje 6% później zmienia na 4 % bardzo chamskie posunięcie !!!

@Elomelo

W tym zakładzie nawet prawo działa wstecz.robią z nami co chcą A my im na to pozwalamy.

Jan
@Elomelo

A to ten grubasek bez szyi awansował wyżej , jakimś kierownikiem jest ? Grubo !

Modras
@Elomelo

Haha lider wam wpisał premie a kierownik zmienił i dobrze bo za nic wam dał. Nic tam nie robicie az wymienili wam gwiazdorow. A te wszystkie teksty to jeden pan pisze co ciagle narzeka a juz 15 lat pracuje :)

Rychu
@Modras

Odezwał się ten co sam w ch*ja wali celu dnia nie wykonuje a premie i tak dostaje gdzie tu sprawiedliwość ?

Forch
@Modras

Ten pan co niby ciągle narzeka i pracuje już 15 lat to nic nie pisze na tym forum bo niema Internetu.ha ha

Heniutek
@Rychu

Jak srake liderom liżesz i ciągle masz premie to nic dziwnego że ciągle nie narzekasz.pozdro

Heniutek
@Rychu

Sorry Rychu to miało być do Modrasa.

Modras
@Rychu

Bo premia tygodniowa jest i robie cel. Za darmo byście chcieli. Mam nadzieje że niedlugo was wywalą i tych mord nie będzie trzeba oglądać. Pozdro

Elooo
@Modras

Robisz ale chyba po siebie mam nadzieje ze ciebie wywala i nie będzie trzeba oglądać twojej parszywej mordy bez odzewu nara

Knurzysko

Może pan ze Szwecji który przyjechał na wizytacje zainteresuje się zarobkami pracowników w naszej firmie.

Lenopaleno
@Knurzysko

Jak dostaje wypłatę to nie wiem czy się śmiać czy płakać tyle nam płaca na nic nie starcza a weź tu jeszcze coś odłóż z tego zapomnij !!!

Zz
@Lenopaleno

To się zwolnij..pracy pełno

Grzegorz
@Zz

I co mam siedzieć na (usunięte przez administratora) lub narzekać na inna firmę chyba cię(usunięte przez administratora)

Gregor
@Zz

I co mam siedzieć na du*ie czy narzekać na inna firmę chyba cię poj*ba*o tutaj udają ze coś tam płaca to ja udaje ze coś tam robię

Paparapa

Boże ten Ajot to mi sie po nocach śni. Heheh. Normalnie szok co ta tępe ludzie tam żądza to szok. Palić nie wolno bo zapisują. Jeszcze trochę i bedziemy szczać pod siebie heheh.

knurzysko
@Paparapa

a majsterki siebie tez zapisuja jak faje pala?

I jednego gamonia na lakierni mniej haha nie dość ze cwok to jeszcze konfident !!!

Zygfryd

Prośba do Pana dyrektora Jarosława.proszę o dolozenie obowiązków liderom żeby osiem godzin po hali z rękami w kieszeniach nie chodzili .z góry dziękuję.

Fiodor

Panie Brzeziński ładnie tak ludzi w notes zapisywać? Oj nie ładnie nie ładnie!

Lenopaleno
@Fiodor

Ciekawe czy pan Brzeziński siebie zapisuje w notes i innych z majstrowki jak co godzinę na fajeczke sobie chodzą albo kawkę parzyć przed 10 róbcie tak dalej a jeszcze trochę i sami zostaniecie !!!

Igor

Czy nie ma szans na jakieś podwyżki?

Wolontariusz
@Igor

????????????

Yeti
@Igor

Normy mają podwyższyć

XX

Pracowałem w AJ jakiś czas temu, wyplata to była śmiech na sali, co chwile obiecane podwyżki ale przez 2 lata takowej nie dostałem. Wypłata wahała się w granicach 1600-1800 zł zależało to od tego ile premii miałem ucięte. Ucinana premia była praktycznie co miesiąc i to czasem z niewiadomych powodów. Przez 2 lata miałem nadzieję że będzie lepiej ale niestety było coraz gorzej. Zakład wygląda fajnie i profesjonalnie z zewnątrz ale niestety organizacja w środku to totalny niewypał.

Kamil

Wypłata w AJ 1700 złoty teraz tak opłaty prawie 1000 zł dojazdy do pracy 200 zł zostaje 500 złoty na życie Dziękuje Jarku !!!

Emil

Dziękuje Aj-oty za super wypłatę aż chce się pracować tylko nie ma za co żyć :(

Wolontariusz
@Emil

Oj tak i odłożyć można zarobki na poziomie europejskim

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka mebli "AJ" - Słupsk

• Jak się pracuje w Fabryka mebli "AJ"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka mebli "AJ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka mebli "AJ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka mebli "AJ"?

Kandydaci do pracy w Fabryka mebli "AJ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka mebli "AJ"